Prezerwatywy- naprawdę SKUTECZNA metoda antykoncepcji, cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 17:36   #541
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny ja też proszę już o wysłanie wuja Od kliku dni, po chorobie mam okropne mdłości, jakoś mnie tak żołądek boli :/
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:49   #542
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Laleeee dawno mnie nie było, a kiedy schizowałam, to już nie pamiętam, wiec mam nadzieję, że mi wybaczycie

Boli mnie brzuch jak na okres, tydzień przed okresem... miała tak któraś? w poprzednim cyklu wujek przyjechał wcześniej 25 dc, więc może i teraz będzie wcześniej... ale tak patrząc normalnie to tydzien przed bóle brzucha - nie za wcześnie ?

Dajcie baty bo schizuję jak za starych czasów
ja mam tak zawsze że ból brzucha i cycków pojawia się 1-1,5 tyg. przed okresem

weź Wontrubka, pomóż nam lepiej w naszych schizach
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:50   #543
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Wontrubka ja nawet mam czasami z 2 tygodnie przed zaczyna sie mdlosciami :/ nie zawsze tak mam ale bywa co 2 -3 cykl a przed ciażą mialam tak caly czas ... z reguly jak w zegarku 10 dni przed okresem juz mialam bole żoładka ... a 3 dni przed mialam biegunke i często to mylilam z grypa zoladkowa albo zatruciem BARDZO często tak mialam i miewam chociaz tak jak pisalam bo ciąży juz mniej ale jednak bywa.
U mnie lipa ... miesiączki brak .
Jestem ciekawa co u Jacqueline ?
Ptysie mówię Wam im bardziej będziemy wyczekiwać to nie przyjdzie ... jak na złość chyba podświadomość tak działa .
1)Wszystkie kochałysmy się zabezpieczając się prezerwatywą tak ?
2) Nie zsunęła się tak ?
3) Nie pękła
4) Od początku stosunku prezerwatywa była założona tak ?
No to kurde na miłość Boską chyba pozostaje nam CZEKAĆ ...
Na pewno gdyby pękła albo zsunęła się to byłoby widać ... juz nie wiem jak mam sama siebie i Was pocieszyć ... Kurdę a może jakiś fajny film ? Lampka winka ? Co ? :/ może jutro coś się wykluje ?

Edytowane przez veri1986
Czas edycji: 2013-09-23 o 17:54
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:54   #544
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez veri1986 Pokaż wiadomość
Wontrubka ja nawet mam czasami z 2 tygodnie przed zaczyna sie mdlosciami :/ nie zawsze tak mam ale bywa co 2 -3 cykl a przed ciażą mialam tak caly czas ... z reguly jak w zegarku 10 dni przed okresem juz mialam bole żoładka ... a 3 dni przed mialam biegunke i często to mylilam z grypa zoladkowa albo zatruciem BARDZO często tak mialam i miewam chociaz tak jak pisalam bo ciąży juz mniej ale jednak bywa.
U mnie lipa ... miesiączki brak .
Jestem ciekawa co u Jacqueline ?
właśnie mnie coś mdli i oczywiście już zdążyłam pomyśleć, że to ciąża jednak to chyba za wcześnie na takie objawy... Dziewczyny wujek na pewno przyjdzie, nie stresujmy się
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:57   #545
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ja mdłości mialam dopiero w 2 miesiącu ciąży więc zdecydowanie za wczesnie .
Nie no nie możemy się tak orać mój małż już ma dość .. :/ Twierdzi że jesli bede dalej gadac o tym to spi w salonie ...
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:04   #546
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny, juz mi ręce opadają. No jak grochem o ścianę.
Weźcie wyluzujcie, nawzajem się nakręcacie. NIEPOTRZEBNIE!!!!
Nie szkoda Wam zdrowia na takie nerwy? I wolnego czasu? Film, ksiązka, herbata, wina- co kto woli i odprężyć się.
Narzekaniem i schizami okresu nie wywołacie, nie macie na niego wpływu.

