...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 11:57   #1411
Justtynka
Przyczajenie
 
Avatar Justtynka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

samanthhhabardzo Ci dziękuje za wyrozumiałość!Zebyś wiedziała że nie jestem zadowolona z fałdek Tu i tam!
Czy po tej diecie cellulit chociaż trochę znika??
Justtynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:37   #1412
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Justtynka Pokaż wiadomość
samanthhhabardzo Ci dziękuje za wyrozumiałość!Zebyś wiedziała że nie jestem zadowolona z fałdek Tu i tam!
Czy po tej diecie cellulit chociaż trochę znika??

No mi zaczął znikać i to widocznie tylko, że mam rozstępy tu i tam i nie wiem jak z nimi walczyć Ale to już od dawna, nie po tej diecie. Niby używam jakiś balsamów ale nie pomagają A to na biuście i pupie... nie ładne bleh!
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:59   #1413
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mimee Pokaż wiadomość
U mnie przełomWaga w końcu drgnęła i kg mniej!!!!!!!Nie mogę się nacieszyć, bo myślałam, że to już koniec...Teraz nabrałam takiej checi do diety, że ojojojojoojProszę ile 1kg może zdziałaćtylko żebym nie zapeszyła tą radością, więc już spokój
Gratuluje, u mnie tez w końcu ruszyło 0,5kg w dół chyba organizm w końcu się pozbył tych resztek ciast które zjadłam przez ostatnie półtora tygodnia, w sumie cztery razy Ehh mam nadzieje ze kolejnych okazji nie bedzie, na swieta zamierzam cos upiec z repertuaru Dukana, tylko dalej nie wiem co z tą maizena, mama mowila ze jak bylysmy małe to robila nam maizene ale wtedy przywozili to z Czech
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:06   #1414
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej Dziewczynki! dzisiaj jestem drugii dzien na protalu, faza uderzeniowa. Strasznie doskwiera mi brak warzyw, wiem ze dotrwam do 5 dnia fazy uderzeniowej, ale potem 5 dni znowu bez warzyw nie wytrzymam w tej fazie naprzemiennej ;( waze 64 kg i chce zejsc do swojej idealnej wagi 56 kg. Mam 170 cm wzrostu i moim najwiekszym problemem jest brzuch bo mam wymiary 94-76-90, chciałabym zejsc do 65 na brzuchu, a reszte najlepiej zostawic
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:14   #1415
Justtynka
Przyczajenie
 
Avatar Justtynka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja bym za to chciała zostawić brzuch a pozbyć się troszkę tyłka i ud!!No niestety te miejsca u mnie są również objęte cellulitemmam nadzieję że zniknie!!Nie mogę się doczekać aż spojrze jutro na wagę!!/
a Tak dla ciekawostki to teraz ma na sobie tę domową maseczke na cellulit z kawy!...i przyznam że parzy...i to nie troszkę tylko tak konkretnie! Ale mam nadzięje że pomoże!!
Justtynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:30   #1416
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a probowalas kosmetykow eveline? sa w miare niedrogie i dla mnie-jak najbardziej skuteczne. ale chyba najskuteczniejsze jest takie cos w czerwonej tubie, nie w bialej
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:38   #1417
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

O! Właśnie ja mam taki Eveline do biustu i mi nie pomaga Hmm.. ale w sumie wiem dlaczego........ Nie używam go systematycznie!!! Moja wina grrr. Trzeba chłopaka w to zaangażować

Idę na kawkę Jej, ale mi się dziś jeść chciało.. Do tej pory - bo już się najadłam Trzeba to spalić!!! Od kilku dni kręcę się na hulllla hooopie I mam siniaki na biodrach. Z przejęcia pewnie, że w ogóle ćwicze
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 13:39   #1418
Justtynka
Przyczajenie
 
Avatar Justtynka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Próbowałam, ale nie czerwone! spróbuje!Przeszłam już przez tabletki Inneov Cellulit ale nic mi to nie dało zobaczymy!!
Justtynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:43   #1419
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Justtynka Pokaż wiadomość
Bravvurka Wiem że może wydawać się to dziwne ale sądząc po wyglądzie mojej sylwetki wiem że mogę być szczuplejsza!Bo ja naprawde dziwie się że ważę ...no tyle ile waże, jak narazie budowa mojego ciała wcale nie przypomina tych cyferek na wadze!Staram się poprawić ogólny stan mojego ciała..
A ćwiczysz na te partie ciała, na których Ci najbardziej zależy? Po prostu jak widzę, że ktoś ma wagę w normie i chce się odchudzać to dla mnie trochę niezdrowe. Znam przypadek, że przez dietę dziewczyna wpadła w anemię.

