Focus T25 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 21:26   #721
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cześć dziewczyny!
Chciałam zapytać, czy do każdej fazy jest inny Strech? Znalazłam tylko jeden i tak się własnie zastanawiam....
I jeszcze jedno, czy gamma nie opiera się tylko na pracy nad ramionami? Przeglądałam jakieś krótkie filmiki na chomiku i tylko machają tymi hantlami i zastanawiam się, czy gamma to wciąż trening funkcjonalny?
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 10:29   #722
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Chciałam zapytać, czy do każdej fazy jest inny Strech? Znalazłam tylko jeden i tak się własnie zastanawiam....
I jeszcze jedno, czy gamma nie opiera się tylko na pracy nad ramionami? Przeglądałam jakieś krótkie filmiki na chomiku i tylko machają tymi hantlami i zastanawiam się, czy gamma to wciąż trening funkcjonalny?

Stretch jest tylko jeden

Jeśli zabierasz się za Gamma, polecam Ci kalendarz hybrydowy, do którego wpleciono kilka treningów z Alpha i Beta (m.in. TBC i Dynamic Core).Dość skomplikowane Rip't up zamieniłabym na Rip't Circuit, ale to już Twoja decyzja. Podstawowa wersja Gamma rzeczywiście opiera się na pracy z hantlami, dlatego ramiona sa mocno angażowane (bardziej niż w Beta), ale prawda jest taka, że tego typu ćwiczenia dają najlepsze efekty. Moje rezultany po Alpha i Beta były takie sobie, natomiast po Gamma (Hybrid) natychmiast schudłam 2 kg i straciłam ok. 2-3 cm w pasie - "tak o", bez zmian w diecie.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

[QUOTE=kami5;45032445]Xiaaa super spadki
Wczoraj robilam speed 3.0 z gamma ale nie podoba mi sie[/QUOtTE]

Już o tym komuś pisałam na innym forum, ale powtórzę się tutaj.
Po pierwszym treningu Speed 3.0 byłam trochę wkurzona, bo Shaun bardzp szybko przechodził do kolejnych ruchów i nie mogłam za nim nadążyć (szczególnie w ostatniej rundzie, kiedy robimy po 1-2 powtórzenia). Ponieważ trening sam w sobie jest GENIALNY, wymyśliłam na niego sposób Przed przystąpieniem do niego po raz drugi, obejrzałam całe video, przyjrzałam się dokładnie wszystkim ćwiczeniom i SPISAŁAM JE NA KARTCE, którą powiesiłam w widocznym miejscu. Mniej więcej nauczyłam się co występuje po czym i dzięki tej metodzie nie tracę czasu na ogarnięcie się podczas samego treningu Polecam
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:52   #723
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Dziękuję za odpowiedź. Zgodnie z Twoimi wskazówkami zabiorę sie od poniedziałku za gammę według kalendarza hybrydowego. W ten weekend jeszcze zrobię jakieś treningi z bety
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 15:23   #724
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Witajcie

To jest moje czwarte podejscie do Focuse T25 i mam nadzieje, ze tym razem wytrwam do konca U mnie najgorzej jest z Total Body Circuit ale to chyba wina pompek, ktorych nie potrawie zrobic, bo mam bardzo slabe rece

Dzien 3 przedemna
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 21:23   #725
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Dot.: Focus T25

aanetaa007 to powodzenia Co do pompek, moze na razie rob damskie
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 15:41   #726
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Witajcie

To jest moje czwarte podejscie do Focuse T25 i mam nadzieje, ze tym razem wytrwam do konca U mnie najgorzej jest z Total Body Circuit ale to chyba wina pompek, ktorych nie potrawie zrobic, bo mam bardzo slabe rece

Dzien 3 przedemna
Paula07 ja właśnie zaczynałam w TBC z damskimi, potem w becie robiłam już normalne więc i aanetaa007 też moze tak spróbuj. Progress będzie na pewno
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:31   #727
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Witajcie

