Do Zło - dubel w KW i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-01-06, 00:19   #1
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a

Do Zło - dubel w KW i nie tylko


Znalazlam dubelka w KW - wzmacniajaca odzywka do paznokci Avonu zgloszona jest (i oceniana) dwa razy. itemid 881 i 1281.
Jest w dwoch roznych kategoriach - Dlonie:pielegnacja i dlonie:lakiery do paznokci, zmywacze. Proponuje zostawic ta pierwsza [img]icons/icon7.gif[/img] bo to jednak odzywka. Aha, wlasciwe zdjecie jest to przezroczyste, czarna butelka nie wystepuje, o ile wiem, w Polsce. Zmienila sie tez cena - 19,90, a w promocji ok.13,90.
Jak juz pisze, to spytam o cos, co mnie meczy od dluzszego czasu [img]icons/icon7.gif[/img] czy daloby sie zrobic takie cos, zeby w KW przy przegladaniu kosmetykow widac bylo od razu czy byl oceniany czy nie, bez wlazenia w opis i recenzje ? chodzi mi o jakis inny kolor albo ikonke obok. Przy ponad 200-stu ocenach nie pamietam czasem czy juz cos ocenialam, czy nie (czasem testuje dany kosmetyk dluzej, choc zgloszony jest juz dawno). Tak na przykladzie, dzis postanowilam pouzupelniac oceny Avonu, wiec wpisalam w wyszukiwaniu "Avon" i wyskoczyly mi 4 strony. Wiec czy daloby sie zrobic tak, ze kazdy oceniony _przeze_mnie_ kosmetyk bylby wyrozniony innym kolorem albo ikonka obok, wtedy nie musialabym wlazic w wiekszosc z nich i szukac swojej oceny w recenzjach (ktore tez juz mozna zliczac w stronach). Oczywiscie cala rzecz dzialalaby po zalogowaniu, ale ogolnie, czy to nie za skomplikowany bylby wynalazek do zrobienia?
Aha - wreszcie jest logowanie przed pisaniem postow [img]icons/icon7.gif[/img] od poczatku bylam za [img]icons/icon7.gif[/img] super
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 00:28   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do Zło - dubel w KW i nie tylko

Cześć Sistar [img]icons/icon7.gif[/img] Jak dzidziusie ?

A co do dubelków w KW, to jest ich nieco więcej, ale ponieważ zgłaszałam to Złośliwkowi daaawno, i chyba nawet nieraz, uznałam że chyba ma do nich sentyment [img]icons/icon12.gif[/img]
więc nic już nie mówię, żeby mu przykrości nie sprawiać [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 00:32   #3
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Do Zło - dubel w KW i nie tylko

Właśnie przed chwilą też zauważyłam. W dodatku jest 2 razy oceniony przez małą-czarną. I co z tym zrobić??
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 01:05   #4
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Zło - dubel w KW i nie tylko

usunac obie oceny za kare [img]icons/icon12.gif[/img]
A odzywka oceniona jest i to dosc roznorodnie [img]icons/icon12.gif[/img] raz na 5 a raz na 2 gwiazdki. Problem w tym ze to jest ten sam preparat. Tylko zdjecie inne. Sama pamietam, ze firma umieszczala w katalogu najpierw zdjecie preparatu w granatowym opakowaniu, chociaz w Polsce sprzedawany byl w przezroczystym. Umieszczali po prostu zdjecie takie jakie bylo w USA. Dopiero teraz zdjecie jest zgodne z rzeczywistoscia. (jesli sie myle, niech ktos sprostuje)

Dzieki [img]icons/icon7.gif[/img] dziewczyny w porzadku, wlasnie spia i jest chwila spokoju [img]icons/icon7.gif[/img] Pisalam gdzies posta po porodzie i chwalilam sie juz, ale pewnie gdzies zginal w tlumie innych postow [img]icons/icon12.gif[/img] Asia ma 5 tyg., ciagle je i malo spi [img]icons/icon12.gif[/img] w zwiazku z czym i ja malo spie. Taki los [img]icons/icon12.gif[/img]
No, to spelnilam swoja kosmetyczna powinnosc i ide spac. Jutro pooceniam reszte, jak mi corka pozwoli [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 01:25   #5
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Zło - dubel w KW i nie tylko

jeszcze a propos dubli - zalaczam cos co wg mnie wyglada dziwnie. Sorry Chili za wywlekanie twoich ocen na swiatlo dzienne [img]icons/icon12.gif[/img] ale tylko z twoja cos takiego sie dzieje.
To samo jest z druga ocena Chili L'eau par Kenzo (zdublowanego [img]icons/icon7.gif[/img] ).
W ogole - dubel na dublu [img]icons/icon10.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chili.jpg (143,6 KB, 6 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 07:16   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Zło - Kenzo Homme poprawiony :)

