Manicure hybrydowy ? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 13:26   #661
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Z tego co ja czytalam to beznadziejna firma i nie warto kupowac zestawow, lepiej samemu skompletowac. No ale ja tez czekam na pomoc bardziej doswiadczonych kolezanek
Hmm kurczę ja właśnie czytałam, że te dwie firmy są jeszcze jako takie ok... Może ktoś jeszcze coś więcej wie? Ma któraś z Was hybrydy z tych firm?

http://allegro.pl/neonail-zestaw-man...746642055.html Podoba mi się.. Jak myślicie, na początku tego forum czytałam, że neonail daje radę...

Edytowane przez wiolka94
Czas edycji: 2012-11-05 o 13:56
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:59   #662
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
Hmm kurczę ja właśnie czytałam, że te dwie firmy są jeszcze jako takie ok... Może ktoś jeszcze coś więcej wie? Ma któraś z Was hybrydy z tych firm?

http://allegro.pl/neonail-zestaw-man...746642055.html Podoba mi się.. Jak myślicie, na początku tego forum czytałam, że neonail daje radę...
....
daj sobie spokój z tą firmą.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:16   #663
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
daj sobie spokój z tą firmą.
Z obiema czy z którą??
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:18   #664
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
Z obiema czy z którą??
z obiema
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:20   #665
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

No to szkoda jak tak...
To ja widocznie nie zaznam korzyści hybrydowego mani
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:41   #666
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
No to szkoda jak tak...
To ja widocznie nie zaznam korzyści hybrydowego mani
Niby dlaczego? Musisz tylko znaleźć dobre i tanie hybrydy. Np. poluj na okazje, promocje (MM miało w ubiegłym miesiącu lakiery za 50% tj. 30zł) lub "używki" sprawdzonych firm. W ogóle hybrydy tanieją, coraz więcej firm "wypuszcza" ten produkt. Szukaj za granicą (net) i strzeż się pseudohybryd, bo zniszczysz paznokcie piłując je lub "godzinami" mocząc w acetonie.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:47   #667
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tylko, że ja właśnie potrzebowałabym czegoś na teraz. Za 2 tyg mam 18 urodziny i dziewczyny z klasy chcą się złożyć na prezent, dlatego pomyślałam o hybrydach, ale skoro z tych tańszych nie warto, to muszę pomyśleć o czymś innym.
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 16:27   #668
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez wiolka94 Pokaż wiadomość
...Za 2 tyg mam 18 urodziny ...
O! to wszystkiego naj... naj... z okazji urodzin
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:35   #669
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziękuje Może macie jakieś pomysły na fajny prezent?

Edytowane przez wiolka94
Czas edycji: 2012-11-05 o 19:16
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:26   #670
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hehe - też wszystkiego najlepszego!!

A masz lampę? Bo może dziewczyny mogłyby Ci kupić jakiś "mniej obszerny" zestaw ale dobrej firmy. Np jeden kolor + baza + top. Albo niech ktoś jeszcze dokupi lampę (rodzice?) a na gwiazdkę "zamówisz" od Mikołaja dodatkowe kolory i też będziesz miała... tyle że nie od razu... ale będziesz już zbierać dobre rzeczy. Ja tak po mału sobie zbieram. Najpierw kupiłam bazę, top i jeden kolor. Później dokupiłam jeszcze 3 kolory... i póki co tak zostało... Mikołaj już wie co chcę... bo już mi się znudziły te moje kolorki Płyny czy waciki tanie są i spokonie sobie dokupisz oddzielnie.
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:19   #671
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Hehe - też wszystkiego najlepszego!!

A masz lampę? Bo może dziewczyny mogłyby Ci kupić jakiś "mniej obszerny" zestaw ale dobrej firmy. Np jeden kolor + baza + top. Albo niech ktoś jeszcze dokupi lampę (rodzice?) a na gwiazdkę "zamówisz" od Mikołaja dodatkowe kolory i też będziesz miała... tyle że nie od razu... ale będziesz już zbierać dobre rzeczy. Ja tak po mału sobie zbieram. Najpierw kupiłam bazę, top i jeden kolor. Później dokupiłam jeszcze 3 kolory... i póki co tak zostało... Mikołaj już wie co chcę... bo już mi się znudziły te moje kolorki Płyny czy waciki tanie są i spokonie sobie dokupisz oddzielnie.
Świetny pomysł. Lampy nie mam ;/ ale to już bym jakoś z dziewczynami załatwiła. Pytanie jaką? czy taka zwykła z allegro 36w wystarczy? Zielona jestem w tym temacie...
I teraz pozostaje pytanie jakiej firmy kupić bazę, top i jakiś kolor?
Sama już nie wiem... masa zachodu z tym wszystkim a czasu coraz mniej ;//

