Suknia ślubna z sieciówki? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 18:29   #91
agataenfinbref
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 34
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Super. Strasznie podoba mi sie ta ostatnia opcja, tylko jakis inny krawat
A co myslicie o tej opcji?
http://www.bershka.com/mx/es/chica/b...8p6158095.html

Dzieki za pomoc!!!
agataenfinbref jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 18:37   #92
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Ta z Zary mi się zdecydowanie bardziej podoba.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 09:36   #93
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Podbijam temat Do ślubu jeszcze dużo czasu, ale ostatnio przeglądałam sukienki na zalando i przepadłam - piękne, niebezowate sukienki za 1000-1500zł. Sukienki, które podobają mi się w salonach ślubnych, kosztują 2x więcej
Zastanawiam się, jak jest z dopasowaniem sukienki do figury? Czy dobra krawcowa jest w stanie ewentualnie zwęzić w pasie i skrócić taką sukienkę? Czy któraś z was miała takie doświadczenia?

Przesyłam linki do sukienek, które mi się podobają
https://www.zalando.pl/frock-and-fri...1c03y-a11.html
https://www.zalando.pl/luxuar-fashio...1c00f-a11.html
https://www.zalando.pl/luxuar-fashio...1c01y-a11.html
https://www.zalando.pl/lace-beads-ka...1c00p-a11.html
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 09:50   #94
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Najlepiej zamówić, zanieść do zaufanej krawcowej i zobaczyć co ona powie Bo wiadomo, nie każdy materiał, nie każdy wzór jest łatwy do poprawek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 09:57   #95
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Najlepiej zamówić, zanieść do zaufanej krawcowej i zobaczyć co ona powie Bo wiadomo, nie każdy materiał, nie każdy wzór jest łatwy do poprawek.
No właśnie taki miałam plan Zamówić, iść do krawcowej i w razie czego odesłać
Tylko wtedy poszukiwania sukienki muszą się odbyć trochę szybciej.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 09:59   #96
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Ano muszą...chociaż kto wie, może będzie leżała idealnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 10:23   #97
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Podbijam temat Do ślubu jeszcze dużo czasu, ale ostatnio przeglądałam sukienki na zalando i przepadłam - piękne, niebezowate sukienki za 1000-1500zł. Sukienki, które podobają mi się w salonach ślubnych, kosztują 2x więcej
Zastanawiam się, jak jest z dopasowaniem sukienki do figury? Czy dobra krawcowa jest w stanie ewentualnie zwęzić w pasie i skrócić taką sukienkę? Czy któraś z was miała takie doświadczenia?

Przesyłam linki do sukienek, które mi się podobają
https://www.zalando.pl/frock-and-fri...1c03y-a11.html
https://www.zalando.pl/luxuar-fashio...1c00f-a11.html
https://www.zalando.pl/luxuar-fashio...1c01y-a11.html
https://www.zalando.pl/lace-beads-ka...1c00p-a11.html
Oczywiście,że jest w stanie Ja bym sie ani chwili nie zastanawiała,gdyby nie to,że chciałam konkretną suknię,którą miałam w głowie,to też bym kupiła na zalando,bo niektóre są piękne
I plus taki,że możesz w 100 dni zwrócić.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 12:56   #98
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, jak jest z dopasowaniem sukienki do figury? Czy dobra krawcowa jest w stanie ewentualnie zwęzić w pasie i skrócić taką sukienkę? Czy któraś z was miała takie doświadczenia?
Jest w stanie, ale przy zwężaniu to raczej maksymalnie o 1-2 rozmiary, żeby suknia nie straciła fasonu Ja próbowałam zwężać sukienkę z rozmiaru 42 na 36 (nie ślubną, ale też balową) i podjęła się tego tylko jedna z 3 pań u których byłam. Zapłaciłam 50 PLN, ale straciła fason według mnie;/ Natomiast 1, maks 2 rozmiary to spokojnie
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 20:26   #99
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

A ja już kupiłam swoją sukienkę, może to niekoniecznie sieciówka, ale sklep internetowy z wszelakimi sukienkami.
Kosztowała caaałe 300zł
I uważam, że warto było. Nigdy nie chciałam bezy, księżniczki, syrenki, początkowo miało być coś krótkiego, ale z racji, że chcę założyć legginsy pod (ślub pod koniec stycznia) to padło na długą.

Materiał jest rozciągliwy, gipura nie gryzie, cyrkonie niestety lekko "ruchliwe" są, no i wymiary są nieco zaniżone chyba. Standardowo noszę S/M, jest tabelka, zmierzyłam się, brałam eskę, jest troszeczkę w biuście i pod biustem przyciasna = zapnę się, mogę chodzić, ale bałam się pochylić czy gwałtownie ruszyć. Niestety, sukienki są już wyprzedane, więc nie mogę wymienić, mogłabym zwrócić, ale chyba wolę schudnąć te kilka kilogramów, które i tak zamierzałam zrzucić. Jeśli ktoś chce, mogę podać nazwę sklepu, bo sukienek jeszcze sporo różnych jest.

