Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 21:30   #391
MonaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Spokojnie mozesz to wszystko stosować. Będzie dobrze,ale zastanowiłabym się nad tą Venitą...Masz gdzies jej sklad ?
yy nie mam, ale to w sumie balsam odzywczy ktory koloryzuje no i uzywam raz na miesiac. wiec mysle ze nie zaszkodzi. jak znajde prace to kupie sobie tą placentę ;>
__________________
_a gdy przy Tobie śpię, własne serce czuję w gardle.
MonaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:43   #392
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez MonaG Pokaż wiadomość
yy nie mam, ale to w sumie balsam odzywczy ktory koloryzuje no i uzywam raz na miesiac. wiec mysle ze nie zaszkodzi. jak znajde prace to kupie sobie tą placentę ;>
A skąd ta pewnosc ,ze to balsam odzywczy? To co napisane w najbardziej widocznym miejscu to niestety tylko reklama Najwazniejszy jest sklad.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 10:54   #393
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Po przeczytaniu wątku kupiłam placentę MIL MIL . Jestem w trakcie połowy drugiego opakowania i kurcze ona NIC NIE DZIAŁA wydałam 100 zł na próżno. Nie zauważyłam aby włosy przestały mi wypadać( wypadaja tak jak wypadały) nie ma nowych włosków przy skórze głowy, a w dodatku stan moich włosów niw uległ polepszeniu nawet w najmniejszym stopniu. Stracone pieniądze i czas na wcieranie tego płynu w skórę głowy

Następnym razem kupie seboradin może on coś pomoże..
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:13   #394
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cudak, naprawde myślałaś ze zobaczysz efekty po połowie opakowania??? przeciez to nie magiczny płyn! czasami trzeba wetrzeć i dwa opakowania by były efekty a Tobie już brakuje cierpliwości po połowie pierwszego...Seboradin tez nie jest magiczny, też trzeba go sporo użyć by było widać efekty!
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:29   #395
100mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Doruś, Cudak1 Napisała że jest w połowie drugiego.
1.Może cudak powinnaś stosować placente codziennie.
2.Pamiętaj że tej placenty musi być jak najwięcej na skórze głowy, a nie na włosach
3.Masaż przy tej tańszej placencie (35zł) jest niezbędny, ta droższa (90zł) ma w skladzie kapsaicyne, która momentalnie poprawia krążenie krwi w skórze i masaż może trwać krócej
4.Ja już kończę drugie opakowanie (1 ampułka placenty za 90 zł) i widzę efekty: łojotok ustał, wypadanie jest w normie (do 30 włosów/dziennie może mniej), zaczynają sie pojawiać odrosty. Dzisiaj będę miał placente ale za 35 zł i będę stosował 2 razy w tygodniu;]
Pozdrawiam
100mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:00   #396
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Cudak, naprawde myślałaś ze zobaczysz efekty po połowie opakowania??? przeciez to nie magiczny płyn! czasami trzeba wetrzeć i dwa opakowania by były efekty a Tobie już brakuje cierpliwości po połowie pierwszego...Seboradin tez nie jest magiczny, też trzeba go sporo użyć by było widać efekty!
cudak1 napisała, że jest po połowie DRUGIEGO opakowania...tak w ramach sprostowania

tak czy siak za zaczynam trzecie i dopiero teraz widzę efekty w postaci małych włosków
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:59   #397
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez 100mil Pokaż wiadomość
Doruś, Cudak1 Napisała że jest w połowie drugiego.
1.Może cudak powinnaś stosować placente codziennie.
2.Pamiętaj że tej placenty musi być jak najwięcej na skórze głowy, a nie na włosach
3.Masaż przy tej tańszej placencie (35zł) jest niezbędny, ta droższa (90zł) ma w skladzie kapsaicyne, która momentalnie poprawia krążenie krwi w skórze i masaż może trwać krócej
4.Ja już kończę drugie opakowanie (1 ampułka placenty za 90 zł) i widzę efekty: łojotok ustał, wypadanie jest w normie (do 30 włosów/dziennie może mniej), zaczynają sie pojawiać odrosty. Dzisiaj będę miał placente ale za 35 zł i będę stosował 2 razy w tygodniu;]
Pozdrawiam
Może rzeczywiście powinnam byc bardziej cierpilwa. Ja mam taką placentę czarna w czerwną kratke mil mil, może akurat ta jest słaba. Mogłabys mi napisać jakiej Ty używasz? I mam jeszcze jedno pytanie czy u Ciebie też na skórze głowy tworzą sie w niektórych miejscach takie małe strupki bo ja zauważyłam u siebie takie odkąd zaczęłam używać tej placenty. Może mam z jakiegoś lewego pochodzenia:eek :
kupiłam na allegro http://www.allegro.pl/item438400113_..._placenty.html

