Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 10:54   #2581
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Dolly_Lolly Pokaż wiadomość
dobra i tania fryzjerka. dziś byłam i polecam w 100% panią Martę z salonu Heder na ul. abrahama 18. bardzo miła i uśmiechnięta. doradzi, pomoże i profesjonalnie obetnie włoski. polecammmmmm
oo dobrze wiedziec, gdyz mieszkam na Goclawiu i nie zawsze chce mi sie jezdzic gdzies poza moja dzielnice tylko po to by podciac wlosy nastepnym razem pokusze sie o wizyte tam
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:05   #2582
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a czy możecie polecic kogos z dolnego mokotowa, sadyby, wilanowa? Jezdziłam do arkadii do fryzjerki ale ceny poszły strasznie w góre poza tym mam daleko pol dnia zajmuje wizyta u fryzjera. Wiec proszę o pomoc !!! Z góry dziękuje
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:19   #2583
Faekgn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
oo dobrze wiedziec, gdyz mieszkam na Goclawiu i nie zawsze chce mi sie jezdzic gdzies poza moja dzielnice tylko po to by podciac wlosy nastepnym razem pokusze sie o wizyte tam
Też byłam tam w salonie i zapraszam do pani Marty blondynki Bo z tego co słyszałm są dwie Panie Marty. Naprawdę polecam
Faekgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:26   #2584
renato4ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mloda_13 Pokaż wiadomość
Znajoma poleciła mi salon na Wilczej 13. Czy ktoś z Was tam może był? Napiszcie proszę co o nim sądzicie
Szukam, szukam i nie widzę żadnych opinii o Wilczej 18/1, a kusi mnie, żeby tam zajrzeć...
Czy w ogóle jest szansa być ostrzyżonym przez właściciela - Piotra Hulla? Mam długie, gęste, lecz cienkie włosy, nie chcę ich zanadto cieniować, bo wówczas to jeszcze większe "cienizny" - czy któraś z Was ma podobne doświadczenia w tym salonie? Może polecicie któregoś z fryzjerów specjalizujących się w cięciu długich włosów? Większość niestety woli "zaszaleć" na krótkich, ekstrawaganckich fryzurach...
renato4ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:57   #2585
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny możecie mi polecić dobrego fryzjera w warszawie który wykona koloryzację w cenie ok 150zł??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:31   #2586
TaCioCieTakBardzoKocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warzsawa
Wiadomości: 12
GG do TaCioCieTakBardzoKocha
Talking Świetny fryzjer z Wawy

Potrzebóje świetnego fryzjera z Wawy(najlepiej blisko Grochowa),ale jak nie to trudno,może być gdzieś dalej
Potrzebny mi jest do ładnego zcięcie moich włosów.W sumie to wycieniowania i zrobienia bardzo ładnych refleksów.
Najlepiej niezbyt drogi...polecicie kogoś?
TaCioCieTakBardzoKocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:45   #2587
waterwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Fryzjer Warszawa Gocław i okolice

Szukam fryzjera w wyżej wymienionej okolicy. Niedrogi, dobry. Będę wdzięczna za pomoc
waterwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 11:44   #2588
_Olga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Świetny fryzjer z Wawy

polecam Kamilę z salonu Gabierla przy ul. Okulickiego 11

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-08-06 o 21:45 Powód: usunięcie telefonu
_Olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:32   #2589
waterwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam fryzjera na Gocławiu. Czy ktoś zna jakiś salon?
waterwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:37   #2590
waterwomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Świetny fryzjer z Wawy

Jakie ceny?
waterwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:15   #2591
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Fryzjer Warszawa Gocław i okolice

ja lubię fryzjerki z Ateńskiej- koło kościoła jest studio z różowym szyldem, nigdy nie pamiętam nazwy La Famme? cos takiego.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 18:44   #2592
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez waterwomen Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera na Gocławiu. Czy ktoś zna jakiś salon?
doslownie kilka postow wyzej 2 dziewczyny chwalily Heder na Goclawiu
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:00   #2593
_Olga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: szukam męskiego fryzjera Warszawa

reklama

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-08-06 o 21:48 Powód: pani niech nie reklamuje tego jego tego i samego salonu
_Olga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:40   #2594
ambiwalencja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: milek design !!!!!!