Natomiast na wyjście do pubu po obiedzie mam krótką sukienkę neoprenową, kupioną w .... Auchan największe zaskoczenie, chciałam kupić identyczną za dwie stówki, a tu trafiłam najpierw cenę 80zł, by przekonać się, że to ostatnia, przeceniona sztuka. Zapłaciłam za nią całe 35zł najlepszy deal w życiu.
Na zdjęciu kiecka jest trochę krótka, mnie sięga spokojnie do kolan.




Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skromna-suknia-slubna-o-kroju_25489.jpg (37,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1913626ea877e2959fe7b3be9e37b92b.jpg (13,8 KB, 69 załadowań)
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 00:46   #100
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą, która myśli o sukience z sieciówki do ślubu. Właśnie kupiłam jedną w HMie, jeśli okaże się badziewna zawsze mam 28 dni na odesłanie... Cena: 199zł.
Na zdjęciu prezentuje się całkiem przyzwoicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (48,8 KB, 79 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 03:42   #101
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie jestem jedyną osobą, która myśli o sukience z sieciówki do ślubu. Właśnie kupiłam jedną w HMie, jeśli okaże się badziewna zawsze mam 28 dni na odesłanie... Cena: 199zł.
Na zdjęciu prezentuje się całkiem przyzwoicie.
Hej, jak juz ja bedziesz miala to bardzo prosze o opinie Tez sie nad nia powaznie zastanawialam (nie na slub, tylko na sesje). W koncu kupilam smietankowa Luna Ette Lou, ale byc moze jeszcze sie skusze na ta H&Mowa. Sliczna jest!

smellsliketeenspirit - sliczna ta suknia
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-05, 05:57   #102
consalidas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

ja brałam skromny ślub kilka lat temu, tylko USC i 25 osób w restauracji na obiedzie, deserze i kolacji. sukienke kupiłam 5 dni przed ślubem, w centrum handlowym z sukienkami na studniówki i bale gimnazjalne i koktajle. Prosta, do kolan, opięta w biuście i delikatnie rozkloszoana od biustu. Odpowiadając na domysły - nie nie byłam wtedy w ciąży nadal nie mam dzieci. Ślub był mega spontaniczny, wszystko od "chęci" do pozapinania wszystkiego zrobiliśmy w 2 tygodni i było cudownie polecam - wielkie śluby i wesela są przereklamowane! i za drogie!
consalidas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 17:01   #103
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Zgadzam sie w 100% Tez planujemy zwykly obiadek na 20-25 osob. Jednak stwierdzilam, ze suknie chce miec "prawdziwa" (chociaz i tak kupilam uzywana za polowe ceny). Mysle, ze warto jednak zainwestowac w fotografa, profesjonalny makijaz i fryzure. W koncu slub to tylko jeden dzien, ale pamiatka jest na zawsze (lub do rozwodu :P )
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 23:51   #104
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Obserwuję grupę na FB, gdzie dziewczyny sprzedają swoje sukienki (rozważałam kupno z drugiej ręki) i powiem Wam, że IMHO większość jest naprawdę tandetna, tańsze straszą maszynowo robioną koronką, a droższe, mimo że z lepszych materiałów też są często bardzo kiczowate... jakoś tak same w sobie.
Na co dzień ubieram się przede wszystkim wygodnie i nie wyobrażam sobie jakoś siebie w tych wszystkich sukniach, stąd sukenka z H&Mu, prosta, długa z dekoltem w V, bez przezroczystych rękawków, gorsetów, staników, odkrytych pleców (wtf?!) wydaje mi się dobrą opcją. Zobaczymy tylko jak będzie wyglądać na żywo.
Założę do tego płaskie buty (nie noszę obcasów), wybiorę jakiś rustykalny bukiet (a może nawet wianek? ) i mam nadzieję, że będzie mi przyjemnie i wygodnie. Bierzemy ślub cywilny, do tego uroczysty obiad na około 50 osób (mamy dość duże rodziny) i tyle.

Makijaż i włosy zrobię sama, pazury być może też. Gdybym czesała jakieś koki pewnie poszłabym do fryzjera (nie planuję, choć może się to zmieni?), ale na makijaż u makijażystki raczej bym się nie zdecydowała, bo latami dobierałam do mojej skóry odpowiednie kosmetyki i mam swoje pewniaki, o których wiem, że mnie nie zawiodą.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 22:10   #105
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Obserwuję grupę na FB, gdzie dziewczyny sprzedają swoje sukienki (rozważałam kupno z drugiej ręki) i powiem Wam, że IMHO większość jest naprawdę tandetna
Zgadzam sie, w wiekszosci tradycyjne suknie sa straszne! Na moja polowalam miesiacami na FB ale moim zdaniem bylo warto, jestem nia zachwycona. Nie wyobrazam sobie innej. Wysylam zdjecie

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Makijaż i włosy zrobię sama, pazury być może też. Gdybym czesała jakieś koki pewnie poszłabym do fryzjera
Podziwiam ja niestety nie umiem sie ani malowac, ani czesac, o pazurach juz nie wspominajac... Stwierdzilam, ze skoro bedziemy placic tyle za dobrego fotografa, wolalabym wygladac jak najlepiej.