To jest moje czwarte podejscie do Focuse T25 i mam nadzieje, ze tym razem wytrwam do konca U mnie najgorzej jest z Total Body Circuit ale to chyba wina pompek, ktorych nie potrawie zrobic, bo mam bardzo slabe rece

Dzien 3 przedemna
Popmki jako tako wychodzą mi tylko gdy robię Insanity Cardio Power and Resistance. Najczęściej robię damskie lub kombinuję z innymi ćwiczeniami w planku np. shoulder taps lub schodzę do low planku i podnoszę się kilka razy. Ewentualnie kładę się całym ciałem na podłodze i gwałotownie podnoszę się do góry (Zuzka nazywa to ćwiczenie "supergirl push ups").

Dziś czeka mnie 110 przysiadów oraz TBC (jako "odpoczynek" między Max cardio conditioning, a Max interval circuit...
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 00:57   #728
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Focus T25

Powracam i ja po przesileniu wiosennym, które mnie zmiażdżyło dodatkowo alergią i zatokami w końcu się ogarnęłam i lecę od początku. Dziś cardio zaliczone w wersji hard bez Tani + 2,5h jazdy na rolkach!
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 15:21   #729
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Wczorajsze TBC + Speed 3.0 mnie zabiło. Około 8 minuty przestałam w speedzie ogarniać już, co robię i jak, ta prędkość, kolejność i też poziom poszczególnych ćwiczeń dały mi mega wycisk. Ale mimo to i tak kocham tą fazę, bo jest cięższa i więcej treningu siłowego jako takiego
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:42   #730
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Witam

Powinnam juz byc pod koniec drugiego tygodnia a ja na poczatku jestem Nie daje rady robic podwujnych piatkow, wiec stwierdzilam ze bede robila codziennie po 25 min przez 6 dni plu 6 dnia rozciaganie
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:06   #731
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Focus T25

Witam sie i ja
tez zaczełam z focusem poce sie jak świnka na ćwiczeniach ale oby efekty były!
ja do tego jeszcze skacze na skakance, czasem rower lub biegam
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 06:11   #732
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Ja niestety muszę przerwać gammę... Wróciły kłopoty z kolanem. Muszę na nie uważać i reagować na każde bóle czy "znaki" jakie mi daje. :<
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 21:28   #733
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Czesc

Po dwoch tygodniach z T 25 wczoraj zrobilam podwojny zestaw i choc bylam cala spocona to tyle mialam energi, ze szok. Jak na poczatku meczyly mnie 25 minut to teraz chce jeszcze i jeszcze Mam nadzieje, ze to sie utrzyma tak dalej.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 21:49   #734
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc

Po dwoch tygodniach z T 25 wczoraj zrobilam podwojny zestaw i choc bylam cala spocona to tyle mialam energi, ze szok. Jak na poczatku meczyly mnie 25 minut to teraz chce jeszcze i jeszcze Mam nadzieje, ze to sie utrzyma tak dalej.

Też tak mam najpierw umieram, a potem chciałabym jeszcze maraton przebiec
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:33   #735
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Focus T25

cześć
Mogę się do Was przyłączyć? Dzisiaj jestem po drugim treningu i.. jestem zachwycona i zaczarowana Nie mogę doczekać się jutra Mam nadzieję, że te treningi zrobią ze mną wiele dobrych rzeczy mam takie pytanko do osób, które są już w trakcie lub po przygodzie z T25, co z pośladkami? Uniosą się po tym, ujędrnią, ładnie zaokrąglą, czy trzeba dorzucić jeszcze jakieś inne ćwiczenia? Bardzo zależy mi na tej części ciała
Pozdrawiam i życzę Wam wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 21:23   #736
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Moje pośladki się zdecydowanie poprawiły
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 17:16   #737
jankajagodziankaxd
Przyczajenie
 
Avatar jankajagodziankaxd
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
GG do jankajagodziankaxd
Dot.: Focus T25