pozdrawiam serdecznie
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 17:55   #398
100mil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście powinnam byc bardziej cierpilwa. Ja mam taką placentę czarna w czerwną kratke mil mil, może akurat ta jest słaba. Mogłabys mi napisać jakiej Ty używasz? I mam jeszcze jedno pytanie czy u Ciebie też na skórze głowy tworzą sie w niektórych miejscach takie małe strupki bo ja zauważyłam u siebie takie odkąd zaczęłam używać tej placenty. Może mam z jakiegoś lewego pochodzenia:eek :
kupiłam na allegro http://www.allegro.pl/item438400113_..._placenty.html

pozdrawiam serdecznie
Jestem facetem ;]

Już kończę kurację tą placentą http://allegro.pl/item439299865_placenta_hp.html która zawiera najwięcej wyciągu z placenty i nie jest na bazie alkoholu.
Placenta mil mil jest bogata za to w wyciągi z ziół w tym wyciąg z placenty, jest ich mnóstwo, ale nie ma wyciągu z nasion papryczki chilli czyli kapsaicyny. Zatem najlepiej wykonać masaż przed nałożeniem płynu na skóre głowy i potem znowu masaż.
Niestety, ale tak to działa.
Strupków nie zauważyłem. Mogą to być skupiska łoju, które gromadzą sie w mieszku włosowym, a następnie wypadają razem z włosem i mogą pozostawać na skórze.

P.s. Na wszelki wypadek powiem ku pamięci: Placente stosujemy na oczyszczoną(umytą) skórę głowy, inaczej z zabiegu nici i zmarnowana buteleczka na marne.

Pozdrawiam
100mil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 07:41   #399
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez 100mil Pokaż wiadomość
Doruś, Cudak1 Napisała że jest w połowie drugiego.
1.Może cudak powinnaś stosować placente codziennie.
2.Pamiętaj że tej placenty musi być jak najwięcej na skórze głowy, a nie na włosach
3.Masaż przy tej tańszej placencie (35zł) jest niezbędny, ta droższa (90zł) ma w skladzie kapsaicyne, która momentalnie poprawia krążenie krwi w skórze i masaż może trwać krócej
4.Ja już kończę drugie opakowanie (1 ampułka placenty za 90 zł) i widzę efekty: łojotok ustał, wypadanie jest w normie (do 30 włosów/dziennie może mniej), zaczynają sie pojawiać odrosty. Dzisiaj będę miał placente ale za 35 zł i będę stosował 2 razy w tygodniu;]
Pozdrawiam
Przepraszam Cudaku, źle przeczytałam
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 08:04   #400
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Przepraszam Cudaku, źle przeczytałam
Nie ma problema

Cytat:
Napisane przez 100mil Pokaż wiadomość
Jestem facetem ;]

Już kończę kurację tą placentą http://allegro.pl/item439299865_placenta_hp.html która zawiera najwięcej wyciągu z placenty i nie jest na bazie alkoholu.
Placenta mil mil jest bogata za to w wyciągi z ziół w tym wyciąg z placenty, jest ich mnóstwo, ale nie ma wyciągu z nasion papryczki chilli czyli kapsaicyny. Zatem najlepiej wykonać masaż przed nałożeniem płynu na skóre głowy i potem znowu masaż.
Niestety, ale tak to działa.
Strupków nie zauważyłem. Mogą to być skupiska łoju, które gromadzą sie w mieszku włosowym, a następnie wypadają razem z włosem i mogą pozostawać na skórze.

P.s. Na wszelki wypadek powiem ku pamięci: Placente stosujemy na oczyszczoną(umytą) skórę głowy, inaczej z zabiegu nici i zmarnowana buteleczka na marne.

Pozdrawiam
Dziekuje bardzo za podpowiedz
Następnym razem kupie tą placentę co Uu Ciebie w linku. Ale zastanawiam sie też czy seboradin by się u mnie nie sprawdził ale jakiś inny specyfik na wzmocnienie . Mi tak bardzo włosy nie wypadają, chciałabym tylko by były gęstsze i mocniejsze..

