Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 10:28   #571
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Moze na forum regionalnym ktos zna te klinike
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:38   #572
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez salonMOLOkrk Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!
Mam krzywe przegrody nosa,zastanawiam się nad operacją bo utrudnia mi to oddychanie zwłaszcza gdy choruje albo uprawiam sport. ;-( Zastanawiam sie nad ARSMedica w Krakowie. Watro tam iść? Jestem ciekawa czy któraś miała doświadczenie z tą kliniką? Pozdrawiam!
Hej. Moze na Beauty w Polsce poszukaj.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 16:26   #573
monnic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w wieku 16 lat..

Ja bede miec operacje w lutym a mam 16 urodziny w kwietniu, tylko u mnie chodzi po prostu o prostowanie po dosyc porządnym złamaniu, NFZ mi funduje
Poważniejsze ingerencje można robić od 18, kości jeszcze rosną i istnieje ryzyko zrobienia "garba" a wtedy może być potrzebna kolejna operacja żeby naprawić szkody
monnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 12:47   #574
justineee85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

a ile kosztuje całkowita korekta nosa u dr Skupina? Wyczytałam tu gdzieś że 4500zł ale to był post sprzed 2 lat więc cena mogła się już zmienić no i ile czeka się na operacje od konsultacji? O czym rozmawiałyście na konsultacji? Pytania kieruje do dziewczyn które robiły noski u tego doktora, z góry dziękuje za odpowiedz
justineee85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:56   #575
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez salonMOLOkrk Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!
Mam krzywe przegrody nosa,zastanawiam się nad operacją bo utrudnia mi to oddychanie zwłaszcza gdy choruje albo uprawiam sport. ;-( Zastanawiam sie nad ARSMedica w Krakowie. Watro tam iść? Jestem ciekawa czy któraś miała doświadczenie z tą kliniką? Pozdrawiam!
Chcesz tylko wyprostować przegrodę czy również zrobić plastykę nosa? Bo jeśli tylko przegrodę, to jest ona refundowana.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:13   #576
krzysiekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Cześć Wszystkim.Prośba o poradę w sprawie "nosowej". Kilkanaście lat temu zamortyzowałem na swoim nosie cios kolegi z podstawówki. Prawdopodobnie mój nos uległ wtedy złamaniu. Nie zwracałem na to uwagi całymi latami, chociaż 1 z dziurek przestała być częściowo drożna (nie cały czas ta sama, zmienia się w zależności od ułożenia głowy - raz jedna raz druga). Podejrzewam, że ta niedrożność może mieć związek ze złamaniem. Byłem 2 razy u laryngologa, ale żaden z nich nie powiedział mi konkretnie - "musi Pan sobie zrobić, bo będzie miał pan kłopoty". Ich komentarze były takie, że "w zasadzie kwalifikuje się do zabiegu, są trochę przerośnięte małżowiny (???) nosowe i częściowo zatyka się". Mój nosek jest wizualnie prosty, ale w środku coś jest nie tak - nie wiem czy chodzi o skrzywienie przegrody, czy raczej o przerost tych "małżowin" - jeśli dobrze pamiętam nazwę tego cholerstwa.

Pytanie brzmi: czy idzie obiektywnie zbadać "drożność" nosa i konkretnie odpowiedzieć sobie na pytanie czy powinienem zrobić ten zabieg szybko, czy jeszcze na razie sobie odpuścić i nie pchać się bez sensu pod nóż? Zaczyna mnie ten nos coraz bardziej denerwować. Coraz bardziej mi to przeszkadza i niedrożność chyba się nasila. Mam cały czas katar, którego nie mogę do końca "wysmarknąć", a najgorzej jest po basenie.