Dzięki Sistar
Kenzo już poprawiłem, zaś co do tych dubelków, to jeśli widzicie jeszcze coś poza tym jednym Avonem, to dajcie proszę znać.
Dubelki są strasznie nieprzyjemne w likwidacji, więc jak już się za nie zabiorę, to wolę hurtowo [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 08:49   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Do osób używających Lipidiose Vichy

Bo tam przy tych produktach (a jest kilka z tej serii) nie ma zdjęć - a ja ich nie używam (jak na razie [img]icons/icon12.gif[/img] ) i nie wiem, do którego produktu przypasować jakie zdjęcie.

Tak więc skoro jest wątek poprawiania to się dołączam i załączam parę zdjęć "do rozpoznania" [img]icons/icon10.gif[/img] Może ktoś używa i będzie wiedział co do czego [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lipi.jpg (2,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipidi.jpg (4,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipidiose.jpg (14,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipidiose1.jpg (5,5 KB, 0 załadowań)
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-06, 09:10   #8
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Re: Do Zło - dubel

Jest jescze jeden dubel: Ziaja, Biomin - Jogurtowy krem pod oczy i Ziaja, Biomin - krem jogurtowy pod oczy.

Pozdrawiam
Saga
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 10:20   #9
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Zło - Kenzo Homme poprawiony :)

A w ogole to sama tego dubelka z Kenzo zrobilam [img]icons/icon12.gif[/img] zglaszalam to juz dawno ale gdzies sie pewnie zawieruszylo

Zlo jak bedziesz mial chwilke czasu to odpowiedz na moja propozycje dobrze?

papa [img]icons/icon20.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 11:37   #10
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Do osób używających Lipidiose Vichy

nie wiem, co jest na pierwszym zdjęciu... drugie i trzecie z pewnością przedstawiają balsamy do ciała (drugie - lipidose 1, trzecie - lipidose 1 i 2). ostatnie zdjęcie to krem pod prysznic (choć w nieco przekłamanym kolorze [img]icons/icon7.gif[/img] ). pozostaje znalezc jeszcze zdjecie peelingu (oczywiscie, jeśli go nie ma...), który jest w takiej samej tubie, jak krem, tylko zieloniutkiej zupełnie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 18:09   #11
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do Zło - dubelek serum Eris detoksykująco-przeciwrodnikowe:)

Nie bądź złośliwy [img]icons/icon12.gif[/img], usuń plizz ten błąd, bo się wstydzę za niego [img]icons/icon9.gif[/img]
Teraz masz łatwo : wystarczy po prostu usunąć moje zgłoszenie wraz z recenzją (nie ma innych recenzji przy moim zgłoszeniu) więc ... dwa ruchy mychą i po krzyku [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-06, 18:17   #12
Justyna
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do osób używających Lipidiose Vichy

Pierwsze zdjecie- standardowy balsam Vichy lipidiose 1
Drugie i trzecie zdjęcie- Balsamy Lipidiose w promocyjnych opakowaniach: pół litra + pompka.
Na czwartym zdjęciu może być zarówno piling jak i żel pod prysznic- kolory są bardzo przekłamane a literki zbyt rozmazane, zeby dokładnie zidentyfikować co to.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 21:10   #13
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Zło - dubelek serum Eris detoksykująco-przeciwrodnikowe:)

Z tej swojej złośliwości usunąłem. A co mi tam, tylko dodawać mam wiecznie? [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 21:19   #14
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Zło - dubel Ziaja naprawiony

jak w tytule [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-06, 21:24   #15
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do Zło - dubelek serum Eris detoksykująco-przeciwrodnikowe:)

Jaka ulga !!!
[img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/icon25.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.