lekka fryzrura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 15:25   #1
klocia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Wink

lekka fryzrura


Hey! Kiedyś miałam długie włosy prawie do pasa. Obecnie mam grzywkę i kudełki do połowy łopatek. Jednak włosy wydają się ciężkie. Chciałabym je obciąć tak, by były lekkie i układały się [hyh] w "nieład artystyczny". Lubie gdy nie są ulizane. Czy mogłybyście mi coś polecić? Chciałabym też żeby się lekko falowały i nie wymagały wielominutowego układania.
klocia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 16:52   #2
summersun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WAWA/TORUŃ
Wiadomości: 12
Dot.: lekka fryzrura

Mam podobne włosy i podobny problem... długie, z tyłu prosto obcięte, z przodu z grzywką na bok... i też szukam inspiracji, bo potrzebuję zmiany, więc również chętnie zapoznam się z pomysłami

Jak na razie wymyśliłam cieniowanie z tyłu i postrzępioną grzywkę z przodu.

Może sprobuj.. takie cięcie dodaje fryzurze objętości, nie jesteś ulizana pazurki można wywijać na różne strony, tworząc na głowie artystyczny nieład z przodu może też jakieś pazurki.. jeżeli masz falowane włosy, to dzięki cieniowaniu/warstwom będą się lepiej układały.. tak mi się wydaje

Ja myślę właśnie o czymś takim, żeby za bardzo nie skracać, a jednocześnie coś zmienić
__________________
Pozdrawiam
summersun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:51   #3
klocia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: lekka fryzrura

Dzięki za odpowiedź.

Póki co chce je troche zapuścić żeby po obcięciu nie były takie krótkie....

z tyłem coś się zawsze wymodzi gorzej z przodem czyli grzywką...
kiedyś miałam asymetryczną z prawego boku na lewy, ale całe czoło było jak pod folią...i wiadomo wyskakiwały nowe krostki. poza tym dziecinnie wyglądałam. teraz mam obciętą po skosie. ale niedługo chciałabym ją inaczej obciąć niestety nie mam pomysłu jak....


jeśli fryzjerka wycieniuje mi włosy to będą się falowały??
klocia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 16:54   #4
jjjj8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: lekka fryzrura

Ja byłam ostatnio u fryzjera na cieniowaniu. Efektem tej wizyty mialy byc ,,super lekkie" wlosy i mialy sie ladnie ukladac. A tu nic...... włosy cienkie, przylegają do glowy i nie wygladaja najlepiej
jjjj8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 00:46   #5
summersun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WAWA/TORUŃ
Wiadomości: 12
Dot.: lekka fryzrura

No oczywiście, wszystko zależy od tego jakie są włosy.. jeżeli są zupełnie proste, to raczej nie ma szans, żeby pofalowaly się od samego cieniowania
ale jeżeli są z natury lekko falowane, to po cieniowaniu powinny się lepiej układać.

Cieniowane włosy zazwyczaj układa się na okrągłą szczotkę tak, aby powywijały się w różne strony to nadaje im objętości... jjjj8 spróbuj tak je ułożyć
__________________
Pozdrawiam
summersun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.