POWRÓT po rozstaniu.... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 21:09   #31
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

ja twierdzę, iż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i stosuję to w swoim życiu- nie żałuję, ale gdy są tutaj osoby, które kochają a mimo to zostały "porzucone" przez swoich ukochanych to czemu mają nie próbować? przecież nic nie tracą, więc można pomóc
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:15   #32
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

coff3ina.... a jakie miałaś te pomysły? Próbujesz teraz jakoś go odzyskać, czy dajesz sobie spokój?

malina885.... napisałaś ''dlatego też trudno mi bylo podjąc decyzje , by spróbować jeszcze raz , po prostu bałam się.'' no ja właśnie też się boje, ale to ty pierwsza zagadałaś, pierwsza podałaś rękę zrobiłaś ten pierwszy krok czy on to zrobił ?
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:22   #33
Nataliii9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez bravee Pokaż wiadomość
żałujesz, ale jeszcze bardziej byś żałowała, gdybyś jednak podjęła naukę w pobliżu miejsca zamieszkania Tż, a mimo to Wasze drogi by się rozeszły... dość radykalnym krokiem byłaby przeprowadzka teraz w pobliże Tż, ale myślisz, że gdyby znalazłoby się rozwiązanie, abyście mogli się częściej spotykać to Twój były chciałby dalej ciągnąć Wasz związek? bo jeśli nie to nie ma o czym mówić, a być może jakieś wyjście by się znalazło...

Tego właśnie się balam,że jak zamieszkam z nim to okaże się to wszystko pomyłką i ja zostanę tam sama... wiesz co teraz to sama już nie wiem czego on chce...jednak wydaje mi się,że gdyby pojawiła się taka wizja częstszych spotkań to mogłoby być tylko lepiej



Perseusz nie wcale nie było ich aż tyle, były wcześniej dwa rozstania i to była moja decyzja z tego samego powodu co on teraz jednak ja zmienialam zdanie, dlatego teraz nie chcę wyciągać reki bo mam nadzieję,że on też swoje zmieni...
Nataliii9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:04   #34
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Lepiej żałować że powrót się nie udał niż że nie spróbowałaś.
swiete slowa

najlepiej porozmawiajcie ze soba, przekonasz sie czy on czuje to samo.
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:34   #35
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

z moim (obecnie) byłym TŻ rozstałam się 13 listopada 3 raz... W ciągu trzech lat rozstawaliśmy się 3 raz, pierwszy raz na jakieś 2 miesiące, a drugi na 9 miesięcy... i teraz znowu. Za pierwszym razem, to ja poszłam do niego, za drugim- on zadzwonił do mnie z Londynu. Teraz znowu ja się pierwsza odezwałam... Ale raczej nic z tego nie będzie.
Wychodzę z takiego założenia, że lepiej jest wejść do jednej rzeki nawet 50 razy, niż odpuścić, a później żałować, że się nie spróbowało...
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 12:37   #36
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

2 dni temu rozstałam zię z moim Narzeczonym ..jestesmy/ bylismy razem 4 lata.. w ciągu tego miesiąca okaże się czy jesteśmy sobie pisani,czy nadal będziemy razem czy już nie.

Walcz o swoje szczęście!
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 13:06   #37
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
2 dni temu rozstałam zię z moim Narzeczonym ..jestesmy/ bylismy razem 4 lata.. w ciągu tego miesiąca okaże się czy jesteśmy sobie pisani,czy nadal będziemy razem czy już nie.

Walcz o swoje szczęście!
Jak to się okaże? Masz jakiś opatentowany sposób sprawdzania poziomu uczuć? A teraz bardziej serio chcesz być jeszcze z nim?