Ostatnio pokochałam Shauna T, zaczynam od Focus T25, następnie mam zamiar zrobić Insanity. Ale mam problem, Focus T25 daje mi nieźle w kość, ale jednak po treningu pozostaje mi sporo energii dlatego chciałabym sobie coś dołożyć. Polecicie mi coś konkretnego? Mam zająć się ćwiczeniami modelującymi czy jednak czymś siłowym? Są może jakieś przeciwwskazania co do łączenia treningów?
jankajagodziankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 19:21   #738
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Zakochałam się w tym trenerze Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy ten trening jest delikatniejszy jeżeli chodzi o obciążenie nóg od insanity? Przy insanity nabawiłam się okropnego bólu w okolicy piszczeli co wyłączyła mnie na 2 tyg z aktywności, czy przy tym zestawie również jest takie natężenie podskoków itp.? Skąd można pobrać rozpiskę treningów?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 21:06   #739
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tym trenerze Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy ten trening jest delikatniejszy jeżeli chodzi o obciążenie nóg od insanity? Przy insanity nabawiłam się okropnego bólu w okolicy piszczeli co wyłączyła mnie na 2 tyg z aktywności, czy przy tym zestawie również jest takie natężenie podskoków itp.? Skąd można pobrać rozpiskę treningów?
To zależy co masz na myśli mówiąc delikatniejszy. Insanity jest przede mną, zaraz po focusie startuję, ale mogę bez tego porównania powiedzieć, że tych podskoków jednak trochę jest. W trzeciej fazie - gamma - w porównaniu do dwóch pierwszych jest ich jednak zdecydowanie mniej, bo tu już nacisk jest głównie na ćwiczenia siłowe Możesz spróbować, treningi są krótkie Jeśli poczujesz znów jakieś niedogdnosci związane z piszczelami etc lub ból po prostu przestaniesz

A rozpiski i treningi każdej fazy są na chomiku rozpiski nawet znajdziesz w grafice google
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 21:13   #740
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
To zależy co masz na myśli mówiąc delikatniejszy. Insanity jest przede mną, zaraz po focusie startuję, ale mogę bez tego porównania powiedzieć, że tych podskoków jednak trochę jest. W trzeciej fazie - gamma - w porównaniu do dwóch pierwszych jest ich jednak zdecydowanie mniej, bo tu już nacisk jest głównie na ćwiczenia siłowe Możesz spróbować, treningi są krótkie Jeśli poczujesz znów jakieś niedogdnosci związane z piszczelami etc lub ból po prostu przestaniesz

A rozpiski i treningi każdej fazy są na chomiku rozpiski nawet znajdziesz w grafice google
Dzięki za odpowiedź Miałam problem z rozdzielczościami tych rozpisek z grafik, ale już udało się znaleźć odpowiednią. Teraz pozostało tylko zacząć
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 21:34   #741
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

