Singielki 25+ część XII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-06, 19:58   #3811
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Black Opium są piękne, uzależniające, ale jednak ciężkie, dziś się np. źle czułam i stwierdziłam, że jakbym się wypsikała nimi to bym trupem padła
Oj to prawda Killer, ze hej

Natomiast ja ostatnio odkrylam perfumy Allvernum dostepne w Hebe. To jest polska, krakowska marka, jestem zaskoczona , bo te perfumy sa za smieszna cene - swoje flakony kupilam za 35 zl w promocji, ale widzialam ze w Empiku online sa nawet za 30 zl.

Mogloby sie wydawac, ze takie taniea to niczego nie mozna sie spodziewac, ale wrecz przeciwnie - kompozycje zapachowe jak dla mnie sa przepiekne, na mojej skorze utrzymuja sie dosc dlugo. Jakby ktoras z Was miala mozliwosc powachania czy ponoszenia tych perfum to naprawde zachecam sie psiknac. Ktorym zapachem sie nie psikne, to kazdy pyta czym tak ladnie pachne.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2018-03-06 o 20:01
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:08   #3812
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj to prawda Killer, ze hej

Natomiast ja ostatnio odkrylam perfumy Allvernum dostepne w Hebe. To jest polska, krakowska marka, jestem zaskoczona , bo te perfumy sa za smieszna cene - swoje flakony kupilam za 35 zl w promocji, ale widzialam ze w Empiku online sa nawet za 30 zl.

Mogloby sie wydawac, ze takie taniea to niczego nie mozna sie spodziewac, ale wrecz przeciwnie - kompozycje zapachowe jak dla mnie sa przepiekne, na mojej skorze utrzymuja sie dosc dlugo. Jakby ktoras z Was miala mozliwosc powachania czy ponoszenia tych perfum to naprawde zachecam sie psiknac. Ktorym zapachem sie nie psikne, to kazdy pyta czym tak ladnie pachne.
No kiler planuję sobie kupić teraz jeszcze jakiś zapach, ale tym razem coś lekkiego, może jakieś nuty wodne, sama nie wiem
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:11   #3813
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki 25+ część XII

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;81950396]przepraszam że tak wejde w temat ale jestem po pierwszych zajeciach na rurce Mega ^^ zrobiłam żabke i obrót z otwartymi nogami

Ale jestem podjrana ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie wiem co to żabka i ten obrót Ale mega, że Ci się tak podoba
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:18   #3814
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25+ część XII

Heloł dziewczyny
Przyszłam się przywitać, chociaż na fb jesteśmy na bieżąco
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:19   #3815
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było

u mnie nadal status singielki od roku czasu... ale od nowego roku spotykam się z facetem o 2 lata młodszym ode mnie. Od 4 lat jest samotny, ostatni jego związek skończył się po roku.
Niby z początku znajomości było wzajemne pociąganie, był pierwszy jego krok by chwycić za rękę, pierwszy krok by pocałować... ale po prawie 3 miesiącach znajomości nadal nie umiem go rozgryźć i tak naprawdę chciałabym wiedzieć na czym stoję, bo wydaje mi się, że jestem tylko jego dobrą koleżanką do towarzystwa, do wyjść... Nieraz się spotykamy to relacje z początku są lekko zimne, nawet nie chce złapać za rękę, przytulić czy cokolwiek innego....
Ostatnio z nim rozmawiałam i zapytałam co czuje i stwierdził, że nie wierzy w istnienie miłości, a ja fizycznie go bardzo pociągam, ale co do relacji to więcej nie może powiedzieć. Niby mu zależy... ale już sama mam mętlik i nie wiem co z nim zrobić
Niby ma plany na przyszły miesiąc jakieś wyjście do teatru, czy na wycieczkę... ale nie wiem...

Wypowiedzcie się, pierwszy raz spotykam się z takim typem człowieka...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:21   #3816
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Heloł dziewczyny
Przyszłam się przywitać, chociaż na fb jesteśmy na bieżąco
Sto lat Cię tu nie było, babciu!