A jeżeli nic się z gumką podczas seksu nie stało, to i nie macie prawa w ciązy być. Dotarło?
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:51   #547
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Paulinka jak nic ma rację .
Każda z Nas przeczyta to co napisała i powie co ? " ALE ,,, "
Ja juz pojęcia nie mam co myśleć i co z tego test też zrobilam jak teraz sobie wkręcam ze moze zle ... :/ bo robilam strumieniowy :/ ale co to za filozofia nasiusiać na test ? :/ Niby zadna ale może zle go zrobilam . Słuchajcie ja pije Wasze zdrówko ... Jak jutro nie dostanę to yyyy nie wiem co zrobię
Mój małż krzyczy z salonu " Z tobą coś jest nie tak ... kochalismy sie używając gumek .. jak mogłaś zajść w ciąże "HELLOŁ ?! "
Ale do mnie jak do ... idiotki :| nic nie słyszę ojjj mój małż chyba naprawdę dzisiaj bedzie spać na kanapie ...
Jak wszystkie napijemy się po lampce winka to butelka pstryknie cała jak nic to to SIUP ?! Czekam na dobre wieści u siebie również
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 20:00   #548
ann_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 128
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

oj powiem Wam , że tak czytam czytam i uznaje, że zakazuje takich bezpodstawnych schiz ! mnie dzisiaj ból brzuszka w nocy obudził, idę do łazienki a tu buch zza rogu wujek. Całe szczęście tż spał u mnie i miał kto pomasować żebym mogła zasnąć. A teraz mam Niagarę dosłownie..
__________________
164cm
43 kg

"dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
20.08.2011
ann_s2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 20:07   #549
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ann ale masz fajnie ja piję drugą lampkę wina i lipa .
Coś mi się wydaje ze jutro zadzwonie do lekarza i zarejestruje sie w tym tygodniu ... w ogole juz mnie btzuch nie boli nic.. kompletnie
Mój śpi w salonie tzw "foch z przytupem" podobno zachowuje się jak dziecko ...

Edytowane przez veri1986
Czas edycji: 2013-09-23 o 20:10
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 20:08   #550
ann_s2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 128
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

tylko wujek wcześniej przyszedł, ostatnio później - coś mu się w głowie miesza. Kto wie, może przez wino wczoraj wieczorem i zabawę z tż więc próbujcie wszystko po kolei, może coś na Was zadziała kochane.
__________________
164cm
43 kg

"dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
20.08.2011
ann_s2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 20:29   #551
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny, uspokojcie sie.
Im bardziej sie stresujecie tym sie bardziej spozni. Skoro test byl negatywny to ciazy nie ma - te testy to nie egzamin wstepny na Harvard, tu jest prosta procedura. Naprawde, dziewczyny, wrzuccie na luz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 20:50   #552
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziękuję dzieffczynki, jesteście kochane
a i Wy się nie martwcie! pamiętacie, ktoś mądry tutaj napisał, że wujaszki przestawiają się na jesienny tryb i dlatego świrują a my też częsciej kaszlemy, kichamy, prychamy, a każda infekcja może trochę zaburzyć cykl będzie wujek? BĘDZIE! Będzie wujek? BĘDZIE! Będzie wujek? BĘDZIE BĘDZIE BĘDZIE!!!!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 20:52   #553
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Matko, wchodzę a tu takie schizy!
Uspokoić się!
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 20:53   #554
PoziomkowaGalaretka
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkowaGalaretka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 119
Dot.: Odp: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