Bardzo proszę o info osoby, które mogą mi coś doradzić.
Pozdrawiam,
Krzysiek
krzysiekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 13:25   #577
Rafaell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Ja też mam zamiar przejść operacje plastyczną nosa, z tym że u mnie będzie więcej zabawy bo mam dość krzywą przegrodę nosa. No i pozatym, co tu dużo ukrywać, mam porządnie zgarbiony nos po incydencie przeżytym jakieś 2lata temu. Co do operacji, mam zamiar się zapisać na asmym początku przyszłych wakacji. Do tego czasu powinienem uzbierać sumę na to potrzebną... I w tym problem ;/. Bo z tego co tu widzę to ceny oscylują od 5 do 9 tysięcy, a taką forsę na pewno nie wydam... Wykukałem jednak pewną klinikę w Czechach prowadzoną przez dr. Polaka (takie nazwisko, a jest Czechem... :P ). Z tego co tam wynika na zabieg trzeba wyłożyć ok. 3000zł, co jest nie lada "gratką", o ile można takiego sformułowania użyć. Nie wiem tylko jak się ta cena będzie miała po Nowym Roku, kiedy to do Czech ma wejść Euro. Bo jeśli podskoczy do góry o chociażby tysiąc, to będzie dla mnie nie za wesoło... Podzielcie się waszymi doświadczeniami odnośnie cen, czy to w Polsce czy za granicą. A właśnie - i nie wiem jeszcze co jest halo z wiekem. Bo mam za niedługo osiemnastkę, ale u mężczyzn jakoś później chyba dopiero można ingerować w takie sprawy...
Rafaell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 09:04   #578
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Rafaell, jeśli kwestię negatywną stanowią tylko pieniądze, to poczekaj jeszcze rok, dwa, nawet trzy i zbieraj. Nie szukaj byle jakich, nieznanych "specjalistów". Są i pewnie tacy, którzy Cię za 1 tys.zoperują ("pseudolekarze").... Ale pomyśl, jesteś młody. Im taniej, tym bardziej prawdopodobne (niestety, tu się to przekłada, choć nie zawsze), że spieprzą Ci nos. Masz niecałe 18 lat i wielki problem z nosem, a możesz mieć jeszcze większy!!!! To nie tak, że płacisz, kładziesz się, wychodzisz i jest cacy. Zastanów się co zrobisz i skąd weźmiesz pieniądze (po tym co przejdziesz zrozumiesz, że cena jest istotna) na kolejną operację poprawiającą efekt...a może na jeszcze kolejną...?

Zdrowie jest najważniejsze (psychiczne też) i na nim nie oszczędzaj. Jak już chcesz dobrego efektu, to poczekaj nawet te 2, 4 lata i zbieraj pieniądze.
Wiem, łatwo mówić, ale taka jest prawda.

Lepiej się zastanów czy zależy Ci na wyglądzie i zdrowiu czy na tym, by wydać jak najmniej i np. nie móc już na siebie spojrzeć w lustro....
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:38   #579
Rafaell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Aaaale Justuchna, na pewno nie dam się położyć pod skalpel tylko ze względu na to, że wychodzi tanio. Słyszałem dość dużo opinii o tym lekarzu, które są jak najbardziej pozytywne. Cena przy okazji jest okazjonalna. Swoją drogą widziałem posta (właśnie - muszę go odgrzebać) na tym forum, gdzie jakiś chłopak pisał, że miał taki sam problem co ja. Jako że nastawienie przegrody nosowej jest refundowane, to dołożył do tego jedynie 1500zł i został zoperowany w całym zakresie, również plastycznym, gdyż też miał problemy z akceptacją swojego wyglądu. Jednak to wszystko najlepiej by było się dowiedzieć z pierwszej ręki, czyli od lekarza który w tym siedzi. Bo jak byłem pół roku temu u laryngologa, to ten przepisał mi jedynie kilka zabiegów w zakresie fizykoterapii, które mi pomogły tyle co kostki lodu na złamanie otwarte... :/ Mogłem chyba bardziej go wtedy nacisnąć, że nie chodzi mi jedynie o przeszkodę w oddychaniu, a również o samopoczucie psychiczne... Multum pytań, a odpowiedzi jak na lekarstwo... W tym wszystkim sssssęk... ;]
Rafaell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 17:04   #580
Rafaell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ja też mam zamiar przejść operacje plastyczną nosa, z tym że u mnie będzie więcej zabawy bo mam dość krzywą przegrodę nosa. No i pozatym, co tu dużo ukrywać, mam porządnie zgarbiony nos po incydencie przeżytym jakieś 2lata temu. Co do operacji, mam zamiar się zapisać na asmym początku przyszłych wakacji. Do tego czasu powinienem uzbierać sumę na to potrzebną... I w tym problem ;/. Bo z tego co tu widzę to ceny oscylują od 5 do 9 tysięcy, a taką forsę na pewno nie wydam... Wykukałem jednak pewną klinikę w Czechach prowadzoną przez dr. Polaka (takie nazwisko, a jest Czechem... :P ). Z tego co tam wynika na zabieg trzeba wyłożyć ok. 3000zł, co jest nie lada "gratką", o ile można takiego sformułowania użyć. Nie wiem tylko jak się ta cena będzie miała po Nowym Roku, kiedy to do Czech ma wejść Euro. Bo jeśli podskoczy do góry o chociażby tysiąc, to będzie dla mnie nie za wesoło... Podzielcie się waszymi doświadczeniami odnośnie cen, czy to w Polsce czy za granicą. A właśnie - i nie wiem jeszcze co jest halo z wiekem. Bo mam za niedługo osiemnastkę, ale u mężczyzn jakoś później chyba dopiero można ingerować w takie sprawy...
Rafaell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 17:19   #581
Katya
Raczkowanie
 
