dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 10:51   #1
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956

dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie


od jakiegoś czasu oglądam i komentuje wasze dzieła są urocze i inspirujące teraz pożyczyłam aparat i moge wam pokazać co nadziubdziałam
a więc zaczne troche od historii mojej biżuterii
jest nie stara bo pierwsze kolczyki które zrobiłam były w grudniu pod choinke dla moich ukochanych siostrzyczek
1. frywolitkowe
2. szydełkowe
3.4. zabawa z modeliną
5. naszyjnik szydełkowy

cdn...
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:53   #2
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

później w styczniu na urodziny mąż założył mi internet
szukałam i szukałam i was znalazłam
podziwiałam i czytałam
zakochałam się w waszych (wrapkach i nie tylko)
wyszukałam w domu jakieś druciki i zaczełam dłubać
jak zrobiłam pierwsze kolczyki to się załamałam, myślałam że to nie dla mnie bo wcale mi nie wyszło tak jak chciałam (pierwsze na zdjęciu)
po tygodniu przerwy i przemyśleń znów wziełam się do roboty
2. nie bardzo wiedziałam jak je na górze wykończyć bo baza była niemiłosiernie twarda w cale nie chciała się wyginać tak jak chciałam wię je tak zostawiłam
3.jakieś takie ubogie wyszły
4.zamotane troche ale jakoś na żywo wyglądają lepiej
5.sama nie wiem co o nich myśleć
poza 1 kolczyki były zrobione w tym tygodniu, aktualnie mam wielkiego doła bo jestem bez pracy i perpektyw na przyszłość i jedyną radością jest zajmowanie się
synkiem i nie pisze tu tego żeby użalać się nad sobą tylko po to żebyście nie skreśliły mnie już na samym początku bo polubiłam dłubanie tymi drucikami
zapraszam do oglądania i komentowania
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 11:45   #3
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

za odwagę, wreszcie załozyłas własny watek Najbardziej przypadły mi do gustu frywolitkowe kolczyki- bo to sztuka dla mnie niezrozumiała i tajemnicza
Za modeliną nie przepadam więc nie komentuję.
Co do wrapków- to trzeba ćwiczyć. Wiem po sobie, że im więcej się próbuje tym lepiej wychodzi (niestety jestem leniwa..) Na razie wiadomo, widać niedociągnięcia, troche nierówne bazy, gdzieniegdzie namotany drucik. Jeśli chodzi o projekt to chyba drugie zaprezentowane najbardziej mi sie podobają, ale to wykończenie do poprawy, jak sama pisałaś Ostatnie są bardzo ciekawe. Czekam na następne
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:02   #4
nemala
Zadomowienie
 
Avatar nemala
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 022
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
aktualnie mam wielkiego doła bo jestem bez pracy i perpektyw na przyszłość i jedyną radością jest zajmowanie się
synkiem i nie pisze tu tego żeby użalać się nad sobą tylko po to żebyście nie skreśliły mnie już na samym początku bo polubiłam dłubanie tymi drucikami
Witaj, myślę, że pasja jest bardzo ważna i doskonalenie jej równie cenne dlatego nie załamuj się tylko ćwicz ile się da, a jak mawiają; ćwiczenie czyni mistrza i wiem że to prawda, chociaż ja nadal od mistrza jestem daleko, daleko.
I jestem tak jak Ty mamą małego synka i nie pracuję, ale nie martw się i pamietaj że zawsze znajdzie się ktoś kto to rozumie i będzie Cię wspierał chociażby dobrym słowem, wiem że to nie nakarmi nikogo, ale uwierz mi ktoś kto nas rozumie i wierzy że nam się uda jest cennym skarbem . A po burzy zawsze wychodzi słońce, to taki slogan, ale doświadczyłam jego prawdziwości
Jeśli bedziesz chciała poprostu pogadać nie koniecznie o biżuterii to śmaiało pisz
A Twoja bizuteria jak na początek to jest całkiem fajna, no bo wkońcu od czegoś trzeba zacząć, reszta przyjdzie z czasem. Ważne, że pokazałaś nam swoje prace i jesteś otwarta na krytykę bo ta ostatnia wiele nas może nauczyć
Pozdrawiam ciepło i trzymam za Ciebie kciuki
nemala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:13   #5
oli_19
Zakorzenienie
 