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
z moim (obecnie) byłym TŻ rozstałam się 13 listopada 3 raz... W ciągu trzech lat rozstawaliśmy się 3 raz, pierwszy raz na jakieś 2 miesiące, a drugi na 9 miesięcy... i teraz znowu. Za pierwszym razem, to ja poszłam do niego, za drugim- on zadzwonił do mnie z Londynu. Teraz znowu ja się pierwsza odezwałam... Ale raczej nic z tego nie będzie.
Wychodzę z takiego założenia, że lepiej jest wejść do jednej rzeki nawet 50 razy, niż odpuścić, a później żałować, że się nie spróbowało...
Ja zawsze sobie mówię: nigdy więcej nie wejdę 2 razy do tej samej rzeki po czym z radością znów wskakuję ochlapując wszystkich w koło
W końcu rzeka ta sama ale woda wciąż płynie

Cytat:
Napisane przez bravee Pokaż wiadomość
ja twierdzę, iż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i stosuję to w swoim życiu- nie żałuję, ale gdy są tutaj osoby, które kochają a mimo to zostały "porzucone" przez swoich ukochanych to czemu mają nie próbować? przecież nic nie tracą, więc można pomóc
Szczęściu trzeba pomagać Już wyżej stwierdziłam, że zgadzam się z tym że 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ale rozum swoje a serce swoje...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 13:36   #38
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Jak to się okaże? Masz jakiś opatentowany sposób sprawdzania poziomu uczuć? A teraz bardziej serio chcesz być jeszcze z nim?
Rozstaliśmy się na miesiąc bym moga się przekonac czy chce z nim być.. somplikowana sytuacja nie chce wchodzić w szczegóły. W kazdym razie było to najlepsze rozwiązanie z mozliwych...
Jeszcze nie dawno nie potrafiłam sobie wyobrazić życia bez niego. To na prawdę dobry,kochający człowiek, bardzo wartościowy..


jak sprawdzić czy się kogoś na prawdę kocha?
mam straszny mętlik w głowie
nie myślałam, że mi się to kiedys przydarzy (póki czegoś nie doświadczysz nie wiesz jak to może wyglądać, jak na to zareagujesz)
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:21   #39
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Moje doświadczenia po powrocie:

Przez pierwszy miesiąc było prawie jak w bajce, potem coś mu odwaliło i wszystko się zmieniło.

Wniosek:

Dodatkowe 6 miesięcy stracone na użeranie się z kretynem, którego (niestety) kochałam ;|

Dobrze że zerwaliśmy
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:46   #40
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez mimochodem Pokaż wiadomość
Moje doświadczenia po powrocie:

Przez pierwszy miesiąc było prawie jak w bajce, potem coś mu odwaliło i wszystko się zmieniło.

Wniosek:

Dodatkowe 6 miesięcy stracone na użeranie się z kretynem, którego (niestety) kochałam ;|

Dobrze że zerwaliśmy
The show must go on!
Coś się skończyło, coś się zaczyna...
Też wracałam i zrywałam i wracałam i w koło... Aż w końcu stwierdziłam że szkoda moich nerwów zostawiłam drania i poznałam kogoś dużo lepszego, którego też zostawiłam bo baba ze mnie z wymaganiami kosmicznymi. Co za ród Ale może trafię na księcia;D

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się na miesiąc bym moga się przekonac czy chce z nim być.. somplikowana sytuacja nie chce wchodzić w szczegóły. W kazdym razie było to najlepsze rozwiązanie z mozliwych...
Jeszcze nie dawno nie potrafiłam sobie wyobrazić życia bez niego. To na prawdę dobry,kochający człowiek, bardzo wartościowy..


jak sprawdzić czy się kogoś na prawdę kocha?
mam straszny mętlik w głowie
nie myślałam, że mi się to kiedys przydarzy (póki czegoś nie doświadczysz nie wiesz jak to może wyglądać, jak na to zareagujesz)
Czyli teraz dużo czasu poświęcasz na wpatrywanie się w głąb siebie i w to co czujesz. Gdzieś kiedyś czytałam cytaty które brzmiały mniej więcej tak:
Tam gdzie zaczynają się wątpliwości kończy się miłość
oraz
Gdy zastanawiasz się że kochasz, kochać przestałeś.