Edytowane przez wiolka94
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:29
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 06:17   #672
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy ?

taka lampa idealnie się sprawdza
http://allegro.pl/uv1-lampa-tunelowa...742160175.html
jeśli miałabym polecić Tobie hybrydy to wejdź na stronę LNC
http://pl.ladys-nails.eu/product-pol...r-Scarlet.html
tam masz całą game kolorów hybryd w bardzo dobrej cenie ja mam te lakiery i bazę/top i jestem z nich bardzo zadowolona nie odbiegają jakością od tych drogich maja bardzo ładne kolory
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 07:48   #673
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Lampę mam identyko... została mi z zestawu do żeli. Ja polecam Shellaca - jest rzeczywiście dobry... Ale np Misterio Milano trochę tańszy... - dziewczyny bardzo chwalą. Ja bym nie mieszała na początek ale co kto lubi
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 16:15   #674
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dzięki dziewczyny za pomoc Wiecie co? Doszłam do wniosku, że na razie się z hybrydami wstrzymam a poproszę dziewczyny o płytki i lakiery do stempli . Swoje naturalne paznokcie mam ładnie odchowane więc postawie na ozdabianie naturalnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7806.jpg (97,4 KB, 69 załadowań)
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:18   #675
madzikuu
Raczkowanie
 
