Warszawskie Panny Młode II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 20:07   #2641
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

wiem ile trwa bo świadkowałam na cywilnym ;-) a martwię się tak po prostu, jak każda przyszła panna młoda, która chce żeby jej ślub był idealny. nie uwierzę, że wy tego byście nie chciały ;-)
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 08:17   #2642
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mam pytanie - czy macie sprawdzone salony z sukniami? Chciałabym powoli zacząć poszukiwania
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 10:00   #2643
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Zgadza się, dokładnie 7 ostatnio byłam u znajomych na ślubie i część gości się spóźniła i po prostu przegapili ślub....
czyli widzę że to powszechny problem
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 21:12   #2644
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy macie sprawdzone salony z sukniami? Chciałabym powoli zacząć poszukiwania
Mi najbardziej podobało się w:
Młoda i Moda - sympatyczni ludzie
Scarabeo - bardzo fajna babka, taka starsza trochę.
Madonna - ja byłam na Marszałkowskiej, ale sobie chwalę Sporo dziewczyn narzeka chyba na Marszałkowską.
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 07:08   #2645
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość
Mi najbardziej podobało się w:
Młoda i Moda - sympatyczni ludzie
Scarabeo - bardzo fajna babka, taka starsza trochę.
Madonna - ja byłam na Marszałkowskiej, ale sobie chwalę Sporo dziewczyn narzeka chyba na Marszałkowską.
Będę musiała się wreszcie wybrać . Wiem, że chwalą Madonnę na Wilczej. Myślałam także o salonie Angel na Okrzei. Spodobały mi się na ich stronie 2 suknie.
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 07:38   #2646
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy macie sprawdzone salony z sukniami? Chciałabym powoli zacząć poszukiwania
Polecam przejść się do Outletu Ona, można kupić naprawdę ładne suknie za 1/3 ceny. A Panie bardzo pomocne i miłe.
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:00   #2647
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Polecam przejść się do Outletu Ona, można kupić naprawdę ładne suknie za 1/3 ceny. A Panie bardzo pomocne i miłe.
A czy możesz podpowiedzieć czy nie są one gorszej jakości itp.?
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 09:03   #2648
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
A czy możesz podpowiedzieć czy nie są one gorszej jakości itp.?

Noo one bywają powystawowe, ale są w pełni oryginalnymi sukienkami wykonanymi z tych samych materiałów co te "właściwe" sukienki.

Jedynie co to w outlecie kupujesz tę, którą mierzysz.
Mogą Ci zrobić poprawki, ale nikt nie uszyje Ci nowej sukienki na Twoje konkretne wymiary.
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 13:30   #2649
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Noo one bywają powystawowe, ale są w pełni oryginalnymi sukienkami wykonanymi z tych samych materiałów co te "właściwe" sukienki.

Jedynie co to w outlecie kupujesz tę, którą mierzysz.
Mogą Ci zrobić poprawki, ale nikt nie uszyje Ci nowej sukienki na Twoje konkretne wymiary.
Dziękuję za odpowiedź, sporo mi to wyjaśniło
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 13:35   #2650
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, sporo mi to wyjaśniło

__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:10   #2651
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny a ja proszę o pomoc z wyborem tzn poleceniem kamerzysty, DJ lub zespołu. Zupełnie nie wiem od czego zacząć.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 05:59   #2652
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Warszawskie Panny Młode II

To ja też mam pytanie znacie jakieś fajne miejsca na obiad poslubny? Zależy mi albo na jednej dużej albo na dwóch mniejszych salkach jednej że stolami drugiej do tanczenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 07:54   #2653
Paulina170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Odp: Warszawskie Panny Młode II

a w jakiej dzielnicy szukasz sali? Ja dziś jadę oglądać jedna salę ( w sumie jedyną jaką póki co mamy na oku ale w necie wygląda super)

Ja też prosze o jakies podpowiedzi odnośnie kamerzysty i DJ'a !!! Może któraś z Was mogłaby kogoś polecić?
Paulina170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:25   #2654
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
A czy możesz podpowiedzieć czy nie są one gorszej jakości itp.?
nie są gorszej jakości - są to normalne sukienki ślubne tylko powystawowe, oczywiście całkowicie wyprane i czyste przed odebraniem przez klientkę.