Pewnie w necie gdzieś są.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:09   #41
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
The show must go on!
Coś się skończyło, coś się zaczyna...
Też wracałam i zrywałam i wracałam i w koło... Aż w końcu stwierdziłam że szkoda moich nerwów zostawiłam drania i poznałam kogoś dużo lepszego, którego też zostawiłam bo baba ze mnie z wymaganiami kosmicznymi. Co za ród Ale może trafię na księcia;D



Czyli teraz dużo czasu poświęcasz na wpatrywanie się w głąb siebie i w to co czujesz. Gdzieś kiedyś czytałam cytaty które brzmiały mniej więcej tak:
Tam gdzie zaczynają się wątpliwości kończy się miłość
oraz
Gdy zastanawiasz się że kochasz, kochać przestałeś.

Pewnie w necie gdzieś są.
Według mnie te rady są do kitu Tam gdzie zaczynają się wątpliwości czasem po prostu kończy się patrzenie na świat przez różowe okulary, zaczyna się odpowiedzialność.
I gdy ktoś zastanawia się czy kocha to według mnie robi to wyłącznie z rozsądku, bo niestety ale samą miłością się żyć nie da. Prawdziwa miłość nie umiera nigdy, miłość może się zmienić, ale kochać nie da się przestać.
takie moje zdanie
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***



Edytowane przez menorka
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:11
menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:17   #42
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Dociakowa.... ''Walcz o swoje szczęście!'' aby jak walczyć, po tym jak partner nas zostawia... ? Skąd wziąśc tyle odwagi, by podejść, pogadać i spytać czy możemy spróbować jeszcze raz ? tyle pytań się nasuwa a nie wiadomo, czy druga strona czegoś chce, czy tylko sobie nadzieje robie...
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:49   #43
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
Według mnie te rady są do kitu Tam gdzie zaczynają się wątpliwości czasem po prostu kończy się patrzenie na świat przez różowe okulary, zaczyna się odpowiedzialność.
I gdy ktoś zastanawia się czy kocha to według mnie robi to wyłącznie z rozsądku, bo niestety ale samą miłością się żyć nie da. Prawdziwa miłość nie umiera nigdy, miłość może się zmienić, ale kochać nie da się przestać.
takie moje zdanie
A gdzie tu jest mowa o radach?
Nie no oczywiście najlepiej poprosić o wyciąg z konta, zestaw badań, drzewo genealogiczne przeszperać... W końcu trzeba myśleć rozsądnie.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:07   #44
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

ja normalnie poszłam i zapytałam się, ryczałam jak głupia, ale otrzymałam odpowiedź, powiedział, co o wszystkim myśli i... już. nie wiem, żaden problem... byliśmy razem długo, więc nie wstydziłam się go, wiedział, jaka jestem, więc nie bałam się tego, że mnie wyśmieje albo nie zważałam na to.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:13   #45
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
A gdzie tu jest mowa o radach?
Nie no oczywiście najlepiej poprosić o wyciąg z konta, zestaw badań, drzewo genealogiczne przeszperać... W końcu trzeba myśleć rozsądnie.
Te cytaty są do kitu. I gdzie ja napisałam, że trzeba coś sprawdzać? Myśleć rozsądnie to nie znaczy szpiegować. Bo chyba coś sobie dopowiedziałaś
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:59   #46
evcoooook
Raczkowanie
 
Avatar evcoooook
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 69
GG do evcoooook
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Hmm całe życie uważałam, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ale patrząc dzisiaj, z zupełnie innego punktu widzenia to dałabym wszystko żeby był ex od 2 dni do mnie wrócił choc nie wiem, czy taki związek po rozstaniu ma sens.. Albo będzie IDEALNIE, albo nie wyjdzie z tego NIC. Bo nigdy nie będzie tak samo jak było..
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
evcoooook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:26   #47
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
Te cytaty są do kitu. I gdzie ja napisałam, że trzeba coś sprawdzać? Myśleć rozsądnie to nie znaczy szpiegować. Bo chyba coś sobie dopowiedziałaś
Złość piękności szkodzi. Skończ ten off bo do niczego nie prowadzi. A cytaty trzeba zrozumieć żeby się wypowiadać.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:32   #48
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Złość piękności szkodzi. Skończ ten off bo do niczego nie prowadzi. A cytaty trzeba zrozumieć żeby się wypowiadać.
Nie to raczej nie off. I rozumiem je doskonale. A nawet się nie złoszczę, bo nie mam na co. Ja po prostu uważam, że zastanawiając się nad powrotem nie wolno kierować się jakimiś głupimi cytatami. Te są głupie. I mało życiowe. I nie myśl, że próbuję Ci dogryźć, tak nie jest.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***