Avatar oli_19
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 092
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Ten naszyjnik szydełkowy jest uroczy
oli_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:31   #6
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

na początek i zachęte
Najbardziej podobają mi się frywolitkowe i naszyjnik szydełkowy bo te techniki to dla mnie czarna magia.
Bardzo ładne też drugie z drugiego wrzutu, mimo tej zamotanej góry
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:55   #7
Wirella
Rozeznanie
 
Avatar Wirella
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 873
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Bardzo mi się podoba, że motywy w drucie dobierasz do kamyków, np. te https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1265453599 są super - wzór drucika świetnie pasuje do geometrycznych kamyków, a tutaj https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1265453599 - wszystko na okrągło - masz wyczucie
Wirella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 13:06   #8
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Podoba mi się naszyjnik, ten szydełkowy. Poza tym podoba mi się to, jak napisałaś o swoim podejściu do biżu i że nie wstydziłaś się pokazać pierwszych prób. Jestem pewna, że jak dalej będziesz z takim spokojem podchodzić do sprawy to już nie długo możesz nas mile zaskoczyć
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:14   #9
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

dziekuję dziewczyny wam wszystkim za odwiedziny i komentarze (miło, że zostałam zauważona)
franio- u mnie to raczej nie będzie lenistwo tylko brak czasu
nemala - twoje słowa dodały mi siły i otuchy
oli_19 - naszyjnik akurat zostawiłam sobie
tolinka83 - uwilbiam szydełko i frywolitki - jednak przy serwetkach trzeba było długo czekać na efekt końcowy a przy kolczykach jest to zdecydowanie szybciej
wirella - tak z tymi kształtami to celowo zobaczymy czy w przyszłości też tak się uda
heurek - dziękuje za miłe słowa, ja pisałam to co mi w głowie siedzi a ty mi uświadomiłaś, że to akurat spokojne podejście do sprawy
teraz akurat skonczyły mi się wszystkie druty i musze coś zamówić ale czytając wątek o sklepach i allegro to sama już zgłupiałam gdzie i jakie będą najlepsze (gdzie to może bym sobie poradziła, ale gorzej z drutami bo niektóre z was używają 0,7 na baze a niektóre 0,8 czy 0,6 do owijania też jest różnie) może poprostu spisze wszytsko i wylicze średnią taki matematyk ze mnie
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:29   #10
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Jako, że sama jestem początkującą wrapowiczką to postaram coś konstruktywnego powiedzieć ;D
Zacznę od rozwiania Twoich wątpliwości na temat drutu Pracuję na posrebrzanym i 0,8 używam na bazę, ale wydaje mi się troszkę za gruby, więc 0,7 chyba będzie lepszy, a do owijania teraz używam 0,4 ale zaczynałam od 0,3 i tym r0,3 owijało się łatwiej A ostatnio zaopatrywałam się w empiku.
Dalej, koniecznie musisz owijać ściślej, bo to podstawa. Ogólnie podobają mi się drugie i ostanie. Drugie, wyglądają fajnie, ale trochę miejscami kiepsko owinięte i ta góra coś nie wyszła. A w ostatnich to brakuje mi tylko kuleczek przy lopach, no i może jakby były troszkę mniejsze to mniej rzucały by się w oczy i filigran byłby bardziej wyeksponowany
Czekam na kolejne prace! A co do Twojego braku pracy to może połączyć przyjemne z pożytecznym? Ćwicz, potem będziesz mogła założyć jakieś urocze przedsiębiorstwo i będziesz blisko synka i może z czasem zaczniesz wychodzić na swoje. To tak w roli pobudzenia ambicji i motywacji do dalszej pracy;p
PS. Wyszków, ten koło Warszawy?
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:38   #11
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Jako, że sama jestem początkującą wrapowiczką to postaram coś konstruktywnego powiedzieć ;D
Zacznę od rozwiania Twoich wątpliwości na temat drutu Pracuję na posrebrzanym i 0,8 używam na bazę, ale wydaje mi się troszkę za gruby, więc 0,7 chyba będzie lepszy, a do owijania teraz używam 0,4 ale zaczynałam od 0,3 i tym r0,3 owijało się łatwiej A ostatnio zaopatrywałam się w empiku.
Dalej, koniecznie musisz owijać ściślej, bo to podstawa. Ogólnie podobają mi się drugie i ostanie. Drugie, wyglądają fajnie, ale trochę miejscami kiepsko owinięte i ta góra coś nie wyszła. A w ostatnich to brakuje mi tylko kuleczek przy lopach, no i może jakby były troszkę mniejsze to mniej rzucały by się w oczy i filigran byłby bardziej wyeksponowany
Czekam na kolejne prace! A co do Twojego braku pracy to może połączyć przyjemne z pożytecznym? Ćwicz, potem będziesz mogła założyć jakieś urocze przedsiębiorstwo i będziesz blisko synka i może z czasem zaczniesz wychodzić na swoje. To tak w roli pobudzenia ambicji i motywacji do dalszej pracy;p
PS. Wyszków, ten koło Warszawy?
dziekuje bardzo za rady - napewno wezme je do serca
no wyszków ten właśnie koło warszawy
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 19:46   #12
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