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było

u mnie nadal status singielki od roku czasu... ale od nowego roku spotykam się z facetem o 2 lata młodszym ode mnie. Od 4 lat jest samotny, ostatni jego związek skończył się po roku.
Niby z początku znajomości było wzajemne pociąganie, był pierwszy jego krok by chwycić za rękę, pierwszy krok by pocałować... ale po prawie 3 miesiącach znajomości nadal nie umiem go rozgryźć i tak naprawdę chciałabym wiedzieć na czym stoję, bo wydaje mi się, że jestem tylko jego dobrą koleżanką do towarzystwa, do wyjść... Nieraz się spotykamy to relacje z początku są lekko zimne, nawet nie chce złapać za rękę, przytulić czy cokolwiek innego....
Ostatnio z nim rozmawiałam i zapytałam co czuje i stwierdził, że nie wierzy w istnienie miłości, a ja fizycznie go bardzo pociągam, ale co do relacji to więcej nie może powiedzieć. Niby mu zależy... ale już sama mam mętlik i nie wiem co z nim zrobić
Niby ma plany na przyszły miesiąc jakieś wyjście do teatru, czy na wycieczkę... ale nie wiem...

Wypowiedzcie się, pierwszy raz spotykam się z takim typem człowieka...
Cześć!

Facet widocznie nie chce teraz związku.
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:25   #3817
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Sto lat Cię tu nie było, babciu!
Jakie sto? Tylko parę miesięcy. Czas ci za szybko leci Shawtty
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 20:26   #3818
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jakie sto? Tylko parę miesięcy. Czas ci za szybko leci Shawtty
Szczęśliwi czasu nie liczą i takie tam...
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:37   #3819
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było

u mnie nadal status singielki od roku czasu... ale od nowego roku spotykam się z facetem o 2 lata młodszym ode mnie. Od 4 lat jest samotny, ostatni jego związek skończył się po roku.
Niby z początku znajomości było wzajemne pociąganie, był pierwszy jego krok by chwycić za rękę, pierwszy krok by pocałować... ale po prawie 3 miesiącach znajomości nadal nie umiem go rozgryźć i tak naprawdę chciałabym wiedzieć na czym stoję, bo wydaje mi się, że jestem tylko jego dobrą koleżanką do towarzystwa, do wyjść... Nieraz się spotykamy to relacje z początku są lekko zimne, nawet nie chce złapać za rękę, przytulić czy cokolwiek innego....
Ostatnio z nim rozmawiałam i zapytałam co czuje i stwierdził, że nie wierzy w istnienie miłości, a ja fizycznie go bardzo pociągam, ale co do relacji to więcej nie może powiedzieć. Niby mu zależy... ale już sama mam mętlik i nie wiem co z nim zrobić
Niby ma plany na przyszły miesiąc jakieś wyjście do teatru, czy na wycieczkę... ale nie wiem...

Wypowiedzcie się, pierwszy raz spotykam się z takim typem człowieka...
o i to jest Typ Pana Niezdecydowanego. jak się zapytasz to Ci powie że mu zależy i że przecież nie możesz mu nic zarzucić bo wychodzicie i się odzywa i w ogóle. A jak już do jakiegoś zaangażowania to że on dąży do tego żeby być razem i tak od pół roku normalnie jakbym siebie widziała na przełomie listopada/grudnia/stycznia.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jak tam z Panem Niezdecydowanym? Dalej to brzydko pisząc ciągniesz
i tu Cie zdziwie ładnie pisząc zdecydowałam za Pana Niezdecydowanego bo samej ciągnąć ciężko Nie do końca wiem w jakiej jestem fazie, czy to już po fazie odstawienia czy jeszcze przed ale na razie jest ok
Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Nie wiem co to żabka i ten obrót Ale mega, że Ci się tak podoba
no w sumie to ja też do końca nie wiem, tak mi powiedziała instruktorka. Ale to jest to studio, które polecała jedna z Was (chyba Dinulka) i jest mega ^^

wracam do PRINCE... jutro mam egzamin, ale któraś z Was wspominała że ma materiały. przydałyby mi się testy próbne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:39   #3820
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki 25+ część XII

