Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 15:12   #4381
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dostajecie dziewczyny czasami te kupony rabatowe z BU? Jeśli tak to ile zniżki przysługuje?
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:17   #4382
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki dziewczyny Chyba rzeczywiście napiszę, albo popytam jeszcze w wątku mazidłowym
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:29   #4383
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Właśnie przeczytałam na stronie BU, że czas realizacji zamówienia od dziś wynosi 15 dni roboczych a sklep już jest otwarty..


3 tygodnie robocze to jakis absurd dla mnie, normlane sklepy staraja sie o jak najszybsza wysylke a oni zamiast skracac czas realizacji to go wydluzaja Mam nadzieje, ze zamowienia zrobione/zaplacone jeszcze przed przerwa zostana zrealizowane w ciagu 10 dni, a nie juz po nowemu

Nie bede wiecej zamawiac na BU... Teraz to juz na pewno przerzucam sie na inne sklepy.
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:08   #4384
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Dałoby się, dało. Wystarczy kupić dowolny hydrolat, kwas PHA np. migdałowy, zmieszać w odpowiednich proporcjach i uregulować pH
Kwas migdałowy jest kwasem AHA. Kwasy PHA to glukonolakton i kwas laktobionowy. Są dostępne na Mazidłach i ZSK

Cytat:
Napisane przez cheloni Pokaż wiadomość


3 tygodnie robocze to jakis absurd dla mnie, normlane sklepy staraja sie o jak najszybsza wysylke a oni zamiast skracac czas realizacji to go wydluzaja Mam nadzieje, ze zamowienia zrobione/zaplacone jeszcze przed przerwa zostana zrealizowane w ciagu 10 dni, a nie juz po nowemu

Nie bede wiecej zamawiac na BU... Teraz to juz na pewno przerzucam sie na inne sklepy.
Też mam taką nadzieję.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:17   #4385
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Kwas migdałowy jest kwasem AHA. Kwasy PHA to glukonolakton i kwas laktobionowy. Są dostępne na Mazidłach i ZSK
Tfu tfu tfu pomyliłam z kwasem PHA bo nie uwrażliwia na słońce ale faktycznie, mój błąd
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:47   #4386
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się co do nieszanowania klientów, BU jest sklepem, który moim zdaniem klienta szanuje bardzo! Jest to JEDYNY sklep tego typu, który na pytania mailem udziela niezwykle obszernych odpowiedzi (pytałam już o coś nie raz, ostatnio o długotrwałe stosowanie preparatow z retinolem - w odpowiedzi dostałam wręcz elaborat wyjaśniający dokładnie mój problem). Ponadto, gdy raz robiąc krem rozlałam składniki i napisałam do nich z pytaniem co mogłabym zrobić z pozostalymi, bo szkoda wyrzucić (krem chciałam kupić nowy) odpisali mi, że mogą mi sprzedac same potrzebne składniki (za grosze wręcz). W mazidłach np. też dostaję odpowiedzi na pytania, ale są one niezwykle lakoniczne, niejednokrotnie nie wyjaśniając moich wątpliwości w 100%, widać, że pisane w pośpiechu - bo jak się domyślam takich maili dostają dużo. Tym bardziej podziwiam BU za tak dokładne i obszerne odpowiedzi na maile i indywidualne podejście do klienta.
Ja oczywiście dużo rzeczy kupuję na mazidłach, peeling z bromelainą robię sobie o wiele taniej sama z mąki owsianej ze sklepu eko oraz bromelainy z mazideł - cenowo nie ma porównania! Jednak są pewne produkty, które na BU kocham i będę im wierna dopoki mi będą służyć, oby ich tylko nie wycofali .
Ja mam całkiem odwrotne spostrzeżenia i doświadczenia. Mnie nigdy nie odpisano szczegółowo na wiadomość, a jeśli już, to po długich tygodniach oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o to czy ktos odpisuje na pytania czy tez nie. Tylko o to,ze duzo osob stosowalo apel do BU o zmiane ich funkcjonowania nawet pod rygorem przejscia do innych sklepow, a BU nadal serwuje nam gornolotne i podytkowane wzgledami ideologicznymi wytlumaczenia w ogole nie biorac do siebie tego,ze jednak powinni nieco szybciej i skuteczniej zmienic jego funkcjonowanie,bo inaczej straca klienta.I taka postawa ze strony BU "bez widokow na zmiany" moze zostac odebrana wlasnie jako brak szacunku do klienta.

