Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 13:49   #3511
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Sukienka super, taka surowa
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jezu, ta sukienka!!!:l ove:
jakie zachwyty sory, dla mnie to zabawne, bo na wieszaku wygląda słabo, sama bym nawet na nią nie spojrzała. dałam się namówić po prostu i faktycznie po nałożeniu - łał
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 18:30   #3512
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
wrzuć zdjęcie tej koszuli (na sobie)
mam do dyspozycji aktualnie tylko kamerkę w laptopie także jakość szałowa
Kolor taki jak na zdjęciu z twarzą. Myślałam, zeby dorobić guziki aż pod szyje i na górze jakąś broszkę walnąć ? Ale nie wiem, czy jest sens takiego zachodu, czy po prostu ją sprzedać/wymienić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszula2.jpg (22,8 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez chocolate_monster
Czas edycji: 2015-01-26 o 15:08
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 23:14   #3513
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
mam do dyspozycji aktualnie tylko kamerkę w laptopie także jakość szałowa
Kolor taki jak na zdjęciu z twarzą. Myślałam, zeby dorobić guziki aż pod szyje i na górze jakąś broszkę walnąć ? Ale nie wiem, czy jest sens takiego zachodu, czy po prostu ją sprzedać/wymienić
wiesz co, moje doświadczenie mówi mi, że jak nie lubisz tej koszuli ze względ u na kolor, to marna szansa że się do niej przekonasz.

ale zawsze można spróbować. wygląda na elegancką, może spróbuj nosić ją z czarną cienką wstążką wiązaną pod szyją? takie grzeczne rerto. chociaż ja bym pewnie próbowała nosić ją rozpiętą z neutralnym topem pod spodem , do krótkich czarnych (skórzanych?) spodenek/rurek. do niebieskiego jeansu też powinna dobrze wyglądać.

(ładne uda )

jedyne przykłady jakie udało mi się znaleźć, chociaż mało rockowe:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...lhdoR0kYh45QCw
http://3.bp.blogspot.com/-lpWpk8_TFz...wnload+(4).jpg
http://images2.chictopia.com/photos/...shorts_400.jpg
http://images0.chictopia.com/photos/...asos-shirt.jpg
http://wszafie.pl/uploads/49/0c/c7/l...143d1213_b.jpg
http://snobka.article.sds.o2.pl/9801...eb9ac2ea2d65e1

tak swoją drogą, czy widziałyście jeszcze gdzieś koszule/bluzki w wyciętymi ramionami podobnie jak ta w ostatnim linku? wiem, że ich sezon już minął, ale ja dla siebie nie upolowałam, a wciąż szalenie mi się podobają.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2015-01-24 o 23:16
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:46   #3514
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
wiesz co, moje doświadczenie mówi mi, że jak nie lubisz tej koszuli ze względ u na kolor, to marna szansa że się do niej przekonasz.

ale zawsze można spróbować. wygląda na elegancką, może spróbuj nosić ją z czarną cienką wstążką wiązaną pod szyją? takie grzeczne rerto. chociaż ja bym pewnie próbowała nosić ją rozpiętą z neutralnym topem pod spodem , do krótkich czarnych (skórzanych?) spodenek/rurek. do niebieskiego jeansu też powinna dobrze wyglądać.

(ładne uda )

jedyne przykłady jakie udało mi się znaleźć, chociaż mało rockowe:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...lhdoR0kYh45QCw
http://3.bp.blogspot.com/-lpWpk8_TFz...wnload+(4).jpg
http://images2.chictopia.com/photos/...shorts_400.jpg
http://images0.chictopia.com/photos/...asos-shirt.jpg
http://wszafie.pl/uploads/49/0c/c7/l...143d1213_b.jpg
http://snobka.article.sds.o2.pl/9801...eb9ac2ea2d65e1