NPTR, sprawdziłam na yt jeśli to jest to, co tam znalazłam, to jestem w szoku, że takie rzeczy robiłyście na pierwszych zajęciach, serio. My w sumie głównie chodziłyśmy przy rurze i do tej pory nie mamy figur do góry nogami.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:46   #3821
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było

u mnie nadal status singielki od roku czasu... ale od nowego roku spotykam się z facetem o 2 lata młodszym ode mnie. Od 4 lat jest samotny, ostatni jego związek skończył się po roku.
Niby z początku znajomości było wzajemne pociąganie, był pierwszy jego krok by chwycić za rękę, pierwszy krok by pocałować... ale po prawie 3 miesiącach znajomości nadal nie umiem go rozgryźć i tak naprawdę chciałabym wiedzieć na czym stoję, bo wydaje mi się, że jestem tylko jego dobrą koleżanką do towarzystwa, do wyjść... Nieraz się spotykamy to relacje z początku są lekko zimne, nawet nie chce złapać za rękę, przytulić czy cokolwiek innego....
Ostatnio z nim rozmawiałam i zapytałam co czuje i stwierdził, że nie wierzy w istnienie miłości, a ja fizycznie go bardzo pociągam, ale co do relacji to więcej nie może powiedzieć. Niby mu zależy... ale już sama mam mętlik i nie wiem co z nim zrobić
Niby ma plany na przyszły miesiąc jakieś wyjście do teatru, czy na wycieczkę... ale nie wiem...

Wypowiedzcie się, pierwszy raz spotykam się z takim typem człowieka...
Facet nie wygląda na zainteresowanego związkiem. To trochę takie umilanie sobie czasu chyba...
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Heloł dziewczyny
Przyszłam się przywitać, chociaż na fb jesteśmy na bieżąco
Hej, co u Ciebie? Bo ja nie jestem na bieżąco
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 20:59   #3822
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość

Hej, co u Ciebie? Bo ja nie jestem na bieżąco
Bez zmian
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:59   #3823
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Singielki 25+ część XII

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;81957036]o i to jest Typ Pana Niezdecydowanego. jak się zapytasz to Ci powie że mu zależy i że przecież nie możesz mu nic zarzucić bo wychodzicie i się odzywa i w ogóle. A jak już do jakiegoś zaangażowania to że on dąży do tego żeby być razem i tak od pół roku normalnie jakbym siebie widziała na przełomie listopada/grudnia/stycznia.



i tu Cie zdziwie ładnie pisząc zdecydowałam za Pana Niezdecydowanego bo samej ciągnąć ciężko Nie do końca wiem w jakiej jestem fazie, czy to już po fazie odstawienia czy jeszcze przed ale na razie jest ok

no w sumie to ja też do końca nie wiem, tak mi powiedziała instruktorka. Ale to jest to studio, które polecała jedna z Was (chyba Dinulka) i jest mega ^^

wracam do PRINCE... jutro mam egzamin, ale któraś z Was wspominała że ma materiały. przydałyby mi się testy próbne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Oj tu nie chodzi o to czy mnie zdziwisz Bardziej bylam ciekawa jak to u Was wyglada. Czyli co, nie spotykacie sie juz? Nie kontaktujecie? Powiedzialas mu, ze nic z tego nie bedzie?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:11   #3824
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Sto lat Cię tu nie było, babciu!

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



Cześć!