Niby te zmiany maja nastapic,bo sa powoli wprowadzane. Ale czy tak naprawde bedzie, sie okaze.
Właśnie...

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
gabs o tym samym sobie pomyślałam, jak trafiłam dzisiaj na ich informację :/

A po drugie, nie jestem zachwycona perspektywą zamrożenia pieniędzy na trzy tygodnie, a de facto taki będzie efekt. Ja generalnie jestem w stanie zrozumieć konieczność poczekania, bo nie ma jakiegoś składnika w magazynie, bo nie mogą przygotować kosmetyków - wtedy informacja na stronie "chwilowy brak towaru" i mogę czekać (albo szukać gdzie indziej).

Nie uśmiecha mi się natomiast czekanie, kiedy przelałam już kwotę za zakupy - a niestety nie zaczną przygotowywać zakupów, jeśli nie zapłacę. Czyli na trzy tygodnie (a faktycznie pewnie 4 tygodnie, bo zanim wyślą, zanim poczta dostarczy...) zostaję bez pieniędzy i bez zakupionego towaru - nie byłoby problemu, gdybym mogal zapłacić przy odbiorze, ale takiej opcji w BU nie ma. Moje pieniądze leżą więc na ich koncie przez długi czas, a ja nie mam nic w zamian... oj, nie podoba mi się to
Nie popieram ich obecnej polityki, wkurza mnie to, bo naprawde zepsuli sobie reputację.
Trzeba przenieść się gdzie indziej.

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Dostajecie dziewczyny czasami te kupony rabatowe z BU? Jeśli tak to ile zniżki przysługuje?
Ostatnio korzystałam z 5%
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:38   #4387
jeanett
Raczkowanie
 
Avatar jeanett
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

moze ktos mi napisze , czy bardzo nabroilam.. Stosuje produkty z BU od miesiaca ok, i przez ten czas raz juz to wiozlam w jedno miejsce pare godzin a teraz zapomnialm stamtąd zabrac,( wszystko to zawsze trzymam w domu w lodowce flavo c, tonik pha, oleje), wiec w rozpaczy kazalam sobie to wyslac polecanym , myslicie, ze nic sie temu nie stanie? glownie chodzi mi o temtperature? bo wszystko pozawijane w złotku w koprercie z boblami. eh eh ..martwie sie troche, jednka jak sobie pomyslalm ,ze pare tyg nie będę mieć..
a puki co efekty bardzo fajne, nawet moj facet mi powiedzial, ze mam taka gladka i delikatna twarz, mam wrażenie ,ze pory mi sie zwezyly, jeden minus to taki ,ze jakies takie pojedyncze 'syfki ' mi wyskakuja i narazie nie wiem po czym zabardzo, czy poprostu taki pierwszy efekt,ale nie sa jakies uciążliwe,mala ilosc i dosc szybko schodza.
jeanett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 20:16   #4388
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Osobiście przerzuciłam się na mazidła, chociaż następnym razem będę zamawiać w ZSK, bo taniej wychodzi, a mają o wiele więcej produktów.
ja na naturalis zamówienie zrobiłam na kwotę ok 120 zł i dostałam gratis hydrolat oczarowy 100ml i olejek z truskawek 10ml zamówiłam w niedzielę 8.05, paczkę dostałam 11 albo 12.05
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:53   #4389
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ostatnio korzystałam z 5%
Dzięki pumas za info.
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:32   #4390
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Mnie też zmartwił ten czas oczekiwania... Kurczę, o ile peeling enzymatyczny mogę zrobić tak jak sunsister (dziękuję za pomysł ) to np. toniku PHA 6% nie mam pojęcia czym zastąpić, a starczy mi go na najwyżej dwa tygodnie :/ Może z produktów z mazideł dałoby się ukręcić coś podobnego? Ratujcie łosia
http://www.zrobsobiekrem.pl/?tonik-z...ktobionowym,90
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:51   #4391
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy... Za miesiąc wyjeżdżam na zasłużone wakacje do bardzo ciepłego kraju i zastanawiam się co kupić do nawilżania twarzy - w dzień oczywiście krem z filtrem, ale co polecicie na noc? Aktualnie używam serum migdałowego na zmianę z serum Lemon, ale ze względu na obecność kwasów zawieszę ich stosowanie na czas wyjazdu. Zastanawiam się nad serum Flavo-C15EF - co myślicie? Czy moze cos innego?
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 21:58   #4392
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy... Za miesiąc wyjeżdżam na zasłużone wakacje do bardzo ciepłego kraju i zastanawiam się co kupić do nawilżania twarzy - w dzień oczywiście krem z filtrem, ale co polecicie na noc? Aktualnie używam serum migdałowego na zmianę z serum Lemon, ale ze względu na obecność kwasów zawieszę ich stosowanie na czas wyjazdu. Zastanawiam się nad serum Flavo-C15EF - co myślicie? Czy moze cos innego?
Kwasy zawieś juz teraz, to raz. Co do nawilżania - serum + żel hialuronowy Ale jakie to nei wiem, bo to zależy głównie od potrzeb twojej skóry.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:37   #4393
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny ktore stosowaly serum Lemon eko;d prosze powiedzcie mi czy was to serumt ez tak podraznialo?I jezeli tak czy moze znalezliscie na niego jakis sposob?