Cytat:
Napisane przez Cowie
Noo one bywają powystawowe, ale są w pełni oryginalnymi sukienkami wykonanymi z tych samych materiałów co te "właściwe" sukienki.

Jedynie co to w outlecie kupujesz tę, którą mierzysz.
Mogą Ci zrobić poprawki, ale nikt nie uszyje Ci nowej sukienki na Twoje konkretne wymiary.
Tak, w outlecie należy przyjrzeć się sukienkom we właściwym rozmiarze lub większym, bo nikt nie uszyje sukienki większej z mniejszej.
Co do dopasowania wymiarów to się nie zgodzę. Tak samo jak w innych sklepach zamawiana jest nowa sukienka w przybliżonym rozmiarze i na miejscu się ją poprawia, tak samo w outlecie Pani krawcowa zwęzi ci sukienkę w każdym miejscu, skróci, dopasuje do figury, itd.
Nie wiem czy są salony gdzie bierze się całkowitą miarę z klientki i sukienka jest szyta dokładnie pod te wymiary i nie wymaga poprawek - chyba że u projektantów. Nawet w przypadku osób bardzo nieproporcjonalnych, gdzie np. góra od dołu ma różnicę kilku rozmiarów i tak zamawia się np. górę 38 a dół 44 i na miejscu dopasowuje do sylwetki.
Uszycie pod konkretne wymiary może tylko krawcowa, która szyje z materiału dla konkretnej osoby.

Jeśli ktoś nie chce mieć powystawowej sukienki to nie namawiam na jej kupno, ale zdecydowanie polecam się przejść i zobaczyć czy nie ma czegoś fajnego. W ten sposób można zaoszczędzić kupę kasy.

Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ja byłam bardzo zadowolona. Kupiłam sukienkę pół roku wcześniej, na miesiąc przed ślubem miałam robione duże poprawki ponieważ schudłam przez ten czas 20kg, potem jeszcze jedne poprawki dopasowujące suknię do figury i po praniu sukienki przez outlet odebrałam ją na tydzień przed ślubem.
Panie - zarówno krawcowa jak i ekspedientka były bardzo miłe, pomocne i mimo dużej ilości pracy ze mną cały czas uśmiechnięte. Mogłam sobie pozwolić na taką sukienkę tylko dlatego że kosztowała 1/3 ceny wyjściowej.

ale się rozpisałam...
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:42   #2655
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Odp: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Paulina170 Pokaż wiadomość
a w jakiej dzielnicy szukasz sali? Ja dziś jadę oglądać jedna salę ( w sumie jedyną jaką póki co mamy na oku ale w necie wygląda super)

Ja też prosze o jakies podpowiedzi odnośnie kamerzysty i DJ'a !!! Może któraś z Was mogłaby kogoś polecić?
Właściwie to cała lewa strona wisły

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 09:20   #2656
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
nie są gorszej jakości - są to normalne sukienki ślubne tylko powystawowe, oczywiście całkowicie wyprane i czyste przed odebraniem przez klientkę.



Tak, w outlecie należy przyjrzeć się sukienkom we właściwym rozmiarze lub większym, bo nikt nie uszyje sukienki większej z mniejszej.
Co do dopasowania wymiarów to się nie zgodzę. Tak samo jak w innych sklepach zamawiana jest nowa sukienka w przybliżonym rozmiarze i na miejscu się ją poprawia, tak samo w outlecie Pani krawcowa zwęzi ci sukienkę w każdym miejscu, skróci, dopasuje do figury, itd.
Nie wiem czy są salony gdzie bierze się całkowitą miarę z klientki i sukienka jest szyta dokładnie pod te wymiary i nie wymaga poprawek - chyba że u projektantów. Nawet w przypadku osób bardzo nieproporcjonalnych, gdzie np. góra od dołu ma różnicę kilku rozmiarów i tak zamawia się np. górę 38 a dół 44 i na miejscu dopasowuje do sylwetki.
Uszycie pod konkretne wymiary może tylko krawcowa, która szyje z materiału dla konkretnej osoby.


