Jasny podkład - zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 15:42   #1951
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

W jakiej tonacji jest pharmaceris?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:56   #1952
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
W jakiej tonacji jest pharmaceris?
o właśnie, jam też ciekawa
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:34   #1953
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja bym powiedziała że to jest neutralny beż z delikatną domieszką żółtego pigmentu, ale na wątku o tym podkładzie większość dziewczyn twierdzi że on wpada w róż czego ja absolutnie nie zauważyłam.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 19:54   #1954
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dla mnie nadal nic...
Szukam podkładu w płynie.
Bardzo jasnego- wszystkie sephory i douglasy mają jakieś ciemne.
Jedyne co mi pasuje do Revlon, ale tu z kolei też za ciemne.
Potrzebuję coś właśnie z takim efektem natomiast w jaśniejszych kolorach.
Najjaśniejsze co udało mi się znaleźć to Givenchy Perfect Sand, ale ten z kolei jest słabo kryjący i słabo matuje.
Ysl też za ciemny. Odcina się od szyi, która przy nim jest jakaś bananowa.

Pomocy!
Ah i korektor przy okazji jakby ktoś polecił.
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:47   #1955
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Chaigata
określ się dokładniej, jaka tonacja, jak jasność (względem konkretnych kolorów, które testowałaś) jakiego efektu oczekujesz
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 20:22   #1956
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Taak, nasz kraj to chyba raj dla mulatek... Mam baaardzo jasną cerę ( w zasadzie mleczną) i do tej pory nie znalazłam dla siebie odpowiedniego podkładu Obecnie mieszam ze sobą białą bazę inglota z podkładem Lumene o odcieniu 01 Matt Vanilla. Innego wyjścia nie mam... Wydałam już majątek na podkłady i pudry, które i tak albo są za ciemne (czego nie da się zobaczyć w sztucznym świetle w drogeriach) albo utleniają się na twarzy i ciemnieją.
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:51   #1957
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

to jest prawda ;/ niby polki mają jasną karnację to same za ciemne fluidy są ;// tyle już ich miałam a wszystkie ciemnieją... teraz używam miracle touch max factora 40 creamy ivory i jak na razie mi pasuje ... jest bardzo jaśniutki
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 11:06   #1958
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, który dermacol będzie dla mnie dobry, revlon colorstay ivory to mój kolor? czytam o nim i czytam i tylko papkę mam w głowie, bo jakieś nowe wersje, bo cośtam...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:37   #1959
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a właśnie dziewczynki wiecie gdzie kupię dermacol? w zwykłej aptece, czy muszę po allego grzebać ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:44   #1960
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a właśnie dziewczynki wiecie gdzie kupię dermacol? w zwykłej aptece, czy muszę po allego grzebać ?
wbrew nazwie to nie lek, więc w aptekach go raczej nie uświadczysz raczej małe osiedlowe drogerie, nie sieciówki. no i oczywiście net, ale może być problem z dobraniem koloru
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:53   #1961
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Dla mnie nadal nic...
Szukam podkładu w płynie.
Bardzo jasnego- wszystkie sephory i douglasy mają jakieś ciemne.
Jedyne co mi pasuje do Revlon, ale tu z kolei też za ciemne.
Potrzebuję coś właśnie z takim efektem natomiast w jaśniejszych kolorach.
Najjaśniejsze co udało mi się znaleźć to Givenchy Perfect Sand, ale ten z kolei jest słabo kryjący i słabo matuje.
Ysl też za ciemny. Odcina się od szyi, która przy nim jest jakaś bananowa.

Pomocy!
Ah i korektor przy okazji jakby ktoś polecił.
Dziewczyny: mineraly, mineraly i jeszcze raz mineraly!

Tez pamietam ten czas gdy latalam po drogeriach, kupowalam najjasniejsze dostepne podklady ktore i tak byly sporo za ciemne:P

Od kiedy zainteresowalam sie mineralami moj problem przestal istniec:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 10:12   #1962
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dziewczyny: mineraly, mineraly i jeszcze raz mineraly!