Bo w sumie serum to stoi, a chcialabym go wykorzystac. Gdy nakladalam go na cala twarz to moje krostki ktore mialam ,dosc mocno podraznial do tego stopnia,ze musialam je odstawic ,bo robily mi kolejne ktore ciezko bylo usunac.

Moze nakladac tylko na te partie ktore nie sa takie wrazliwe?Sama juz nie wiem. Szkoda mi troche tego serum.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 00:35   #4394
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Dostajecie dziewczyny czasami te kupony rabatowe z BU? Jeśli tak to ile zniżki przysługuje?
Ja miałam 3%
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 07:50   #4395
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

@ Ineso - no pięknie, już czuję, że tym linkiem do ZSK nadwyrężyłaś mój budżet z przyszłego miesiąca (o czasie potrzebnym akurat do sesji to już w ogóle nie wspomnę )
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:07   #4396
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja jestem po paru zamówieniach w BU i szczerze mówiąc boję się zamówić poszczególne składniki bo nie jestem jeszcze w takiej fazie wtajemniczenia jakieś tam oleje czy masła to jeszcze ale składniki żeby przygotować sobie jakieś fajne serum to chyba nie no i cóż będę pewnie czekała na BU
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:12   #4397
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore stosowaly serum Lemon eko;d prosze powiedzcie mi czy was to serumt ez tak podraznialo?I jezeli tak czy moze znalezliscie na niego jakis sposob?

Bo w sumie serum to stoi, a chcialabym go wykorzystac. Gdy nakladalam go na cala twarz to moje krostki ktore mialam ,dosc mocno podraznial do tego stopnia,ze musialam je odstawic ,bo robily mi kolejne ktore ciezko bylo usunac.

Moze nakladac tylko na te partie ktore nie sa takie wrazliwe?Sama juz nie wiem. Szkoda mi troche tego serum.
Ja stosuję Lemon i mnie nie podrażnia ani nie przyczynia się do pojawiania się niedoskonałości.
Ale czy to serum nie powoduje początkowego wysypu? Może nie zniechęcaj się i przeczekaj, a cera się polepszy.
Dla mnie serum Lemon jest naprawdę fajne, ładnie wygładza cerę.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:43   #4398
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

