nosek- gdzie szukać? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 19:46   #61
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Wskazania do korekcji nosą sa funkcjonalne oraz estetyczne. Ryzyko powikłań rośnie wraz z iloscia przebytych wczesniej zabiegów lub urazów. Szanse powodzenia zabiegu oraz wskazania ocenia się podczas konsultacji, kiedy jest mozliwosc bezpośredniego zbadania Pani.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:50   #62
Izabelka.82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez baśkaaa
Witam wszystkich.
Piszę poraz pierwszy pierwszy zarejstrowałam się ponieważ interesuje mnie ten problem od wielu lat.Chciałabym też poddać się operacji nosa,mam krzywą przegrodę i krzywy nos co jest moim wielkim kompleksem.Zaczełam zbierać informacje na temat która klinika jest dobra i gdzie mają przystępne ceny za taki zabieg.Mam nadzieje że od was się dowiem.
Witam
Troszkę po długim czasie odpisuję, ale też niedawno się zarejestrowalam i dopiero czytam stare wątki Ja robilam operacje u doktora Dmytrzaka w Szczecinie (aesthetic med), jestem 4 miesiace po operacji i jak na razie jestem zadowolona (piszę "jak na razie", ponieważ na ostateczny efekt czeka sie do 1 roku). Miałam prostowana przegrodę nosową, usuwany garbek, no i ogólnie skracanie nosa Po 2 tygodniach od zabiegu pomalowałam się i spokojnie wyszłam z domu Na operację u tego lekarza czeka sie ok.2 tygodni.
Pozdrawiam!
Izabelka.82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 18:06   #63
MALUTA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Mam 15 lat. Chciałabym poddać się operacji nosa u doktora Skupina. Ale jest mały problem. Ponoć jestem na to za młoda i po korekcie nosek mi jeszcze urośnie. Ale ja już nie wytrzymam z tym wielgaśnym kinolem!! Po prostu musze miec operacje. Mam ochote czasem wziąć nóż i ściąc sobie tego wielkiego garba...

Doradźcie.. co robić. Czekać? Czy w ogole jakis chirurg podejmie się zrobienia mi operacji.
MALUTA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 00:23   #64
katrina-s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez weneda Pokaż wiadomość
Hej,

ja jetem tydzien po operacji nosa. I szczesliwa ! Moj nos byl prosty, ale za duzy. Nie pasowal do mojej malej twarzy. Operowal mnie Doktor Chiciak w Klinice Grunwaldzkiej w Poznaniu. Teraz moge powiedziec, ze dokonalam dobrego wyboru. Nr. telefonu i adres email mozna latwo znalezc w wyszukiwarce.
Hej weneda, piszesz,że operowal Cie dr.Chiciak, za dwa tygodnie będzie operowal mi noc, stad moje pytanie do Ciebie.Widzisz, ja juz przeszłam jedną,zle efekt nie byl zadawalajacy, dr, który mnie operowal zrobil poprawke,ale tez planowanego efektu. Udalam sie do dr Skupinia,odradzil mi operacje, twierdzac,że trzecia ingerencja do 60% szans na powodzenie, szkoda jest bardzo miły i myśle,że dobry.Pierwszym do którego sie udalam jeszcze przed pierwsza operacja byl własnie dr Chiciak,ale nie wiem dlaczego zrezygnowalam sugerujac sie opinia kolzeznaki, która operowal ten sam, który potem operowal mnie i z czego nie jestem zadowolona. Wydawalo mi sie,ze przesadzam,ale to dr Chiciak rozwiql moje watpliwosci, mówiac ,ze to co chcoalam moglobyc zrobione i on sie tego podejmie. zrobilam na kompie nawet may retusz zdjęcia i mam je zabrac ze soba. Prosze napisz czy faktycznie jest taki dobry, bo to moja ostatnia szansa!!!! Prosze o dopowiedz.Pozdrawiam
katrina-s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 00:29   #65
katrina-s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez weneda Pokaż wiadomość
Hej,