Edytowane przez menorka
Czas edycji: 2010-01-13 o 17:33 Powód: dopisek
menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:38   #49
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

ja mam dość pogmatwaną sytuację więc z tymi wątpliwościami to nie do końca tak, że kończy się miłość.. sama nie wiem .. przez ostatni miesiąc żyję jak cień siebie, próbuję się pozbierać i dowiedzieć czego chcę od życia i za chole.. nie potrafię.. czuję się rozbita nie tylko jeśli chodzi o związek ale i całe moje życie.
przepraszam za OT
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 17:56   #50
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
ja mam dość pogmatwaną sytuację więc z tymi wątpliwościami to nie do końca tak, że kończy się miłość.. sama nie wiem .. przez ostatni miesiąc żyję jak cień siebie, próbuję się pozbierać i dowiedzieć czego chcę od życia i za chole.. nie potrafię.. czuję się rozbita nie tylko jeśli chodzi o związek ale i całe moje życie.
przepraszam za OT
Nie przepraszaj. Każdy ma czasami takie chwile. Masz z kim o tym porozmawiać? Koleżanka, siostra która po prostu będzie?




Menorko mój podpis wszystko wyjaśnia. Pozdrawiam.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:04   #51
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Nie przepraszaj. Każdy ma czasami takie chwile. Masz z kim o tym porozmawiać? Koleżanka, siostra która po prostu będzie?




Menorko mój podpis wszystko wyjaśnia. Pozdrawiam.
Bardzo mi przykro, że się z Tobą nie zgadzam. Nie wiedziałam, że to aż tak boli
Moim zdaniem wnoszą, bo może dzięki temu któraś dziewczyna nie będzie kierować się tymi głupimi cytatami i spróbuję zrobić coś ze swoimi życiem i tutaj mam na myśli powrót do swojego eks.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:16   #52
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Na poziom niektórych komentarzy nie chce mi się odpowiadać. Zakończ więc swój monolog
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:19   #53
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Nie przepraszaj. Każdy ma czasami takie chwile. Masz z kim o tym porozmawiać? Koleżanka, siostra która po prostu będzie?
.
Mam ale to nic nie daje.. nie pomaga..

dobra dosyć smęcenia..

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro, że się z Tobą nie zgadzam. Nie wiedziałam, że to aż tak boli
Moim zdaniem wnoszą, bo może dzięki temu któraś dziewczyna nie będzie kierować się tymi głupimi cytatami i spróbuję zrobić coś ze swoimi życiem i tutaj mam na myśli powrót do swojego eks.
ale dlaczego zaraz musisz tak wyjeżdżać? że głupie..?
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:21   #54
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Mam ale to nic nie daje.. nie pomaga..

dobra dosyć smęcenia..

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



ale dlaczego zaraz musisz tak wyjeżdżać? że głupie..?

Smęć, smęć;D Ja miałam taki dzień jęczenia w ostatnim tygodniu ale już powoli się układa!
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:22   #55
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Dziewczyny nie warto się ''kłócić'' o cytaty ten wątek nie został po to założony mamy sobie tu pomóc podzielić się doświadczeniem, opiniami, doradzić, co do tym cytatów to każdy postrzega to inaczej dla niektórych z nas będą miały one głębszy sens inne go przeczytają i nawet nie zastanowią się nad znaczeniem tego to tak jak z cytatem, że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki cytat mówi o tym, że rzeka nigdy nie będzie taka sama, bo cały czas płynie i woda jest inna i z innych brzegów można do niej wejść, ale większość ludzi rozumie to, że nie warto 2 razy zaczynać tego samego a to nie o to tu chodzi więc liczę na wasze komentarze dotyczące zadanego pytania i podzielenia się swoimi przeżyciami
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:26   #56
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez sensacjonelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie warto się ''kłócić'' o cytaty ten wątek nie został po to założony mamy sobie tu pomóc podzielić się doświadczeniem, opiniami, doradzić, co do tym cytatów to każdy postrzega to inaczej dla niektórych z nas będą miały one głębszy sens inne go przeczytają i nawet nie zastanowią się nad znaczeniem tego to tak jak z cytatem, że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki cytat mówi o tym, że rzeka nigdy nie będzie taka sama, bo cały czas płynie i woda jest inna i z innych brzegów można do niej wejść, ale większość ludzi rozumie to, że nie warto 2 razy zaczynać tego samego a to nie o to tu chodzi więc liczę na wasze komentarze dotyczące zadanego pytania i podzielenia się swoimi przeżyciami
Polać jej:P Dobrze godo!

