operacja nosa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 17:42   #61
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: operacja nosa

Witam serdecznie.

Planuje troche tu sie opisac, ale moze kilka osob znajdzie tu ospowiedzi na swoje pytania.

W wieku 3 lat mialam wypadek w wyniku ktorego moj nos wygladal jak poligon po cwiczeniach. Polamany w wielu miejscach, nie dalo sie oddychac. U malego dziecka nic nie zauwazono, wiec dopiero po 2 latach dowiedzielismy sie ze trzeba bedzie to kiedys zoperowac. ( Kiedy nos zostal zbadany kosci byly juz zrosniete itp). Rodzice zostali uprzedzeni ze operowac bedzie mozna dopiero gdy skoncze 18 lat, i ze takich operacji w Polsce raczej sie nie robi, wiec trzeba bedzie jechac za granice. Koszty niebotyczne itp.

Na szczescie z biegiem czasu rodzicom troche lepiej zaczelo sie wiesc a i medycyna stanela na innym poziomie.. Do 18 roku zycia zylam w swiadomosci ze czeka mnie operacjia. Nie oddychalam nosem, chrapalam i ogolnie czesto mialam krwotoki. Szczegolnie gdy np w zime w szkole siedzialam przy kaloryferze itp.

Uroslam, mialam 18 lat, moj lekarz powiedzial ze istnieje mozliwosc zrobienia operacji ( nie plastycznej ) na kase chorych ( wtedy byly kasy chorych). No wiec zalatwilam ze kasa mojego wojewodztwa odda pieniazki za moja operacje kasie kliniki w ktorej mialam miec operacje. Wszystkie badania dokumenty itp zebralam. I pojechalam do Kliniki w Krakowie.

Lezalam sobie tam trzy dni czekajac na operacje, ledwo wybudzilam sie z narkozy, zemdlalam pare razy, a przy zdejmowaniu opatrunkow czulam sie jakby mnie cos rozrywalo na milion czesci...

Przez okolo lata oddychalo mi sie ciut lepiej. Nos dalej wygladal kiepsko, ale to sie dla mnie nie liczylo. Wazne bylo ze moglam jedna dziurka pooddychac ;>

Niestety pozniej okazlo sie ze operacja nie do konca sie udala, cos tam sie dalej dzialo i trzeba bylo zoperowac jeszcze raz.

Pojechalam na konsultacje do dr. Sankowskiego.
Powiedzial ze musze zrobic operacje znowu tam w Krakowie, i jak sie zagoi to zrobic u niego. Koszt samej plastyki i "poprawiania po Krakowie" 7500zl.
Plus 200 zl za konsultacje i za druga (na ktora juz nie przyjechalam) 300 zl.

Trafilam w swoich poszukiwaniach rowniez do dr. Szczyta.
I u niego zdecydowalam sie na zabieg.
Koszt - 6000zl. Za calkowita korekte nosa.
Zostalam poinformowana o ryzyku ze cos sie nie uda itp. Nie bylo gwarancji ze bedzie pieknie, nikt mi z lekarzy jej nie dawal.
Ze wzgledu na alergie operacja odbyla sie w grudniu.
Wybudzilam sie z narkozy bez problemu, lezalam dobe w klinice, sama z pielegniarka ktora byla na kazde moje zawolanie.
Rano przyszedl moj chlopak i mogl sobie ze mna siedziec ile chcial.
Ogolnie na prawde wszystko w porzadeczku.
Bolalo mnie koszmarnie, ale dostawalam leki po ktorych bylo lepiej.
Dobe po zabiegu moglam pojechac do domu. Mieszkalam wtedy w Warszawie, bo tam studiowalam. Po 6 dniach mialam zdjety opatrunek gipsowy, ale to ze wzgledu na zblizajace sie swieta.
Mialam okropniaste siniaki na twarzy. Zeszly mi w zasadzie dopieo po 15 dniach. Na poczatku nos byl troche dziwny, lekko krzywy, calkiem inny niz moj poprzedni
Jestem juz poltora roku po operacji, nos uksztaltowal sie do konca i ogolnie jestem zadowolona.
Najpiekniejsze jest to ze moge wreszcie powachac roze i ogolnie poznac zapachy ktore byly mi praktycznie obce

