Pomóżcie prosze !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 22:22   #1
olivvia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11

Pomóżcie prosze !!


Witam, kochałam się z chłopakiem po sylwestrze, niestety pękła prezerwatywa, ale zauważyliśmy to od razu i skończyliśmy. Ostatni okres miałam 23 grudnia. Nie było wytrysku, dopiero co zaczęliśmy, cały stosunek trwał może niecałe 10 min i gumka pękła i skończyliśmy. Prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym. Okresu jeszcze nie mam, robiłam 2 testy bo chłopak mnie poprosił : pierwszy zrobiłam 20 stycznia - negatywny, drugi 23 - negatywny. Czy test po takim upływie czasu mógł się mylić? Dodam, że mam dość nieregularne cykle, więc nie moge dokładnie powiedziec kiedy będę miała okres. Dodam jeszcze, że własnie miedzy 20-23 stycznia uprawialiśmy z chłopakiem petting, on po wyjeciu reki z pochwy miał ja lekko zabrudzona krwią. Czy ta krew to oznaka zbilażjącego się okresu ?? Dodam, że od jakiegoś czasu badam sobie szyjkę macicy, i z kazdym dniem się ona troche obniża i otwiera...Pomózcie prosze. Dodam, że jak badam szyjke macicy od tych kilku dni to również mam trochę krwi na palcach. Może szyjka nie otworzyła się jeszcze na tyle zeby ta krw mogła wyleciec?? Mam zrobic test ciążowy ?? Stresuje się...nie wiem co robic...Dodam, że zauważyłam od jakis 2-3 dni takie zółte upławy z odrobina krwi...Co to może byc??
olivvia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 22:26   #2
aniabaniaproszekdoprania
Raczkowanie
 
Avatar aniabaniaproszekdoprania
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 307
Dot.: Pomóżcie prosze !!

Chyba powinnaś pójść do ginekologa.
__________________

Dym z papierosów,
dźwięki tłuczonego szkła,
duszący zapach perfum...

jeszcze jedna taka noc.
aniabaniaproszekdoprania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 22:31   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pomóżcie prosze !!

Dziewczyno!! po co zakladasz taki sam wątek kolejny raz???
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 22:33   #4
olivvia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Pomóżcie prosze !!

ale uważacie że to może być ciąża?? Robiłam testy 3 tygodnie po stosunku, i pare dni przed ... testów łącznie zrobiłam aż 5 ... kazdy negatywny... nie wiem czy kupic kolejny... boję się ... dodam, że jestem trochę przeziębiona, katar, gorączka itp...mierze temp w pochwie rano. zazwyczja 4-5 i wynosi ona 36,6 chyba ze mam goraczke to jest większa...ale tak to nie...

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Dziewczyno!! po co zakladasz taki sam wątek kolejny raz???

Bo zaczynam sie martwić ... ?
olivvia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:14   #5
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Pomóżcie prosze !!

skoro robilas 5 testow i kazdy wyszedl negatywnie to nie jestes w ciazy!! stres + przeziebienie powoduja przesuniecie sie miesiaczki, wiec sie nie stresuj a czekaj cierpliwie ! A jak juz tak baaardzo sie martwij to zamiast wydawac te 60zl na testy wydaj je na ginekologa i zrob usg wtedy bedziesz miala 100% pewnosci. I tak pewnie nie jestes, za bardzo histeryzujesz ;]


A z tymi krwawieniami powinnas udac sie do gina i to koniecznie!
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 23:31   #6
olivvia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Pomóżcie prosze !!

od zawsze byłam straszna histeryczką ... niestety .... każdy na to narzeka, ale cóż taka jestem ale takie krwawienia miałam często przed miesiączką...jak np.
"bawiłam się" z chłopakiem to on miał np. tydzien przed data spodziewanej miesiączki już troszkę krwi na palcach...więc nie wiem czy okres nadchodzi ... Denerwuje się...

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

a co do tych testów to fakt...chyba troche przesadziłam...ale bardzo się denerwuje...jak dostane okres to nikt mi nie popsuje humoru...a jak narazie to tylko nerwy, nerwy, nerwy....(
olivvia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:05   #7
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Pomóżcie prosze !!

Cytat:
Napisane przez olivvia1 Pokaż wiadomość
od zawsze byłam straszna histeryczką ... niestety .... każdy na to narzeka, ale cóż taka jestem ale takie krwawienia miałam często przed miesiączką...jak np.
"bawiłam się" z chłopakiem to on miał np. tydzien przed data spodziewanej miesiączki już troszkę krwi na palcach...więc nie wiem czy okres nadchodzi ... Denerwuje się...

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

a co do tych testów to fakt...chyba troche przesadziłam...ale bardzo się denerwuje...jak dostane okres to nikt mi nie popsuje humoru...a jak narazie to tylko nerwy, nerwy, nerwy....(
a nie lepiej zamiast się zamartwiać - udać się do ginekologa??
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 12:01   #8
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Pomóżcie prosze !!

Po pierwsze jest tutaj pierwszy u samej góry wątek zbiorczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380096

Po drugie

zerkam w moją magiczną kulę i widzę tam, ze prawde Ci powie inny wróżbita co ginekologiem się zowie

__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:47   #9
lovestory476
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pomóżcie prosze !!

Przestań panikować i idź do ginekologa.
lovestory476 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 12:31   #10
asavaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Pomóżcie prosze !!

Cytat:
Napisane przez olivvia1 Pokaż wiadomość
ale uważacie że to może być ciąża?? Robiłam testy 3 tygodnie po stosunku, i pare dni przed ... testów łącznie zrobiłam aż 5 ... kazdy negatywny... nie wiem czy kupic kolejny... boję się ... dodam, że jestem trochę przeziębiona, katar, gorączka itp...mierze temp w pochwie rano. zazwyczja 4-5 i wynosi ona 36,6 chyba ze mam goraczke to jest większa...ale tak to nie...

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------




Bo zaczynam sie martwić ... ?
Nie jestes w ciazy ja tez tak mialam i dostalam okres spoznial mi sie on 2 tygodnie potem mialam zolte uplawy z odrobina krwi. Przeziebienie plus stres strasznie opuzniaja miesiaczke. Rada:
najlepiej przestan sie denerwowac rozluznij sie a okres sam przyjdzie.
Po 5 testach to napewno by az tyklo nie klamalo a poza tym jak dobrze doczytalam robilas test miesiac po stosunku takze spokojnie
asavaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.