za 3 dni @, nie miałam stresujących sytuacji, a przez Was się zaczynam denerwować -.-
__________________
61 - czas iść w dół
PoziomkowaGalaretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 21:18   #555
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Nasz wątek ANTYschizowy chyba jakoś słabo działa Wiem, że to marne pocieszenie, ale jak mi wujek na czas czasem nie przychodzi to staram się spokojnie czekać. A jak trochę pomarudzę to mi dziewczyny tutaj zrobią zimny prysznic i zaczynam myśleć trzeźwo Przecież w razie gdyby się okazało, że to ciąża to i tak już nic nie zrobię a stres zamiast pomagać to szkodzi.
Veri zrobiłaś 2 testy - oba NEGATYWNE. Wątpię, żebyś je źle robiła.. po prostu NIE MA ciąży, bo z tego co piszesz nie było takiej możliwości Wyluzuj się, zajmij się czymś.
Jacqueline ja nie wiem co z tą naszą pocztą - w czwartek rano wysłałam wujka do Ciebie, nie wiem czemu tak długo idzie. Mogłaś mówić to bym priorytetem wysłała A tak na poważnie to się nie martw, przecież nawet gdyby coś z tą gumką się wtedy zadziało to nie znaczy że od razu zaszłaś w ciążę. Wiem, sama czasem schizuję ale podobno wcale nie tak łatwo zajść jak się wydaje.
Także nie schizujcie dziewczynyi informować nas na bieżąco o rozwoju sytuacji
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 22:23   #556
cllaudek
Raczkowanie
 
Avatar cllaudek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 238
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Matko, jak tak czytam to jestem coraz bardziej przerazona wizja przejscia na prezerwatywy i przezywania tego znowu co miesiac
cllaudek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 22:24   #557
PoziomkowaGalaretka
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkowaGalaretka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 119
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

haha a mnie juz brzuch boli jak na @ chociaz to troche za wczesnie, wiec chyba przypadkiem przechwycilam czyjas przesylke

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez cllaudek Pokaż wiadomość
Matko, jak tak czytam to jestem coraz bardziej przerazona wizja przejscia na prezerwatywy i przezywania tego znowu co miesiac
ja tam mam stres tylko przez 2 dni po moj facet nie lubi finału w srodku, wiec mam o tyle spokojniejsza glowe
__________________
61 - czas iść w dół
PoziomkowaGalaretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 06:35   #558
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Cytat:
Napisane przez cllaudek Pokaż wiadomość
Matko, jak tak czytam to jestem coraz bardziej przerazona wizja przejscia na prezerwatywy i przezywania tego znowu co miesiac
Cllaudek, co miesiąc problem mają tylko te kobiety, które najwidoczniej nie wiedza na jakiej zasadzie działają prezerwatywy.
Ktos doprowadza się do takiego stanu, ze nie przemawiaja do niego zadne argumenty, testy ciażowe nic nie znaczą- no sorry, ale to już jest przesada.
Także radziłabym Ci nie przejmować się tego typu wpisami, bo pojawiają się tu regularnie. Zawsze na forum bedzie ktoś, kto bedzie siał panikę, a argumenty innych bedą zlewane.
RAczej zorientuj się w temacie i zobacz, że odkad tylko istnieje, żadna z użytkowniczek nie wpadła stosując prezerwatywy.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 06:48   #559
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Mi juz nawet teraz nie chodzi o ciąże bo może cos mi po prostu jest :/ dzisiaj w nocy tak mnie bolal lewy jajnik ze musialam wziac ibuprom max :/ nie brzuch a wlasnie jajnik ...
NIc pozostanie mi czekac albo przyjdzie ten okres albo pojde do lekarza bo cos jest nie tak chyba .... przed okresem bola jajniki ? :/ Pierwszy raz cos takiego mialam . Dzwonilam wczoraj jeszcze wieczorem do mojej ginekolog i powiedziala ze jesli ne pojawi sie w przeciagu tygodnia mam sie zjawic z kwitkiem badania bety hcg ... No nic zatem ide na to badanie bo juz 8 rano

Edytowane przez veri1986
Czas edycji: 2013-09-24 o 06:50
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 07:12   #560
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Veri chyba przesadzasz. Beta? Dwa testy negatywne. No, ale jak ma Cię to uspokoić to zrób.

