Zmiana stylu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 11:49   #1
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163

Zmiana stylu


Bardzo prosze was o pomoc.Niedlugo wybieram sie na studia i chialabym zmienic swoj styl ubierania sie.Chcialabym zeby byl bardziej doroslejszy i kobiecy.Teraz ubieram sie glownie w dzinsy i koszulki.Jestem raczej niska niecale 160 cm i robna.Mam dosc dziecinna buzie i najczesciej ludzie daja mi 15 lat.Doradzcie co warto kupic z ciuszkow i dodatkow??Wybieram sie niedlugo na wielkie zakupy i potrzebuje waszej rady
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 11:51   #2
Gottesgeissel
Raczkowanie
 
Avatar Gottesgeissel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Królestwo Kiczu i Różowych Pomadek
Wiadomości: 87
Dot.: Zmiana stylu

Wiesz co, ja własnie koncze studia a głównie ubieram się w dziny i koszulki Nie ciągle ale głównie..
Myslę, że jesli wygladasz tak młodo to chyba styl ubierania tego nie zmieni.. teraz Cię to złosci, ale w przyszłoscie bedziesz sie cieszyc.. kiedy my bedziemy robic swoje pierwsze liftingi to Ty bedziesz wygladała na 20 lat
Gottesgeissel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 11:59   #3
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zmiana stylu

Nawet nie tyle chodzi mi o wygladanie na starsza ale na bardziej kobieca.Przestaly mi juz wystarczac dzinsy i topy.Chce czegos wiecej
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:02   #4
Gottesgeissel
Raczkowanie
 
Avatar Gottesgeissel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Królestwo Kiczu i Różowych Pomadek
Wiadomości: 87
Dot.: Zmiana stylu

Rozumiem Nie znam Cię, nie wiem w czym się bedziesz dobrze czuła Moze jakies ciekawe tunki albo sukienki?
Wiesz co, tak muślę, że powinnaś na te zakupy zabrać jakąś dobrą przyjaciólkę i razem coś wybierzcie.. tylko musi to być osoba która nie będzie się krępowala powiedzieć Ci ze w czymś wyglądasz zle czy grubo
Gottesgeissel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:34   #5
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Zmiana stylu

Według mnie ten wątek nadaje się do Metamorfoz Po pierwsze dobrze by było gdybyś pokazała nam zdjęcia Twoich ubrań i sylwetki bo tak w ciemno trudno jest cokolwiek powiedzieć Dla mnie kobiecy wygląd polega na eksponowaniu swoich atutów i zakrywaniu tego co niekoniecznie sie nam podoba Jesteś drobna więc pewnie nie masz problemu z wałeczkami na biodrach czy dużą pupą Jeśli masz ładne nogi - pokazuj je, noś spódnice lub sukienki. Podkreślaj linię biustu ( niekoniecznie wieczorowym dekoltem ) dopasowanymi bluzeczkami. Noś ubrania dopasowane w talii jeśli możesz pochwalić się ładnym wcięciem. Szafę buduj na klasycznych fasonach a żeby podkreślić swoją młodość dobieraj do tego bardziej ekstrawaganckie dodatki A na nogi najlepiej obcasy - ładnie Cię wydłużą i wysmuklą. Biegając z jednych zajęć na drugie niekoniecznie ma się ochotę na wysokie szpilki, ale wystarczy maleńki 2,3 cm obcasik i już będziesz wyglądać bardziej powabnie
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 18:51   #6
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Zmiana stylu

nie ma co przesadzac i w wieku 19 lat ubierac sie elegancko, na to bedzie czas jeszcze
zwłaszcza że jak mowisz jestes drobna i masz buzie 15latki to taki zupełnie elegancki styl pewnie niezbyt by ci pasowal
ale wystarczy zamienić bluze na młodzieżową marynarkę, luźny t-shirt na bluzeczkę, adidasy na balerinki na nawet niskim obcasie, materiałowy worek albo plecak na jakas ladna torebke i od razu inaczej
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 19:36   #7
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zmiana stylu

Nie zrozum mnie zle ale skoro nie masz pomyslu na siebie to chyba nie warto sie zmieniac na sile. Tym bardziej ze pojscie na studia nie naklada na Ciebie wymagan doroslego wygladu DOsc zabawnie wygladaja np. studenci prawa pierwszego roku lansujacy sie na adwokatow, przychodzacy na zajecia w garniturach i z teczkami, uwazaj zeby nie przesadzic i zeb ys nie osiagnela efektu "starej malenkiej".

