ESTETIQ lakiery hybrydowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 13:21   #91
wilczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

http://taniepaznokcie.pl/pl/p/Lakier...EY-WROCLAW/689
Podobno to te same lakiery ta sama numeracja co estetiq
Miałyście ??
wilczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 20:56   #92
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wilczek_1 Pokaż wiadomość
http://taniepaznokcie.pl/pl/p/Lakier...EY-WROCLAW/689
Podobno to te same lakiery ta sama numeracja co estetiq
Miałyście ??
pure,ata,olivia,eclipse.. ..wszystkie prawie jedno i to samo
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 13:27   #93
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wilczek_1 Pokaż wiadomość
http://taniepaznokcie.pl/pl/p/Lakier...EY-WROCLAW/689
Podobno to te same lakiery ta sama numeracja co estetiq
Miałyście ??
Ja nie miałam, ale bardzo fajnie przedstawione kolory, więc mogłoby się pokrywać.
Podoba mi się w nich kolor 94 - jakiś taki granat zgaszony
Czy ktoś ma taki z estetiq i może potwierdzić że ten kolor to też 94?

Cytat:
pure,ata,olivia,eclipse.. ..wszystkie prawie jedno i to samo
no właśnie to niby to samo tylko czasami numery kolorów pozamieniali...
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 18:58   #94
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Nie wiem dokładnie jak z numeracja,niektóre sie pokrywają inne nie,ale w sumie lakiery jednej jakości
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 20:30   #95
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe



---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

ja kupiłam ostatnio róż i chyba to jest estetiq bo tydziń wczesniej kupowałam estetiq a w tym tygodniu już miały naklejki ashley

mi ostatnio odpryskuje po paru dniach juz cały paluch marze by zalac wolny brzeg wyciągam z lampy a brzeg wygląda jak bym przejechała pilnikiem nie wiem czemu no i ładnie to mi się nie błyszczy


a może to wina lampy bo wymieniłam tylko dwie żarówki
nr 69
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131208_135029.jpg (106,8 KB, 333 załadowań)

Edytowane przez monikaa wroc
Czas edycji: 2013-12-08 o 12:56
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 15:39   #96
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

a może to wina bazy bo mam z firmy neonail
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:29   #97
TrustMeBejb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Ja byłam tydzień temu ponad u kosmetyczki, skusiłam się pierwszy raz na hybrydy i szok! Właśnie szukałam czegoś co po prostu utwardzi moje paznokcie, mało inwazyjnie i to właśnie hybrydy!
Kosmetyczka robiła mi lakierami ESTETIQ i jestem zadowolona, co prawda nie mam porównania z innymi firmami, ale ładnie się trzyma.
Moje paznokcie jednak szybko rosną i raczej nie mam zamiaru co tydzień chodzić na nowe do kosmetyczki, poza tym robię hybrydy tylko tak jak wcześniej wspomniałam aby utwardzić moje paznokcie, a ozdabiam je już normalnymi lakierami (nawet jeśli to grzech ;p) Więc po przeczytaniu tego wątku zakupiłam baze, top i kolor (róż french) z ESTETIQ (oraz wszystkie inne potrzebne rzeczy typu lampa, aceton, cleaner etc ;p) z Biokur i czekam na swoją przesyłkę! Dam znać po moim "pierwszym" razie
TrustMeBejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 17:43   #98
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

no to czekamy na zdjęcia i powiedz mi jak się trzyma może muszę baze zmienić
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:27   #99
kitty1234
Przyczajenie
 
Avatar kitty1234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

nie no słuchajcie, I'm in love! Nie jestem kosmetyczką, nie robiłam nigdy tipsów ani nic z tych rzeczy sama sobie ani nikomu. Ale szkoda mi było płacić co 3 tyg 100 zł więc napisałam list do mikołaj... i mój pierwszy manicure gotowy! jedna ręka ok 40 minut. Ale to pierwszy raz! Nic się nie kurczyło na końcach ani nic, baza i top też tej firmy, lakier nr 50 (lampa shellaca). Jedną rękę robiłam po dwa palce na 20 sec do lampy a na koniec all 120 sec. A drugą poleciałam od razu wszystkie i 120. Różnicy dużej nie ma. Ale lakier jasny więc 3 warstwy. Już zamawiam nowe kolory! polecam mega! kocham swojego mikołaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50 (600x800).jpg (49,4 KB, 491 załadowań)
kitty1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 14:15   #100
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Dziewczyny Napiszcie jakie kolorki lubią Wasze Klientki Tak się naczytałam achów i echów na temat Estetiq , że muszę kupić parę sztuk Wszystkie są piękne , ale niestety trzeba wybrać na początek tylko kilka Pozdrawiam
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 16:41   #101
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

właśnie zamówiłam swoje pierwsze Estetiq wcześniej miałam jedynie Cosmetics Zone i CND (te akurat robione u kosmetyczki).
Mam nadzieję, że będę zadowolona
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 21:44   #102
Eweelina91
Przyczajenie
 
Avatar Eweelina91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Witajcie dziewczyny!!

