Gradówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 21:23   #1
Iwona244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1

Gradówka


Widzę że jest tutaj dużo wątków o gradówce ale nie ma konkretów na temat pęknięcia . Ja mam na lewym oku na dolnej powiece dość duży guzek jestem zapisana na zabieg ale nie wiem czy nie jest juz za późno poniewaz mi pękła , wypłyneła mi ropa i krew i mi to zasycha i nie wiem co robić ?? Troche mi sie ten guzek zmniejszył. Myślałam zeby po weekendzie iść do okulisty ale nie wiem czy mi coś poradzi ... co mam zrobic pomocy !!!!
Iwona244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 15:47   #2
zosia710
Przyczajenie
 
Avatar zosia710
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gradówka

Do lekarza powinnaś udać się na pewno, ponieważ sama nie będziesz w stanie ocenić, czy wypłynęła cała 'zawartość' gradówki. Natomiast możesz przemyć oko solą fizjologiczną, ponieważ taka wydzielina z gradówki zawiera bakterie, które mogą wywołać np. zapalenie spojówek.
Sama miałam dokładnie to samo (byłam już zapisana na zabieg) gradówka pękła i po konsultacji z lekarzem okazało się, że na szczęście zabieg nie jest konieczny.
zosia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:48   #3
BigEuphoria
Przyczajenie
 
Avatar BigEuphoria
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Gradówka

Miałam dokładnie to samo z gradówką co ty.
Miałam najpierw niebolący guzek, później zrobiło mi się małe zapalenie, które strasznie bolało,a potem wypłyneła ropa i krew, jednakże ja nic z tym wielkiego nie robiła, poszłam do okulisty, ten natomiast skierował mnie do szpitala, w szpitalu umówili mi zabieg, przyszłam, wycięłam i późnieopatrunek i maści oraz krople i goi się powoli A co do zabiegu bo może cię to interesować, to nie ma się co w sumie czego bać, mnie najbardziej bolało wkucie znieczulenia w gradówkę, ale ja miałam gorszą sytuację, bo powiekę miałam zszywaną na zewnątrz a nie pod, po prostu niefortunne miejsce i nie dało się inaczej, ale śladów chyba nie bd dużych ;p
BigEuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.