Negatyw!!!

Kilka dni temu byłam w tym cudownym salonie. To co mam teraz na głowie to koszmar! W życiu żaden fryzjer (a chodziłam do różnych - od "osiedlowych" po tzw. renomowanych) nie obciął mnie tak fatalnie.

Byłam u zachwalanego tu p. Pawła. Nie ukrywam, że włosy mam dość trudne do obcięcia - bardzo gęste, puszą się i falują. Powiedziałam o tym przed ścięciem fryzjerowi, dodając, że chcę podciąć tylko końcówki (bardzo długo zapuszczałam włosy - były do połowy pleców) i lekko (!) je wycieniować.
Okej. Obcinamy. Ktoś się kręci z tyłu, ktoś przynosi mi wodę, rach ciach, a ja już nie mam włosów..
Zamiast samych końcówek, fryzjer obciął mi jakieś 8 cm.. Żeby tego było mało, nigdy w życiu nikt nie wycieniował mi ich tak fatalnie! Mam autentycznie schody !! Nie sposób ich spiąć (górne partie są obcięte tak krótko), i nie mogę ich też rozpuścić.. Cudownie po prostu.
Na zakończenie, P. Paweł stwierdził, że wysuszy mi je zwykłą suszarką, chociaż mówiłam mu, że przy moich włosach wyjdzie dzięki temu siano.
I tak też się stało.

Zauważyłam również, że P. Paweł jest zwolennikiem "naturalnego efektu", co przy niektórych rodzajach włosów (w tym moim) jest naprawdę kiepskim pomysłem..
Zamiast obciążyć mi trochę włosy, on nasmarował je jakimś olejkiem, który podniósł je jeszcze do góry..

Cóż. 100 zł i totalnie schrzanione włosy.
ambiwalencja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:40   #2595
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Dolly_Lolly Pokaż wiadomość
dobra i tania fryzjerka. dziś byłam i polecam w 100% panią Martę z salonu Heder na ul. abrahama 18. bardzo miła i uśmiechnięta. doradzi, pomoże i profesjonalnie obetnie włoski. polecammmmmm
A myślisz, że z cieniowaniem na całej długości włosów falowanych, długich też dałaby sobie radę?

Dziewczyny, kogo poleciłybyście do cieniowania włosów (ale takiego porządnego, który podkreśliłby skręt)?

Tak jak napisałam powyżej. Włosy mam długie i falowane. Ostatni fryzjer u którego byłam okazał się do d... , wywaliłam kupę kasy i teraz mam jedynie traumatyczne wspomnienia... Też z polecenia wizażowego, ale to już dawno temu było.

Zastanawiam się nad p.Anią z Fresco, p.Beatą z Cherry i nad Freehair . Ale nie mam pojęcia na kogo się zdecydować

Cytat:
Napisane przez aleksandra77 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
Miałam się odezwać zaraz po cięciu , ale a to urlop a to coś.
Sytuacje znacie, miałam długie natrualnie kręcone, z racji cieżkości nie od nasady, dość zniszczone włosy. U fryzjera nie byłam wieki, aż wstyd się przyznać ile :/
Ale po tej wizycie wyszłam tak zachwycona, że do tej pory się częściej w lusterku przeglądam (a minął miesiąc) :p
Mam wycieniowane włosy (ścięte ok 10 cm, o ile nie więcej), zaczesuje je teraz na bok, bez robienia niczego co rano budze się z piękną fryzurą z włosów kręconych już od nasady, postaram się wrzucić fotki. Cięcie rewelacyjne, wykonane w nietypowy sposób (do góry nogami ), migiem ale b. dokładnie, salon bardzo ładny, Panie przygotowujące do cięcia b. miłe, fryzjer/stylista prawdziwy profesjonalista. Serdecznie polecam ! A mowa o MIO Studio i mistrzu fryzjerstwa o imieniu Pierre ))
Wstawisz zdjęcia?