Ja dziś w ramach ćwiczeń gimnastykuję się przy myciu okien 2 umyte i jeszcze jedno zostało
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:48   #1420
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Lepiej nie wpadać ani w anemie ani w anoreksje ani w inne nie przyjazne choroby!!! Jak już to trzeba z głowa się odchudzać. Ja jeszcze walczę z tym ostatnim kilogramem... A się trzyma mnie jak rzep.........!! Ale ja mu pokaże jeszcze
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 13:54   #1421
Justtynka
Przyczajenie
 
Avatar Justtynka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez samanthhha Pokaż wiadomość
Lepiej nie wpadać ani w anemie ani w anoreksje ani w inne nie przyjazne choroby!!! Jak już to trzeba z głowa się odchudzać. Ja jeszcze walczę z tym ostatnim kilogramem... A się trzyma mnie jak rzep.........!! Ale ja mu pokaże jeszcze
Dasz rade!!Będe trzymać kciuki
Bravvurka-Tak!Najbardziej mi zależy na nogach i pupie! Bo u góry mam wszystko ok!
Justtynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 14:06   #1422
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam nowe koleżanki
Ja dzisaj 2 dzionek II fazy i jakoś to nawet idzie choc dzisaj sloneczko zaświeciło i ma sie ochote pokazac cialko choc jeszcze go troszke za duzo tych fecików)) ale walczymy walczymy wiecie co śmieje sie bo udało się nam ze akurat świeta Wielkanocne na przypadły bo mozemy jesc jajka hhiiii jestem pozytywnie nastawiona !!!!! a dzisaj w świetnym humorze bo słoneczkoświeci ))
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:47   #1423
Justtynka
Przyczajenie
 
Avatar Justtynka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Faktycznie To w takim razie super nie trzeba będzie sobie niczego odmawiać...Gosi iaczek a ile już schudłaś??
Justtynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:51   #1424
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziewczyny co do testu doktora, to nie umiem sie zalogowac na tej stronce, pomógł by mi ktoś? bardzo proszę
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:24   #1425
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Justtynka Pokaż wiadomość
Faktycznie To w takim razie super nie trzeba będzie sobie niczego odmawiać...Gosi iaczek a ile już schudłaś??

hhiiii pytanie za 1000 punktow nie wiem bo nie mam wagi musze isc do sasiadki ale widze ze waleczki troche mniejsze nie zalezy mi na literkach na wadze by tylko fecik byl mniejszy!!!!
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:07   #1426
melefretete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć Dziewczyny!
Jestem na 10 stronie Waszego forum i w trakcie czytania kilku innych na ten temat. Postaram sie przebrnąć dalej ale juz dzis postanowiłam do Was dołaczyć
Mam plan wprowadzic od jutra diete protal...ale.... na swieta mąż zabiera mnie na urlop do hotelu ze znakomita kuchnią i świetnym stołem szwedzkim. wiem że zadna siła nie pozwoli mi dalej kontynuowac diety, ale wymyslilam sobie sposób jak dobrze wygladac w stroju na basenie i w SPA w hotelu Mam zamiar do 08.04 być na fazie pierwszej diety . W otelu oczywiście dam sobie luz. A po powrocie z urlopu ponownie wróce do fazy pierwszej i dalej bedę juz kontynuować diete tak jak nalezy.
Czy myslicie że to dobry pomysł?
Pewnie bede was zamęczać pytaniami na które odpowiedzi znajdują sie gdzieś na forum ...ale tak zawsze łatwiej
Prosze Was o wsparcie i oby wszystkim nam sie udało dojsc do wymarzonej figury.
Mój wzrost to 173 , ważę 77,5...a marzę jak na razie o 70 kilo.
melefretete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:32   #1427
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

melefretete - ja na okres świąt chyba przerwę dietę wrócę do niej zaraz po nich.
Jutro kolejny dzień sprzątania i prima aprillis
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:14   #1428
melefretete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Już mam w lodówce zakupione: 2 jogurty naturalne, 2 owocowe jesli baaardzo mi się znudzą naturane, cola zero, makrela, piers z kuraka ,filet z łososia oraz 2 litry mleka 0,5 %.Tylko po slodzik muszę się jeszcze jutro pofatygować.