Dodaję fotki moich pazurków zdjęcia robione dzisiaj.
U rąk malowałam 23.12. numerkiem 20, a u nóg 21.12 numerkami 1 i 3. Zero odrostu, idealnie się trzymają. Baza i top także z Estetiq

Pozdrawiam Eweelina91
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6022.jpg (88,3 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6029.jpg (96,9 KB, 297 załadowań)
Eweelina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:51   #103
wilczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez kitty1234 Pokaż wiadomość
nie no słuchajcie, I'm in love! Nie jestem kosmetyczką, nie robiłam nigdy tipsów ani nic z tych rzeczy sama sobie ani nikomu. Ale szkoda mi było płacić co 3 tyg 100 zł więc napisałam list do mikołaj... i mój pierwszy manicure gotowy! jedna ręka ok 40 minut. Ale to pierwszy raz! Nic się nie kurczyło na końcach ani nic, baza i top też tej firmy, lakier nr 50 (lampa shellaca). Jedną rękę robiłam po dwa palce na 20 sec do lampy a na koniec all 120 sec. A drugą poleciałam od razu wszystkie i 120. Różnicy dużej nie ma. Ale lakier jasny więc 3 warstwy. Już zamawiam nowe kolory! polecam mega! kocham swojego mikołaja
mam pytanko jeśli pomaluje 1-2 razy nr 50 będzie nadawał się do frencha
wilczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 12:30   #104
Eweelina91
Przyczajenie
 
Avatar Eweelina91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 27
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Witaj "wilczek_1"!

Też mam lakier nr 5o, maluje nim paznokcie dwa razy i uważam że wystarczy tylko dwie warstwy bo ładnie kryje. Wydaje mi się że będzie odpowiedni pod french ale pomaluj te warstwy bardzo cienko.


Pozdrawiam Eweelina91
Eweelina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 21:04   #105
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny. Mam swój zestaw startowy z CZ i 4 lakiery. Hybryda trzyma sie około tydzień. Planuje sprawdzić firmę estetiq. Miała któraś kolor nr 112?
Ponadto szukam producenta lakierów o sygnaturki PST13. Cosmetics zone twierdzi, ze to nie ich. Poniżej foto poszukiwanego lakieru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (65,4 KB, 230 załadowań)
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 01:03   #106
beautywomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez monikaa wroc Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

ja kupiłam ostatnio róż i chyba to jest estetiq bo tydziń wczesniej kupowałam estetiq a w tym tygodniu już miały naklejki ashley

mi ostatnio odpryskuje po paru dniach juz cały paluch marze by zalac wolny brzeg wyciągam z lampy a brzeg wygląda jak bym przejechała pilnikiem nie wiem czemu no i ładnie to mi się nie błyszczy


a może to wina lampy bo wymieniłam tylko dwie żarówki
nr 69
Miałam tak samo,zdecydowanie wina lampy.Wymienilam 1 żarówkę i myslalam ze bedzie ok ale dowiedziałam sie ze jak sa juz dlugo używane to trzeba wymienic 4 żarówki.

---------- Dopisano o 02:39 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Kupiłam już kilka lakierów ashley i to jest to samo co estetiq bo mam tez lakiery estetiqa i niczym sie nie różnią,baza i top tez to samo.kupiłam teraz top glitter z drobinkami.ponoc swietny efekt.jak zrobie to przesle zdjecia



---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:44 ----------

Cytat:
Napisane przez justynkaaw Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam swój zestaw startowy z CZ i 4 lakiery. Hybryda trzyma sie około tydzień. Planuje sprawdzić firmę estetiq. Miała któraś kolor nr 112?
Ponadto szukam producenta lakierów o sygnaturki PST13. Cosmetics zone twierdzi, ze to nie ich. Poniżej foto poszukiwanego lakieru.