Edytowane przez maxi82
Czas edycji: 2010-08-10 o 14:06
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:00   #2596
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam z całego serca Akademię Perfect Hair (ul. bagno). Nie sa najtańsi,a le za to bardzo porfesjonalni. Kolor, jaki mi zrobili - świetnie dobrany do mojego typu urody. Mam długie, gęste włosy, toteż moje rachunki u fryzjera sa mało pocieszające, ale APH są zdecydowanie warci swojej ceny.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2010-08-10 o 16:01
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:09   #2597
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem prosto po farbie we Freehair, u Galasa. Kolor wyszedł piękny, robiony z dwóch odcieni - przy skórze głowy ciemniejszy, reszta sporo jaśniejszy, ciemny blond. Wyszło, jakby mi słońce rozjaśniło łepek, bardzo naturalnie. Poddałam się i zrezygnowałam z zimnych odcieni brązu po paru latach walki i teraz mam złocisty brązoblond, coś jak JLo sprzed paru lat, tak jach chciałam. Farba kosztowała 210, stylizacja 60 (obie rzeczy robiła p. Justyna, kolorystka czy asystentka, nie wiem). Nie strzygłam się wcale, bo zapuszczam włosy. Był tylko jeden zgrzyt - poprosiłam o podgolenie własów na karku, które sama w domu krzywo przycięłam maszynką. P. Justyna nie chciała, bo tego nie robi, nie chciała też prosić stylistek, bo zajęte. Powiedziałam, że trudno, ale było mi przykro - wyglądało na to, że po wizycie u nich czeka mnie znów samodzielne podgolenie karku lub wizyta u kolejnego fyzjera, bez sensu. Nie spodziewałam się, że takie machnięcie maszynką to kłopot, a nie zapisywałam się na strzyżenie, bo naprawdę nie ma u mnie co obcinać. Na szczęście Filip kilka razy przechodząc koło mojego fotela wymownie spoglądał mi na kark (zarośnięty brzydko )), podczas gdy byłam już czesana, aż w końcu jedna ze stylistek (blondynka z koczkiem czy to Emilia?) poprosiła, żeby kolorystka jednak przejechała mi ten zarost maszynką, bo brzydko to wygląda. Jak ona poprosiła, to okazało się, że jednak można, i zostałam podgolona. W sumie wyglądam dobrze, choć stylizacja banalnie grzeczna, na szczotce (wolę potargany bałagan). Myślałam, że będzie drożej w sumie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:43   #2598
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Polecam z całego serca Akademię Perfect Hair (ul. bagno). Nie sa najtańsi,a le za to bardzo porfesjonalni. Kolor, jaki mi zrobili - świetnie dobrany do mojego typu urody. Mam długie, gęste włosy, toteż moje rachunki u fryzjera sa mało pocieszające, ale APH są zdecydowanie warci swojej ceny.
O nie, to właśnie po wyjściu z APH przeżyłam ogroooooomne rozczarowanie. Może akurat w kwestii farbowania włosów są w porządku. Jeżeli chodzi o strzyżenie/cieniowanie - nic nie było tak jak chciałam Moim zdaniem przereklamowani, ale to moje odczucia.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:28   #2599
ewax6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Edytowane przez Moderatora

Prosze zapoznac sie zasadami tego forum.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-10 o 21:33
ewax6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:34   #2600
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Po lekturze forum zdecydowała się wizytę w Cece u Pawła.
Długo się zastanawiałam, bo moje włosy to takie małe wyzywanie-przeżedzone po długotrwałaym wypdaniu, trochę w paski po wcześniejszych koloryzacjach (ostatnia 8 mies temu).
Zobaczymy... zdam relację!
Paweł po długiej nieobecności wraca do parcy 9 sierpnia, więc ja odrazu umówiłam sie "pod nóż" ...i mam wileką nadzieję, że się nie zawiodę.
no ja też się naczekałam, nie było go ponad miesiąc! zrobiłam jakąś prowizorkę na głowie, żeby przeczekać ten okres, ale teraz już jestem umówiona i się nie mogę doczekać na mój ulubiony kolorek spod jego ręki. hihi.
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:57   #2601
espeket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
Przejrzałam większość tego wątku, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Poszukuję solidnego fryzjera-specjalisty od trwałej, który zrobi śliczne loczki z moich prostych i upartych włosów, albo ewentualnie zabieg odradzi. Czy mogłybyście polecić kogoś w Warszawie?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
espeket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 17:23   #2602
shiina ringo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ciekawa jestem czy się spotkamy w salonie Też nie mogłam się już doczekać wizyty, ale idę na szczęście już dziś Nikomu nie powierzę już moich włosów, bo praca nad powrotem do naturalnego koloru to ciężki chleb a p.Paweł poradził sobie z tym doskonale i będę kontynuowała wizyty systematycznie.
Polecam również za ciekawe cięcia
shiina ringo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:13   #2603
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

