robie sie czerwony na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-30, 12:58   #1
daniel_proca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1

robie sie czerwony na twarzy


wiem że te forum skierowane jest głównie do pań ale jestem troche zdesperowany i wszędzie szukam pomocy, mam prawie 20 lat i mam problem a chodzi o to że moja twarz pod wpływem stresu, zakłopotania ale także zimna lub ciepła, wysiłku fizycznego, bardzo pikantnych i gorących potraw robi się czerwona. nie mam z tym raczej problemu w towarzystwie bliższych znajomych , bo czuje się wyluzowany. ogólnie nie jestem nieśmiały i gdyby nie te rumieńce nie miał bym z tym żadnych problemów ale przez to zamykam się w sobie i coraz trudniej jest mi nawiązać znajomość czy wypowiedzieć własne zdanie. trwa to od 5 lat, chyba kiedyś za bardzo spiekłem się na plaży a byłem młody, głupi i uważałem że facetowi nie wypada używać kremów itd. więc praktycznie ich nie stosowałem.
czy wykonuje sie jakies zabiegi, kuracje, a może są leki które mogą mi pomóc?
daniel_proca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:57   #2
crank127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: robie sie czerwony na twarzy

Post stary, ale właściwie całkowicie mogę się pod niego podpiąć.
Mam identyczny problem, który nasila się coraz bardziej, bo w różnych sytuacjach obawiam się, że znowu zrobię się czerwony, co potęguje stres, a w konsekwencji tego, rzeczywiście robię się strasznie czerwony/bordowy na twarzy. Błędne koło.
Wiem, że zależy to głównie od mojej psychiki i to w niej tkwi problem. Jednak nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Jest to strasznie uciążliwe i coraz bardziej oddalam się od ludzi, nawet od znajomych, bo boję się, że to właśnie przy nich zrobię się tak czerwony.
Zaczynam nawet brać pod uwagę pójście do psychologa.

Kurde... POMOCY!.
crank127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.