Avatar Katya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

czesc!
mam zamiar zrobic sobie operacje w czesci chrzestnej nosa. coprawda mam garbek po jednej stronie noska, ale nie chce za bardzo ingerowac. W moim przypadku wyciecie noska w skorze symetrycznie do tej lepszej czesci da bardzo duzo.

Czy ktoras z Was robila sobie taka operacje: zwezenie szerokosci, skrzydelek bez ingerencji w czesc kostna [mloteczek: / ] ??
Ja jak tylko zaczne pracowac, zaczynam zbierac pieniadze na taka operacje.

Tymczasem wybieram sie do laryngologa, poniewaz mam krzywa przegrode i cos zrosnietego w srodku - prawdopodobnie. u mnie ta przypadlosc jest rodzinna. Mam nadzieje, ze to mi sie uda zrobic za darmo.

Jestem z Lodzi i bardzo mnie zastanawia gdzie taka operacje na mnie przeprowadza.

Edytowane przez Katya
Czas edycji: 2008-11-05 o 17:23
Katya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 09:51   #582
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Rafaell: Uffffffff! Teraz przedstawiłeś sprawę zupełnie w innym świetle. Trzymam kciuki

Katya: 1)Google -> szukaj pod hasłami "Chirurgia plastyczna+Łódź", "operacja nosa+Łódź".
2) Idź do lekarza 1.kontaktu, swojej przychodni i popytaj o lekarzy chirurgów plastyków czy klinikę chirurgii plastycznej. Laryngologa też spytaj
3) Spytaj znajomych czy nie mają wiadomości na ten temat (może znajomy znajomego znajomego się operował.... ).
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 12:09   #583
Katya
Raczkowanie
 
Avatar Katya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

szukalam i znalazlam jakies kilniki. zadnych nazwisk.

ale nie w tym rzecz - szukam ludzi kotrzy operowali sobie tzw koncowke nosa, tylko i wylacznie, bez naruszania kosci.

wsrod moich znajomych nikt sie nie operowal, poza tym wolalabym nikomu nie mowic o moich planach, ani ich nie sugerowac bo chyba by pomysleli, ze zglupialam. mam niby opinie w miare ladnej dziewczyny, podobno sympatycznej i nikt nie ma pojecia ze mam kompleks na punkcie nosa. chce to zachowac dla siebie, a nie wysluchiwac ze mi to niepotrzebne ja sama myslac o wydanej na operacje kasie mysle sobie, ze robiac to bede prozna nie mam jakiejs szczegolnej wady ale wiem, ze wygladalabym o wiele wiele lepiej gdybym zrobila cos chcoiaz z przegroda i koncowka [operacji na kosci bardzo sie boje.bardzo]