H&G studio na Puławskiej. Mną zajmuje się p. Karolina,wcześniej zrobiła mi śliczne pasemka, teraz położyłam kolor na całość i zrobiłam inną grzywkę i jest super. Włosy się same układają a kolor wygląda naturalnie. Polecam!
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:45   #2604
Malina1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez majashih Pokaż wiadomość
H&G studio na Puławskiej. Mną zajmuje się p. Karolina,wcześniej zrobiła mi śliczne pasemka, teraz położyłam kolor na całość i zrobiłam inną grzywkę i jest super. Włosy się same układają a kolor wygląda naturalnie. Polecam!
majashih, a mozesz podać adres i telefon? w intku nie mogę znaleźć nic na temat h&G jak wygląda Karolina?? kiedyś miałam super fryzjerkę o tym imieniu, ale zmieniła pracę i mi zginęła... pewnie to nie ona, ale zawsze nadzieja jakas jest
Malina1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:47   #2605
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
no ja też się naczekałam, nie było go ponad miesiąc! zrobiłam jakąś prowizorkę na głowie, żeby przeczekać ten okres, ale teraz już jestem umówiona i się nie mogę doczekać na mój ulubiony kolorek spod jego ręki. hihi.

Ja już po
Kolor mam bajeczny, taki nasycony i mieniący, włosy fajnie obcięte i mega mega nawilżone.
....suuuuper
w Cece wogóle widziałma dużo fajnych cięć, szczególne wrażenie zrobiło na mnie obcięcie boba-przyszła dziewczyna z przylizanymi włosinami a fryzjer w cece wyczarował z tego mega boba, byłam w szoku jak zobaczyłam tą pannę po. SZOK!Wygladała super!
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:10   #2606
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Jean Luis David Akademia Fryzjerska Warszawa

Jak w temacie, czy któraś z Wizażanek korzystała z tej taniej opcji w JLD? Tu dokładnie link o co mi chodzi - http://www.jld.com.pl/zostan_modelka/?a=293 szkółka fryzjerska, z tego co wiem to zazwyczaj czeka się miesiąc na wizytę. Farbowanie 40zł więc cena jak za sklepowe farby. moja znajoma była tam i chciała wrócić z ciemnego brązu na blond i nie zrobili jej dekoloryzacji, nie pamiętam czemu a ja również chcę rozjaśnić włosy. I właśnie się zastanawiam, czy zrobią mi to i jak biorąc pod uwagę, że ludzie tam się uczą
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:31   #2607
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Jean Luis David Akademia Fryzjerska Warszawa

No tak, ale czy tam farbują za 40zł? Pewnie nie
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:44   #2608
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Ja już po
Kolor mam bajeczny, taki nasycony i mieniący, włosy fajnie obcięte i mega mega nawilżone.
....suuuuper
w Cece wogóle widziałma dużo fajnych cięć, szczególne wrażenie zrobiło na mnie obcięcie boba-przyszła dziewczyna z przylizanymi włosinami a fryzjer w cece wyczarował z tego mega boba, byłam w szoku jak zobaczyłam tą pannę po. SZOK!Wygladała super!
A ceny obowiązują takie jak w cenniku na stronie?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:08   #2609
jaella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jean Luis David Akademia Fryzjerska Warszawa

Ja korzystałam kiedyś z takiego modelowania (na tobie uczą się pracy fryzjerki) i jestem zadowolona. Robiłam to 3 krotnie z tym, że w Krakowie.
Nie wszystkie opcje sa wtedy dostępne - zdaje się, że są ograniczenia zwłaszcza przy farbowaniu - nie może to być to coś ekstra.
Tak czy siak polecam, gdybym miała teraz możliwość skorzystania, zrobiłabym to na pewno!
jaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:04   #2610
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

pytanie już padło tu na forum, ale ponowię: może już ktoś wie, gdzie teraz pracuje Michał z salonu Kristof ??
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.