Facet widocznie nie chce teraz związku.
Często teksty, że się nie chce związku/miłości znaczą, że ktoś nie chce związku z tą konkretną osobą
Bardziej zabrzmiało jakby chciał ff, ten tekst o pociągu fizycznym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2018-03-06 o 21:14
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:15   #3825
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było

u mnie nadal status singielki od roku czasu... ale od nowego roku spotykam się z facetem o 2 lata młodszym ode mnie. Od 4 lat jest samotny, ostatni jego związek skończył się po roku.
Niby z początku znajomości było wzajemne pociąganie, był pierwszy jego krok by chwycić za rękę, pierwszy krok by pocałować... ale po prawie 3 miesiącach znajomości nadal nie umiem go rozgryźć i tak naprawdę chciałabym wiedzieć na czym stoję, bo wydaje mi się, że jestem tylko jego dobrą koleżanką do towarzystwa, do wyjść... Nieraz się spotykamy to relacje z początku są lekko zimne, nawet nie chce złapać za rękę, przytulić czy cokolwiek innego....
Ostatnio z nim rozmawiałam i zapytałam co czuje i stwierdził, że nie wierzy w istnienie miłości, a ja fizycznie go bardzo pociągam, ale co do relacji to więcej nie może powiedzieć. Niby mu zależy... ale już sama mam mętlik i nie wiem co z nim zrobić
Niby ma plany na przyszły miesiąc jakieś wyjście do teatru, czy na wycieczkę... ale nie wiem...

Wypowiedzcie się, pierwszy raz spotykam się z takim typem człowieka...
Nic z tego nie będzie. Tracisz czas niestety jeśli liczysz na związek
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Bez zmian
To się rozpisałaś
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:28   #3826
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Singielki 25+ część XII

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;81957036]o i to jest Typ Pana Niezdecydowanego. jak się zapytasz to Ci powie że mu zależy i że przecież nie możesz mu nic zarzucić bo wychodzicie i się odzywa i w ogóle. A jak już do jakiegoś zaangażowania to że on dąży do tego żeby być razem i tak od pół roku normalnie jakbym siebie widziała na przełomie listopada/grudnia/stycznia.



i tu Cie zdziwie ładnie pisząc zdecydowałam za Pana Niezdecydowanego bo samej ciągnąć ciężko Nie do końca wiem w jakiej jestem fazie, czy to już po fazie odstawienia czy jeszcze przed ale na razie jest ok

no w sumie to ja też do końca nie wiem, tak mi powiedziała instruktorka. Ale to jest to studio, które polecała jedna z Was (chyba Dinulka) i jest mega ^^

wracam do PRINCE... jutro mam egzamin, ale któraś z Was wspominała że ma materiały. przydałyby mi się testy próbne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No na razie jest dokłądnie tak jak piszesz
Tzn. że zakończyło się czy ciągniesz to dalej? dawno z wami nie jestem na bieżaco

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Facet nie wygląda na zainteresowanego związkiem. To trochę takie umilanie sobie czasu chyba...


Hej, co u Ciebie? Bo ja nie jestem na bieżąco
Też tak ostatnio zaczynam myśleć. "Koleżanka" na uzupełnienie luki samotności...

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;81958166]Nic z tego nie będzie. Tracisz czas niestety jeśli liczysz na związek

To się rozpisałaś [/QUOTE]
Sama do końca nie jestem też gotowa na pełny związek, ale nie ukrywam, że zauroczyłam się w facecie i jak dalej będę w to brnęła, zapewne będę oczekiwała związku...
Kiedyś rozmawialiśmy na ten temat i sam stwierdził, że też oczekuje związku (ale rozmawialiśmy ogółem, nie o nas), ale z tego co na razie widzę to jest strasznie ostrożny i potrzebuje czasu?