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-19 o 10:06 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:09   #401
Godlesia999
Raczkowanie
 
Avatar Godlesia999
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście powinnam byc bardziej cierpilwa. Ja mam taką placentę czarna w czerwną kratke mil mil, może akurat ta jest słaba. Mogłabys mi napisać jakiej Ty używasz? I mam jeszcze jedno pytanie czy u Ciebie też na skórze głowy tworzą sie w niektórych miejscach takie małe strupki bo ja zauważyłam u siebie takie odkąd zaczęłam używać tej placenty. Może mam z jakiegoś lewego pochodzenia:eek :
kupiłam na allegro http://www.allegro.pl/item438400113_..._placenty.html
Ja używam tej samej i widzę rezultaty. Ja zamwiałam u tego sprzedawcy co zaznacza na opakowaniu "uwaga szkło" i rzeczywiście ampułki były w całości. Tylko że ja zapłaciłam za 2 opakowania razem z przesyłką 80zł.
U mnie nie ma żadnych strupków, tylko trochę swędzi mnie głowa ale to chyba dobroczynne działanie placenty. U mnie zmniejszyła się ilość wypadających włosów dopiero pod koniec 2-giego opakowania więc bądż cierpliwa.
W ogóle to myślę że na spektakularne efekty to trzeba poczekać naprawdę długo. Zanim odrosną te malutkie "uśpione" włoski musi "upłynąć dużo wody". Ja zamierzam zużyć 4 opakowania, zrobić przerwę i jeszcze raz spróbuję( oczywiście jeśli będzie mi mało). Cudów nie ma żeby coś osiągnąć to trzeba nad tym popracować. Nie mniej jednak ta placenta działa, przynajmniej u mnie.
Godlesia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 15:41   #402
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Godlesia999 Pokaż wiadomość
Ja używam tej samej i widzę rezultaty. Ja zamwiałam u tego sprzedawcy co zaznacza na opakowaniu "uwaga szkło" i rzeczywiście ampułki były w całości. Tylko że ja zapłaciłam za 2 opakowania razem z przesyłką 80zł.
U mnie nie ma żadnych strupków, tylko trochę swędzi mnie głowa ale to chyba dobroczynne działanie placenty. U mnie zmniejszyła się ilość wypadających włosów dopiero pod koniec 2-giego opakowania więc bądż cierpliwa.
W ogóle to myślę że na spektakularne efekty to trzeba poczekać naprawdę długo. Zanim odrosną te malutkie "uśpione" włoski musi "upłynąć dużo wody". Ja zamierzam zużyć 4 opakowania, zrobić przerwę i jeszcze raz spróbuję( oczywiście jeśli będzie mi mało). Cudów nie ma żeby coś osiągnąć to trzeba nad tym popracować. Nie mniej jednak ta placenta działa, przynajmniej u mnie.
Dziękuje
spróbuje dłużej jej poużywać
Tylko ten pan sprzedaje teraz ta placentę za 99 zł bez przesyłki ( Może kupowałaś dużo wcześniej)
pozdrawiam
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 18:35   #403
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dziewczyny mam pytanko jutro juz bede w posiadaniu tego specyfiku i radosci w sercu mam ogromna powiedzcie mi tylko na ile uzyc starczy jedna ampulka? na dwa trzy?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 23:34   #404
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko jutro juz bede w posiadaniu tego specyfiku i radosci w sercu mam ogromna powiedzcie mi tylko na ile uzyc starczy jedna ampulka? na dwa trzy?
hmm.... na jedno
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 10:04   #405
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja miałam ampułki 10 ml i były dla mnie za duże. Pod koniec kuracji zużywałam pół ampułki i zatykałam ją papierkiem. Nastęnego dnia zużywałam ją (myję wlosy codziennie).
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:59   #406
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ja też mam tą 10 ml ale używam jej na raz wtedy mam pewność ze wszędzie ją dobrze wtarłam
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:09   #407
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja na początku zużywałam całą, włosy miałam całe mokre, ale co tam - wcierałam w skórę i włosy, a pod koniec kuracji wystarczało pół ampułki. Ścięłam włosy, tomiało w tym wypadku duże znaczenie. A poza tym chciałam "zaoszczędzić", bo nie było mojej placenty na allegro.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:03   #408
Godlesia999
Raczkowanie
 