Jesli ktos ma jakies pytania chetnie odpowiem jesli bede w stanie.

viris@tlen.pl
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 20:32   #62
mapet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: operacja nosa

Bardzo prosze o radę.Szukam dobrego chirurga z ŁOdzi i okolic??
mapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:39   #63
JannKowalski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: operacja nosa

witam
Mam termin w dr Skupina na wiosnę w przyszłym roku, czy jest ktoś nie -zadowolony z operacji (całkowita korekta i krzywa przegroda )czekam na informacje
JannKowalski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:18   #64
sbina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: operacja nosa

wow jestem w wielkim szoku , planuję operację nosa u dr Skupina od dawna ale byłam głęboko przekonana ze całkowita korekcja kosztuje 7000, a tu widze ze 5500 , wow jak miło
sbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 07:44   #65
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: operacja nosa

Cytat:
Napisane przez mapet Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o radę.Szukam dobrego chirurga z ŁOdzi i okolic??
w łodzi nie wiem
wiem w Warszawie jesli chcesz
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:41   #66
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: operacja nosa

Cytat:
Napisane przez Diakini Pokaż wiadomość
w łodzi nie wiem
wiem w Warszawie jesli chcesz
ja chcę, to znaczy poproszę
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 07:45   #67
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: operacja nosa

Cytat:
Napisane przez patikraw Pokaż wiadomość
Mam pytanko do wszystkich użytkowników forum

Czy jest ktoś kto był operowany w klinice:
1) http://www.lineacorporis.pl/ramka.html
lub
2) http://www.drszczyt.pl/korekcje5.html

Planuje na jesieni zoperować sobie nos (korekta całkowita) i zastanawiam się gdzie to zrobić
(Interesują mnie tylko warszawskie kliniki)
Bardzo chciałabym przeczytać Wasze opinie na temat lekarzy tam pracujących
Troszkę boję sie prawdziwych efektów, dlatego bardzo proszę o poradę
Pozdrawiam
jak ja kocham delfiny
mogę ci polecić dr Krzysztofa Szymańskiego z Warszawy www.medycynaurody.pl
jest on doskonałym specjalistą we wszelkich zabiegach rekonstrukcyjnych twarzy
pozdrawiam
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 20:56   #68
jakub1311
Przyczajenie
 
Avatar jakub1311
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: operacja nosa

Witam serdecznie wszystkich mam jeszcze gipsik na nosku który nie ukrywam bardzo mnie już uwiera ale dzwoniłem do lekarza powiedział żeby już pozostał do końca bez zmiany lekarza wybrałem po zobaczeniu efektów jego pracy na mojej przyjaciółce mam nadzieję że nie był to tylko przypadkowo udany jego zabieg dziewczynka wygląda cudownie wracając do konkretów u mnie było robione przepisuję z karty informacyjnej szpitalnej częściowa resekcja i repozycja przegrody chrzęstno kostnej ,osteotomia boczna,skrócenie i zwężenie końca nosa i to co mnie martwi najbardziej o czym nie było mowy przed operacja zabiegiem przeszczep chrzęstno kostny na grzbiet nosa miał być tylko ścięty mały garbik coś musiało pójść nie do końca tak jak miało lekarz twierdzi że wszystko poszło jak najlepiej mam nadzieję że tak będzie bo już drugi raz nie dam się masakrować co innego plastyka a co innego osteotomia we wtorek idę na zdjęcie opisze swoje spostrzeżenia prośba na temat tego przeszczepu czy komukolwiek przytrafiło sie coś podobnego lub słyszał o takim przypadku proszę o odpowiedź.
jakub1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:06   #69
jakub1311
Przyczajenie
 
Avatar jakub1311
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: operacja nosa