w mojej rodzinie w genetycznym prezencie dostaje sie wade przegrody. to jedno. mysle, ze dobila go jeszcze ta historia: kiedys kolezanka ktora sama przynala, ze mi zazdrosci mojego nosa [miala obseje na punkcie swojego - bardzo jej sie nie podobal] specjalnie przywalila mi pilka do kosza prosto w gebke smiejac sie przy tym radosnie [rzucala poki nie trafila. najpierw na poziomie ramion a pozniej z zaskoczki na twarz - nie udalo mi sie zlapac] .. do dzis pamietam ten bol, trajacy kilka dni i siny nos. mialysmy wtedy po 13 lat. dzis mam tu wystajaca kostke ktora tworzy taki garbek po jednej stronie nosa.

nie mniej jednak nie odwaze sie zrobic operacji full service ^^
Tylko operacja dolu nosa wchodzi w gre, zebym nie musiala sie juz ustawiac jedna strona do zdjecia:\ zeby nie wygladac jak baba jaga.
Mam nadzieje, ze to nie boli i ze bedzie tansze!

Edytowane przez Katya
Czas edycji: 2008-11-06 o 12:10
Katya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 12:34   #584
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Katya, ja wpisałam w google "operacja plastyczna łódź" i wyświetliło mi się kilka klinik włącznie z nazwiskami. Popróbuj. A tak poza tym najlepiej będzie jak umówisz się na konsultację do lekarzy, którzy Cię interesują i od nich dowiesz się czy taka op jest możliwa, co trzeba wykonać, a co niekoniecznie. Każdy przypadek jest indywidualny, a lekarz to najpewniejsze źródło. Operacje części chrzęstnej są zawsze tańsze od całkowitej.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 13:09   #585
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

w łodzi jest taka możliwośc w szpitalach MSW i w BARLICKIM.
zapytaj lekarza, ktory bdzie Ci wystawial skierowanie do szpitala - moze jeszcze gdzies robia.
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:45   #586
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
ach zapomniałam: skoro to taka dobra koleżanka, to powiedz jej o tym, że Cię zraniła i tyle...i wtedy zobaczysz jak zareaguje
Powiedziałam. Wkurzyła się na mnie, że nie powiedziałam jej wcześniej bo jej teraz głupio jak się śmiała i że nie mam do niej zaufania i w ogóle to przesadzam bo mi nos super pasuje do twarzy (jest smukły więc z przodu ładniutki ale gorzej z profilu)...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:09   #587
Tuptus1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez adus90pl Pokaż wiadomość
codo Operacji plastycznej Nosa... Mnie Operował ludze płacą po 6000 tys... a ja Tylko 1500 i jest super nos Śliczny pzdrawiam)
To sie ciesz i uszami klaskaj, ja mialem nos duzy ale bardzo go lubilem.
Oszpecila mnie dr Frontczak-Toborek z Tarnowskich Gor tak ze ludzie na ulicy smieja sie i lapia za nosy.
Bede przechodzil trzecia operacje ale teraz juz wiem ze niewiele sie zmieni bo najwiekszy autorytet w tej dziedzinie dr Kobus z Polanicy tak powiedzial (nos jest zbyt zmaltretowany).
Od trzech lat unikam kontaktu z ludzmi a za te "poprawke" zaplacilem 9 tysiecy zl.
Zycze pani doktor wszystkiego najgorszego.
Pozdrawiam wszystkich
Tuptus1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 07:17   #588
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Powiedziałam. Wkurzyła się na mnie, że nie powiedziałam jej wcześniej bo jej teraz głupio jak się śmiała i że nie mam do niej zaufania i w ogóle to przesadzam bo mi nos super pasuje do twarzy (jest smukły więc z przodu ładniutki ale gorzej z profilu)...
no to dobry znak, że chociaż teraz jest jej głupio skoro ona jest z Tobą powiedzmy "na co dzień" to dla niej nie ma znaczenia twój nos i dlatego tak mówi, dla niej wyglądasz ok
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:25   #589
*Kacha*
Przyczajenie
 