tak swoją drogą, czy widziałyście jeszcze gdzieś koszule/bluzki w wyciętymi ramionami podobnie jak ta w ostatnim linku? wiem, że ich sezon już minął, ale ja dla siebie nie upolowałam, a wciąż szalenie mi się podobają.
Sama nie wiem, czy chodzi o kolor, czy o to, że jest elegancka właśnie. Bo te z Twoich linków mi się podobają, a moja jest taka nadęta jakaś, wygląda oficjalnie bardzo. Rozpięta źle wygląda, bo ma takie przeszycia na piersiach i one zostają takie wypchane . Z tasiemką super pomysł, muszę kupić, przymierzyć i zobaczyć jak się będę czuć.
Niestety nie widziałam takich koszul z rozcięciami, ale wykonanie chyba nie jest trudne
Trochę kowbojskie. Kiedyś po ćwiczeniach zrobiłam sobie zdjęcie i pan z tv jest mocno zniesmaczony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pan z tv2.jpg (17,7 KB, 117 załadowań)
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:29   #3515
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Koszule z wyciętymi ramionami były w kolekcji Anji Rubik dla Mohito, może są jeszcze na wyprzedaży.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:14   #3516
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Niestety nie widziałam takich koszul z rozcięciami, ale wykonanie chyba nie jest trudne
Trochę kowbojskie. Kiedyś po ćwiczeniach zrobiłam sobie zdjęcie i pan z tv jest mocno zniesmaczony
bałabym się sama wyciąć takie ramiona, na bawełnianej bluzce jeszcze może by wyszło, ale na elegantszym materiale - katastrofa.
haha zdjęcie boskie ale serio, zazdroszczę, moje uda to mój kompleks
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Koszule z wyciętymi ramionami były w kolekcji Anji Rubik dla Mohito, może są jeszcze na wyprzedaży.
dzięki, sprawdzę. chociaż przyznam że wolałabym inną niż białą (bo chyba taka jest z Mohito), więc jeśli ktoś jeszcze gdzieś takie bluzki/koszule/swetry widział - dajcie znać
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:24   #3517
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
dzięki, sprawdzę. chociaż przyznam że wolałabym inną niż białą (bo chyba taka jest z Mohito), więc jeśli ktoś jeszcze gdzieś takie bluzki/koszule/swetry widział - dajcie znać
Niestety, w Mohito są tylko białe.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 13:58   #3518
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
bałabym się sama wyciąć takie ramiona, na bawełnianej bluzce jeszcze może by wyszło, ale na elegantszym materiale - katastrofa.
haha zdjęcie boskie ale serio, zazdroszczę, moje uda to mój kompleks
No w sumie niektóre materiały mogą się targać
a co z Twoimi udami jest nie tak ? Jak wewnętrzna strona ud to ciężko ruszyć, bo mało jest ćwiczeń typowych na przywodziciele https://www.youtube.com/watch?v=kW7H8kVNH44 3:10 to ćwiczenie fajnie działa
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 14:10   #3519
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
No w sumie niektóre materiały mogą się targać
a co z Twoimi udami jest nie tak ? Jak wewnętrzna strona ud to ciężko ruszyć, bo mało jest ćwiczeń typowych na przywodziciele https://www.youtube.com/watch?v=kW7H8kVNH44 3:10 to ćwiczenie fajnie działa
podobają mi się takie kowbojskie jak to opisujesz (z odstępem między udami), ale moim głównym problemem są tak zwane bryczesy. czyli patrząc z przodu lub z tyłu wyglądam najszerzej w tej właśnie części ciała. typowa gruszka chodzę od miesiąca regularnie na fitness (nawet dziś byłam, a niestety nie dla mnie ćwiczenia w domu. zupełnie nie mam motywacji), ale szczerze mówiąc już nie wierzę w spalenie tego cholerstwa. za to zajęcia fitnessowe mnie cieszą i lubię je więc liczę na ogólną poprawę kondycji i jędrności ciała jak nie teraz to kiedy.