Cytat:
Napisane przez mapet Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o radę.Szukam dobrego chirurga z ŁOdzi i okolic??
W Łodzi jedyni prawdziwi specjaliści są w szpitalu Barlickim ja nie doradzam bo może być jak zawsze rożnie sam czekam na wynik mojej trzeba patrzeć po nazwiskach i patrzeć czy pracują w prywatnych klinikach potem oglądać ich efekty pracy i podejmować decyzję bądź co bądź nie łatwą ja robiłem swoja u doktora Lewandowicza moja przyjaciółka tez ona wygląda wyśmienicie ja jeszcze w gipsie siedzę i czekam co los przyniesie mam nadzieję że będzie tak jak się umawiałem z doktorem facet bardzo miły i opiekuńczy życzę udanego zabiegu jeszcze jest doktor Pisera podobno tez bardzo dobry jego pracę tez widziałem na koleżance ale ona miała robioną tylko plastykę miękką spotkałem sie z tym gościem młody koleś troszkę zadufany w sobie ale to nie znaczy że zły chirurg plastyczny.
jakub1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 13:18   #70
Vanity Fair
Przyczajenie
 
Avatar Vanity Fair
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29
Dot.: operacja nosa

Panie Doktorze!
Podczas wakacji letnich chciałabym zrobić sobie operację nosa w Pańskiej klinice. Jak Pan ocenia mój nos? Jest przekrzywiony w lewą stronę, przez co kiedy patrzę na niego z boku widzę takiego garba i zagłębienie, czuję się przez to niekomfortowo. Ponad to czubek noska wygląda jak przysłowiowa "pyrka" chciałabym się tego pozbyć. Załączam zdjęcia mojego noska, oraz zdjęcie jak chciałabym aby wyglądał mój nos. Co Pan myśli na ten temat? Na jakie koszty mniej więcej ocenia Pan ten zabieg?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Edytowane przez Vanity Fair
Czas edycji: 2008-03-29 o 00:01
Vanity Fair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:54   #71
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: operacja nosa

Czy ktos z was wie ile kosztuje calkowita korekta nosa u dr Łątkowskiego? Jak długo czeka sie na termin u niego?
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 20:07   #72
Vanity Fair
Przyczajenie
 
Avatar Vanity Fair
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29
Dot.: operacja nosa

Panie Doktorze proszę o odpowiedź...
__________________
Il ne faut jamais remettre au lendemain ce qui peut être fait le jour même.
Vanity Fair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:10   #73
Vanity Fair
Przyczajenie
 
Avatar Vanity Fair
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29
Dot.: operacja nosa

Cytat:
Napisane przez katenak Pokaż wiadomość
Czy ktos z was wie ile kosztuje calkowita korekta nosa u dr Łątkowskiego? Jak długo czeka sie na termin u niego?
katenak, nie ma okreslonej stalej ceny za nosek. kazdy ma inna wade, dlatego cena jest zróżnicowana, możesz zapłacić 4.000zł, a ktoś inny zapłaci 6.000zł za operacje noska. to wszystko zależy jaki efekt chcesz uzyskać i jakie masz wady, tj. skrzywienie?garbek?krzywa przegroda itd.
przynajmniej mi sie tak wydaje, i tak wnioskuje po wypowiedziach innych
__________________
Il ne faut jamais remettre au lendemain ce qui peut être fait le jour même.
Vanity Fair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:20   #74
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: operacja nosa

Poki co to gdzies wyszytalam,ze terminy sa bardzo odlegle, choc jak moja kolezanka [z uk] miala robione piersi to pan doktor ustalil dosc ekspresowy termin.

Moj nos jest prosty bez garbka, ale nieco duzo za duzyi za kartoflowaty wiec bedzie korekta chrzestno-kostna. Moj budzet to 7tys., boje sie ze sie nie zmieszcze w tej cenie.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:41   #75
Vanity Fair
Przyczajenie
 
Avatar Vanity Fair
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29
Dot.: operacja nosa

katenak mysle ze spokojnie zmiescisz sie w 5tys
__________________
Il ne faut jamais remettre au lendemain ce qui peut être fait le jour même.
Vanity Fair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:01   #76
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: operacja nosa