ja jetem tydzien po operacji nosa. I szczesliwa ! Moj nos byl prosty, ale za duzy. Nie pasowal do mojej malej twarzy. Operowal mnie Doktor Chiciak w Klinice Grunwaldzkiej w Poznaniu. Teraz moge powiedziec, ze dokonalam dobrego wyboru. Nr. telefonu i adres email mozna latwo znalezc w wyszukiwarce.
Hej weneda, piszesz,że operowal Cie dr.Chiciak, za dwa tygodnie będzie operowal mi noc, stad moje pytanie do Ciebie.Widzisz, ja juz przeszłam jedną,zle efekt nie byl zadawalajacy, dr, który mnie operowal zrobil poprawke,ale tez planowanego efektu. Udalam sie do dr Skupinia,odradzil mi operacje, twierdzac,że trzecia ingerencja do 60% szans na powodzenie, szkoda jest bardzo miły i myśle,że dobry.Pierwszym do którego sie udalam jeszcze przed pierwsza operacja byl własnie dr Chiciak,ale nie wiem dlaczego zrezygnowalam sugerujac sie opinia kolzeznaki, która operowal ten sam, który potem operowal mnie i z czego nie jestem zadowolona. Wydawalo mi sie,ze przesadzam,ale to dr Chiciak rozwiql moje watpliwosci, mówiac ,ze to co chcoalam moglobyc zrobione i on sie tego podejmie. zrobilam na kompie nawet may retusz zdjęcia i mam je zabrac ze soba. Prosze napisz czy faktycznie jest taki dobry, bo to moja ostatnia szansa!!!! Prosze o dopowiedz.Pozdrawiam
katrina-s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 00:39   #66
katrina-s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez mmilka1982 Pokaż wiadomość
NIGDY ALE TO NIGHDY NIE IDZ NA OPERACJE DO DOKTORA CHICIAKA Z POZNANIA...TO NIE JEST LEKARZ TYLKO WETERYNARZ, PACJENTOW TRAKTUJE JAK PRZEDMIOT, NIE INTERESUJE GO EFEKT OPERACJI A POZA TYM KLAMIE PROSTO W OCZY, ZE MASZ PROSTY NOS PO OPERACJI, I CO SIE PRZEJMUJESZ NOSEM JAK WIEKSZOSC LUDZI MA KRZYWE NOSY,A POZA TYM MASZ PIEKNA TWARZ.TAK MI ODPOWIEDZIAL JAK PRZYSZLAM DO NIEGO Z REKLAMACJA, BO WLASCIWIE ZAPLACILAM MU KASE ZA 2 TYGODNIE MEKI, BO EFEKTOW PO OPERACJI NIE MA ZADNYCH.
moim zdaniem ten lekarz powinien zrezygnowac z robienia operacji plastycznych. poza tym nawet sie nie zainteresowal jak sie nazywam i kiedy mialam ta operacje. jak do niego przyszlam to mi powiedzial "niech pani mi pokaze te uszy"...chociaz bylam z nim umowiona i telefonicznie podalam mu wszystkie info, bylo to jakies 3 miesiace po operacji a ten lekarz zaczal mnie opieprzac ze czemu tak pozno przyszlam...bo myslal ze to minely 2 lata...wyobrazacie to sobie????? co wy na to?
Hej , piszesz,że operowal Cie dr.Chiciak, za dwa tygodnie będzie operowal mi noc, stad moje pytanie do Ciebie.Widzisz, ja juz przeszłam jedną,zle efekt nie byl zadawalajacy, dr, który mnie operowal zrobil poprawke,ale tez planowanego efektu. Udalam sie do dr Skupinia,odradzil mi operacje, twierdzac,że trzecia ingerencja do 60% szans na powodzenie, szkoda jest bardzo miły i myśle,że dobry.Pierwszym do którego sie udalam jeszcze przed pierwsza operacja byl własnie dr Chiciak,ale nie wiem dlaczego zrezygnowalam sugerujac sie opinia kolzanki, która operowal ten sam, który potem operowal mnie i z czego nie jestem zadowolona. Wydawalo mi sie,ze przesadzam,ale to dr Chiciak rozwiql moje watpliwosci, mówiac ,ze to co chcoalam moglobyc zrobione i on sie tego podejmie. zrobilam na kompie nawet may retusz zdjęcia i mam je zabrac ze soba. Prosze napisz czy faktycznie jest taki dobry, bo to moja ostatnia szansa!!!! Prosze o odpowiedz.Bo ja mam malo czasu, poza tym jego podejście tez mi sie nie podoba.Chcialam u Skupinia,ale on nie bardzi chce,więc dlaczego Chiciak sie podejmuje, dla kasy,nie chce byc oszpecona!!!Pozdrawiam
katrina-s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:28   #67
kiss-the-sky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Witam,
Mam na imię Marta i jestem po operacji nosa którą przeprowadził w lipcu tego roku dr Chiciak i muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z efektu pracy Pana doktora. Mam teraz wspaniały nosek, taki jaki sobie wymarzyłam. Z całą pewnością dr Chiciak jest fachowcem w swej dziedzinie a do tego bardzo sympatyczny !!!
kontakt do mnie: 662 033 873
kiss-the-sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 22:32   #68
monika30i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to monika30i
Smile Dot.: nosek- gdzie szukać?