Ja jutro powinnam mieć @. Na razie trochę mnie wysypało, a innych objawów brak, ale po ostatnim na maksa wydłużonym cyklu to się spodziewam i tym razem obsuwy. Ginka wtedy mówiła, że jak znów mi się spóźni nawet 2-3 dni to mam brać tą luteinę która mi zostanie z tamtego miesiąca. Mam jednak nadzieję, że to nie będzie konieczne
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 08:31   #561
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Dziewczyny mam do Was gigantyczna prośbe z tego wzgledu ze i tak juz bardzo sie stresuje ... czy któras z Was odezwalaby sie w prywatnej wiadomosci podałabym nr do laboratorium swoje imie i nazwisko :/ i zadzwoniłaby któraś z Was z pytaniem o ta bete ? :/ Niech będe tchórzem ale nie dam rady BARDZO PROSZĘ udzielaja informacji telefonicznie po podaniu imienia i nazwiska i daty urodzenia :/ :pro si:

Edytowane przez veri1986
Czas edycji: 2013-09-24 o 08:33
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 08:45   #562
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ja...
Wydawało mi się, że jesteś dorosłą, dojrzałą kobietą, wspominałaś w końcu, że masz już jedno dziecko... Ale po tym co napisalaś, to mam wrażenie, że masz góra 15 lat.
Ktoś obcy ma odbierać Twoje wyniki?! Czytasz to co piszesz?
MOże niech mąż Twój zadzwoni? A nie, on też już się wkurza przez Twoją histerię.

Jak tak mocno ogarnia Cię panika, na mysl o ciąży, do której dojśc nie ma jak, bo sama nie wspomiałaś nic o zadnej ewentualności z gumką to może zrezygnuj z seksu, bo wykończy on Cię psychicznie.

No chyba jeszcze nikt tak mnie tu nie zdenerwował...
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 08:57   #563
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Gdybym była w ciąży nie jest to dla mnie jakąs tragedia ale nie jestem gotowa psychicznie na nią . Przez 7 miesiecy ciązy przelezałam w łozku nie majac kontaktu praktycznie z nikim byłam przykuta do łozka ... majac caly czas obawe ze cos sie moze stac dziecku ... ciagle wyniki pobierania krwi ciagle badania konsultacje :/ skaracenie sie szyjki i tak wkolko ... Wypadly mi praktycznie wszystkie włosy z nerwow ... mialam gole placki ... bez wlosow nikomu tego nie zycze aby tak sie denerwowal o to aby dziecko nie urodzilo sie za wczesniee ...
Ja po prostu nie dam rady mozesz sie ze mnie smiac ... chodzilam do psychologa i widocznie tak wplynal na mnie caly okres ciazy bylam spokojna w momencie kiedy zobaczylam dziecko cale i zdrowe ...
Nikt nie zrozumie dopoki sam nie przezyje czegos na wlasnej skorze
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:29   #564
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Wiele rzeczy można zrozumieć. Współczuję całej tej traumy związanej z poprzednią ciążą.
Ale zastanów się, co robisz. Na forum, gdzie nikogo nie znasz, prosisz by ktoś zadzwonił w twoim imieniu do lab i odebrał wyniki, chcesz podać swoje dane osobowe itp. No to jest zachowanie typowe dla 13latki, a nie dorosłej kobiety.

Mąż Cię podczas ciąży nie wspierał? Jego popros by odebrał Twoje wyniki, a nie obcych dla siebie ludzi.
Dorosła osoba, powinna poczuwać się do odpowiedzialnośc, jak miałaś odwagę zrobic badania, to mniej odwagę odebrać wyniki. Ile Ty masz lat?
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:33   #565
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

veri1986 grubo przesadzasz. Dwa testy wyrazie pokazały, że żadnej ciąży nie ma. Nie wiem po co w ogołe robisz bete.Tylko kase niepotrzebnie wydajesz. Dziwie sie, że dorosłej kobiecie tak odbija. Rozumiem, że nie chcesz być w ciąży. Skoro tak baardzo nie ufasz prezerwatywą to może zainwestuj w spirale. W wyniku bety będzie, że masz ją poniżej 1. Testy ciążowe to nie są głupie patyczki na które się sika. One wykrywają gonadotropine kosmówkową w moczu. Wiec ogarnij się!

