Ogromna prośba o pomoc! Wyniki badań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 19:24   #1
Clarieee
Przyczajenie
 
Avatar Clarieee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17

Ogromna prośba o pomoc! Wyniki badań


Witam! Właściwie wątek rozpoczynam w złym dziale, ale nie znalazłam żadnego innego, który odpowiadałby mojemu problemowi. Otóż moja Babcia była ostatnio na badaniach płuc i dostała taki oto wynik:

Spłycenie kąta żebrowo-przeponowego lewego. zrosty. Okolice dolnych biegów wnęk, pasmowate zmiany w typie chronica, poza tym pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych, mierne rozdemowe. Zwapnienia pozapalne we wnęce lewej. Sylwetka serca w normie. Aorta wydłuzona, cień wnęk nieposzerzony.

Z tym wynikiem poszła do lekarza, z tym, że sama nie wiem - albo on nie udzielił jej odpowiednich informacji, albo ona nie potrafi mi ich przekazać, dowiedziałam sie tyle, że została skierowana na kolejne badanie, którym ma być pobranie tkanek z okolic szyi. babcia uparcie twierdzi, że to na pewno rak, do czego ja oczywiście podchodze bardzo sceptycznie.. Dodam jeszcze, że zmiany w płucach są prawdopodbnie pozostałością po niedoleczonej grypie. I tu moja prośba.. Czy ktos z Was mógłby choć trochę spróbować zinterpretować te wyniki? Może mieliście do czynienia z podobna sytuacją.. To dla mnie naprawdę bardzo ważne.. Martwię się, a w tej chwili nie mogę zrobić nic innego. Szukałam na internecie, ale nie wiele się dowiedziałam.
Jeszcze raz przepraszam, za umieszczenie w złym dziale, ale tak jak mówiłam, nie znalazłam odpowiedniego.
Bardzo prosze o pomoc!

Edytowane przez Clarieee
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:27
Clarieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.