cherrry2009 korzystając z okazji, mogłabyś napisać coś o Instanity? Czytałam trochę i oglądałam w internecie, ale byłabym wdzięczna za Twoją opinię
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 21:43   #742
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
cherrry2009 korzystając z okazji, mogłabyś napisać coś o Instanity? Czytałam trochę i oglądałam w internecie, ale byłabym wdzięczna za Twoją opinię
Ciężko mi coś powiedzieć, bo nie mam porównania z t25, i z programem instanity ćwiczyłam jak dobrze pamiętam około 1,5 tygodnia. Mam mega słabą kondycję, więc moje pierwsze dni dawały mi wycisk musiałam sobie w ciągu godziny robić przerwy by złapać oddech - tam nie było tak jak w t25 Pani która pokazuje łatwiejszą wersję więc naśladowałam wszystko Fakt jest taki, że ćwiczenia z Shaunem mi się bardzo spodobały, podoba mi się jego ekspresja i motywowanie do ćwiczeń. Po każdym treningu padałam na twarz, ale satysfakcja była mega. Najbardziej podobało mi się rozciąganie po ostrym ćwiczeniu - duży wycisk, potem przechodzisz do rozciągania z myślą "ooo jak fajnie teraz będzie lekko" a to właśnie w tym momencie dopiero zaczynał lecieć i pokazywać się pot Może to głupio zabrzmi ale już po tak krótkim czasie widziałam efekty - co mnie zdziwiło najbardziej na udach, które się wygładziły jeżeli chodzi o cellulit Centymetry delikatnie też spadły, ale nie pamiętam dokładnie jak wyszło to w liczbach.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:11   #743
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ciężko mi coś powiedzieć, bo nie mam porównania z t25, i z programem instanity ćwiczyłam jak dobrze pamiętam około 1,5 tygodnia. Mam mega słabą kondycję, więc moje pierwsze dni dawały mi wycisk musiałam sobie w ciągu godziny robić przerwy by złapać oddech - tam nie było tak jak w t25 Pani która pokazuje łatwiejszą wersję więc naśladowałam wszystko Fakt jest taki, że ćwiczenia z Shaunem mi się bardzo spodobały, podoba mi się jego ekspresja i motywowanie do ćwiczeń. Po każdym treningu padałam na twarz, ale satysfakcja była mega. Najbardziej podobało mi się rozciąganie po ostrym ćwiczeniu - duży wycisk, potem przechodzisz do rozciągania z myślą "ooo jak fajnie teraz będzie lekko" a to właśnie w tym momencie dopiero zaczynał lecieć i pokazywać się pot Może to głupio zabrzmi ale już po tak krótkim czasie widziałam efekty - co mnie zdziwiło najbardziej na udach, które się wygładziły jeżeli chodzi o cellulit Centymetry delikatnie też spadły, ale nie pamiętam dokładnie jak wyszło to w liczbach.
Dziękuję
Ten fakt cellulitu mnie jeszcze bardziej zmotywował do zrobienia tego programu treningowego! Chcialabym też mieć jeszcze lepszy brzuch, bo po focusie mieśnie widać, ale jednak jeszcze mi mało
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 22:18   #744
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ten fakt cellulitu mnie jeszcze bardziej zmotywował do zrobienia tego programu treningowego! Chcialabym też mieć jeszcze lepszy brzuch, bo po focusie mieśnie widać, ale jednak jeszcze mi mało
U mnie mięśnie pewnie nawet po całym programie byłyby niewidoczne ponieważ mam nadwagę. U każdego efekty pewnie będą inne
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:45   #745
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
U mnie mięśnie pewnie nawet po całym programie byłyby niewidoczne ponieważ mam nadwagę. U każdego efekty pewnie będą inne
Tu kluczową rolę odgrywa dieta, także przez ten trening w połączeniu z odpowiednią dietą możesz bardzo wiele osiągnąć
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 08:24   #746
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Tu kluczową rolę odgrywa dieta, także przez ten trening w połączeniu z odpowiednią dietą możesz bardzo wiele osiągnąć
I tu jest największy problem - dieta - najgorszy jest brak umiejętności kulinarnych, lenistwo, brak pomysłów i brak wiedzy o tym co można a czego nie można. Ale jak rozpocznę już t25 to chociaż zacznę się starać pilnować diety, szkoda żeby tyle wysiłku szło na marne
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:39   #747
elawe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: południowy kraniec woj. mazowieckiego
Wiadomości: 22
Dot.: Focus T25

Witam.
Od pewnego czasu zaglądam tutaj jako ta przyczajona aż dziś zdobyłam się na odwagę żeby napisać. Zaczęłam ćwiczyć T25 kilka dni temu. Potem była przerwa świąteczna i nie miałam warunków do ćwiczeń (a z widownią nie lubię) i teraz po świętach znów zaczęłam wszystko od początku.
Muszę powiedzieć, że po tych kilku dniach ćwiczeń zaczyna mi spadać sadełko z brzucha. Na wadze jeszcze nie widać efektów, ale ten brzuch robi się płaski. Mam ponad 15 kg nadwagi i kondycję taką sobie. Kiedyś ćwiczyłam calanetics przez kilka miesięcy i efekty były piękne, ale cóż.... wiek i lenistwo spowodowały znaczny wzrost wagi. Teraz się nie poddam! Będę ćwiczyć! Z Wami będzie raźniej i motywacja będzie większa.
elawe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 12:53   #748
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Czesc