Avatar Godlesia999
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Być może ampułki po 10 ml można podzielić na dwa razy, tylko pytanie czy po otwarciu na drugi dzień zachowuje swoje właściwości? Czy się np. nie utleniają aktywne składniki?
Ja mam tą po 6 ml, więc nie dzielę jej bo za mało by było do wcierania.
Godlesia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 20:56   #409
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

.. tez tak wlasciwie sadze, wiec moze bede stosowanac na raz jedna:0 przynajmniej na DOBRY poczatek ;D;D hehe juz sie nie moge doczekac buska ;*
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 11:55   #410
^FrOzEn^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 14
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Witajcie

Nie uzywam placenty (dopiero bede zamawial), ale chcialem tutaj wtracic pare slow na temat stosowania wcierek naskalpowych, tak ogolnie.

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze przy stosowaniu tego typu srodkow moze wystapic zwiekszone wypadanie wlosow, ktore moze byc zwiazane z niewlasciwym masazem skory glowy podczas ich aplikacji. Przy myciu wlosow, czesaniu, wcieraniu "ampulek" i lotionow slabe wlosy (slabo zakotwiczone w skorze glowy) sa sukcesywnie "nadszarpywane", zwlaszcza przy mocnym tarciu (ja mam cienkie i takie tepe wlosy co sie placza podczas mycia, tak dziwnie "przyklejaja" do palcow). Czesc z nich wypadnie w trakcie mycia, splukiwania, czesania, badz wcierania roznych mikstur, a czesc dopiero za ktoryms tam razem.
Dlatego warto postarac sie o wzmocnienie wlosow zanim jeszcze one wyrosna na miejscu tych, ktore wypadly, szczegolnie w trakcie przeprowadzania kuracji np. placenta. W tym miejscu trzeba by rozwazyc suplementacje witaminkami i mikroelementami, zmiane diety, itp. Nie bede tutaj mowil o rzeczach oczywistych

Nalezy takze pamietac, ze nowy wlos nie "wyskoczy" nam z powierzchni skory z dnia na dzien. Srednio wlosy rosna 1 - 1,5 cm na miesiac i trzeba o tym pamietac. Takze trzeba pamietac o tym, ze wlos nie wyrasta tuz przy powierzchni skory, a jest on osadzony nieco glebiej i trzeba odczekac jakis czas zanim wynurzy sie on na powierzchnie skory. Predkosc wzrostu wlosa jest sprawa indywidualna i zapewne dlatego czesc z Was widzi efekty stosowania placenty szybciej niz reszta.

Wiec nie nalezy sie, drogie Panie zniechecac Trzeba czekac cierpliwie na poprawe i myslec pozytywnie, bez stresowania sie oraz pamietac o umiejetnym poslugiwaniu sie palcami rak w trakcie mycia wlosow, aplikacji wcierek (srodkow do stylizacji takze). Moze warto zainwestowac w jakas specjalistyczna szczotke do masazu skory glowy?

No i nie zapominajmy o odzywianiu wlosow "od srodka".

Pozdrawiam serdecznie. Napewno odezwe sie jak juz zakupie ampulki i zaczne je stosowac.

/Pawel
^FrOzEn^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 15:46   #411
KittyKati
Raczkowanie
 
Avatar KittyKati
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez ^FrOzEn^ Pokaż wiadomość
Witajcie

Nie uzywam placenty (dopiero bede zamawial), ale chcialem tutaj wtracic pare slow na temat stosowania wcierek naskalpowych, tak ogolnie.

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze przy stosowaniu tego typu srodkow moze wystapic zwiekszone wypadanie wlosow, ktore moze byc zwiazane z niewlasciwym masazem skory glowy podczas ich aplikacji. Przy myciu wlosow, czesaniu, wcieraniu "ampulek" i lotionow slabe wlosy (slabo zakotwiczone w skorze glowy) sa sukcesywnie "nadszarpywane", zwlaszcza przy mocnym tarciu (ja mam cienkie i takie tepe wlosy co sie placza podczas mycia, tak dziwnie "przyklejaja" do palcow). Czesc z nich wypadnie w trakcie mycia, splukiwania, czesania, badz wcierania roznych mikstur, a czesc dopiero za ktoryms tam razem.
Dlatego warto postarac sie o wzmocnienie wlosow zanim jeszcze one wyrosna na miejscu tych, ktore wypadly, szczegolnie w trakcie przeprowadzania kuracji np. placenta. W tym miejscu trzeba by rozwazyc suplementacje witaminkami i mikroelementami, zmiane diety, itp. Nie bede tutaj mowil o rzeczach oczywistych