15 dni to dla mnie skandal! Moja paczka została wysłana wczoraj, po 7 dniach roboczych. Kiedyś zdarzyło mi się, że złożyłam zamówienie w piątek i od razu je opłaciłam, paczke wysłali w poniedziałek, a we wtorek była już u mnie!
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:57   #4399
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
15 dni to dla mnie skandal! Moja paczka została wysłana wczoraj, po 7 dniach roboczych. Kiedyś zdarzyło mi się, że złożyłam zamówienie w piątek i od razu je opłaciłam, paczke wysłali w poniedziałek, a we wtorek była już u mnie!
Moja paczka z ZSK właśnie przyszła. Zamówienie złożone w czwartek wieczorem
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 09:53   #4400
Aventia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A się bardzo ucieszyłam, bo moje zamówienie z serum Lemon, olejkiem na blizny i tonikiem z kwasem PHA wysłano po 7 dniach roboczych i mam nadzieję, że będzie jutro! A spodziewałam się go w następny poniedziałek.
Teraz mam tylko nadzieję, że tonik i serum okażą się dla mnie łaskawe
Aventia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:02   #4401
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja stosuję Lemon i mnie nie podrażnia ani nie przyczynia się do pojawiania się niedoskonałości.
Ale czy to serum nie powoduje początkowego wysypu? Może nie zniechęcaj się i przeczekaj, a cera się polepszy.
Dla mnie serum Lemon jest naprawdę fajne, ładnie wygładza cerę.
Tzn ja serum Lemon mam juz od jakichs ponad dwoch miesiecy. I to nie jest tak,ze mam po nim wysyp teraz, tylko ze podraznia mi te krostki ktore mam, tak,ze staja sie czerwone i widoczne po prostu. I ogolnie mam bardziej czerwona twarz po nim.Nie daje go duzo, bo doslownie krople na porcje kremu albo zelu hialuronowego . Szkoda mi go wywalac,dlatego jestem ciekawa czy mozna czyms zlagodzic jego dzialanie,bo rzeczywiscie fajnie wygladza i wyrownuje koloryt. Ale nie chce tez zaryzykowac zmasakrowania swojej twarzy,bo aktualnie wyglada lepiej niz kiedykolwiek wczesniej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:04   #4402
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem łosiem do kwadratu Dwa razy składałam zamówienia w ZSK, ale żeby do receptariusza zajrzeć to w życiu... Mocznik też widzę, że mają w ofercie, tak samo jak mleczan sodu. Jeszcze znaleźć coś zamiast ekstraktu z korzenia lukrecji i będzie super