Avatar *Kacha*
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Arrow Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cześc
Zaczęłam czytac wątek po czym wymiękłam na 4 stronie :PP
Też mam problem z nosem:/
Mam pytanie czy ktoś mógłby mi polecic jakiegoś dobrego i sprawdzonego chirurga plastycznego w Krakowie?? Jeśli było takie pytanie to z góry przepraszam hehe
Pozdrawiam
*Kacha* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 09:42   #590
Inka 777
Przyczajenie
 
Avatar Inka 777
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

W Krakowie to ja robiłam u dr Chrapusty i nie polecam, o innych chirurgach raczej się nie wypowiadam bo niemiałam z nimi kontaktu.
Ale niedawno miałam zabieg w Polanicy Zdroju u dr Wójcickiego, bo kształt nosków, które "wychodzą" z pod jego skalpela spodobał mi się najbardziej. No i efekt jest lepszy niż się spodziewałam! Co prawda mam jeszcze opuchliznę na nosku, pare drobnych cieni na powiekach, ale mam nos subtelny z wąskim czybkiem i bez przerośniętej chrząstki. Jednym słowem mam nos o jakim zawsze marzyłam :+)
O spanie w Polanicy niema co się martwić bo przez 8 dni po zabiegu mieszkasz w pensjonacie OLIWIA (jest to konieczne bo przez pierwszy dzień trzeba zmieniać takie waciki pod nosem, na 2 dzień jest wyciąganie setonów z nosa, a na 4 dzień masz zmianę gipsu) - a tam masz do dyspozycji pielęgniarkę, kochaną panią Wiesię i ogulnie jest tam super fajna atmosfera, czas szybciej leci!
Tak że Krakowa NIE POLECAM! Polanicą Zdrój - TAK!
Inka 777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:09   #591
aniat60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

witam
mam do Ciebie prosbe, prosze napisz mi wszystko co mozesz, od dawna chce zrobic operacje plast nosa, myslalam o dr wojcickim, jeslimozesz napisz wiadomosc prywatna do mnie
dziekuje i pozdrawiam
aniat
aniat60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 09:10   #592
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

hej Noski!!
czy któraś z Was miala operację noska u dr Węgrzyna??Buszowalam troche po forum beauty i ma tam bardzo dobre opinie-chociaz jest ich malo np w porównaniu do Dr Skupina albo Dr Bieleckiego,zdjec tez jest jak na lekarstwo.Jesli ktoś mial kontakt z tym Panem prosze o info.Pozdrawiam
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 13:26   #593
*Kacha*
Przyczajenie
 
Avatar *Kacha*
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Arrow Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Inka 777 jestam prawie na 100 % przekonana co do Poznania i dr Skupina. Czytałam, dużo pozytywnych opinii osób, które robiły op. nosa hehe . Ja mam cały nos do przeróbki hehe węższy krótszy i bez garba :PP
*Kacha* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:31   #594
Inka 777
Przyczajenie
 
Avatar Inka 777
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

*Kacha* powodzenia ci życzę- trzeba spełniać marzenia :+)
Inka 777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:40   #595
*Kacha*
Przyczajenie
 
Avatar *Kacha*
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Arrow Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Nie dziękuje hehe

Edytowane przez *Kacha*
Czas edycji: 2008-11-17 o 18:42
*Kacha* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 23:43   #596
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Ja również życzę powodzenia, zadowolenia i tylkopozytywnego efektu) Zreszta, Wam wszystkim, dziewczyny
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:20   #597
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

tak czytam wasze posty

Edytowane przez ciasteczko36
Czas edycji: 2009-01-29 o 21:45
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:23   #598
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

[B]do ALEXANDRAAA ŁÓdź i jak decydujesz się na operacyjke noska ????[/B]
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:28   #599
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

pozdrawiam odważne noski

Edytowane przez ciasteczko36
Czas edycji: 2009-01-29 o 21:53
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 23:00   #600
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

: )

Edytowane przez ciasteczko36
Czas edycji: 2009-01-29 o 21:53
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.