Nalezy takze pamietac, ze nowy wlos nie "wyskoczy" nam z powierzchni skory z dnia na dzien. Srednio wlosy rosna 1 - 1,5 cm na miesiac i trzeba o tym pamietac. Takze trzeba pamietac o tym, ze wlos nie wyrasta tuz przy powierzchni skory, a jest on osadzony nieco glebiej i trzeba odczekac jakis czas zanim wynurzy sie on na powierzchnie skory. Predkosc wzrostu wlosa jest sprawa indywidualna i zapewne dlatego czesc z Was widzi efekty stosowania placenty szybciej niz reszta.

Wiec nie nalezy sie, drogie Panie zniechecac Trzeba czekac cierpliwie na poprawe i myslec pozytywnie, bez stresowania sie oraz pamietac o umiejetnym poslugiwaniu sie palcami rak w trakcie mycia wlosow, aplikacji wcierek (srodkow do stylizacji takze). Moze warto zainwestowac w jakas specjalistyczna szczotke do masazu skory glowy?

No i nie zapominajmy o odzywianiu wlosow "od srodka".

Pozdrawiam serdecznie. Napewno odezwe sie jak juz zakupie ampulki i zaczne je stosowac.

/Pawel

i tutaj musze sie ,drogi Pawle , z twoja wypowiedzia zgodzic. jesli chodzi o ''wyszarpywanie '' wlosow podczas mycia ,wcierania ,suszenia itp. to dokladnie tak jest u mnie. Kiedys gdy jeszcze moglam sie poszczycic gesta czupryna ,mialam tendencje do ''szorowania'' wlosow podczas mycia ,bo wydawalo mi sie ze tylko w ten sposob dobrze je oczyszcze.Dzis ,po ponad pol roku wypadania wlosow ,obchodze sie z nimi jak z jajkiem. I zauwazylam ze to przynosi efekty.Co do placenty to caly czas ja stosuje ...na przemian z ampulkami seboradin..ale po placencie wlosy mam ladniejsze Musze przyznac ze ostatnio ilosc traconych wlosow znacznie sie zmniejszyla ..z 400 do ok 120..nie wiem dlaczego,byc moze to placenta dopiero teraz zaczela dzialac ,moze tez widac efekty stosowanych przeze mnie od stycznia metod ...mam nadzieje ze obejdzie sie bez endokrynologa.Na glowce mam juz las odrostow ktore stercza z kazdego przedzialka..jesli uda mi sie utrzymac ten efekt to pozostanie tylko czekac na zageszczenie czupryny ..oby!
planuje jeszcze sie ''dosuplementowac'' bo z tym wzmocnieniem od srodka rowniez masz racje ogolnie mialam juz okresy totalnego zalamania i rezygnacji ale teraz znienacka przyszla poprawa.Dlatego ,dziewczyny ,nie zniechecajcie sie i atakujcie swoje wlosy na wszystkich frontach- od zewnatrz ,od wewnatrz .
Aha i jeszcze jedna moja refleksja -zauwazylam ze kiedy nie mylam dlugo glowy i moje wlosy mozno sie przetluscily to pozniej przy myciu wypadalo ich 2 razy wiecej zatem lepiej chyba myc czesciej niz rzadziej,bo lojotok nasila problem.
Oczywiscie jesli mowimy o wlosach przetluszczajacych sie.
__________________
Nie bój się śmierci ..
obawiaj się raczej niespełnionego życia ...
KittyKati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:51   #412
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Tego Placent Hail liquid nie stosowałam, na razie jestem razem z moim facetem na etapie łykania Inneovu - ja gęstość włosów, a on Inneov homme i oboje liczymy na cudowne efekty, o których mnóstwo piszą na forach
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 17:55   #413
alba.alba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dziewczyny, po pierwsze to mam pytanie, w jaki sposób ustalacie liczbę wypadniętych włosów? Przecież one wypadają też w ciągu dnia samoistnie, więc nie da się tego określić tylko na podstawie obserwacji szczotki czy sitka w łazience.