Ja w tym tygodniu bede konczyc 4 tydzien. Moje kolejne podejscie do Shaun T ale puki co uparcie ide do przodu. Na 3 tygodniu zaczynalo brakowac mi motywacji i opuscilam pare cwiczen ale za to teraz nadrabiam. Robie dwa razy dziennie a w piatek az 3 razy po 25 min. Mam nadzieje, ze w ten sposob nadrobie moje lenistwo.
Jako tako nie widze zadnych zmian. Czuje sie ogolnie lepiej i apetyt mi zmalal.
Pod falda tluszczu czuje napiete miesnie wiec mam nadzieje, ze przy becie moze uporam sie z moimi faldami na brzuchu.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:53   #749
29March
Raczkowanie
 
Avatar 29March
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 56
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez elawe1 Pokaż wiadomość
Witam.
Od pewnego czasu zaglądam tutaj jako ta przyczajona aż dziś zdobyłam się na odwagę żeby napisać. Zaczęłam ćwiczyć T25 kilka dni temu. Potem była przerwa świąteczna i nie miałam warunków do ćwiczeń (a z widownią nie lubię) i teraz po świętach znów zaczęłam wszystko od początku.
Muszę powiedzieć, że po tych kilku dniach ćwiczeń zaczyna mi spadać sadełko z brzucha. Na wadze jeszcze nie widać efektów, ale ten brzuch robi się płaski. Mam ponad 15 kg nadwagi i kondycję taką sobie. Kiedyś ćwiczyłam calanetics przez kilka miesięcy i efekty były piękne, ale cóż.... wiek i lenistwo spowodowały znaczny wzrost wagi. Teraz się nie poddam! Będę ćwiczyć! Z Wami będzie raźniej i motywacja będzie większa.

Hej! Oczywiście, że razem raźniej - damy radę wszystkie!

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
I tu jest największy problem - dieta - najgorszy jest brak umiejętności kulinarnych, lenistwo, brak pomysłów i brak wiedzy o tym co można a czego nie można. Ale jak rozpocznę już t25 to chociaż zacznę się starać pilnować diety, szkoda żeby tyle wysiłku szło na marne
Z czasem rozeznasz się nawet i w odzywianiu, a swoją drogą to Shaun do Focus T25 dołączył również rozpiskę kaloryczną oraz jadłospis z tego co czytalam w internecie

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc

Ja w tym tygodniu bede konczyc 4 tydzien. Moje kolejne podejscie do Shaun T ale puki co uparcie ide do przodu. Na 3 tygodniu zaczynalo brakowac mi motywacji i opuscilam pare cwiczen ale za to teraz nadrabiam. Robie dwa razy dziennie a w piatek az 3 razy po 25 min. Mam nadzieje, ze w ten sposob nadrobie moje lenistwo.
Jako tako nie widze zadnych zmian. Czuje sie ogolnie lepiej i apetyt mi zmalal.
Pod falda tluszczu czuje napiete miesnie wiec mam nadzieje, ze przy becie moze uporam sie z moimi faldami na brzuchu.
Ale czy aby 3 treningi jednego dnia to trochę nie za duzo już?
__________________
"Just as a flower does not choose its color, we are not responsible for what we have come to be. Only once you realize this do you become free."


~ avatar to moje zdjęcie ~
176 cm / 60 kg -> 58 kg
29March jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:00   #750
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez 29March Pokaż wiadomość
Z czasem rozeznasz się nawet i w odzywianiu, a swoją drogą to Shaun do Focus T25 dołączył również rozpiskę kaloryczną oraz jadłospis z tego co czytalam w internecie
Ale chyba nie ma możliwości aby dostać ten jadłospis w sieci ?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 14:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.