Jestem po konsultacji u dr Ireny Grobelny.. Ogólnie zrobiła na mnie dobre wrażenie, bardzo sympatyczna i konkretna, zaleciła całkowitą korektę , natychmiast określiła jak przeprowadzi operację, ale jest jedno ale.. Szukałam informacji w necie na temat Pani dr. i nie znalazłam żadnych informacji o przeprowdzonych przez nią operacjach. Dla pewności zapisałam się na kolejną konsultację u dr. Bieńkowskiego w Bydgoszczy na 16 sierpnia (podobno ma renomę) . Może ktoś zna opinie na temat tych dwóch chirurgów. U dr .Grobelny nie trzeba długo czekać (początek września po wykonaniu wszystkich badań), u Bieńkowskiego 29 października.. proszę o opinie
monika30i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 07:51   #69
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Czyta posty z tego tematu i chcę się włączyć do dyskusji. Z operacjami nosków często jest tak, że coś sobie wymyślimy i chcemy żeby tak było, a to niekoniecznie może się udać. Poza tym nie zawsze musi to pasować do twarzy. Często korekta ogranicza się do poprawy noska a nie całkowitej jego metamorfozy.
Na pewno taki zabieg powinien przeprowadzić chirurg plastyk - bo oni są w tym najlepsi.
Nie znam żadnego pacjenta dr Sankowskiego, ale mogę polecić dr Krzysztofa Szymańskiego w Warszawie. Pracuje w Urszula Brumer Medycyna Urody na Oświatowej 14.
Najbardziej cenię w panu doktorze to, że nic na siłę. Uwazam, że jest to i uczciwe i profesjonale.
Pozdrawiam wszystkie niedoskonałe noski - w tym i mój.
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 13:57   #70
antosia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: nosek- gdzie szukać?-dr Chiciak

ad. dr Chiciak, który już był wspominany. Współczuję pani mmilka1982, która stwierdza ze jest on weterynarzem. Ja się z chęcią pod jego "nóż" poddałam, a nie czuje sie jak zwierzaczek. Mój nos BYŁ długi i garbaty. Wczoraj miałam zdejmowany opatrunek, i mimo że są jeszcze jakieś ślady opuchlizny, to już jestem zadowolona,bo nawet jakby zostało tak jak jest, to już ie jest długi, i nie jest garbaty. Polecam dr Chiciaka osobom, które wiedza czego chcą. Jak ktoś ma kłopoty z podejmowaniem decyzji, a może po prostu "chciałby lepiej wyglądać" - no to może rzeczywiście pan doktor nie zrobi z każdego Jenifer Lopez czy jakiejś tam innej z ładnym nosem (widziałam gdzieś opinię, że nosek Lopez jest w modzie ) Doceniam prace pana doktora, niestety jest tylko profesjonalnym lekarzem plastycznym a nie cudotwórca. Doradzam niektórym pięknusiom zastanowić się trzy razy zanim w ogóle podejmą się takiego zabiegu. Ja naprawdę miałam kichawę, i dlatego mam teraz powód do radości, bo wiedziałam od początku, że chce mieć nos zadarty i bez garba. Mam dokładnie to, co chciałam już w dwa tygodnie po operacji. No później to ma byc juz tylko lepiej, więc może niedługo to gdzieś w miss wystartuję... :P
Pozdrawiam wszystkie zestresowane jak również pana doktora Chiciaka. Już więcej nic operować nie będę, ale może kiedyś z przyjaciółka przyjdę (bo takie dwie kichawy się dobrałyśmy)

Edytowane przez antosia3
Czas edycji: 2008-11-30 o 14:14 Powód: zapomniałam sie podpisać
antosia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:06   #71
ambalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: nosek- gdzie szukać?