Żeby zbyt nie offtopować - używam serum lemon od dawna i nigdy mnie nie podrażniło. Wręcz zaraz po jego nałożeniu moja skóra wygląda na ukojoną, a wszystkie zaczerwienienia są mniej widoczne. Może jakiś jego składnik "gryzie" z innymi produktami, których używasz?
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:38   #4403
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jakby nie patrzeć serum ma kwas w składzie i czasem może podrażniać uszkodzoną skórę. Jak używałam to też tak miałam w miejscach, gdzie np. regulowałam brwi.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:08   #4404
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jakby nie patrzeć serum ma kwas w składzie i czasem może podrażniać uszkodzoną skórę. Jak używałam to też tak miałam w miejscach, gdzie np. regulowałam brwi.
Wiem o tym, czyli uwazasz,ze to normalne i powinnam go stosowac nawet na te miejsca ewentualnie do nich znikniecia? No nic bede probowac. Najwyzej, bede pozniej sie kurowac znowu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:10   #4405
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
15 dni to dla mnie skandal! Moja paczka została wysłana wczoraj, po 7 dniach roboczych. Kiedyś zdarzyło mi się, że złożyłam zamówienie w piątek i od razu je opłaciłam, paczke wysłali w poniedziałek, a we wtorek była już u mnie!
jak zamawiasz same gotowe produkty to dużo szybciej idzie.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:58   #4406
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie chcę się wcinać, ale właśnie weszłam z ciekawości na stronkę naturaliskosmetyki i wyrywkowo sprawdziłam składy hydrolatów. Niestety, są w nich konserwanty w postaci szkodliwych dla zdrowia składników , czego nie ma w hydrolatach z BU.
To tak na marginesie
Jeśli chodzi o LEMON, to ja też na początku miałam jakiś dziwny wysyp. Pewna nie jestem, że to po tym, bo od razu zaczęłam używać wszystkiego na raz. Teraz jest już wszystko ok.
Muszę zrobić zamówienie na BU, ale ten czas oczekiwania faktycznie doprowadza do szału
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:08   #4407
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Nie chcę się wcinać, ale właśnie weszłam z ciekawości na stronkę naturaliskosmetyki i wyrywkowo sprawdziłam składy hydrolatów. Niestety, są w nich konserwanty w postaci szkodliwych dla zdrowia składników , czego nie ma w hydrolatach z BU.
To tak na marginesie
Jeśli chodzi o LEMON, to ja też na początku miałam jakiś dziwny wysyp. Pewna nie jestem, że to po tym, bo od razu zaczęłam używać wszystkiego na raz. Teraz jest już wszystko ok.
Muszę zrobić zamówienie na BU, ale ten czas oczekiwania faktycznie doprowadza do szału
A skad masz takie informacje? W hydrolatach BU tez sa konserwanty, zdaje sie ze tylko ten z rozy ich nie ma.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:35   #4408
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Po prostu przeczytałam skład. BU też dodaje konserwanty, ale inne.
Naturaliskosmetyki w hydrolatach stosuje m.in. Imidazolidinyl urea, który "Wywołuje alergiczne kontaktowe zapalenie skóry (allergic contact dermatitis). Objawy: przesuszenie skóry, złuszczanie naskórka, zaczerwienienie, pieczenie lub świąd, pękanie skóry, sączenie, strupki, niewielkie krwawienia
z pęknięć skóry, niekiedy pęcherzyki wypełnione płynem (pokrzywka). Działa trądzikotwórczo (acnogennie). Trądzik kosmetyczny po składnikach formaldehydowych objawia się drobnopęcherzykową wysypką na skórze na podłożu zapalnym.
Alergicznemu dermatitis towarzyszy często zakażenie bakteriami ropnymi. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży.
Niektóre z tych związków wywołują trądzik kosmetyczny typu chlorowego, niezmiernie oporny na leczenie", źródło:
http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:01   #4409
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Po prostu przeczytałam skład. BU też dodaje konserwanty, ale inne.
Naturaliskosmetyki w hydrolatach stosuje m.in. Imidazolidinyl urea, który "Wywołuje alergiczne kontaktowe zapalenie skóry (allergic contact dermatitis). Objawy: przesuszenie skóry, złuszczanie naskórka, zaczerwienienie, pieczenie lub świąd, pękanie skóry, sączenie, strupki, niewielkie krwawienia
z pęknięć skóry, niekiedy pęcherzyki wypełnione płynem (pokrzywka). Działa trądzikotwórczo (acnogennie). Trądzik kosmetyczny po składnikach formaldehydowych objawia się drobnopęcherzykową wysypką na skórze na podłożu zapalnym.
Alergicznemu dermatitis towarzyszy często zakażenie bakteriami ropnymi. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży.
Niektóre z tych związków wywołują trądzik kosmetyczny typu chlorowego, niezmiernie oporny na leczenie", źródło:
http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
Czuję się przestraszona
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:17   #4410
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Nie chcę się wcinać, ale właśnie weszłam z ciekawości na stronkę naturaliskosmetyki i wyrywkowo sprawdziłam składy hydrolatów. Niestety, są w nich konserwanty w postaci szkodliwych dla zdrowia składników , czego nie ma w hydrolatach z BU.
To tak na marginesie
Jeśli chodzi o LEMON, to ja też na początku miałam jakiś dziwny wysyp. Pewna nie jestem, że to po tym, bo od razu zaczęłam używać wszystkiego na raz. Teraz jest już wszystko ok.
Muszę zrobić zamówienie na BU, ale ten czas oczekiwania faktycznie doprowadza do szału
Mam kolejne podejscie do serum LEMON. Posmarowalam sie nim bez zadnych kremow ,zeli i ogolnie mieszadel i o dziwo nic mnie nie podraznilo.Tak wiec bede dalej probowac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.