Mysle ze w czasie studiow przemiana sama przyjdzie - bedziesz sie zmieniac, dojrzewac, obracac w nowym srodowisku. Nie warto teraz wydawac pieniedzy na rzeczy ktore w grudniu nie beda Ci sie juz moze podobac.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 20:03   #8
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zmiana stylu

ale ja nie chce zadnych bardzo doroslych rzeczy!wiem ile mam lat przeciez.Chcialabym poprostu wygladac odrobine doroslej i bardziej kobieco .Chcialabym kupic sobie jakies kobiece ciuszki ale nie bardzio wiem co na poczatek
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 20:14   #9
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zmiana stylu

moze przegladnij sobie watek MSDpp, dziewczyny wklejają różne zestawy w róznych stylach, czesto pisza skąd dana rzecz pochodzi..
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 20:16   #10
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zmiana stylu

I co, chcesz kupic cala nowa garderobe? Jesli tak to jest juz duzo watkow z propozycjami tego typu, a jesli chcesz tylko rzeczy ktore beda pasowac do tych ktore masz to napisz albo wklej zdjecia, bedzie latwiej.

Jesli na przyklad masz proste jeany to dokup jakies fajne koszule, jakis rozpinany kardigan, buty na malym klinie albo obcasiku, spodnice do kolana...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 09:26   #11
Gottesgeissel
Raczkowanie
 
Avatar Gottesgeissel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Królestwo Kiczu i Różowych Pomadek
Wiadomości: 87
Dot.: Zmiana stylu

[quote=Jeanette83;8301785]DOsc zabawnie wygladaja np. studenci prawa pierwszego roku lansujacy sie na adwokatow, przychodzacy na zajecia w garniturach i z teczkami, quote]

Tu się nie zgodzę, nie zawsze są to lansujący się studenci... Oni poprostu często biegają prosto z zajęć do pracy w kancelariach (tak tak nawet na pierwszym roku) i muszą być elegancko ubrani..
Pomijam oczywiście tu lansiarzy, ktorzy w torbach na laptopy noszą książki i kanapki ;-) Znam paru takich ;-)
Gottesgeissel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 12:10   #12
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Zmiana stylu

[quote=Gottesgeissel;83065 90]
Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
DOsc zabawnie wygladaja np. studenci prawa pierwszego roku lansujacy sie na adwokatow, przychodzacy na zajecia w garniturach i z teczkami, quote]

Tu się nie zgodzę, nie zawsze są to lansujący się studenci... Oni poprostu często biegają prosto z zajęć do pracy w kancelariach (tak tak nawet na pierwszym roku) i muszą być elegancko ubrani..
Pomijam oczywiście tu lansiarzy, ktorzy w torbach na laptopy noszą książki i kanapki ;-) Znam paru takich ;-)
Jako zona prawnika zapewniam - zaden student pierwszego roku prawa nie pracuje w kancelarii, chyba ze jest to kancelaria jego rodzicow
Po co kancelaria mialaby zatrudniac swiezakow skoro aplikanci pracuja za darmo albo jeszcze placa za aplikacje a wiedza duzo wiecej?
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:19   #13
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Zmiana stylu

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
ale ja nie chce zadnych bardzo doroslych rzeczy!wiem ile mam lat przeciez.Chcialabym poprostu wygladac odrobine doroslej i bardziej kobieco .Chcialabym kupic sobie jakies kobiece ciuszki ale nie bardzio wiem co na poczatek
ja propunuje jakies bluzki z dekoltami (skoro piszesz, ze nosisz glownie koszulki) oczywiscie bez przesady
do tego jakies korale? ciekawe kolczyki, łancuszki, torebka
piszesz ze jestes niska-to moze buty na 3cm obcasie
radze tez poprzegladac inne watki zakupy i my style diary-tam czesto mozna znalezc ciekawe rzeczy i w dodatku dowiedziec sie gdzie je kupic i za ile.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:47   #14
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zmiana stylu

[quote=Jeanette83;8302332]I co, chcesz kupic cala nowa garderobe? Jesli tak to jest juz duzo watkow z propozycjami tego typu, a jesli chcesz tylko rzeczy ktore beda pasowac do tych ktore masz to napisz albo wklej zdjecia, bedzie latwiej.