a ja bym chciała zoperować sobie nosek w przyszłe wakacje i już teraz to planuję
jak to jest z pobytem w klinice?
bo chciałbym mieć operację w innym mieście, a boję się że musiałabym jeździć z obandażowaną głową, no i ktoś by musiał wtedy mi towarzyszyć
ambalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 14:24   #72
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: nosek- gdzie szukać?

witajcie dziewczynki ja dzwonilam w zeszlym roku (tak okolo pazdziernika) do warszawy, do tej kliniki sankowskiego (to chirurg o ktorym wczesniej byla mowa, on przeprowadzal rowniez operacje w polskiej wersji programu "chce byc piekna") powiedziano mi, ze koszt takiej operacji to ok 8-10 tysiecy zlotych, natomiast jesli ktos bardzo chce byc operowanym przez sankowskiego to niestety musi czekac ok roku, bo sankowski ma juz powyznaczane operacje, a jesli do ktoregos z jego kolegow to ok pol roku.
mam pytanie do tych osob ktore mialy operacje w poznaniu: ile Was to kosztowalo? po jakim czasie zdejmuje sie ten gipso-opatrunek albo cokolwiek to jest oraz ile czasu po operacji musialyscie zostac w tej klinice/szpitalu? i przez ile dni/miesiecy odczuwalyscie pobolewanie po operacji? czytalam kiedys ze cala opuchlizna schodzi dopiero po 2 latach, ale wydaje mi sie ze to troche dlugo.... aha, a co z osobami ktore nosza okulary? ja niestety do nich naleze, dlatego pytam :/ pozdrawiam
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 23:15   #73
TreasureIsland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Oj, cieszę że nie jedyna mam kompleks nosa. Też myślę o korekcie ale rodzina mnie zabije jak coś wspomnę :/ mój nosek niestety ma zakończenie piłeczki do pong-ponga i leci na jedną stronę co szczególnie widać na zdjęciach, na żywo nie tak bardzo ale na fotkach jest źle No i przez to też wydaje sie jakbym miała lekkiego zeza. Chyba zacznę gromadzić fundusze i jak będzie odpowiednia chwila to się zdecyduję. Pozdrawiam noski- kartofelki (przezywali mnie Kartofel... )
TreasureIsland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 07:57   #74
ambalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: nosek- gdzie szukać?

mnie nikt nie przezywał, ale podle się czuję, mam duży nos jak kartofel i w dodatku lekko garbaty, z przodu wygląda ok, ale z profilu to koszmar, chociaż na zdjęciach wychodzę dobrze, garba nie widać tylko po prostu duży nos
chyba zacznę już oszczędzać, może za 3 lata uzbieram tyle kasy....
miałam robić operację w tym roku, ale chyba jednak poczekam aż skończę studia
i sama zarobię na zabieg
ambalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 21:15   #75
doottia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: nosek- gdzie szukać?

witam,czy zna ktoś kogos godnego polecenia do korekty nosa z trójmiasta?


bardzo proszę o pomoc jakąś dobrą duszyczkę
doottia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 03:44   #76
stylex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez patikraw Pokaż wiadomość
mam troche głupie pytanie
co sie stanie jesli misiączka sie przesunie i np dostane ją na drugi dzień po operacji albo zaraz po ??
niestety tak mi sie składa ze moge sobie pozwolic na operacje w dniach bliskich pojawienia się miesiączki i boje sie ze organizm zrobi mi psikusa i np dostanę ją w dniu operacji
W zasadzie nic. Mowie z wlasnego doswiatczenia. Mialam operacje 2 lata temu 20 Pazdziernika (juz prawie 2 lata a 21 dostalam miesiaczke. Musze przyznaj ze czulam sie troche slaba ale nie byl to zaden dramat.
stylex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:55   #77
pharell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Mam pytanie.. jestem po konsultacjach u dr Lembasa z kliniki A Sankowskiego.Zabieg prostowania nosa i lekka korekta długości kosztowac mnie bedzie 10tys . Czy macie jakieś opinie o doktorze Lembasie? Czy to dobry pomysł oddawać sie w jego ręce. Klinika jest renomowana ale chciałbym mieć pewność że podejmuje dobrą decyzje!
pharell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:26   #78
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez pharell Pokaż wiadomość
Mam pytanie.. jestem po konsultacjach u dr Lembasa z kliniki A Sankowskiego.Zabieg prostowania nosa i lekka korekta długości kosztowac mnie bedzie 10tys . Czy macie jakieś opinie o doktorze Lembasie? Czy to dobry pomysł oddawać sie w jego ręce. Klinika jest renomowana ale chciałbym mieć pewność że podejmuje dobrą decyzje!
ja tu przeszukiwalam to forum kilka razy i dziewczyny mowily, ze sankowski jedzie na opinii i jest bardzo drogi. sredio dziewczyny placily 5-6 tysiecy. pozdrawiam!
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 21:21   #79
pharell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: nosek- gdzie szukać?