Mam też pewną dość oczywistą uwagę. Czytam tutaj, że czasami obserwujecie, że raz wam wypada więcej włosów, a raz mniej. Doszukujecie się różnych głębokich przyczyn tego stanu rzeczy, a przyczyna może być bardzo prozaiczna. Otóż np. jednego dnia nosimy włosy spięte, w ciągu dnia ich nie czeszemy, więc włosy nie mają jak wypadać. I wtedy wieczorem, jak rozpuścimy włosy i je wyczeszemy, to zauważymy o wiele więcej włosów na szczotce niż tego dnia, kiedy miałyśmy włosy rozpuszczone, bo one wtedy wypadały stopniowo.
alba.alba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 11:40   #414
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Zamówiłam kolejną porcję placenty - tej po 29 zł 10ml. Jednak na moje włosy najlepiej działa placenta (ze wszystkiego co stosowałam). Także czekam.

Jeśli chodzi o obserwowanie liczby wypadniętych włosów - ja widzę ile wypada po myciu i czesaniu, jeśli coraz więce to znak, że trzeba coś zaaplikować.
Ja teraz myję włosy dermeną, potem mgiełkę radical, raz w tyg. używam wax. No i czekam na placentę.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:19   #415
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Właśnie dzisiaj odebrałam przesyłkę z placentą ,kupiłam ją na allegro za 29 zł,biało-niebieskie opakowanie,ampułki po10ml,miała być p/wypadaniu włosów,a okazało się ,że z tyłu opakowania jest napisane że to jest kuracja odbudowująca, zwększająca elastyczność i nawilżająca włosy i nic nie jest napisane o żadnym wypadaniu!!!!Nawet wciera ją się we włosy,a nie w skórę głowy!Czy ktoś stosował tąplacentę i czy ona rzeczywiście jest na wypadanie włosów?
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 10:20   #416
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja stosowałam, zużyłam 2 opakowania, a wczoraj dotarły dwa następne. Placenta jak najbardziejh pomaga na wypadanie włosów. Berdzo mi pomogła na wypadanie, zwiększa objętość włosów, są one zdrowsze, lepiej się układają. Ta placenta zawiera wyciągi z ziół, z tego co wyczytałam ze składu. Ja jestem baaardzo zadowlona. A jak zareagują Twoje włosy, czy przestaną wypadać, to sama zobaczysz. Niektórym dziewczynom nie pomaga na wypadanie. Zależy co jest przyczyną nadmiernego wypadania włosów - u mnie farby do włosów.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 12:14   #417
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez madalena73 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj odebrałam przesyłkę z placentą ,kupiłam ją na allegro za 29 zł,biało-niebieskie opakowanie,ampułki po10ml,miała być p/wypadaniu włosów,a okazało się ,że z tyłu opakowania jest napisane że to jest kuracja odbudowująca, zwększająca elastyczność i nawilżająca włosy i nic nie jest napisane o żadnym wypadaniu!!!!Nawet wciera ją się we włosy,a nie w skórę głowy!Czy ktoś stosował tąplacentę i czy ona rzeczywiście jest na wypadanie włosów?
pisałyśmy już o tym, warto jednak przeczytać cały wątek

ja również używam właśnie tej placenty i jest skuteczna. Większość aplikuję na skórę głowy i masuję, ewentualne resztki rozprowadzam na włosach
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:59   #418
kulka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

hej, mam pytanie, poczytałam sobie o tym co tu piszecie i zdecydowałam na zakup Placenty. Znalazłam na allegro ale nie wiem która wybrać??

Ponizej linki

http://www.allegro.pl/item453066596_..._placenty.html
http://allegro.pl/item448240140_plac...quid_hair.html

poza tym ze na jednej aukcji sa 2 opakowania to dla mnie nie różni sie niczym.... no i ceną

czy mogę prosic o wyjasnienie??
kulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 11:25   #419
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez kulka1985 Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie, poczytałam sobie o tym co tu piszecie i zdecydowałam na zakup Placenty. Znalazłam na allegro ale nie wiem która wybrać??

Ponizej linki

http://www.allegro.pl/item453066596_..._placenty.html
http://allegro.pl/item448240140_plac...quid_hair.html

poza tym ze na jednej aukcji sa 2 opakowania to dla mnie nie różni sie niczym.... no i ceną

czy mogę prosic o wyjasnienie??
ten za 2 opakowanie zdziera jak nie wiem co ..polecam ci tego drugiego bo zamawialam juz placente pare razy i ani razu mu sie nie zbila..po pierwsze jest taniej po drugie masz towar od supersprzedawcy.
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 11:35   #420
kulka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

super. Dzięki.
to teraz z niecierpliwością czekam na przesyłkę i.... efekty kuracji
kulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.