Nie nie chce wymieniac calej garderoby.Chce tylko dokupic pare rzeczy.Mam glownie proste dzinsy i mini i topy.Zero dluzszych spodnic,jakis sweterkow.Myslalam zeby dokupic jakies ciekawe bolerko,fajna spodnice i jakis zakiet mlodziezowy.Co wy na to????
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:46   #15
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Zmiana stylu

Moim zdaniem najlepiej poprzeglądać streetfashion, blogi modowe i zapisywać sobie zdjęcia na komputerze tego co wpadnie w oko. Potem zrobić sobie pokaz slajdów i na 90% znajdziesz jakąś tendencje, coś co łaczy zestawy, jakiś konkretny styl albo ich pomieszanie. Ja też jeszcze do niedawna miałam takie nijakie upodobania a teraz okazuje się że moja pokaźna kolekcja fotek na komputerze w zasadzie ogranicza się do kilku stylów które się przenikają i super bo wiem co sobie kupować, co mi się spodoba i co z czym połącze Naprawdę dobra metoda, nieświadomie określisz sobie swój styl.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:12   #16
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Zmiana stylu

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Nie nie chce wymieniac calej garderoby.Chce tylko dokupic pare rzeczy.Mam glownie proste dzinsy i mini i topy.Zero dluzszych spodnic,jakis sweterkow.Myslalam zeby dokupic jakies ciekawe bolerko,fajna spodnice i jakis zakiet mlodziezowy.Co wy na to????
no to sama sobie odpowiedzialas czego potrzebujesz
ty najlepiej wiesz co masz w szafie i co by ci sie najbardziej przydalo przeciez
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 06:41   #17
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zmiana stylu

A bizuteria,dodatki???Co sokupic????
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:24   #18
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Zmiana stylu

nie kupuj nic w czym nie bedziesz sie czula soba!!!

mialam ten sam problem bo tez jestem niska, wygladam na mniej niz mam, nosze sie kolorowo, tshirt i jeansy to u mnie podstawa i manewruje glownie dodatkami. ale jak kupilam ze 2 takie zwykle, proste sweterki ktore tyle kobiet wychwala to majac to cos na sobie tylko myslalam kiedy to zdejme w koncu. to samo z dluzsza spodnica, skonczylo sie na tym ze i na egzaminy w mini przychodzilam i to takiej w moim stylu czyli z kokardka i odstajacej jak tutu troche. nawet z takich rzeczy mozna zrobic elegancki zestaw

moja rada to zanwestowac w dodatki i buty inne niz adidasy, jakies ladne sandalki na lato, botki na jesien i kozaki na zime - niekoniecznie na obcasie, byleby oryginalnie wygladajace. no i torba. do tego jakies chusty bo do t-shrtow ladnie wygladaja, bransoletki, moze ciekawy naszyjnik i t-shirt z glebszym dekoltem
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 10:30   #19
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Zmiana stylu

Zgadzam się z paroma wypowiedziami, żeby wyglądać doroślej wystarczy że do jeansów i może nie koszulek, ale idealnie pasujących bluzek, z ciekawymi napisami, dekold w łódkę, serek itd wystarczy że dodasz oryginalne np długie wiszące kolczyki korale i buty na lekkim obcasie zamiast adasiów, dopasowane żakiety, pasek torebka, biżuteria i będzie ok
pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 13:14   #20
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Zmiana stylu

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
A bizuteria,dodatki???Co sokupic????
bizuteria i dodatki to hmm dodatki do stroju takze lepiej najpierw kup ciuszki a pozniej do zestawow dopasuj dodatki
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.