Tez pamietam ten czas gdy latalam po drogeriach, kupowalam najjasniejsze dostepne podklady ktore i tak byly sporo za ciemne:P

Od kiedy zainteresowalam sie mineralami moj problem przestal istniec:P
ale z tego co wiem to minerały są chyba tylko sypkie, niby można nakładac na mokro, ale to wszystko wymaga jeszcze specjalnego pędzla i więcej czasu, a fluid zawsze nakładam palcami, kilka sekund i gotowe. Ja natomiast jestem niecierpliwa a na sample trzeba czekac sporo, jeśli nie trafię w odcień znowu będę musiała szukac nowego i czekac. Dla mnie to wielka wada, ze nie mogę ich zobaczyc na żywo.
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 10:46   #1963
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dziewczyny: mineraly, mineraly i jeszcze raz mineraly!

Tez pamietam ten czas gdy latalam po drogeriach, kupowalam najjasniejsze dostepne podklady ktore i tak byly sporo za ciemne:P

Od kiedy zainteresowalam sie mineralami moj problem przestal istniec:P
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem to minerały są chyba tylko sypkie, niby można nakładac na mokro, ale to wszystko wymaga jeszcze specjalnego pędzla i więcej czasu, a fluid zawsze nakładam palcami, kilka sekund i gotowe. Ja natomiast jestem niecierpliwa a na sample trzeba czekac sporo, jeśli nie trafię w odcień znowu będę musiała szukac nowego i czekac. Dla mnie to wielka wada, ze nie mogę ich zobaczyc na żywo.
Zgadzam się w zupełnością z Magdoleną
Kiedyś używałam jedynie płynnych podkładów i przez myśl mi nie przyszło, że sypki puder może mieć właściwości podkładu, poza tym używanie minerałów kojarzyło mi się z czasochłonnym i żmudnym zajęciem Bardzo, ale to bardzo się myliłam !
Jestem teraz szczęśliwa, bo mogę wybrać z mnóstwa bardzo jasnych wręcz białych odcieni, dostosować odcień podkładu do karnacji, a poza tym mieć zdrową cerę, równomiernie pokrytą.
Żaden podkład typowo drogeryjny mi tego nie zapewnił, bo albo był za ciemny, albo zbyt żółty/różowy, tworzył maskę lub za słabo krył - jednym słowem nie było dla mnie ideału.
Minerały są idealne !
Osiągnięcie na twarzy efektu "photoshopu" zajmuje krótką chwilę, kilka ruchów pędzlem i gotowe. Wystarczy tylko pędzel flat top lub kabuki, podkład mineralny i primer (w moim przypadku puder bambusowy z jedwabiem).
Warto zamawiać sample, zwłaszcza, że mały sampelek EDM wystarczy na miesiąc.
Chaigata na allegro jest mnóstwo tanich próbek minerałów (EDM) jeśli nie chcesz czekać długo na paczki z USA.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:28   #1964
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Minerały? Może rzeczywiście czas się na nie przestawić... Mam tylko pytanie: czy pudry/ podkłady mineralne z prawdziwego zdarzenia nie ciemnieją na twarzy? Miałam już pseudominerałki z maybellina, l'oreala, astora, max factora oraz rimmela i każda BARDZO mi ciemniała na twarzy Wyglądałam jak truposz z brązowawym plackiem na gębie.

PS. Co do jasnych podkładów - dość jasny (ale niestety i wpadający w róż) jest mus marki Golden Rose, odcień 01. Używałam go w wakacje kiedy nie byłam aż tak blada...
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:55   #1965
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Minerały? Może rzeczywiście czas się na nie przestawić... Mam tylko pytanie: czy pudry/ podkłady mineralne z prawdziwego zdarzenia nie ciemnieją na twarzy? Miałam już pseudominerałki z maybellina, l'oreala, astora, max factora oraz rimmela i każda BARDZO mi ciemniała na twarzy Wyglądałam jak truposz z brązowawym plackiem na gębie.

PS. Co do jasnych podkładów - dość jasny (ale niestety i wpadający w róż) jest mus marki Golden Rose, odcień 01. Używałam go w wakacje kiedy nie byłam aż tak blada...
Pseudominerały też mi ciemniały, zwłaszcza Rimmel.
Aktualnie używam odcienia Olive Fair EDM w formule Semi Matte i nie zauważyłam żadnego ciemnienia
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:54   #1966
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Dla mnie nadal nic...
Szukam podkładu w płynie.
Bardzo jasnego- wszystkie sephory i douglasy mają jakieś ciemne.
Jedyne co mi pasuje do Revlon, ale tu z kolei też za ciemne.
Potrzebuję coś właśnie z takim efektem natomiast w jaśniejszych kolorach.
Najjaśniejsze co udało mi się znaleźć to Givenchy Perfect Sand, ale ten z kolei jest słabo kryjący i słabo matuje.
Ysl też za ciemny. Odcina się od szyi, która przy nim jest jakaś bananowa.