Podobno w Polanicy krąży opinia, że dr Łątkowski jest od korekty piersi [moja przyjaciółka ma perfekcyjnie zrobione] a dr Wójcicki jest od nosków. Ogólne opinie na tym i innych forach jest to, że ci obydwaj lekarze z Polanicy robią konkretnie nosy [tzn. dokonują radykalnych zmian ]
Poslalam dzis do dr Wójcickiego swoje zdjecia , potem jeszcze ustalenie terminu i do przodu Mam nadzieje, że moj wybór jest trafny.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:50   #77
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: operacja nosa

a moglabys podac namiary na ta klinike w polanicy? poprosze
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:37   #78
EXI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 3
GG do EXI
Dot.: operacja nosa

Witam Wszystkich .bardzo Proszę O Kontakt Z Osobą Która Miała Robiony Nosek U Dr.m.kuczyńskiego.właśnie Jestem Do Nigo Umówiona Ale Strasznie Się Boję Czy Dobrze Wybrałam.
No I Proszę Was O Szczerą Odpowiedz Ile Czasu Potrzeba Po Zabiegu Do Normalnego Wyglądu ,bo Ja Nie Mam Zbyt Wiele Czasu Na Urlopik.:d
EXI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:37   #79
asior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: operacja nosa

Mam pytanie do pana doktora Skupina,

Rozważam operację nosa( przede wszystkim zwężenie dużego i okrągłego czubka,usunięcie garbka i skrócenie) i muszę się zorientować ile kosztowałby taki zabieg oraz jakie jest prawdopodobieństwo że się nie uda i jakie mogą być tego konsekwencje,

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
asior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 22:35   #80
blablablablablablablablab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: operacja nosa

Cytat:
Napisane przez isiisi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Cieszę się, że znalazłam to forum.
Nad operacją nosa zastanawiałam się już w dzieciństwie, teraz mam 29 lat i przyszła pora-nareszcie!!!
Szukam dobrej kliniki w: Kraków, Katowice, Łódź i ogólnie woj. ślą



skie. Warszawa też jest oki, mam tam sporo znajonych, którzy mnie przygarną

.

Nie mam pojęcia jak znaleźć odpowiedniego lekarza - jeśli możeci BARDZO PROSZĘ, BARDZO - podeślijcie mi na issi@vp.pl namiary na dobrego specjaliste.
Strasznie mi na tym zależy, a nikt z mojego otoczenia nie robił podobnych zabiegów, więc nie mam kogo się poradzić.
Z góry dziękuję.




1
blablablablablablablablab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 12:25   #81
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: operacja nosa

www.chirurgiaplastyczna.b iz.pl
www.chp.pl


Ja mam juz termin na polowe pazdziernika...tyle czekania...ehh...najchetn iej to bym juz jutro tam zajechala.

Koszt 6,5-7tys zl +pobyt w pensjonacie.
Teraz tylko musze sie zaszczepic na żółtaczke, a przed operacja reszta podstawowych badań.

Edytowane przez katenak
Czas edycji: 2008-03-27 o 15:01
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:59   #82
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z księżyca :)
Wiadomości: 116
Dot.: operacja nosa

w ciszynie po czeskiej stronie jest ale czeka się strasznie długo około roku a dlaczego ? 2500 to zachęca nie wiem czy robi ładne nosy, na pewno robi ładne piersi.
3krateczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 19:29   #83
lilka0685
Raczkowanie
 
Avatar lilka0685
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: operacja nosa

A ja robiłam taką operację w grudniu 2006 roku u dr Zawisza w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Koszt 6000( garbek i skracanie części chrzęstnej), miła obsługa, fachowe wykonanie. Gdybym miała to robić jeszcze raz, na pewno wybrałabym tego lekarza.
Pozdrowionka
lilka0685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 23:58   #84
Vanity Fair
Przyczajenie
 
Avatar Vanity Fair
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29
Dot.: operacja nosa

A ja chyba ie doczekam sie odpowiedzi....... Pan Doktor moze nie zaglada juz na forum.
__________________
Il ne faut jamais remettre au lendemain ce qui peut être fait le jour même.
Vanity Fair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 15:01   #85
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: operacja nosa