a tak już totalnie offtopując, to zabawnie mi się patrzy na nick chocolate_monster i opis bez słodyczy 0/14
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 14:24   #3520
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Ostatnio widziałam gzieś te wycięte amiona, ale nie przypomne sobie chyba. Wklejam tylko to

http://www.vinted.pl/kobiety/koszule...-przeswitujaca

http://www.vinted.pl/kobiety/bluzki-...zka-90s-grunge

bo przypadkiem na nia teraz wpadlam
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 14:26   #3521
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
podobają mi się takie kowbojskie jak to opisujesz (z odstępem między udami), ale moim głównym problemem są tak zwane bryczesy. czyli patrząc z przodu lub z tyłu wyglądam najszerzej w tej właśnie części ciała. typowa gruszka chodzę od miesiąca regularnie na fitness (nawet dziś byłam, a niestety nie dla mnie ćwiczenia w domu. zupełnie nie mam motywacji), ale szczerze mówiąc już nie wierzę w spalenie tego cholerstwa. za to zajęcia fitnessowe mnie cieszą i lubię je więc liczę na ogólną poprawę kondycji i jędrności ciała jak nie teraz to kiedy.

a tak już totalnie offtopując, to zabawnie mi się patrzy na nick chocolate_monster i opis bez słodyczy 0/14
na bryczesy mogłyby pomóc wypady w bok albo lifty do boku (takie unoszenie nóg). A na jakie zajęcia fitnessowe chodzisz ? przepraszam że drążę temat, ale zaczynam praktyki instruktorskie i jestem podekscytowana bardzo

Słodycze to jest moja słabość. Ogromna. Tyle razy próbowałam to rzucić i nic. Musze skasować wreszcie ten podpis kogo ja chce oszukać

jesz mój nick -.-" konto zakładane za łebka, a teraz taki wstyd

Edytowane przez chocolate_monster
Czas edycji: 2015-01-25 o 14:36
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 14:40   #3522
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
na bryczesy mogłyby pomóc wypady w bok albo lifty do boku (takie unoszenie nóg). A na jakie zajęcia fitnessowe chodzisz ? przepraszam że drążę temat, ale zaczynam praktyki instruktorskie i jestem podekscytowana bardzo

Słodycze to jest moja słabość. Ogromna. Tyle razy próbowałam to rzucić i nic. Musze skasować wreszcie ten podpis kogo ja chce oszukać
sory za nieprofesjonalność, ale posłużę się jedynie nazwami z grafiku: BUP, Fat Burning, TBC, Płaski Brzuch, Rzeźba Ciała (rozwinięcie skrótów znam, ale na tym kończy się moja wiedza). Zależnie w jaki dzień się wybiorę, ale staram się chodzić minimum 3 razy w tygodniu. No i z raz na tydzień do sauny Do słodyczy też mam słabość, a właściwie do czekolady. Właśnie robię pitną (trzeba leczyć depresję)
Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam gzieś te wycięte amiona, ale nie przypomne sobie chyba. Wklejam tylko to

http://www.vinted.pl/kobiety/koszule...-przeswitujaca

http://www.vinted.pl/kobiety/bluzki-...zka-90s-grunge

bo przypadkiem na nia teraz wpadlam
oo dzięki, zastanowię się nad nimi. chociaż trochę się boję kupowania używanych ciuchów przez neta, kiedyś regularnie buszowałam na allegro, ale ostatnio mam jakieś opory.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2015-01-25 o 14:45
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:22   #3523
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
na bryczesy mogłyby pomóc wypady w bok albo lifty do boku (takie unoszenie nóg). A na jakie zajęcia fitnessowe chodzisz ? przepraszam że drążę temat, ale zaczynam praktyki instruktorskie i jestem podekscytowana bardzo