Ja nie wiem... ja to nie mam jakoś szczęścia do facetów. Albo żonaci albo niezdecydowani
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:34   #3827
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
NPTR, sprawdziłam na yt jeśli to jest to, co tam znalazłam, to jestem w szoku, że takie rzeczy robiłyście na pierwszych zajęciach, serio. My w sumie głównie chodziłyśmy przy rurze i do tej pory nie mamy figur do góry nogami.
hmmm bo to były moje pierwsze zajęcia, ale tak ogólnie to jest grupa podstawowa, trochę taki open level a nie kurs od pierwszych zajęć na kurs się nie mogę załapać w takich godzinach jak chce do góry nogami nic nie robiłam ;p Nie dałabym rady
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj tu nie chodzi o to czy mnie zdziwisz Bardziej bylam ciekawa jak to u Was wyglada. Czyli co, nie spotykacie sie juz? Nie kontaktujecie? Powiedzialas mu, ze nic z tego nie bedzie?
to tak było sarkastycznie z tym zdziwieniem Nie spotykamy się, nie mamy kontaktu, powiedziałam że mi już przestało tak zależeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

aszin doczytałam to drugie o co mi chodziło to bumerang

A Tobie na zajęciach łączą to w jakieś mini choreografie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:55   #3828
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No na razie jest dokłądnie tak jak piszesz
Tzn. że zakończyło się czy ciągniesz to dalej? dawno z wami nie jestem na bieżaco


Też tak ostatnio zaczynam myśleć. "Koleżanka" na uzupełnienie luki samotności...


Sama do końca nie jestem też gotowa na pełny związek, ale nie ukrywam, że zauroczyłam się w facecie i jak dalej będę w to brnęła, zapewne będę oczekiwała związku...
Kiedyś rozmawialiśmy na ten temat i sam stwierdził, że też oczekuje związku (ale rozmawialiśmy ogółem, nie o nas), ale z tego co na razie widzę to jest strasznie ostrożny i potrzebuje czasu?

Ja nie wiem... ja to nie mam jakoś szczęścia do facetów. Albo żonaci albo niezdecydowani
Ale zeby siegnac po to czego sie chce, to trzeba wiedziec czego sie chce. Bo pozniej trafia sie na takich rozmemlanych facetow Skoro sama nie jestes gotowa do zwiazku, to moze byc tez tak , ze podswiadomie wysylasz tego typu sygnaly.

Choc z drugiej strony facet ostatni raz byl w zwiazku 4 lata temu - to troche czasu. Moze ma problemy z angazowaniem sie? Nie potrafi budowac/podtrzymywac relacji? Bo byc moze ta jego ostroznosc wynika z tego, ze on taki jest i np. nie nadaje sie za bardzo do zwiazku.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;81958681]hmmm bo to były moje pierwsze zajęcia, ale tak ogólnie to jest grupa podstawowa, trochę taki open level a nie kurs od pierwszych zajęć na kurs się nie mogę załapać w takich godzinach jak chce do góry nogami nic nie robiłam ;p Nie dałabym rady

to tak było sarkastycznie z tym zdziwieniem Nie spotykamy się, nie mamy kontaktu, powiedziałam że mi już przestało tak zależeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

aszin doczytałam to drugie o co mi chodziło to bumerang

A Tobie na zajęciach łączą to w jakieś mini choreografie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A jednak napisze to:to mnie zaskoczylas
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:56   #3829
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XII

Gadałyście wcześniej o Misiaczkach, więc Wam powiem, że moje Misiątko tudzież Wilczek (pamiętacie jeszcze oryginalną ksywę? ) dziś chleje flaszkę z kolegami, a miałam zaproponować mu spotkanie.
Uwaga - w końcu nie zdenerwowałam się z tego powodu
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 21:57   #3830
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Często teksty, że się nie chce związku/miłości znaczą, że ktoś nie chce związku z tą konkretną osobą
Bardziej zabrzmiało jakby chciał ff, ten tekst o pociągu fizycznym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze tak byc, a moze to tez wynikac z tego, ze ten typ tak ma.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 22:08   #3831
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XII

pseudofeministka, do usług ale gratulacje tego powodu przyjmuje za co najmniej miesiąc ^^


Shawtty, brawo !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 22:18   #3832
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Black Opium są piękne, uzależniające, ale jednak ciężkie, dziś się np. źle czułam i stwierdziłam, że jakbym się wypsikała nimi to bym trupem padła
serio ciężkie? dla mnie takie średnie nie powiedziałabym, że taki killer
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj to prawda Killer, ze hej

Natomiast ja ostatnio odkrylam perfumy Allvernum dostepne w Hebe. To jest polska, krakowska marka, jestem zaskoczona , bo te perfumy sa za smieszna cene - swoje flakony kupilam za 35 zl w promocji, ale widzialam ze w Empiku online sa nawet za 30 zl.