Czy ktos mi moze powiedziec o pensjonatach w Polanicy. Mnie doktor podal namiary na pensjonat Oliwia. Czy ktos tam byl?
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:02   #86
sacharynek
Przyczajenie
 
Avatar sacharynek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 9
Dot.: operacja nosa

Ja mam pytanie dotyczące konsekwencji operacji np. po 10 latach. Czy mogą jakieś się ujawnić i wtedy będzie konieczna druga operacja. Wszyscy w końcu znamy nos Jacksona.
sacharynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 17:11   #87
karmel24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: operacja nosa

ja mam pytanie do doktora: po jakim czasie moge miec kolejna operacje? poniewaz moj nos wyglada gorzej po operacji niz przed wiec chcem powtorzyc operacje? kogo wybrac dr. Kobus czy dr. Szczyt??kto według pana ma lepsze doświadczenie?
karmel24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 21:45   #88
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: operacja nosa

Hej. Dawno mnie tu nie bylo. Jestem juz po operacji nosa. Mialam w Polanicy u dr Wojcickiego. Na razie dochodze do siebie po operacji.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 13:24   #89
Rafaell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: operacja nosa

Ja też mam zamiar przejść operacje plastyczną nosa, z tym że u mnie będzie więcej zabawy bo mam dość krzywą przegrodę nosa. No i pozatym, co tu dużo ukrywać, mam porządnie zgarbiony nos po incydencie przeżytym jakieś 2lata temu. Co do operacji, mam zamiar się zapisać na asmym początku przyszłych wakacji. Do tego czasu powinienem uzbierać sumę na to potrzebną... I w tym problem ;/. Bo z tego co tu widzę to ceny oscylują od 5 do 9 tysięcy, a taką forsę na pewno nie wydam... Wykukałem jednak pewną klinikę w Czechach prowadzoną przez dr. Polaka (takie nazwisko, a jest Czechem... :P ). Z tego co tam wynika na zabieg trzeba wyłożyć ok. 3000zł, co jest nie lada "gratką", o ile można takiego sformułowania użyć. Nie wiem tylko jak się ta cena będzie miała po Nowym Roku, kiedy to do Czech ma wejść Euro. Bo jeśli podskoczy do góry o chociażby tysiąc, to będzie dla mnie nie za wesoło... Podzielcie się waszymi doświadczeniami odnośnie cen, czy to w Polsce czy za granicą. A właśnie - i nie wiem jeszcze co jest halo z wiekem. Bo mam za niedługo osiemnastkę, ale u mężczyzn jakoś później chyba dopiero można ingerować w takie sprawy...
Rafaell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 13:34   #90
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: operacja nosa

Mój nos oszpeca mi twarz, ponieważ nie jest do niej proporcjonalny. Co prawda widziałam gorsze, garbate, dłuższe czy wyglądające jak klamka...
Ale cóż mój nos mi nie pasuje... Często był powodem do drwin złośliwych Panien.
Mam ładną twarz, ale gdy obrócę się profilem lub zacznę się śmiać nie wygląda to za ładnie.
Przy śmianiu się robi się długi i szpiczasty, skóra się na nim naciąga a broda z ustami wydaje się cofać, nie dodaje mi to uroku tak sądzę.. więc odbiera mi to pewność siebie.
Byłam modelką, ale też z tego powodu wycofałam się z tego zajęcia i z konkursów MIss, ponieważ nos mi przeszkadzał.
Zależy mi na niewielkiej korekcie kształtu, raczej chrząstkowej. Czasem objawia mi się katar sienny, byłam odczulana jednak w suche dni bywa, że muszę zażyć leki.
Gdybym miała tylko pieniądze już bym poleciała do Wrocławia do jakiejś dobrej kliniki... i pocierpiałabym, żeby tylko spadł mi ten ciężar z .. twarzy i z serca.

A propos... Ktoś zna dobrą kalinkę we Wrocławiu lub okolicy Legnicy?
Jakie są ceny i czy można cenę rozłożyć na raty?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-03-27 o 13:36
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.