Poniewaz nie lubie wody mineralnej i czesto boli mnie od niej brzuch postanowilam chociaz wplynac na jej smak i dodawac do niej sporo soku z cytryny...moge tak?
I duzo mięty bedę pić , bo gorzka herbata czy kawa jakoś mnie nie satysfakcjonuja a mięta owszem
Boje sie bardzo że nie dam rady.... Przy 2 małych dzieci i męzu lasuchu ciezko jest wchodzic na jakiekolwiek diety...a szczególnie takie restrykcyjne.
Jeszcze nigdy nie wytrwałam na zadnej diecie dlużej niż trzy dni
melefretete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:20   #1429
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez melefretete Pokaż wiadomość
Już mam w lodówce zakupione: 2 jogurty naturalne, 2 owocowe jesli baaardzo mi się znudzą naturane, cola zero, makrela, piers z kuraka ,filet z łososia oraz 2 litry mleka 0,5 %.Tylko po slodzik muszę się jeszcze jutro pofatygować.

Poniewaz nie lubie wody mineralnej i czesto boli mnie od niej brzuch postanowilam chociaz wplynac na jej smak i dodawac do niej sporo soku z cytryny...moge tak?
I duzo mięty bedę pić , bo gorzka herbata czy kawa jakoś mnie nie satysfakcjonuja a mięta owszem
Boje sie bardzo że nie dam rady.... Przy 2 małych dzieci i męzu lasuchu ciezko jest wchodzic na jakiekolwiek diety...a szczególnie takie restrykcyjne.
Jeszcze nigdy nie wytrwałam na zadnej diecie dlużej niż trzy dni

Ja jestem łasuchem na słodycze i naprawde cieżko mi było sie powstrzymac ale juz 9 dzień daje rade z małym grzeszkiem 2 kostki czekolady i kawalek tortu na urodzinach i tez myslałam ze nie wytrwam bo w domu tez mam lasuchów szczególnie tate ktory objada sie pierniczakami chlebkiem i franfuterkami ale jakos daje rade sloneczko mnie motywuje !!!! a za woda tez nie przepadam dlatego pije ja z imbirem 2 razy dzienie i z cytryna poleam
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 18:41   #1430
margarites
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć Kobietki!
Od wczoraj razem z koleżanką jesteśmy na diecie - faza 1. Nie jest źle. Cieszy mnie to, że szybko, podczas posiłku, czuję sytość i wcale nie codzę głodna. Chciałabym schudnąć min.10 kg. choć trudno mi w to uwierzyć. Dziś kupiłam serek homogenizowany bez cukru , naturalny, ale jak go zjadłam dostrzegłam, że na 100 g zawiera 3g tłuszczu. Czy to kłóci się z tą dietą? Wydeje mi się, że dość dokładnie przeczytałam książkę, a wciąż mam jakieś pytania bez odpowiedzi. Pomóżcie, proszę.
Pozdrawiam wszystkie "walczące".
margarites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:42   #1431
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

anemia anemią, tu łatwo o anoreksję
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:08   #1432
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

zdjęcie

I kogu tu mamy słoneczko Kochane NINA
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:57   #1433
Klaudynka...a
Zadomowienie
 
Avatar Klaudynka...a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 962
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej dziewczyny ponawiam moją prośbę, czy napisała by mi jakaś jak sie loguje na tej stronce z testem tego doktora? bo nie umiem pozdrawiam
Klaudynka...a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:06   #1434
fertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam wszystkie Proteinki, dawno mnie tu nie było ale wątek śledzę cały czas. Jestem na diecie od 16.02. udało mi się zrzucić 8 kg, a do szczęścia brakuje mi jeszcze 3 kg. Na początku było wszystko w porządku miałam dużo energii i siły zaczęłam regularnie chodzić na siłownię, ale od pewnego czasu borykam się z przeziębieniem które nie chce ustapić i zupełnie opadłam z sił. Nie wiem czym to jest spowodowane może ta dieta jest za dużym obciążeniem dla mojego organizmu już sama nie wiem. Dukan w swojej książce pisze, że jeśli z jakichś powodów nie możemy kontynuować II fazy to należy przejść do utrwalania wagi i ja chyba tak zrobię.
A teraz z innej beczki maizena to jest mąka kukurydziana.