Słodycze to jest moja słabość. Ogromna. Tyle razy próbowałam to rzucić i nic. Musze skasować wreszcie ten podpis kogo ja chce oszukać

jesz mój nick -.-" konto zakładane za łebka, a teraz taki wstyd
Spróbuj spożywać większą ilość produktów z chromem (np. suszone daktyle, gruszki, krewetki, mąka razowa; sporo jest też w małżach i ostrygach, ale to nie każdy lubi). Ten pierwiastek często występuje w preparatach mających na celu wspomagać odchudzanie- wpływa na metabolizm glukozy. Co prawda zdania na temat jego skuteczności w odchudzaniu (a także w hamowaniu apetytu na słodycze) są podzielone, myślę jednak że warto spróbować.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 10:05   #3524
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
sory za nieprofesjonalność, ale posłużę się jedynie nazwami z grafiku: BUP, Fat Burning, TBC, Płaski Brzuch, Rzeźba Ciała (rozwinięcie skrótów znam, ale na tym kończy się moja wiedza). Zależnie w jaki dzień się wybiorę, ale staram się chodzić minimum 3 razy w tygodniu. No i z raz na tydzień do sauny Do słodyczy też mam słabość, a właściwie do czekolady. Właśnie robię pitną (trzeba leczyć depresję)
Czytałam ten post jedząc czekoladę. Z wymienionych najbardziej lubię TBC, ale wiadomo, że wszystko zależy od prowadzących . Twoje nazwy i tak są profesjonalne najbardziej mnie bawi "cellulit stop" Takie wciskanie kitu, bo robi się to samo co na innych zajęciach, nawet nie dostosowują tych ćwiczeń do kłopotliwych partii i na dodatek nikogo nie informują, że samymi ćwiczeniami, bez diety bardzo ciężko jest ruszyć cellulit.
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Spróbuj spożywać większą ilość produktów z chromem (np. suszone daktyle, gruszki, krewetki, mąka razowa; sporo jest też w małżach i ostrygach, ale to nie każdy lubi). Ten pierwiastek często występuje w preparatach mających na celu wspomagać odchudzanie- wpływa na metabolizm glukozy. Co prawda zdania na temat jego skuteczności w odchudzaniu (a także w hamowaniu apetytu na słodycze) są podzielone, myślę jednak że warto spróbować.
ten post też czytałam jedząc czekoladę, tuż przed 23... chyba serio mam problem. Kurcze wymienionych przez Ciebie produktów praktycznie nie jem Muszę się rozejrzeć nad jakimiś suplementami diety, ale boje sie, że będą naładowane jeszcze jakimś innym syfem
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 14:21   #3525
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Czytałam ten post jedząc czekoladę. Z wymienionych najbardziej lubię TBC, ale wiadomo, że wszystko zależy od prowadzących . Twoje nazwy i tak są profesjonalne najbardziej mnie bawi "cellulit stop" Takie wciskanie kitu, bo robi się to samo co na innych zajęciach, nawet nie dostosowują tych ćwiczeń do kłopotliwych partii i na dodatek nikogo nie informują, że samymi ćwiczeniami, bez diety bardzo ciężko jest ruszyć cellulit.

ten post też czytałam jedząc czekoladę, tuż przed 23... chyba serio mam problem. Kurcze wymienionych przez Ciebie produktów praktycznie nie jem Muszę się rozejrzeć nad jakimiś suplementami diety, ale boje sie, że będą naładowane jeszcze jakimś innym syfem
Mi się wydaje, ze zależy jaki cellulit jeśli ktoś ma predyspozycje genetyczne, zła dietę i brak ruchu to rzeczywiście ćwiczenia mogą wiele nie dac, ale u siebie widzę, że odkąd ćwiczę cellulit znika, a diety nie zmieniłam, nie jem niezdrowo, ale też sobie nie odmawiam jak mam na coś ochotę

Nie przepadam za czekoladą i słodyczami, ale uwielbiam chipsy i już nawet nie probuje sobie odmawiać lepiej zjeść mało jak ma się ochotę niż po 2 tygodniach niejedzenia rzucić się i zjeść 3x więcej teraz jak zjem staram się zawsze zrobić jakieś interwały, cardio