Mogloby sie wydawac, ze takie taniea to niczego nie mozna sie spodziewac, ale wrecz przeciwnie - kompozycje zapachowe jak dla mnie sa przepiekne, na mojej skorze utrzymuja sie dosc dlugo. Jakby ktoras z Was miala mozliwosc powachania czy ponoszenia tych perfum to naprawde zachecam sie psiknac. Ktorym zapachem sie nie psikne, to kazdy pyta czym tak ladnie pachne.
chyba mam parę ml któregoś ich zapachu i całkiem niezły, choć nie rzucił mnie na kolana ale całkiem przyjemny.
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Heloł dziewczyny
Przyszłam się przywitać, chociaż na fb jesteśmy na bieżąco

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Często teksty, że się nie chce związku/miłości znaczą, że ktoś nie chce związku z tą konkretną osobą
Bardziej zabrzmiało jakby chciał ff, ten tekst o pociągu fizycznym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też o tym pomyślałam.
Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Gadałyście wcześniej o Misiaczkach, więc Wam powiem, że moje Misiątko tudzież Wilczek (pamiętacie jeszcze oryginalną ksywę? ) dziś chleje flaszkę z kolegami, a miałam zaproponować mu spotkanie.
Uwaga - w końcu nie zdenerwowałam się z tego powodu


ja za to chyba zrobiłam się zazdrosna dziś doszłam do takich wniosków
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 22:25   #3833
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
serio ciężkie? dla mnie takie średnie nie powiedziałabym, że taki killer




ja za to chyba zrobiłam się zazdrosna dziś doszłam do takich wniosków


No lekkie to one nie są. Szczególnie jak się gorzej czuję to nie mogę ich nosić.

A masz powody do zazdrości jakieś konkretne?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;81959541]pseudofeministka, do usług ale gratulacje tego powodu przyjmuje za co najmniej miesiąc ^^


Shawtty, brawo !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 22:45   #3834
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość


No lekkie to one nie są. Szczególnie jak się gorzej czuję to nie mogę ich nosić.

A masz powody do zazdrości jakieś konkretne?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------



konkretne w sumie chyba nie, ale przeszkadzaja mi niektóre koleżanki
w sumei na razie chyba jedna glównie, bo drugiej jest mniej, no i szczerze mówiąc wątpię by mogła mu się podobać ale ta pierwsza mnie lekko kłuje, choć od niedawna porzuciła status singielki, ale nie przeszkadza jej to ciągle czegoś chcieć od niego
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 22:50   #3835
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
serio ciężkie? dla mnie takie średnie nie powiedziałabym, że taki killer

chyba mam parę ml któregoś ich zapachu i całkiem niezły, choć nie rzucił mnie na kolana ale całkiem przyjemny.



też o tym pomyślałam.



ja za to chyba zrobiłam się zazdrosna dziś doszłam do takich wniosków
Dinulko te zapachy tez mnie nie powalily na kolana, ale bardzo mi sie spodobaly, szczegolnie juz w kontekscie tej smiesznej ceny i dlugoscu utrzymywania sie

Zreszta mi sie wydaje, ze te pefumy sa dosc wtorne, ze gdzies je juz wachalam. Patchula i Iris sa zblizone do La vie , zapewne przez obecnosc karmelu, Jasmin przypomina mi Jasmin Noire Bulgari , znowu bursztyn i kawa tez mi przypomina jakis zapach, ale nie moge wpasc na jaki. Ale i tak polecam, do takiego codziennego psikania

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;81959541]pseudofeministka, do usług ale gratulacje tego powodu przyjmuje za co najmniej miesiąc ^^


Shawtty, brawo !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie ma sprawy, zatem wstrzymuje sie

