SKLEP - ZróbSobieKrem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 3 2,88%
** 2 1,92%
*** 2 1,92%
**** 19 18,27%
***** 78 75,00%
Głosujący: 104. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 16:02   #31
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Złożyłam dwa zamówienia i na pewno będzie więcej. Pełna satysfakcja. Bardzo szybka przesyłka. Kiedy ma się wątpliwości zawsze można zapytać i uzyska się odpowiedź. Każde opakowanie bardzo dobrze opisane.
Otrzymałam gratisy
Polecam!
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:37   #32
hania_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
GG do hania_
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

całkowicie podpisuję się pod wypowiedziami wyżej,duży pozytyw dla tego sklepu,podoba mi się również sposób dodawania gratisów,tam gdzie trzeba o nie poprosić,po prostu nie raz zapomnę i nic nie dostanę do testowania.... a tu już nie muszę o tym myśleć w ogóle fajny towar,szybka przesyłka i spory wybór asortymentowy no i ten zapisywalny koszyk przez 72 godziny mogę dodawać ,usuwać .....
duża 5 dla sklepu
hania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:48   #33
kassandra102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Witam,
Sklepik oceniam na 5 chociaż nie ukrywam ze ostatnie zakupy zrobiłam w Mazidłach skuszona próbkami ( ciekawe czy dostane) oczywiscie w ZSR tez sa próbeczki ale niestety z góry narzucone i nie zawsze mi odpowiadają
Zamawiałam w ZSK 2 razy i za kazdym razem wysyłka błyskawiczna ! Kontakt ze sklepem dobry.
Ceny niższe niz w Mazidłach ale za to niestety nie ma wielu produktów - Mazidła pod tym wzgledem sa lepsze chodź ideałem by było te dwa sklepy połączyc
Ogólnie daję 5+
6 dam jak bedzie mozna gratisy wybierać i nie tylko wtedy jak sie przekroczy pewną kwotę zakupów
Produkty super !
Polecam
kassandra102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:02   #34
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Sklep otrzymuje ode mnie oczywiście najwyższą ocenę, świetny kontakt z Panią Kasią, odpowiedziała szybko na moje wątpliwości i pytania. Poprosiłam o 2 próbeczki i dostałam, dodatkowo prezenty. Sama paczuszka zapakowana bardzo dobrze i bezpiecznie, dotarła do mnie bardzo szybko. Koszyk można zapisać na 72 godziny, co też jest bardzo przydatne dla mnie.

Oby więcej takich porządnych sklepów
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:07   #35
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Daje pięć gwiazdek bo nie ma opcji 4,9
Sklep ma świetny asortyment, dla mnie drugi po Mazidłach, olbrzymi plus za "tematyczne" liposomy, receptariusz moze nei jest duzy ale bardzo pomocny. Do nie dawna, bo chyba już nie, mieli swoje produkty w sklepie w centrum Warszawy. Kupowałam tam dwa razy a ostatnio z wysyłką - w pon. po południu złożyłam zamówienie, w środe paczka została wysłana, w czwartek była już u mnie w domu. Poprosiłam o jakieś próbki do mojego typu cery i dostałam wielką próbke ekstraktu w winogron a tani on nie jest.
Jedyne ale mam do kontaktu z właścicielką - raz wysłaąłm jej pytanie przez formularz na stronie i nigdy nie otrzymałam odpowiedzi, ale nie bede sie tym zniechęcać bo po jednym razie nie można oceniać, a nuż coś sknociłam z moim adresem
Świetny sklep, podsumowując
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:12   #36
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Jestem zachwycona tym sklepem. Błyskawiczna wysyłka, żadnych problemów, milutkie gratisy dopasowane do potrzeb. Pierwsze zakupy nie były zbyt drogie, poprosiłam o jakąś próbkę oleju dla cery suchej i dostałam jojobę oraz próbkę mocznika. Super! Polecam z czystym sumieniem!
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 09:08   #37
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

zaopatrzenie i szybkość jeśli chodzi o dostarczenie przesyłki ok, ale na maile nie odpowiadają
miałam brak w paczce , wysłałam maila i od ponad tygodnia cisza
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 21:11   #38
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Bardzo fajny sklep Spory wybór półproduktów i ich szczegółowy opis na stronie, receptury dla początkujących i próbki. Szybka wysyłka - moje zamówienie było ładnie zapakowane w kartonik, wszystkie buteleczki i pojemniczki szczegółowo opisane.
Stawiam 5
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:20   #39
rude loki
Raczkowanie
 
