Pomóżcie określić typ :) wiosna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 18:52   #1
she's a rebel
Przyczajenie
 
Avatar she's a rebel
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 26

Pomóżcie określić typ :) wiosna?


Chciałabym abyście pomogły określić mi mój typ kolorystyczny nie znam sie na tym zabardzo, czytałam o cechach różnych typów ale nadal nie wiem.. wiosna?

1. Jak się opalasz - raczej szybko, nigdy nie spalam się na czerwono.. najwyżej delikatnie przyrumieniona skóra, która następnego dnia jest juz brązowa. Opalenizna złotawa, ciepła.
2. Kolor oczu - jasna oprawa oczu.. kolor: zielony... dosyć ciemny, ale obwódki są jeszcze ciemniejsze. Bez plamek.

3. Piegi - brak

4. Cera - cera jest jasna, w szczególności zimą.. rumienię się na delikatny, różowy kolor.

5. Naturalny kolor włosów - jest to .. ciemny blond? Na zdjęciu w czerwonej bluzce mam naturalny kolor włosów. Na 2 zdjeciu z dziś mam włosy farbowane pod koniec stycznia, na kolor.. złoty szatyn? Odrostów nie zauważyłam, fryzjerka tez.. jedynie widać taki rudawy poblask.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - baaaaardzo jasne, wręcz cieliste.

7. W jakich kolorach - lubię czerń, nie wyglądam w niej najgorzej, choć wydaje mi się, że trochę mnie.. przytłacza?.. mam dużo białych rzeczy i w nich dobrze się czuję. Wydaje mi się, że tak też wyglądam. Lubię także żywe kolory: zieleń, pomarańcz, czerwień. Nie noszę różowych ani niebieskich ubrań. Najlepiej czuję się w soczystym zielonym i białym kolorze.

Myślę, że załączone zdjecia i informacje choć troche pomogą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asia1.jpg (41,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asia2.jpg (34,8 KB, 33 załadowań)
__________________
" Chcę zobaczyć połączone dłonie.. chcę zobaczyć dłoni cały las.. chcę zobaczyć jak ogień płonie.. chcę zobaczyć jak ogień płonie w nas.. "
she's a rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:19   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie określić typ :) wiosna?

Ja też najbardziej skłaniałabym się ku wiośnie, ale nie jestem pewna, bo Twój naturalny kolor włosów wygląda jak u lata. Może masz jeszcze jakieś inne fotki (z naturalnym kolorem włosów)?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.