no ja też przeglądałem ale skoro jedzie na dobrej opini o jest drogi i kolejki długie to może znaczyć że jest poprotu dobry?
pharell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 14:03   #80
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez pharell Pokaż wiadomość
no ja też przeglądałem ale skoro jedzie na dobrej opini o jest drogi i kolejki długie to może znaczyć że jest poprotu dobry?
no wiesz, trudno mi powiedziec bo ja tylko tak powiedzialam to co wywnioskowalam z tego forum i innych stronek.
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 18:40   #81
monika 2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Witam ja mam konsultację w lutym u Sankowskiego. koszt spory!!!!!!!!!!! - operacji też!!!!!!!!!! czytam różne komentarze na jego temat. niech ktoś mi pomoże czy mogę mu zaufać. chcę sobie zoperować nos (usunąć garb). Myślę również o dr Dobrskiej z Sulejówka (Vita-Glob) - a o niej coś słyszeliście? Pozdr
monika 2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:20   #82
wsiurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: nosek- gdzie szukać?

witam
Mam pytanie. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś chirurga w Warszawie??
Za odpowiedzi ślicznie dziękuje
wsiurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 23:12   #83
miss_kamikaze
Raczkowanie
 
Avatar miss_kamikaze
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 30
Dot.: nosek- gdzie szukać?

A czy mógłby mi ktoś udzielić informacji jaki jest koszt konsultacji u dr Skupina ?
__________________
"Świat jest taki, jakim go widzisz, a sposób postrzegania zależy
wyłącznie od Ciebie."
miss_kamikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:59   #84
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: nosek- gdzie szukać?

A jaki jest całkowity koszt korekty nosa u Pana Skupina? I czy jest możliwość spłaty w ratach Nie chcę brać kasy od rodziców tylko sama sobie sfinansować
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 19:48   #85
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A jaki jest całkowity koszt korekty nosa u Pana Skupina? I czy jest możliwość spłaty w ratach Nie chcę brać kasy od rodziców tylko sama sobie sfinansować
ok 10 tysiecy. nie wiem czy mozna na raty
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:59   #86
BeeLaa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Witam,
przeczytałam właśnie wszystkie wypowiedzi na tym forum ... i jestem załamana.
Mówicie, że koszt operacji u dr Supina wzrósł z 4500 do 10 tysięcy???
a ja myślałam, że jestem w stanie uzbierać na tę operację
BeeLaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:07   #87
wooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: nosek- gdzie szukać?

moze mi ktos doradzić dobrego chirurga od noków??? jestem umowiony na zabieg do dr Artura Zawiszy, moż mi ktoś napisać coś o nim czy jest dobry?? czy może lepiej do Poznania się wybrać
wooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 16:15   #88
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Sankowski ma wiecej operacji nieudanych jak udanych.Zeby sie na niego zdecydowac ,tzreba sie najpierw duzpo naczyatc,ja bym napewno nieposzla do niego!!!
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 03:47   #89
Yuyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: nosek- gdzie szukać?

DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!
Nawet nie wiem od czego zacząć. Może od tego, że nie kieruje mną żądza zemsty, tylko troska o waszą przyszłość i dobro. Postanowiłam zrobić sobie operację nosa. Był naprawdę duży i miał lekkiego karbka.
Zaczęło się wszystko miło i przyjemnie. Nic nie zapowiadało tego koszmaru, który przeżyłam i żyję nim do dziś. Na konsultacji dr Chiciak był b. miły i kulturalny. Obiecał przysłowiowe 'złote góry'...Podbudowana jego pewnością siebie i wieloletnim doświadczeniem umówiłam się na zabieg. Ponoć miało być minimum krwi. Po zabiegu obudziłam się nią cała upaprana i obolała. Gdy byłam ledwo po zabiegu, zamroczona lekami, doktor zaczął w dość wulgarny sposób domagać się reszty pieniędzy, które miałam zapłacić po zabiegu. Chodził,krzyczał na mnie i naprawdę proszę sobie państwo wyobrazić co czułam- obolała,zamroczona,nic nie mogłam jeść ani pić bo tak mnie gardło po zabiegu bolało,małe załamanie psychiczne z powodu rozmyślań pt. 'co ja najlepszego zrobiłam?!' i przychodzi ktoś z krzykiem w dosadny sposób Państwa obrażając. Dla mnie było tego za wiele. Popłakałam się. Wspominam tam pobyt jako straszne upokorzenie bo robił to nawet w obecności pielęgniarek (które nawiasem mówiąc są jako jedyne godne pochwały)Na papierach jest napisane, że w klinice spędza się 3 dni(?) a ja zostałam po zapłaceniu praktycznie rzecz biorąc wyrzucona po niecałych 12h po zabiegu. Myślą Państwo ' eh. przesadza'? Radzę doczytać do końca, bo piekła w tej historii c.d. Nie zostały mi przypisane żadne antybiotyki. Dr Chiciak stwierdził na odchodnym, że nie będą potrzebne. Jak się okazało nie miał racji. Zaskakujące? Po 2 dniach od zabiegu setony (bandaże wkładane do dziurek od nosa) zaczęły wypadać mi gardłem a z dziurek ciągle siąpiła krew. Po szybkiej konsultacji telefonicznej dr stwierdził, że wszystko w porządku. wymioty i krwawienia są prawidłowe. Jakoś nie chciało mi się w to wierzyć, przez co poszłam do prywatnego lekarza, który stwierdził infekcję.zakrwawione bandaże w nosie zaczynały się psuć. Nie zanudzając Państwa kompletnie, napiszę tylko, że po paru perypetiach sprawa wygląda tak: garbka nie usunięto, wręcz przeciwnie. Coś za mocno mi 'wycięto' przestrzeń między garbkiem a chrząstką przez co mój nos wygląda jak skocznia narciarska. Czy jest mniejszy? Oczywiście, że tak. Jest tak mały, że laryngolog stwierdził, że mam za małe kanały i dziurki do nosa jak u 5 latka co STRASZNIE utrudnia mi życie i orzekł, że jeśli chcę żyć normalnie to potrzebna jest kolejna operacja... Jestem zrozpaczona po ostatnich doświadczeniach z chirurgią nosa. naprawdę się boję i nie wiem czy dam rade przejść jeszcze raz przez takie piekło. Mam nadzieję, że pomogłam choć trochę osobom zainteresowanym. Pozdrawiam
Yuyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:16   #90
kiss-the-sky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: nosek- gdzie szukać?

Trudno mi uwierzyć w powyższa wypowiedź ponieważ dr Chiciak wykonał u mnie operacje korekcji nosa ponad 3 lata temu do dnia dzisiejszego jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Nos jest kształtny, idealnie pasuje do mojej twarzy, żadnych poważnych komplikacji w trakcie i po zabiegu. Co więcej, pół roku temu wróciłam do dr Chiciaka na kolejną operację, tym razem liposukcję i również jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Dr Chiciak był jeszcze milszy niż przy pierwszej operacji. Nie złościł się nawet kiedy moi rodzice spóźnili się do szpitala i musiał czekać za pieniędzmi które mieli mu dowieźć. Dodatkowo moge powiedzieć, iż bardzo troszczył się o losy dziewczyny która leżała ze mna na sali i poddawała sie operacji powiększenia jedenj piersi po mastektomii. Fakt,przyznaje przy pierwszej konsultacji przy operacji nosa dr Chiciak nie wywarł na mnie dużego wrażenia bo podchodził do tego bardzo powierzchownie i niechętnie odpowiadał na pytania. Do tego wtrącał niepotrzebnie swoje prywatne historie życiowe zamiast interespwać się pacjentem. Jednak nie żałuje decyzji i myśle że gdybym kiedykolwiek miała się zdecydować na jakąkolwiek 3cią już operacje plastyczną to mimo trudnego charakteru doktora zdecydowałabym sie na niego.
kiss-the-sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.