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
konkretne w sumie chyba nie, ale przeszkadzaja mi niektóre koleżanki
w sumei na razie chyba jedna glównie, bo drugiej jest mniej, no i szczerze mówiąc wątpię by mogła mu się podobać ale ta pierwsza mnie lekko kłuje, choć od niedawna porzuciła status singielki, ale nie przeszkadza jej to ciągle czegoś chcieć od niego
Rozwin watek, cos zaradzimy A jak Twoj facet na to reaguje? POmaga jej za kazdym razem? To jakas dlugoletnia kolezanka?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 23:06   #3836
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dinulko te zapachy tez mnie nie powalily na kolana, ale bardzo mi sie spodobaly, szczegolnie juz w kontekscie tej smiesznej ceny i dlugoscu utrzymywania sie

Zreszta mi sie wydaje, ze te pefumy sa dosc wtorne, ze gdzies je juz wachalam. Patchula i Iris sa zblizone do La vie , zapewne przez obecnosc karmelu, Jasmin przypomina mi Jasmin Noire Bulgari , znowu bursztyn i kawa tez mi przypomina jakis zapach, ale nie moge wpasc na jaki. Ale i tak polecam, do takiego codziennego psikania

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------



Nie ma sprawy, zatem wstrzymuje sie

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------



Rozwin watek, cos zaradzimy A jak Twoj facet na to reaguje? POmaga jej za kazdym razem? To jakas dlugoletnia kolezanka?
właśnie iris & patchouli mam


Niby to koleżanki od dawna, takie niby stosunki kumpelskie, ale i tak zaczyna mi to już przeszkadzać.
No i z ta pierwszą dziwna sytuacja, bo niby się kolegują, a z drugiej strony on mnie jakby trochę zniechęcał do niej, mówiąc o niej a to jakieś wady wspomni, a to, że niby ona coś znowu napisała/zapytała/zaproponowała. Więc skoro ona taka i owaka, to czemu się z nią zadaje, a ona się zachowuje jakby był jej jakimś super kumplem, zaprasza go (go/nas, tzn nie wiem czy ona mówi żeby przyszedł ze mną czy on po prostu mnie zabiera) ciągle i z okazji świętowania czegoś, gdzie nie zaprasza dużego grona, no i też bez okazji
a jak chciała ze mną chodzić ćwiczyć, to ją spławił nie pytając mnie o zdanie, a mi o tym powiedział po fakcie.

Na razie dwa dni jej pomagał, ale wątpię, żeby na tym się skończyło. Po drugim lekką aferę zrobilam, oficjalnie z innego powodu,ale dziś jak wspomnial o tamtym dniu, to dotarło do mnie, że tamten powód byl blahy,a ja tak naprawdę chyba jednak zazdrosna lekko jestem... plus strasznie mi wtedy wyszła wstrzymana złość za ten pierwszy dzien jeszcze.

Nie zdziwię się jak on mnie przejrzał wcześniej niż ja sama

i żeby nie było, rozsądek mi podpowiada, że tam rzeczywiście nic nie ma, ale jakoś zazdrość jest i tak. Plus ja jestem spaczona pod tym kątem, bo jak mi się psulo z jakimś facetem, to zawsze przez inną :[

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2018-03-06 o 23:18
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 06:28   #3837
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale zeby siegnac po to czego sie chce, to trzeba wiedziec czego sie chce. Bo pozniej trafia sie na takich rozmemlanych facetow Skoro sama nie jestes gotowa do zwiazku, to moze byc tez tak , ze podswiadomie wysylasz tego typu sygnaly.