Co do koszuli to ja też lubię ten fason i mam tą grafitową z h&mu
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2015-01-26 o 14:25
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 14:42   #3526
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Co do koszuli to ja też lubię ten fason i mam tą grafitową z h&mu
Oo mogłabyś wrzucić jej zdjęcie na sobie i napisać jaki masz rozmiar?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 14:53   #3527
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Oo mogłabyś wrzucić jej zdjęcie na sobie i napisać jaki masz rozmiar?
Mam chyba 36, jest lekko oversize przez to zdjęcia wrzucę, ale tak za parę dni
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 19:20   #3528
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
ten post też czytałam jedząc czekoladę, tuż przed 23... chyba serio mam problem. Kurcze wymienionych przez Ciebie produktów praktycznie nie jem Muszę się rozejrzeć nad jakimiś suplementami diety, ale boje sie, że będą naładowane jeszcze jakimś innym syfem
Z suplementami bym uważała. Łatwo jest przesadzić i spożyć zbyt dużo.
Chrom gromadzi się w wątrobie, śledzionie i kościach. Jednak większość nie jest wchłaniania, jest wydalana z kałem i moczem.
Witamina C poprawia wykorzystanie chromu, a żelazo, mangan, cynk i wapń pogarszają
Źródła chromu: otręby, zarodki ziaren zbóż, pełne ziarna zbóż, olej kukurydziany, goździki, podroby, drożdże, jaja kurze, wątroba, ryby, natka pietruszki, rośliny strączkowe, owoce: poziomki, wiśnie, banany, owoce suszone.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 20:49   #3529
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
bałabym się sama wyciąć takie ramiona, na bawełnianej bluzce jeszcze może by wyszło, ale na elegantszym materiale - katastrofa.
haha zdjęcie boskie ale serio, zazdroszczę, moje uda to mój kompleks