Jeśli ktoś nie chce mieć powystawowej sukienki to nie namawiam na jej kupno, ale zdecydowanie polecam się przejść i zobaczyć czy nie ma czegoś fajnego. W ten sposób można zaoszczędzić kupę kasy.

Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ja byłam bardzo zadowolona. Kupiłam sukienkę pół roku wcześniej, na miesiąc przed ślubem miałam robione duże poprawki ponieważ schudłam przez ten czas 20kg, potem jeszcze jedne poprawki dopasowujące suknię do figury i po praniu sukienki przez outlet odebrałam ją na tydzień przed ślubem.
Panie - zarówno krawcowa jak i ekspedientka były bardzo miłe, pomocne i mimo dużej ilości pracy ze mną cały czas uśmiechnięte. Mogłam sobie pozwolić na taką sukienkę tylko dlatego że kosztowała 1/3 ceny wyjściowej.

ale się rozpisałam...

Żartujesz?
Przecież zawsze z klientki ściąga się miarę.
I producent nie przysyła do salonu uszytej masowo sukienki w przybliżonym rozmiarze i niech krawcowe w salonie się martwią i dopasowują.

Przecież w każdym normalnym salonie zdejmują z Ciebie miarę, Ty dodatkowo możesz powiedzieć, że chcesz trochę inną koronkę, albo dół z jednej, górę z innej sukienki.

Każda sukienka u szanującego się producenta jest szyta na konkretną klientkę i na jej konkretną miarę i z wprowadzeniem od razu jej zmian i zachcianek.

Moja sukienka przyszła uszyta idealnie na moją miarę. Krawcowa nawet palcem jej nie musiała dotykać.




A w outlecie dostajesz tę sukienkę którą mierzysz. I koniec.
Zakochasz się w sukience dopasowanej w talii i biodrach, ale za ciasnej w biuście? , nikt Ci tego nie poprawi i jej nie kupisz.
A jakby tak się działo w normalnym salonie - uszyliby Ci sukienkę o takich samych rozmiarach w talii i biodrach, a większą w biuście.
Na Twoją miarę.
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:29   #2657
Paulina170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Warszawskie Panny Młode II

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4236438 2]Właściwie to cała lewa strona wisły

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

To niestety nie pomogą bo ja rozglądałam się jedynie po prawej stronie

Co do sukienek, czyli takie poprawki robione przez krawcowe w salonie są już wliczone w cenę czy jakoś to jest dodatkowo płatne przy sukni? Albo właśnie dól z jednej a góra z drugiej? Bo kurcze przydałoby się, abym ja tez zaczęła się za czymś oglądać a boję się, że nie znajdę pasującej na mnie takiej jaka będzie mi się podobała i będę musiała iść w takiej jaka na mnie będzie pasować. niestety nie stać mnie na suknię za kilka tysi...
Paulina170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 12:09   #2658
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Warszawskie Panny Młode II

Z kamerzystą nie pomogę, bo nie będziemy mieli Na weselu będą wodzirej z DJem - z Grupy Double Wings. Bardzo dobrze nam się rozmawiało i mam nadzieję, że zabawę też poprowadzą bardzo dobrze
myha ja za salami też tylko po prawej stronie się rozglądałam. No i szukałam zupełnie innych sal, więc niestety nie potrafię Ci pomóc
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:28   #2659
BandytkaD
Rozeznanie
 
Avatar BandytkaD
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 549
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny, może wy znacie jakieś fajne wizażystki? Albo z dojazdem do klienta albo gdzieś na Bemowie. Wszystkie moje opcje nie wypaliły a jakoś mam wrażenie, że w Inglocie nie przyłożą się do tego jak należy :-/
BandytkaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 20:51   #2660
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Odp: Warszawskie Panny Młode II

Ja polecam Mike Tomaszewska, wygoogluj sobie jej stronke i zobaczysz co potrafi poza tym sympatyczna osoba.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 08:29   #2661
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Żartujesz?
Przecież zawsze z klientki ściąga się miarę.
I producent nie przysyła do salonu uszytej masowo sukienki w przybliżonym rozmiarze i niech krawcowe w salonie się martwią i dopasowują.