Lubię ten cytat z rzeką, wg mnie broni się sam.
A Ty jak się dzisiaj czujesz? Jakieś kroki podjęte?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:34   #57
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Czy jakieś kroki podjęte.... hmm..... myślę, myślę, rozmyślam i kurde boje się .... boję się może odrzucenia, bo teraz robię sobie nadzieje, że możemy wrócić do siebie, a jak się okaże, że on już nie będzie chciał to co wtedy wyzbędę się złudzeń, nadziei, którymi teraz żyję, ale z 2 strony jeśli nie spróbuje to będę się tak zadręczać tymi wszystkimi pytaniami...

A jak się czuje... rano totalny dołek ale teraz już lepiej
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:39   #58
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez sensacjonelka Pokaż wiadomość
Czy jakieś kroki podjęte.... hmm..... myślę, myślę, rozmyślam i kurde boje się .... boję się może odrzucenia, bo teraz robię sobie nadzieje, że możemy wrócić do siebie, a jak się okaże, że on już nie będzie chciał to co wtedy wyzbędę się złudzeń, nadziei, którymi teraz żyję, ale z 2 strony jeśli nie spróbuje to będę się tak zadręczać tymi wszystkimi pytaniami...

A jak się czuje... rano totalny dołek ale teraz już lepiej
Mnie zazwyczaj dołki łapią w nocy ostatnio mnie złapał przy piosence Cree ale popłakałam, popłakałam i przeszło
Jakieś oczyszczenie nastąpiło organizmu widocznie z toksyn

Wolisz żyć w niepewności? Jestem za impulsywna i chcę wiedzieć już i teraz albo w jedną albo w drugą stronę. Takie stany "zawieszenia" mnie strasznie męczą, wykańczają psychicznie.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:44   #59
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Mam ale to nic nie daje.. nie pomaga..

dobra dosyć smęcenia..

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



ale dlaczego zaraz musisz tak wyjeżdżać? że głupie..?
Od razu powiedziałam że według mnie są głupie. Nie każe Wam tak myśleć.
A ten cytat z rzeką jest według mnie wyjątkowo mądry i życiowy
A i Dociakowa gadaj z ludźmi jak możesz, ale pamiętaj, żeby dać dojść do głosu samemu sercu, myślę że to pomoże i wreszcie zrozumiesz co masz robić.
Sensacjonelka spróbuj. Stracisz tak naprawdę tylko obawy i ewentualnie jakieś złudzenia. Wbrew pozorom to nie takie trudne.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:47   #60
sensacjonelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: POWRÓT po rozstaniu....

Tak to prawda, że męczą ... napisałaś ''wolisz żyć w niepewności?'' wiesz w końcu to on powiedział, że już nie chce, że ma dość, że to koniec a chce go odzyskać tylko przez to, że trochę w tym mojej winy było, wiem, że miał racje... ale jeśli pogadam z nim i mi powie to co kilka tygodni temu to ten ból znowu się nasili i od początku będzie płacz, smutek... z jednej strony chciałabym z drugiej boje się ... może lepiej poczekać więcej czasu, aż on to przemyśli z drugiej możne właśnie czekając ten czas nas od siebie oddali i stanę mu się obojętna....
sensacjonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.