IPL czy LASER ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 10:06   #1
izka1985m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3
Question

IPL czy LASER ???


Witajcie,

Od jakiegos czasu zaczelam interesowac sie laserowym usuwaniem wloskow. Przebywam obecnie w UK, gdzie dostepny jest laser z firmy RIO, ktory ma usuwac do 60 wloskow na raz. A od niedawna firma Remington wydala na sprzedaz produkt, ktory swiatlem IPL ma usuwac owlosienie. A teraz moje pytanie czy warto kupic takie urzadzenie i 'bawic' sie tym w domku? Czy efekty sa takie same jak w salonie?
Z tego co udalo mi sie dowiedziec, to laserem trzeba ok. 6-8 powtorzen, zeby wloski powypadaly, ale nie wiem jak to jest z tym IPL...
izka1985m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:35   #2
madame tissot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: IPL czy LASER ???

daj sobie spokój z kupowanie lasera do domowego użytku, bo tylko nabijasz kabzę tym , co to tłuką na tajwanie...

jesli laser to w salonie, a do włosów IPL- a już taki do domowego użytku- to jeśli Ci usunie 30 prc włosów po 40 zabiegach, to będzie ekstra!!

strata kasy, to już przestarzała technologia, która w salonach sie nie sprawdza-do usuwania włosów- bo do innych rzeczy IPl są dobre. dlatego wchodzi to na rynek domowy. patenciarze muszą odzyskać kasę, nie?
IPl gabinetowy robi świetnie fotoodmładzanie, stymuluje kolagen, eliminuje płytkie naczynka, łuszczycę itp
ale w domu sobie możesz zrobić krzywdę co najwyżej, choć z dwojga złego, lepiej nie mieć żadnego efektu, niż sie poparzyć
madame tissot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.