Przecież w każdym normalnym salonie zdejmują z Ciebie miarę, Ty dodatkowo możesz powiedzieć, że chcesz trochę inną koronkę, albo dół z jednej, górę z innej sukienki.


Moja sukienka przyszła uszyta idealnie na moją miarę. Krawcowa nawet palcem jej nie musiała dotykać.

.
nie zawsze niestety tak jest podobno szczegolnie z francuskimi sukienkami, które potem trzeba dopasowac do tego, że np panna młoda ma figurę gruszki, a nie kolumny
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 09:41   #2662
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
nie zawsze niestety tak jest podobno szczegolnie z francuskimi sukienkami, które potem trzeba dopasowac do tego, że np panna młoda ma figurę gruszki, a nie kolumny

Kurde, producentom powinno zależeć, żeby ich suknia prezentowała się pięknie na PMce i powinna być uszyta na nią

Przecież taka sukienka zmniejszana przez krawcową, na przykład o jeden rozmiar w konkretnym miejscu, może kompletnie stracić fason
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:10   #2663
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mozna dołączyc? jestesm spod wawy 20 km na prawo

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość
Z kamerzystą nie pomogę, bo nie będziemy mieli Na weselu będą wodzirej z DJem - z Grupy Double Wings. Bardzo dobrze nam się rozmawiało i mam nadzieję, że zabawę też poprowadzą bardzo dobrze
myha ja za salami też tylko po prawej stronie się rozglądałam. No i szukałam zupełnie innych sal, więc niestety nie potrafię Ci pomóc
dostaje od P. Sylwestra wiadomosci na maila wydaje sie ze swietnie potrafi prowadzic imprezy

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4236285 3]To ja też mam pytanie znacie jakieś fajne miejsca na obiad poslubny? Zależy mi albo na jednej dużej albo na dwóch mniejszych salkach jednej że stolami drugiej do tanczenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

moglabym Ci polecic restauracje gdzie pracuje moj Tż ale mi sie ogolnie wystroj nie podoba taki troche morski bo to przy wiśle. Za to maja pyszne jedzenie szef nie zaluje na dobre produkty i nie zaluje towaru. Jak masz sos kurkowy to nie tylko o smaku kurek tylko z kurkami :P moj Tż czasami sie smieje ze sos jest tak gesty od grzybow ze cieżko łyżką mieszać
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2013-08-22 o 20:11
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:11   #2664
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ooo ja chetnie jakbys mogla
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:32   #2665
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

http://www.restauracjaneptun.oit.pl/
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 12:05   #2666
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dzieki
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:48   #2667
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Paulina170 Pokaż wiadomość
To niestety nie pomogą bo ja rozglądałam się jedynie po prawej stronie

Co do sukienek, czyli takie poprawki robione przez krawcowe w salonie są już wliczone w cenę czy jakoś to jest dodatkowo płatne przy sukni? Albo właśnie dól z jednej a góra z drugiej? Bo kurcze przydałoby się, abym ja tez zaczęła się za czymś oglądać a boję się, że nie znajdę pasującej na mnie takiej jaka będzie mi się podobała i będę musiała iść w takiej jaka na mnie będzie pasować. niestety nie stać mnie na suknię za kilka tysi...
Zamiast martwić się na zapas, że nie znajdziesz nic pasujacego, przejdz się po prostu po salonach