Znalazlam zdjecie twojej sukienki, ktore wydaje sie troche lepsze, niz to na stronie. Moim zdaniem jest naprawde sliczna. Jestem pewna, ze na zywo bedzie sie super prezentowac - mialam juz podobne, koronkowe sukienki maxi z H&M - moim zdaniem w realu wygladaja lepiej niz na ich stronie. No i do takiej prostej sukni mozesz wlasnie zaszalec z dodatkami, wianek by chyba bardzo pasowal!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (105,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13823458_1750780208533636_1918154969_n (1) - copia.jpg (60,9 KB, 94 załadowań)
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 01:08   #106
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez unicofresco Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, w wiekszosci tradycyjne suknie sa straszne! Na moja polowalam miesiacami na FB ale moim zdaniem bylo warto, jestem nia zachwycona. Nie wyobrazam sobie innej. Wysylam zdjecie



Podziwiam ja niestety nie umiem sie ani malowac, ani czesac, o pazurach juz nie wspominajac... Stwierdzilam, ze skoro bedziemy placic tyle za dobrego fotografa, wolalabym wygladac jak najlepiej.

Znalazlam zdjecie twojej sukienki, ktore wydaje sie troche lepsze, niz to na stronie. Moim zdaniem jest naprawde sliczna. Jestem pewna, ze na zywo bedzie sie super prezentowac - mialam juz podobne, koronkowe sukienki maxi z H&M - moim zdaniem w realu wygladaja lepiej niz na ich stronie. No i do takiej prostej sukni mozesz wlasnie zaszalec z dodatkami, wianek by chyba bardzo pasowal!
Haha, nie skojarzyłam, że to zdjęcie mojej sukienki po pierwszym rzucie oka, ale od razu pomyślałam: "O, ta sukienka jest bardzo ładna!!" Czyli chyba dobrze wybrałam.
Twoja też jest niczego sobie! Moim pierwszym wyborem była Anna Kara w kolorze nude - Arya; albo Tina od Bizuu, ale finalnie uznałam, że to jednak za duży wydatek.... wolałabym zainwestować te pieniądze bardziej w siebie np. zrobić sobie rzęsy albo np. delikatnie ostrzyknąć usta. Albo zmarszczki, hehehe.
(A, i oglądałam też zdjęcia z wesel w jednej i drugiej sukni i Tina wyglądała tak samo pięknie jak na zdjęciu, ale Arya dodawała ciężkości niektórym dziewczynom, chyba przez zabudowaną górę. Dekolt w V to jednak dekolt w V )

W kwestii pazurów jestem tradycjonalistką, od lat robię z nimi jedno i to samo: maluję na cielisty kolor i noszę dosyć długie. Ale poważnie myślę o przejściu na hybrydowy manicure, wtedy nie musiałabym odświeżać go co tydzień.
Włosy chciałabym zostawić rozpuszczone, bo takie noszę na co dzień i w takich najlepiej się czuję, ale podejmę próby wykonania na nich dobrze trzymających się fal. Coś jak na zdjęciu nr 3 (choć mam trochę więcej włosów). Poćwiczę w domu, a jeśli okaże się, że jednak zostają mi tylko smutne strączki to udam się jednak do fryzjera na jakieś próbne falowanie i zobaczymy, co uda mu się osiągnąć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1-TINA.jpg (299,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a_arya_nude_anna_kara_suknia_slubna.jpg (128,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Długie-włosy-fale.jpg (66,5 KB, 49 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 20:16   #107
unicofresco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

W rozpuszczonych bedziesz wygladac pieknie i romantycznie I skoro i tak nie planujesz wesela, to nie powinno byc wiekszych problemow z taka fryzura

Dziewczyny, znalazlam przed chwila na vinted taka sukienke:

https://www.vinted.pl/damska-odziez/...s-s-asos-jarlo

Na modelce wyglada tak: http://nelly.com/uk/womens-fashion/c...ss-782155-115/

Moze ktorejs z was sie spodoba. Gdybym nie miala juz 2 sukienek na sesje i jednej na slub, to bym ja z pewnoscia kupila :P
unicofresco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 05:26   #108
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Suknia ślubna z sieciówki?

Cytat:
Napisane przez unicofresco Pokaż wiadomość

Dziewczyny, znalazlam przed chwila na vinted taka sukienke:

https://www.vinted.pl/damska-odziez/...s-s-asos-jarlo

Na modelce wyglada tak: http://nelly.com/uk/womens-fashion/c...ss-782155-115/

Moze ktorejs z was sie spodoba. Gdybym nie miala juz 2 sukienek na sesje i jednej na slub, to bym ja z pewnoscia kupila :P
Moja koleżanka ma tę sukienkę, co prawda kupując ją nie myślała o niej jako o ślubnej ale tak czy inaczej sukienka jest śliczna. Wygląda się w niej tak eterycznie Ale! Do tego modelu niezbędny jest płaski brzuchem i mały biust. No i trochę cm wzrostu by się też przydało ;-)
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-08 06:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.