Choc z drugiej strony facet ostatni raz byl w zwiazku 4 lata temu - to troche czasu. Moze ma problemy z angazowaniem sie? Nie potrafi budowac/podtrzymywac relacji? Bo byc moze ta jego ostroznosc wynika z tego, ze on taki jest i np. nie nadaje sie za bardzo do zwiazku.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------



A jednak napisze to:to mnie zaskoczylas
No wiesz prawie 3 miesiące się spotykamy, to nie ukrywam, że chciałabym coś więcej
ale chyba trafil mi się ciężki orzech do zgryzienia odczekam jeszcze trochę i zobaczę, może coś się zmieni
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 07:29   #3838
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No wiesz prawie 3 miesiące się spotykamy, to nie ukrywam, że chciałabym coś więcej
ale chyba trafil mi się ciężki orzech do zgryzienia odczekam jeszcze trochę i zobaczę, może coś się zmieni
Ja z Anginą się spotykałam 3 miesiące (pamiętacie te dramy?). Chodziliśmy do kina, na kawkę, rozmawialiśmy dużo. On chciał poważnego związku. Jak go po 3 miesiącach przycisnelam to faktycznie chciał, ale nie ze mną On mnie bardzo lubił dlatego nie chciał ze mną tracić kontaktu i dlatego mnie zwodził. Mimo że ja pytałam po miesiącu i po 2 czy chce kontynuować znajomość i jako kto, bo mnie to mierziło. On chciał, prosił o czas i pewnie do dziś bym się z nim bujała.

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 09:28   #3839
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XII

Ja wam powiem z mojego doświadczenia tak: jeżeli facet chce z nami związku to od początku będzie o to zabiegał i dawała nam do zrozumienia.

Przynajmniej wszystkei moje prawdziwe związki tak wyglądały.
Czasami zdarzało mi się, że spotykałam się z kimś i chiałam by coś z tego wyszło i nei widziłam wielu sygnałów, że facet mnie wykorzystywał jako czasoumilacz.
Słysząc "nie jestem pewnien czego chce/nie jestem gotowy" itp. słyszałam w myślach, że za miesiąc czy dwa będzie a w praktyce możecie się domyśleć jak było.

Teraz jak spotykam się z panem przeprowadzką (właśnie też mijają 3 miesiące odkąd się znamy) to praktycznie od pierwszego spotkania mamy nieustanny kontakt a ja od pierwszego dnia widzę, że zależało mu by mnie poznać i widziłam, że dążył do związku.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 10:40   #3840
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ja wam powiem z mojego doświadczenia tak: jeżeli facet chce z nami związku to od początku będzie o to zabiegał i dawała nam do zrozumienia.

Przynajmniej wszystkei moje prawdziwe związki tak wyglądały.
Czasami zdarzało mi się, że spotykałam się z kimś i chiałam by coś z tego wyszło i nei widziłam wielu sygnałów, że facet mnie wykorzystywał jako czasoumilacz.
Słysząc "nie jestem pewnien czego chce/nie jestem gotowy" itp. słyszałam w myślach, że za miesiąc czy dwa będzie a w praktyce możecie się domyśleć jak było.

Teraz jak spotykam się z panem przeprowadzką (właśnie też mijają 3 miesiące odkąd się znamy) to praktycznie od pierwszego spotkania mamy nieustanny kontakt a ja od pierwszego dnia widzę, że zależało mu by mnie poznać i widziłam, że dążył do związku.
To prawda. Ja dotychczas byłam w 1 poważnym związku, 6-letnim i ciężko mi ogarnąć takie podejście pana K.

Z początku pan K. też dawał znaki, że chce osiągnąć coś więcej. Starał się by doszło do dotyku, pocałunku... ale nagle jakby przystopował... Widziałam, że mu zależy na tej relacji, sam też wczoraj to potwierdził. Problem w tym, że przez te 4 lata został nauczony takiej samodzielności, że teraz ciężko mu się przestawić do bycia z kimś, a nieraz narzeka, że jest samotny... Mówił, że chce związku, podparcia w drugiej osobie, zaufania, rozmowy...
Jak to stwierdził, on nie wierzy w miłość. Niby planuje ze mną na przyszłość jakieś teatry czy wypady, więc nie wiem na co on liczy

Na razie nie odzywam się do niego, niech przemyśli swoje zachowanie...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 14:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.