Tym dziewczynom, które chcą rozpocząć dietę radzę to zrobić po świętach ponieważ I fazę można zrobić tylko raz i już się do niej nie wraca. A jak same wiecie w Święta pokus będzie dużo więc po co się katować lepiej zrobić dietę tak jak trzeba, żeby później nie żałować że kilogramy nie spadają.

Serki mozna jeść do 4gr zawartości tłuszczu.

Edytowane przez fertka
Czas edycji: 2009-03-31 o 20:07
fertka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:09   #1435
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez melefretete Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Jestem na 10 stronie Waszego forum i w trakcie czytania kilku innych na ten temat. Postaram sie przebrnąć dalej ale juz dzis postanowiłam do Was dołaczyć
Mam plan wprowadzic od jutra diete protal...ale.... na swieta mąż zabiera mnie na urlop do hotelu ze znakomita kuchnią i świetnym stołem szwedzkim. wiem że zadna siła nie pozwoli mi dalej kontynuowac diety, ale wymyslilam sobie sposób jak dobrze wygladac w stroju na basenie i w SPA w hotelu Mam zamiar do 08.04 być na fazie pierwszej diety . W otelu oczywiście dam sobie luz. A po powrocie z urlopu ponownie wróce do fazy pierwszej i dalej bedę juz kontynuować diete tak jak nalezy.
Czy myslicie że to dobry pomysł?
Pewnie bede was zamęczać pytaniami na które odpowiedzi znajdują sie gdzieś na forum ...ale tak zawsze łatwiej
Prosze Was o wsparcie i oby wszystkim nam sie udało dojsc do wymarzonej figury.
Mój wzrost to 173 , ważę 77,5...a marzę jak na razie o 70 kilo.
DASZ RADę! mi też łatwo nie jest bo dziecko absorbujące i nie mam kiedy gotować poza tym mały podjadacz jest z niej ;p wszystkiego chce próbować ja bym zaczęła po urlopie, bo efekt będzie lepszy, a wiadomo, każde podejście do diety zmniejsza efekt.
Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
zdjęcie

I kogu tu mamy słoneczko Kochane NINA
no napis wizaż dodawał mi wąsa, więc słoneczko zdjęłam ale co mi tam pochwalę się
Cytat:
Napisane przez Klaudynka...a Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ponawiam moją prośbę, czy napisała by mi jakaś jak sie loguje na tej stronce z testem tego doktora? bo nie umiem pozdrawiam
chyba na stronie 27 czy 28 jest wszystko napisane krok po kroku. na koniec ankiety wpisujesz kod z obrazka obok i po krzyku.
musisz konkretnie powiedzieć z czym masz problem, inaczej nie wiem jak Ci pomóc

no nie, znów mi się zdjęcie przekręciło grrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ni.jpg (43,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg my.jpg (31,5 KB, 33 załadowań)
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:51   #1436
melefretete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Uuuuu a ja tak liczylam że bedę dobrze wyglądać w strpju a jednoczesnie bede mogla sobie pofolgować....
melefretete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:00   #1437
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

możesz zawsze próbować może na wyjeździe uda Ci się nie grzeszyć za bardzo bo całkiem diety bym nie odstawiała.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:14   #1438
melefretete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Mogę spróbować.....ale wątpię żeby udało mi sie ograniczyć te grzeszki Wezmę laptopa to wam będę pisac co i jak na bierząco...tylko wagi nie zabieram
melefretete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:30   #1439
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

no jeszcze wagi Ci na urlopie brakuje!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:59   #1440
melefretete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ale może będa mieli w rececji bo to porządny hotel
albo chociaż kuchenna
melefretete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.