-

wedlug mnie to jest nr 26
sprawdz sobie na probniku
http://taniepaznokcie.pl/pl/p/Lakier...wy-ASHLEY-/694

---------- Dopisano o 03:03 ---------- Poprzedni post napisano o 02:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Ja nie miałam, ale bardzo fajnie przedstawione kolory, więc mogłoby się pokrywać.
Podoba mi się w nich kolor 94 - jakiś taki granat zgaszony
Czy ktoś ma taki z estetiq i może potwierdzić że ten kolor to też 94?

no właśnie to niby to samo tylko czasami numery kolorów pozamieniali...
mam ten kolor 94 -dokladnie zgaszony granat

Edytowane przez beautywomen
Czas edycji: 2014-01-05 o 00:43
beautywomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:07   #107
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez justynkaaw Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam swój zestaw startowy z CZ i 4 lakiery. Hybryda trzyma sie około tydzień. Planuje sprawdzić firmę estetiq. Miała któraś kolor nr 112?
Ponadto szukam producenta lakierów o sygnaturki PST13. Cosmetics zone twierdzi, ze to nie ich. Poniżej foto poszukiwanego lakieru.
wydaje mi się, że ten kolor ze zdjęcia to z palety Estetiq nr 107 https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Wg mnie firmy Cosmetics Zone, a.t.a, Estetiq, Ashley, Olivia i pare innych to jedno i to samo, pewnie jedna "fabryka" produkuje lakiery dla poszczególnych firm (cena ta sama, numeracja podobna szczególnie Cosmetics Zone i a.t.a, buteleczki i pędzelki też takie same) jeśli szukasz dokładnie takiego kolorku jak ten PST13 to proponuje kupić albo 107 z Estetiq albo hybrydę z a.t.a nr p13 - http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-z...830296471.html , mam a.t.a i Cosmetics Zone, dla mnie to to samo ja mam z a.t.a m.in P7 typowy jasny błękit, możesz zobaczyć np. na moim pingerze, mam zdjęcie wzornika z tym kolorem

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

ponad to proponuję kupić lepszą bazę np. Gelish na allegro i lepszy top ja polecam z firmy Eco Star Nail, baza to podstawa, miałam bazę z Cosmetics Zone i uważam, że jest kiepska bo szybko robią się rozwarstwienia teraz używam bazy Bluesky i jest ok następna będzie z Gelisha

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-01-06 o 13:03
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:57   #108
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Yashe dziękuje Ci bardzo za odpowiedz! Czytałam tez posty w innym wątku tego forum na temat lakierów hybrydowych i myśle czy nie zainwestować w bazę i top z gelisha. Koszt około 110 zł ale myśle ze warto po takich opiniach.

Co do koloru pst 13 to mam jeszcze jedno zdjęcie, porównuje z ata i dalej nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (98,0 KB, 263 załadowań)
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 18:05   #109
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

O bogowie. Google grafika prawdę Ci powie
Jest pst 13
http://www.estesklep.pl/index.php/pr...ybrydowy-kolor
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 20:57   #110
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez justynkaaw Pokaż wiadomość
O bogowie. Google grafika prawdę Ci powie
Jest pst 13
http://www.estesklep.pl/index.php/pr...ybrydowy-kolor
wiesz, tak Ci powiem szczerze, że jak patrze na tą kolorystykę plus numerację i porównuje np. z Cosmetics Zone i a.t.a to widzę, że i ta firma ma te same kolory.. nie wiem czy warto wydawać 39 zł na lakier jak można kupić za 22 czy 25 zł porównaj a.t.a serię p (pastel) z pastelami tej firmy z linku kolory a nawet sposób w jaki są przedstawione (chodzi o kolejność) są identyczne.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:14   #111
justynkaaw
Przyczajenie
 
Avatar justynkaaw
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Faktycznie! Chyba coraz bardziej sie przekonuje ze jeden producent a kilka firm. Kolejność, numerki odpowiadają kolorom.
Dzięki za pomoc!

Wracając do gelisha w co lepiej zainwestować bazę czy top? Mam tylko ta z CZ a wydanie 110 zł na raz a kupić sobie kilka kolorów oto jest pytanie
justynkaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:43   #112
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

zdecydowanie baza, na topie Cosmetics Zone można pracować, któraś z dziewczyn zmieniła bazę Cosmetics Z. na Gelisha i mimo, że nadal używa topu z CZ. manicure trzyma się zdecydowanie dłużej niż wcześniej możesz kupić bazę, a za jakiś czas dokupić lepszy top
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 08:14   #113
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez beautywomen Pokaż wiadomość


mam ten kolor 94 -dokladnie zgaszony granat
Super! A mogłabym poprosić, żebyś zrobiła zdjęcie tego lakieru na paznokciach?
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:47   #114
kitty1234
Przyczajenie
 