Avatar rude loki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

bardzo fajny sklep. wszystkie produkty dobrze opisane, bogata oferta, błyskawiczna przesyłka. do tego często ceny niższe niż np. na mazidłach.
jestem bardzo zadowolona z transakcji i na pewno wrócę do tego sklepu
ocena: 5
rude loki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:41   #40
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Mój ulubiony sklep z półproduktami
Bogata oferta, przejrzysta strona, jak już poprzedniczka wspominała ceny niższe niż na mazidłach. Ponadto szybka przesyłka, próbki do każdego zamówienia powyżej 50 zł.
Można zamówić gotowe zestawy, które są ułatwieniem dla osób nie mających wprawy w robieniu kosmetyków.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2011-09-03 o 17:42
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 21:00   #41
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Także i mój ulubiony sklep z tej kategorii (a robiłam zakupy w kilku najpopularniejszych). Lubię ich za:
- błyskawiczną realizację zamówień
- opakowania
- daty ważności (zawsze bardzo rozsądne, jeśli jakiś produkt ma tylko kilka miesięcy - jest to zwykle nadmienione w opisie na stronie)
- ceny (większość produktów tańsza niż gdzie indziej)
- wybór i różnorodność
- przejrzystą i ładną stronę www
- gratisy

Polecam!!!!
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 13:17   #42
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ja póki co mogę powiedzieć, że jestem na etapie realizacji zamówienia, ale już mi się bardzo podoba ten sklep. Bardzo szybki i miły kontakt, wczoraj wpłacone pieniądze, a dziś już status "pakujemy paczkę". Zobaczymy jak dojdzie paczka, czy będą jakieś gratisy. Cenowo (a zamawiałam ostatnio pierwszy raz na Biochemii Urody) korzystniej niż na BU.Z oceną poczekam, aż dojdzie paczka
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 16:06   #43
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ja też daję 5! Naprawdę ekspresowa przesyłka, cudowna obsługa służąca zawsze radą. szeroki asortyment, który się powiększa stale.
Produkty zgodne z opisem No i ceny też spoko
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:29   #44
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ode mnie też 5
+duży wybór (oleje )
+szybka realizacja
+gratisy
+podejście do klienta (w podróży pękła plastikowa buteleczka z hydrolatem różanym, napisałam do sklepu i wysłano mi następnego dnia nową buteleczkę)
polecam
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:19   #45
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Robiłam zakupy 3 razy i zawsze bardzo szybka wysyłka, dobrze zapakowane.
Produkty w dobrych konkurencyjnych cenach. Moze kontakt nie jest najlepszy bo nie dostalam odpowiedzi na pytania, przed zlozeniem zamownienia. Mogloby byc tez wiecej gratisow drobnych a nie od 50 zl . Ocena 5-.
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:58   #46
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Super! Na chwilę obecną mój ulubiony sklep tego typu
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:44   #47
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Chyba już nikt tego nie czyta, ale mam ochotę wyrazić opinię
Zamawiam z ZSK chyba od 2 lat, często biorę udział w zamówieniach zbiorowych, rzadziej robię je samodzielnie. Bardzo lubię sklep za to, że szybko wysyłają paczki, za opakowania, ale nie znoszę go za ignorancję. Jak się napisze maila do Pani Lidii z mazideł to kobieta odpisze w ciągu kilku godzin, mało tego, pomoże, doradzi, zna się po prostu na tym czym się zajmuje. Do ZSK pisałam nie jeden raz maila z prośbą o radę w doborze półproduktów - nigdy nie dostałam odpowiedzi. Moja koleżanka również. Co to jest? Ignorowanie klienta czy może obsługa sklepu kompletnie nie wie z czym pracuje? Jestem zrażona przez to do sklepu, być może w zamówieniach zbiorowych będę brała udział, bo mają takie rzeczy, których nie mają inne sklepy, ale sama już chyba nigdy nic u nich nie kupię. Wolę napisać maila z prośbą do innego sklepu o sprowadzenie danego półproduktu, niż wspierać firmę, która olewa klientów.
Ciekawi mnie też to, dlaczego kupione ekstrakty owocowe po 2 tygodniach przechowywania w suchej szufladzie zmieniły się w kamień i dlaczego kwas migdałowy śmierdzi, czego wcześniej nie było, a kwaszę się też od bardzo dawna.
__________________
Justyna


Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-09-28 o 17:21 Powód: Usunięcie pytania (dyskutujemy w wątku sklepu, nie ma BKWC)
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:40   #48
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Sklep oceniam na 5, niestety również nie dostałam próbek
Obsługa jest bardzo mila, błyskawiczne odpowiedzi na e-mail. Półprodukty wysokiej jakości, zwłaszcza oleje
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:45   #49
Jessie_
Raczkowanie
 
Avatar Jessie_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Wprawdzie to najlepszy sklep z półproduktami, w którym robiłam zakupy (min. 8 zamówień), ale nie jest idealny. Jak dla mnie na 4,5.

Plusy:
- świetne wyposażenie
- ciągle przybywają nowe interesujące produkty
- bardzo dobre opisy wraz z podaniem gęstości nasypowej, co jest ważne, gdy się samemu pichci tonik, krem czy serum
-zawsze dostaję jakiś gratis i gdy zostawię notkę z preferencjami dot. gratisu też zostaje to uwzględnione
- bogaty receptariusz, dokładnie opisany
- opakowania solidne, wytrzymałe
- przesyłka zazwyczaj w 3 dni
- produkty rzeczywiście wykazują działanie na skórę takie, jak w opisie, czego nie można powiedzieć o niektórych zakupionych w Beautyever czy e-naturalne

Minusy:
-spirulina nie zawsze "śmierdzi" tak samo, więc mam podejrzenie, że nie zawsze dostaję ten sam produkt
-fakt, kontakt z klientem jest niewystarczający
Jessie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 20:59   #50
quana99
Raczkowanie
 
Avatar quana99
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Gdansk/Modena-Emilia Romagna
Wiadomości: 57
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ja ròwniez zrobilam pare zamòwien w tym sklepiku.... ogòlnie jestem zadowolona bardzo dobry emulogator Msg-Methyl Glucose Sesquistearate...... w poròwnaniu z innymi sklepikami........ nawet tymi zagranica.... najlepszy.....

Minusy:
Estrakty roslinne w proszku.....dal mnie malo funzionalne ......nie rozpuszczaja sie w wodzie powoduja zawiesine.....
__________________
Czesc Quana
quana99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:27   #51
Shery
Przyczajenie
 
Avatar Shery
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Ja bardzo polecam ten sklep, złożyłam u nich więcej niż 4 duże zamówienia, za każdym razem wszystko było prawie idealnie. Raz pomylili olejek z drzewa różanego z herbacianym - paczkę z różanym dostałam na następny dzień, herbaciany gratis. Dzięki tej małej pomyłce pokochałam olejek herbaciany, więc wyszło wręcz wspaniale ; )

Ponadto łatwo nawiązać z nimi kontakt, odpowiedzi są bardzo szybkie a i zaopatrzenie jest nie najgorsze. Dużym plusem jest dla nie możliwość płacenia "za pobraniem" czego większość takich sklepów nie ma ; C
Shery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 11:59   #52
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: SKLEP - ZróbSobieKrem

Lubię na równi z BU i Mazidłami. Zamawiałam już ok. 10 razy, zawsze bez zarzutu, szybko, dorzucane gratisy (fakt, że zakupy robię na większą kwotę, bo łączone z kuzynką). Dla mnie zasłużona piątka (choć hydrolaty wolę jednak z BU).
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.