No to jest nas dwie moja droga ;p
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:00   #13
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
No to jest nas dwie moja droga ;p
bardzo mi miło z tego powodu - nauczycielke bede miała na miejscu
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 22:23   #14
ravenart
Zadomowienie
 
Avatar ravenart
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 339
GG do ravenart
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

ak_pinki szydełkowy naszyjniczek jest genialny, modelinki też bardzo fajne. To świetnie, że już na samym początku testujesz różne techniki. Powodzenia przy wire.
A co do tego co napisałaś o braku perspektyw, głowa do góry grunt to się nie załamywać i iść naprzód, szukać nowych możliwości. Wiem, że czasem są takie problemy, którym ciężko podołać, ale to nie znaczy, że są nie do przezwyciężenia. Trzymam kciuki.
ravenart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 07:30   #15
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

revenart - dziekuje za odwiedziny i za wsparcie
teraz dorzucam co wczoraj wydłubalam z resztek drutu
nie wim na którym tle lepiej wam sie bedzie oglądało więc wrzucam dwa
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 11:22   #16
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Połączenie miedzi i srebra wyszło w moim odczuciu tak sobie, ale co do samej pracy to pomysł jest całkiem fajny. Owinięcie, jeszcze trochę miejscami mało ścisłe, ale lepiej niż poprzednio. A i musisz uważać żeby zakończenie drutu którym owijasz było dobrze dogięte. Widać to szczególnie na tym owinięciu bigla. Jeszcze długa droga przed Tobą, ale nie trać zapału bo wierzę w Ciebie ;p
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 12:27   #17
Vestis
Raczkowanie
 
Avatar Vestis
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 494
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Jesli chodzi o techniki to od razu rzuciłaś się na głęboką wodę - żadnych zwyklaczków tylko od razu biżuteria wymagająca długiej zabawy z drutem. Mi podobają się pierwsze i trzecie wrapki z poprzedniego wrzutu (oczywiście są niedociągnięcia techniczne - ale bez tego na początku się nie da po prostu). Wyobrażam sobie ile cierpliwości musiałaś włożyć w ich zrobienie. Mam nadzieję, że niedługo zobacze Twoje prace w srebrze. Powodzenia
Vestis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 12:42   #18
laszka14
Wtajemniczenie
 