Ja obeszlam kilka (ograniczyłam się do Jana Pawła, gdzie jest sporo salonów slubmych) i w każdym byly wyprzedawane sukienki - więc wybór miałam przeogromny! Ostatecznie kupilam suknię w salonie Carmen (mieli bardzo dużo sukienek na wyprzedaży) - nie było żadnego problemu z dopasowaniem i drobnymi przerobkami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:26   #2668
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam wszystkie PM z Warszaway i okolic Chetnie do Was dolacze, bo mysle, ze warto powymieniac sie wrazeniami i spostrzezeniami

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
A czy możesz podpowiedzieć czy nie są one gorszej jakości itp.?
Bylam w tym outlecie i powiem szczerze, ze sukienki sa super! Nie uwazam, zeby byly gorsze. Sa tak samo porzadnie uszyte, a obsluga jest bardzo mila. Ja upatrzylam sobie dwie i jak do tej pory nic nie znajde, albo nic mnie na tyle nie powali, zeby wydac te kilka tys. to chetnie sie tam wybiore jedyny problem, to ich rozmiar. Najwieksze to chyba 40. i to takie niezbyt duze... Oczywiscie moze sie trafic tez cos wiekszego, bo to zalezy od dostawy.
Miejsce godne uwagi.

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Żartujesz?
Przecież zawsze z klientki ściąga się miarę.
I producent nie przysyła do salonu uszytej masowo sukienki w przybliżonym rozmiarze i niech krawcowe w salonie się martwią i dopasowują.

Przecież w każdym normalnym salonie zdejmują z Ciebie miarę, Ty dodatkowo możesz powiedzieć, że chcesz trochę inną koronkę, albo dół z jednej, górę z innej sukienki.

Każda sukienka u szanującego się producenta jest szyta na konkretną klientkę i na jej konkretną miarę i z wprowadzeniem od razu jej zmian i zachcianek.

Moja sukienka przyszła uszyta idealnie na moją miarę. Krawcowa nawet palcem jej nie musiała dotykać.




A w outlecie dostajesz tę sukienkę którą mierzysz. I koniec.
Zakochasz się w sukience dopasowanej w talii i biodrach, ale za ciasnej w biuście? , nikt Ci tego nie poprawi i jej nie kupisz.
A jakby tak się działo w normalnym salonie - uszyliby Ci sukienkę o takich samych rozmiarach w talii i biodrach, a większą w biuście.
Na Twoją miarę.
W zupelnosci sie z Toba nie zgodze. To wcale nie jest regula, ze suknie sa zawsze szyte na miare! Bylam w kilku salonach w Pasazu Muranowskim i wszedzie szyja suknie w przyblizonych rozmiarach ( przynajmniej gdzie ja bylam). Potem dokonuje sie poprawek. Tylko jeden salon, taki autorski powiedzmy , zapewnil mnie o szyciu na miare, ze maja wlasna krawcowa i gorseciarke, takze suknia lezy idealnie. Rzeczywiscie, suknie pieknie lezaly, choc nie w moim stylu.

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może wy znacie jakieś fajne wizażystki? Albo z dojazdem do klienta albo gdzieś na Bemowie. Wszystkie moje opcje nie wypaliły a jakoś mam wrażenie, że w Inglocie nie przyłożą się do tego jak należy :-/
Mam ten sam problem. Tez myslalam o Inglocie albo czyms podobnym, ale w sumie nie jestem pewna, czy to bedzie to.... Potrzebuje wizazystki z dojazdem do domu dla 3 osob... Ja, mama i swiadkowa... Jakbyscie cos wiedzialy, albo mialy swoja sprawdzona to bardzo prosze o kontakt
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 06:14   #2669
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez BandytkaD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może wy znacie jakieś fajne wizażystki? Albo z dojazdem do klienta albo gdzieś na Bemowie. Wszystkie moje opcje nie wypaliły a jakoś mam wrażenie, że w Inglocie nie przyłożą się do tego jak należy :-/
Klaudia Makowska z Nadarzyna ale ona nie dojeżdza. Za to makijaże ma Boskie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:21   #2670
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Klaudia Makowska z Nadarzyna ale ona nie dojeżdza. Za to makijaże ma Boskie
to nie dam rady tam pojechac moze ktos cos jeszcze?
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.