Pomocy!
Ah i korektor przy okazji jakby ktoś polecił.
Może właśnie Pharmaceris Ivory, albo najjaśniejsze odcienie MF, Avon Ivory też jest jaśniutki.. A ten za ciemny Revlon to Ivory?


Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który dermacol będzie dla mnie dobry, revlon colorstay ivory to mój kolor? czytam o nim i czytam i tylko papkę mam w głowie, bo jakieś nowe wersje, bo cośtam...
Typuję 207, 2 w kolejności. 206 jest biały jak kreda.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ale z tego co wiem to minerały są chyba tylko sypkie, niby można nakładac na mokro, ale to wszystko wymaga jeszcze specjalnego pędzla i więcej czasu, a fluid zawsze nakładam palcami, kilka sekund i gotowe. Ja natomiast jestem niecierpliwa a na sample trzeba czekac sporo, jeśli nie trafię w odcień znowu będę musiała szukac nowego i czekac. Dla mnie to wielka wada, ze nie mogę ich zobaczyc na żywo.
Ja czekałam na sample tydzień. Makijaż minerałkami zajmuje mi 3 minutki, chyba że chcę żeby był perfekcyjny np na jakieś wesele, wtedy wiadomo dłużej, bo bawię się w bazy i utrwalacze. A na codzień używam tylko primera, podkładu i brązera/różu. Naprawdę minerałki to świetna sprawa, zachęcam do obejrzenia makijaży konkursowych jak ktoś jeszcze nie widział, zdjęcia "sprzed" i "po": https://wizaz.pl/katalog-makijazy/ Ja nakładam minerały na sucho, pędzlem Flat Topem z EDM, jest rewelacyjny!

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Pseudominerały też mi ciemniały, zwłaszcza Rimmel.
Aktualnie używam odcienia Olive Fair EDM w formule Semi Matte i nie zauważyłam żadnego ciemnienia
Mi też EDM nie ciemnieje.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:24   #1967
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No to chyba rozejrzę się na allegro.
Może spróbuję. Tylko przeraża mnie dobieranie odcienia...
A jak to wychodzi cenowo w por. z zamawianiem próbek na ich stronie? edm

ps. która z tych firm mineralnych najlepsza?
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 19:46   #1968
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

chciałam zapytać co do pharmaceris kolory ivory - naprawdę on jest bardzo jasny? bo na kwadraciku mały mało co widać.. któraś z Was używa?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:15   #1969
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ps. która z tych firm mineralnych najlepsza?
Temat-rzeka, tu jest całe podforum o tym...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 21:46   #1970
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Jeśli chodzi o pharmaceris to faktycznie jest dość jasny. Ja użyłam go tylko raz i sprezentowałam koleżance, bo po dokładnych oględzinach (w świetle dziennym) okazał się dla mojej skrajnie jasnej cery zbyt ciemny. Ale dla umiarkowanie bladolicych powinien się nadać. Jeżeli chodzi o nasycenie koloru to przypomina mi trochę 31 Beige clair Bourjois (podkład w pędzlu), z tym że tonację ma zupełnie inną: mniej żółtego pigmentu, więcej - różowawego.
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 12:50   #1971
Vione
Przyczajenie
 
Avatar Vione
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa...
Wiadomości: 21
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No dobrze, trochę sugestii co do "śnieżnych podkładów" jest - hurrrra

Osobiście jestem ciekawa czy jedna seria z Diorowskich podkładów faktycznie jest idealna dla bardzo jasnego koloru cery. Pamiętam, że jakaś kobitka w Douglasie mówiła właśnie o serii Diora, którą podobno możnaby się zrobić na Śnieżkę... Miała któraś z Was coś takiego?