dzięki, sprawdzę. chociaż przyznam że wolałabym inną niż białą (bo chyba taka jest z Mohito), więc jeśli ktoś jeszcze gdzieś takie bluzki/koszule/swetry widział - dajcie znać
Nie wiem czy Ci się spodoba, ale z kolekcji Anji jest też khaki: http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...x-mohito-shirt
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 22:01   #3530
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze zależy jaki cellulit jeśli ktoś ma predyspozycje genetyczne, zła dietę i brak ruchu to rzeczywiście ćwiczenia mogą wiele nie dac, ale u siebie widzę, że odkąd ćwiczę cellulit znika, a diety nie zmieniłam, nie jem niezdrowo, ale też sobie nie odmawiam jak mam na coś ochotę
w takim razie zwracam honor nie pomyślałam o innych typach cellulitu
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Z suplementami bym uważała. Łatwo jest przesadzić i spożyć zbyt dużo.
Chrom gromadzi się w wątrobie, śledzionie i kościach. Jednak większość nie jest wchłaniania, jest wydalana z kałem i moczem.
Witamina C poprawia wykorzystanie chromu, a żelazo, mangan, cynk i wapń pogarszają
Źródła chromu: otręby, zarodki ziaren zbóż, pełne ziarna zbóż, olej kukurydziany, goździki, podroby, drożdże, jaja kurze, wątroba, ryby, natka pietruszki, rośliny strączkowe, owoce: poziomki, wiśnie, banany, owoce suszone.
jak dobrze, że czuwasz Bardzo dziękuję
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 22:30   #3531
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez siasiaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Ci się spodoba, ale z kolekcji Anji jest też khaki: http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...x-mohito-shirt
widziałam ją dzisiaj (białej nie było), ale jest zrobiona z bardzo sztywnego materiału, a dziury są wycięte i nie wykonczone. Zazwyczaj lubie taki look, ale tym razem nie o to'mi chodzilo. Nie mniej jednak dzieki za spostrzeżenie
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 07:38   #3532
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
widziałam ją dzisiaj (białej nie było), ale jest zrobiona z bardzo sztywnego materiału, a dziury są wycięte i nie wykonczone. Zazwyczaj lubie taki look, ale tym razem nie o to'mi chodzilo. Nie mniej jednak dzieki za spostrzeżenie
Ubrania w Mohito są zawsze sztywne i sztuczne. Do tego wszystko, jak na moją studencką kieszeń, jest drogie. Szkoda, bo niektóre rzeczy mają świetne.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-28, 10:58   #3533
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Ja jakoś nie przepadam za Mohito. Gdy wchodzę do któregokolwiek sklepu tej marki, odnoszę wrażenie, że zewsząd atakuje mnie poliester. W dodatku drogi poliester. Za takie pieniądze (albo nawet i za ciut mniejsze) można w innych sieciówkach dorwać rzeczy z naturalnych tkanin.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 10:37   #3534
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie przepadam za Mohito. Gdy wchodzę do któregokolwiek sklepu tej marki, odnoszę wrażenie, że zewsząd atakuje mnie poliester. W dodatku drogi poliester. Za takie pieniądze (albo nawet i za ciut mniejsze) można w innych sieciówkach dorwać rzeczy z naturalnych tkanin.
Mam takie same odczucia. Dość wysokie ceny za ciuchy, które śie w chwilę mechacą.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 14:14   #3535
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Za pierwszym razem jak weszlam do Mohito pomyslalam "wow!". Pierwsze wrazenie - duzo fajnych ciuchow, caly szaro-czarny dzial. I ile fajnych, zadziornych fasonow! Marzenie!
...wyszlam z niczym.
Nie skreslilabym tego sklepu zupelnie, bo sadze, ze cos bym tam znalazla, ale po bardziej wnikliwym przyjrzeniu sie kolekcji stwierdzilam nie tylko to, co juz dziewczyny wspominaly odnosnie jakosci, ale tez ze ogolnie fasony sa w moim odczuciu niby fajne, niby ciekawe, niby w moim stylu a jednak, mimo to, calosc sprawia wrazenie dosc... sztywne?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 00:59   #3536
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Zachorowalam na tą torebkę :O:O:O
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53332.1.zoom.jpg (71,3 KB, 73 załadowań)
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 06:50   #3537
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
Zachorowalam na tą torebkę :O:O:O
Bardzo nietypowa.
Tylko strasznie mała. Ja muszę mieć wielką torbę, żeby pomieścić wszystkie niepotrzebne mi w ciągu dnia rzeczy.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 08:47   #3538
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
Zachorowalam na tą torebkę :O:O:O
Subtelna inspiracja Moschino https://www.google.pl/search?q=mosch...ih=709&dpr=0.9
Ja bezskutecznie szukam torby z frędzlami Simple, niestety obudziłam się za późno i jest już nie do dostania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAG_torebki_weekend.jpg (74,7 KB, 49 załadowań)
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:24   #3539
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Mnie się nieodmiennie marzy worek Mansur gavriel. Niestety, nie moja kategoria cenowa. A tak w ogóle to w polskiej blogosferze najfajniejsze (moim zdaniem, rzecz jasna) torebki ma Horkruks. Kilka z przyjemnością bym przygarnęła.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:10   #3540
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Mnie się nieodmiennie marzy worek Mansur gavriel. Niestety, nie moja kategoria cenowa. A tak w ogóle to w polskiej blogosferze najfajniejsze (moim zdaniem, rzecz jasna) torebki ma Horkruks. Kilka z przyjemnością bym przygarnęła.
Kiedyś bardzo lubiłam jej bloga, teraz część jej stylizacji jest dziwna, np.
http://2.bp.blogspot.com/-xZnlUOQlNe...s1600/jil5.JPG
http://4.bp.blogspot.com/-fjKgL3Dtb8...esofbeige3.JPG
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 21:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.