A co do ciąży wysokiego ryzyka. Rozumiem, że to jest stres, niepowność, uziemienie w łożku na kilka tygodni a nawet miesiący. Troche sie na takie ciąże napatrzyłam w szpitalu ze względu na mój kierunek studiów. Zyjemy w takich czasach, że takie ciąże to nie są wyjątki. Mnóstwo kobiet ma problem z zajściem w ciąże a później donoszeniem. Ale również mamy na tyle rozwiniętą medycyne, że taka kobieta nie jest skazana na bezdzietność. Wcześniaki świetnie sobie radzą. Nie wiem co dokładnie Tobie było, co się stało z dzieckiem, ale z Twoich psotów wynika, że jest wszystko ok. Jeżeli tak w Tobie siedzy ta poprzednia ciąża, która sie dobrze przeciez skonczyła to Ty idz do jakiegos psychologa. Dla swojego dobra.

Wczoraj dostałam wujka w 30dc.
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:35   #566
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

27 ... równie dobrze mogę podać numer identyfikujacy badanie bez danych osobowych ... Mój mąz wspieral mnie ale ... ja chyba odpychalam wszystkich w tamtym okresie i chyba to byl najwiekszy blad .
Do tego jakis czas po ciazy zaczelam stosowac antykoncepcje hormonalna :/ bralam tabletki prawie przez poltora roku kiedy krwawienie z odstawienia calkowicie zanikło samo z siebie. Okazalo sie iz mam tak wysokie stezenie d-dimerow ze moze wystapic u mnie zakrzepica ... musialam je odstawic przez prawie 5 miesiecy nie mialam miesiaczki :/ nafaszerowali mnie luteina i innymi specyfikami dopiero od kilku miesiecy czuje sie normalnie mam miesiaczke i jest ok . Teraz kiedy mi sie spoznia albo i nie bo spoznia sie o zaledwie 4 dni .
To strasznie sie boje mam pecha i tyle :/
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:46   #567
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

A co do całej sprawy, ma historia hormonalna TWojego życia?
My Ci tylko mówimy, zebyś się ogarnęła i sama sobie te wyniki odebrala, a Ty z siebie robisz ofiarę losu.
I co, przez to, że brałaś tabletki prawie półtora roku nie możesz sobie teraz wyników odebrać? Nie widzę związku.

Normalnie, nie jestem niemiła, ale wkurza mnie niesamowicie Twoje zachowanie. Ogarnij się i tyle, bo póki co to jedne co robisz to zgrywasz wielką cierpiącą na anonimowym forum.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:48   #568
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Ok , dziękuje za pomoc !
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:50   #569
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

Co tu się dzieje, takie bezpodstawne schizy, że aż czytać mi się nie chcę. A kiedyś była taka przyjemna atmosfera
Nie wiecie czego używacie do zabezpieczenia? Bo nie rozumiem czym wszystkie się denerwujecie, narazie będę wątek omijać z daleka, bo jak tylko czytam, że ktoś narzeka na prezerwatywy, że można ich używając zajść w ciąże itd... to aż mi się niedobrze robi (i chodzi mi o sam fakt, a nie że może zajdę w ciąże).

USPOKÓJCIE SIĘ, żadna z was nie ma powodów do stresów, a veri1986 to nawet nie komentuje
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 11:22   #570
PoziomkowaGalaretka
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkowaGalaretka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 119
Dot.: Prezerwatywy- naprawdę SKUETCZNA metoda antykoncepcji, cz. II

dziewczyny są z nowego gatunku wiatropylnego, wiesz, za dużo GMO wcinają codziennie :P

żart. dziewczęta spokojnie, a jeśli długo nie ma tej @ to warto rozważyć ginekologa, bo może jest jakiś inny problem niż ciąża, przez który coś się zahamowało

+ podpisuję się rękami i nogami pod Paulinką ;>
__________________
61 - czas iść w dół

Edytowane przez PoziomkowaGalaretka
Czas edycji: 2013-09-24 o 11:24
PoziomkowaGalaretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 11:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.