Avatar laszka14
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 566
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Jeśli chodzi o ostatnią pracę to zakończenie bym bardziej odgięła- zakończyła lupami.. bo tak wygląda dość groźnie i mogą się włosy o nie zaczepiać
Ambitny początek Trzymam kciuki za dalsze tworki
__________________
Ubrania rozm. M, buty rozm. 41
laszka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 13:27   #19
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Dziękuje dziewczyny za komentarze (miło, że wogóle zostałam zauważona)
Letike - z tym połączeniem dwóch kolorów to przypadek bo nie miałam już nic innego do owijania tylko ten miedziany kolor (a dłubać mi się chciało) więc wyszło jak wyszło
Vestis - tak cierpliwość to ja mam ale chyba tylko do ręcznych robótek
laszka14 - te dolne wywijaski zawinełam już w drugą stronę (do środka) ale nie mam już aparatu żeby pokazać poprawki
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 13:29   #20
Czarna biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice
Wiadomości: 104
GG do Czarna biedronka
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Witam, spodobały mi się te czerwone szydełkowe z pierwszego postu i również z pierwszego postu czarne z modeliny. We wrapkach widać, że masz ciekawe koncepcje a to bardzo ważne. Co do samej techniki się nie będe wypowiadać, bo ja właściwie też dopiero zaczynam przygodę z biżuterią. Pozdrawiam Ciebie i Twojego synka
Czarna biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:01   #21
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Al_Pinki, numerem jeden jest dla mnie naszyjnik na szydełku... sama kiedyś obrusy robiłam ale tego to bym chyba raczej nie zrobiła:P
co do warpków to warto ćwiczyć i starać się gęściej owijać drut, a jeżeli np mocujemy kuleczki starać się przeliczać te owinięcia wtedy wychodzi estetyczniej, nie owijałam nigdy posrebrzanką bo od razu zaczęłam od srebra... pr 999 jest bardzo miękkie i łatwo się owija, jedyną trudność wtedy ze zlutowaniem baz mam co by równe wyszły... czekam na więcej
__________________
Teraz Ja - czyli moje początki z biżuterią
hmmm mój blog
preferencje p. 243
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:06   #22
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

lwico kochana obiecuje,że bede ciwiczyć ale niestety fudusze mam skromne więc narzie tylko na posrebrzakach dzięki za rady pomogą mi w przyszłości
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:35   #23
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Podoba mi się ta ostatnia para ale pierwsza myśl to taka, że loopy na dole są konieczne
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 07:34   #24
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Cytat:
Napisane przez sunnyskies Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta ostatnia para ale pierwsza myśl to taka, że loopy na dole są konieczne
cieszy mnie fakt że się podobają a loopy już poprawiłam
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:50   #25
Magdowa
Raczkowanie
 
Avatar Magdowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Uć :P
Wiadomości: 78
GG do Magdowa
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

te ostatnie są ciekawe, oby tak dalej
__________________
... czule muskają mnie płomienie ...

Bądź tu mądry i narysuj tęczę ołówkiem...
Magdowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 09:28   #26
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
revenart - dziekuje za odwiedziny i za wsparcie
teraz dorzucam co wczoraj wydłubalam z resztek drutu
nie wim na którym tle lepiej wam sie bedzie oglądało więc wrzucam dwa
Piękne i oryginalne
pozdrawiam
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:08   #27
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Magdowa, hd2005 miło,że wpadłyście na mój wątek aha i Czarna biedronko też im was tutaj więcej zagląda i komentuje to chce się więcej i więcej robić, szkoda tylko że czasu mało bo troche czasochłonne to hooby
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:00   #28
angellek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 407
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

Moim zdaniem połączenie miedzi i srebra jest fajnym pomysłem. Sama chciałabym coś zrobić w taki sposób, ale na razie nie mam pomysłu na nic konkretnego. Kolczyki są bardzo ciekawe
Czekam na kolejne prace
angellek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:59   #29
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

no kochana - wreszcie ja też tu zawitałam
i tak całościowo - bo nie ma jeszcze dużo

#1
pierwsze kolczyki frywolitkowe zdecydowanie najlepsze z całego wrzutu szydełkowe też są świetne
#2
zdj 1 i 2 - ładne kompozycje - popracuj nad równiejszym owijaniem (pomagają w tym miękkie druty i godziny owijania)
zdj 5: świetna kompozycja - jak dotąd najlepiej wykonana praca

#15 - zdecydowanie lepiej, równiej. połączenie srebra i miedzi to niezłe posunięcie - ciekawie wygląda! Nadal w mocy - opiłuj przynajmniej końce drucików

widać, że się rozwijasz oby tak dalej, a zaczniesz prawdziwe cudeńka tu pokazywać
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2010-02-08 o 14:01
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 14:31   #30
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: dłubie, dłubie i dłubie - może kiedyś coś wydłubie

angellek89 -
Killa Ree - od ciebie spodziewałam się wyczerpującego komentarza dzieki za rady (nierówności przy owijaniu procz niedoświadczenia to wina strasznie twardego drutu (0,25) nie mogłam sobie z nim poradzić ale człowiek uczy się na błędach i teraz zamowie miekki) co do piłowania to mąż spojrzał swoim krytycznym okiem: "i tu i tu i tu trzeba przypiłować" więc teraz to wiem również od ciebie
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.