Aha no i podtemat, teraz proszę moje Drogie Wizażanki o sprawozdania dotyczące bardzo, bardzo jasnych podkładów dla bardzo suchej skóry - której nieszczęśliwą posiadaczką jestem (jakby jeden mankament buźki to było za mało ) Porady i tzw. tricki dotyczące zabiegów dla skóry suchej przed nałożeniem makijażu też bardzo chętnie przeczytam
Vione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 00:30   #1972
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ratunku ratunku... śledzę jasnopodkładowe wątki już od dawna, ale i tak potrzbeuję porady.
Wieki smarowałam się Colorstayem (najjaśniejszym, czyli Ivory). Zdradziłam go tylko raz dla LastingPerf Max Factora (odcień 100), ale revlon lepiej krył i dłużej się trzymał. Niestety ma jedną wadę - jest zbyt różowy. Skórę mam bardzo bladą i hm... można powiedzieć, że odcień jej jest żółtawy tylko dlatego, że colorstay wypada na niej różowo.
Aha, miałam też romans z EDM, zużyłam całe opakowanie fair Neutral i byłam zadowolona, do czasu, kiedy nie zobacyzłam zdjęć, na których moja twarz wygląda jak obsypana mąką. Dobra lustrzanka prawdę Ci powie... tak wróciłam do różowego Colorstaya, który właśnie się skończył i muszę na Allegro kupić co innego, jak najbardziej zbliżonego właściwościami kryjącymi. Mam widoczne pory, czasem trochę trądziku. Zastanawiam się nad True Match'em L'oreal. Jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego o jasnych odcieniach tych podkładów, może dlatego, ze do przeszukania jest wiele. N1? c1? co kupić...?!
Dzięki z góry za wszystkie rady, pozdrawiam!
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:21   #1973
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
chciałam zapytać co do pharmaceris kolory ivory - naprawdę on jest bardzo jasny? bo na kwadraciku mały mało co widać.. któraś z Was używa?
Ja uzywam, jest jasny.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pharmaceris to faktycznie jest dość jasny. Ja użyłam go tylko raz i sprezentowałam koleżance, bo po dokładnych oględzinach (w świetle dziennym) okazał się dla mojej skrajnie jasnej cery zbyt ciemny. Ale dla umiarkowanie bladolicych powinien się nadać. Jeżeli chodzi o nasycenie koloru to przypomina mi trochę 31 Beige clair Bourjois (podkład w pędzlu), z tym że tonację ma zupełnie inną: mniej żółtego pigmentu, więcej - różowawego.
Raczej żółtego niż różowego właśnie, różowy to on nie jest ani trochę.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 00:03   #1974
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

o ja muszę spróbować pharmaceris , mam cerę żółtawą ( cere może zżółknąć od palenia ? ) phamrmaceris też dostanę w drogerii? nigdy się z nim nie spotkałam.
Kurczę nie lubię latać za kosmetykami, a miałam sytuację, że za podkładami albo bazami pod cienie latałam po całym krakowie przez miesiąc.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:55   #1975
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
o ja muszę spróbować pharmaceris , mam cerę żółtawą ( cere może zżółknąć od palenia ? ) phamrmaceris też dostanę w drogerii? nigdy się z nim nie spotkałam.
Kurczę nie lubię latać za kosmetykami, a miałam sytuację, że za podkładami albo bazami pod cienie latałam po całym krakowie przez miesiąc.
Ten podkład nie jest żółtawy, raczej taki neutralny beżowy. Natomiast na pewno ma więcej żółtego pigmentu niż różowego, bo różowego tam nie widzę wcale. Jeśli chodzi o żółtawy jasny podkład to próbowałaś może odcień Nude z Avonu?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 16:26   #1976
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

któryś tam używałam z avonu - o wiem antystresowy, z taką pompką, ale używałam ivory i troszeczke był za ciemny w dodatku pigment oddzielił się od tłuszczu po tygodniu nie używania , nie lubiałam go.
Tego pharmaceris to bym spróbowała , na razie uwielbiam pan siticka, ale jest bardzo cieżki. To gdzie dostane pharmaceris, w zwykłej drogerii?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:52   #1977
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Moja przyjaciółka w liceum używała tego antystresowego z Avonu i był bardzo jasny, wyglądał naturalnie i zachowywał się grzecznie w opakowaniu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 20:34   #1978
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja kupiłam Pharmaceris w Super Pharmie. I chyba najprędzej znajdziesz go w aptece.
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 00:18   #1979
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja tego antystresowego uzywałam jakieś 3 lata temu. zrobiłam przerwę na jakiś miesiąc w stosowaniu a ten się rozwarstwił zraziłam się wtedy do niego to tej firmy notabene też
zajrzę do super pharmy dzięki
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 08:49   #1980
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Zwykle zapobiegawczo wszystkim potrząsam, więc w sumie to nie wiem, czy u mnie nie dzieje się tak samo, a opakowania mam raczej nieprzezroczyste ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.