Avatar kitty1234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

ja czyli totalna amatorka poleciłabym czerwony 85 (bo super się rozprowadza bez smug i ładnie cienkie warstwy można zrobić) i czarny 33 bo też dobrze ładnie kryje. 50 dla mnie by była za ciemny na lakier do frencza ale pewnie dlatego, że dopiero drugi raz w życiu malowałam hybrydą i wprawy nie mam więc za grubo kładę żeby było równo. Grunt że efekt mnie zadowala jak na obrazku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33 (800x600).jpg (84,0 KB, 232 załadowań)
kitty1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:48   #115
wilczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez justynkaaw Pokaż wiadomość
Yashe dziękuje Ci bardzo za odpowiedz! Czytałam tez posty w innym wątku tego forum na temat lakierów hybrydowych i myśle czy nie zainwestować w bazę i top z gelisha. Koszt około 110 zł ale myśle ze warto po takich opiniach.

Co do koloru pst 13 to mam jeszcze jedno zdjęcie, porównuje z ata i dalej nie wiem
mam base i top gelish trzyma się 5-7 dni jak piorę w rękawiczkach max 10 robiłam cienkie warstwy i grube nie ma znaczenia jeśli chodzi o wytrzymałość. Nie wiem jak u innych
wilczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 23:24   #116
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez beautywomen Pokaż wiadomość

mam ten kolor 94 -dokladnie zgaszony granat
również poproszę o zdjęcia ja szukam takiego granatu jak w tym manicurze : https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

bardzo spodobało mi się to zestawienie, czy ten 94 jest podobny do tego granatu ze zdjęcia? i czy nr 50 z Estetiq jest podobny do beżu na fotce ? z tego co wiem ten manicure został wykonany lakierami mollon pro, te lakiery mają świetną kolorystykę, ale cena za wysoka jak na osobę która robi hybrydy głównie sobie... dziewczyny mające 94 i 50 - doradźcie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 00:43   #117
beautywomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Jasne zrobie zdjecie 94 tylko teraz mam końcówke 107 ale do piatku powinnam zrobic sobie nówki

ten seledynowy na wczesniejszych zdjeciach to bankowo 26 bo juz sprawdziłam



---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
również poproszę o zdjęcia ja szukam takiego granatu jak w tym manicurze : https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

bardzo spodobało mi się to zestawienie, czy ten 94 jest podobny do tego granatu ze zdjęcia? i czy nr 50 z Estetiq jest podobny do beżu na fotce ? z tego co wiem ten manicure został wykonany lakierami mollon pro, te lakiery mają świetną kolorystykę, ale cena za wysoka jak na osobę która robi hybrydy głównie sobie... dziewczyny mające 94 i 50 - doradźcie
50-tka jest prawie identyczna
94 jest minimalnie jasniejszy

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kristi_wawa Pokaż wiadomość
Super! A mogłabym poprosić, żebyś zrobiła zdjęcie tego lakieru na paznokciach?
przesle zdjecia nie ma problemu
beautywomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 01:19   #118
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez beautywomen Pokaż wiadomość
Jasne zrobie zdjecie 94 tylko teraz mam końcówke 107 ale do piatku powinnam zrobic sobie nówki

ten seledynowy na wczesniejszych zdjeciach to bankowo 26 bo juz sprawdziłam



---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------


50-tka jest prawie identyczna
94 jest minimalnie jasniejszy

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------


przesle zdjecia nie ma problemu
a w podobnej tonacji? czy bardziej szary lub turkusowy? jakbyś opisała ten 94? pytam bo na biokur.pl czy stronie estetiq są dwa inne zdjęcia nr 94, ciężko ocenić podobieństwo do tego granatu ze zdjęcia

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

a jeszcze pytanko o 107 czy ten kolorek jest bardziej miętowy czy błękitny ? wklej fotki jak byś mogła będę wdzięczna
yashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:05   #119
DorotaOsipczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

zamówiłam moje pierwsze lakiery estetiq ( 50,55,92) oraz top i bazę ale jeszcze nie mam lampy i nie mam pojęcia jaką kupić , polecicie jakieś ? nie za drogie bo to do użytku domowego
DorotaOsipczuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:08   #120
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: ESTETIQ lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez DorotaOsipczuk Pokaż wiadomość
zamówiłam moje pierwsze lakiery estetiq ( 50,55,92) oraz top i bazę ale jeszcze nie mam lampy i nie mam pojęcia jaką kupić , polecicie jakieś ? nie za drogie bo to do użytku domowego
polecam nazwyklejszą z allegro byle na 4 żarówki. Praktyczne są z wysuwanym dnem.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-08 00:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.