Avatar madzikuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 237
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Heja, niedawno pytałam was o hybrydy o pojemności 5 ml i niespodziewanie się natknęłam na tanie z EM Nail Designe (potrzebowałam żeli i ot - niespodzianka ) no i zamówiłam jeden kolor (fuksja - mieni sie ładnie do słoneczka na różowo/fioletowo - cudnie!! ) za całe 11 zł, 5 ml. Nałożyłam dzisiaj rano i testuje ile wytrzyma dam znać jakby ktoś był zainteresowany
madzikuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:27   #676
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez madzikuu Pokaż wiadomość
Heja, niedawno pytałam was o hybrydy o pojemności 5 ml i niespodziewanie się natknęłam na tanie z EM Nail Designe (potrzebowałam żeli i ot - niespodzianka ) no i zamówiłam jeden kolor (fuksja - mieni sie ładnie do słoneczka na różowo/fioletowo - cudnie!! ) za całe 11 zł, 5 ml. Nałożyłam dzisiaj rano i testuje ile wytrzyma dam znać jakby ktoś był zainteresowany
ja jestem
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:49   #677
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hybrydowy nude LNC
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07487.jpg (63,6 KB, 82 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:36   #678
lopmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam Dziewczyny!
Przepraszam jeśli już kiedyś była o tym mowa ale po przeczytaniu wyrywkowo kilku stron tego forum nie wpadła mi w oko odpowiedź na moje pytanie...
Otóż, dziś po raz drugi miałam robiony manicure hybrydowy. Poprzednim razem u innej pani i tym razem u innej. Różnica jest ogromna. Nie wiem czy tak powinno być, czy każda hybryda może być inna, czy zależy to od rodzaju lakieru i od firmy... Pierwszym razem, czyli ok 2 tyg temu, miałam grubą hybryde, wygladało to jak "nalane", taki cieńszy żel. Zdecydowanie paznokcie miałam grubsze niż po kilku, nawet kilkunastu warstwach lakieru. Ale wyglądało to dobrze. Były bardzo wzmocnione i twarde. Takie jakby żelowe. Zresztą samo nakładanie tej hybrydy nie wyglądało tak jak dziś u innej pani, nie było to malowanie a jakby nakładanie, lakier był gęsty, sam rozlewał się po paznokciu, był taki ciągnący. Po każdej warstwie paznokieć był coraz grubszy. Nakładana była baza, potem dwukrotnie kolor i na koniec baza. Razem 4 rundy pod lampe. Na koniec paznokcie zostały pomalowane zwykym lakierem bezbarwnym bo były matowe. Taki zabieg malowania nabłyszczajacym bezbarwnym lakierem robiłam sobie sama w domu co kilka dni. Wszystko było ok, trzymało sie dobrze, nic nie odpryskiwała, na jednym paznokciu pojawiy sie jakby delikatne popękania tego lakieru (żelu), takie kreseczki, pęknięcia. Na odnowe poszlam z powody odrostu. Dziś natomiast moje paznokcie wyglądaja jak z katalogu shellac. Sa cieńkie, świecące. Zasada była taka sama, 4 razy pod lampe, tylko każda warstwa była cieniutka, jak zwykłym lakierem, taka nieciągnac. No i po końcowej bazie (top coat) paznokcie się ładnie świeciły, nie było lakieru nabyszczającego. Dziś miałam nakładany shellac, poprzednio cos innego, nie zapamiętałam nazwy firmy. Nie wiem teraz jak to będzie się nosiło. Tamtym razem było ok, paznokcie były grubsze i tym samym wzmocnione. Zaczęłam grzebać na necie i doczytałam że jest też żel hybrydowy, zdaje się że to co innego niż lakier hybrydowy. Może tamtym razem miałam na paznokciach właśnie żel. Ale poszłam na manicur hybrydowy. Babeczka zreszta coś nawet mówiła że myslą o wprowadzeniu jakiegoś lakiero-żelu ale się zastanawiają... Więc raczej żel to nie był. Tylko dlaczego był takiej innej konsystencji? I dlaczego dał taki efekt żelowych paznokci? I tu i tu płytka paznokcia była bardzo mało zmatowiana/szlifowana. Ciekawa jestem czy ten dzisiejszy shellac też będzie się tak dobrze trzymał i czy też wzmocni moje paznokcie przed urazami... Nie wiem na co zdecyduję sie kolejnym razem ale chcialam zapytac co sadzicie o tej znacznej roznicy?
Pozdrawiam i bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
lopmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 07:18   #679
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja preferuję cieńsze konsystencje lakierów hybrydowych takie jak ma LNC. Jeszcze mi się nie zdarzyło, że coś popęka albo odejdzie od płytki. Warunek jest tylko jeden dobrze wymieszany lakier. Z gęstymi konsystencjami niestety mam złe doświadczenie. Lakier odchodził mi od płytki już po paru dniach. Może dlatego że Shellac -i były kupione na Allegro. Na szczęście teraz używam właściwych lakierożeli
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 10:06   #680
lopmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Na szczęście teraz używam właściwych lakierożeli
Czyli każdy manicure hybrydowy wykonywany jest lakierożelem? Lakier hybrydowy = lakierożel? Czy dobrze to rozumuję? Zastanawiałam się właśnie jak określa się to cos co nakłada sie na paznokiec, lakier, lakierożel?
lopmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 09:45   #681
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

lakierożel = hybryda, dokładnie tak jak napisałaś
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 09:32   #682
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tak, dokładnie, lakier hybrydowy to to samo co lakierożele, żelolaki, Shellac, lakier żelowy uv i inne. Firmy paznokciowe nazywają je po prostu po swojemu. Na przykład Nail Polish Gel, Gellosophy, Gellack i wiele innych nazw można trafić.
Wszystko działa jednak na tej samej zasadzie. Jest to obrazowo mówiąc lakier "pomieszany" z żelem, aczkolwiek nie radzę mieszać tych dwóch produktów ze sobą bo na pewno nie wyjdzie z tego żaden Nail Polish Gel itp. Składniki dobierane są według indywidualnych zaleceń danej marki. Na przykład Lady's Nails Cosmetics ma swoje lakiery żelowe uv o rzadkiej konsystencji ale są dobrze napigmentowane. U Shellac ów konsystencja jest gęstsza.
Jak już wcześniej pisałam mnie gęste lakiery hybrydowe nie odpowiadają chociażby ze względu na większe ryzyko odchodzenia lakieru od płytki. Wolę nałożyć jedną warstwę więcej i mieć pewne że będzie trzymało. W rzadkich konsystencjach łatwiejsze jest również mieszanie bo kiedy pigment się osiada w buteleczce to bez przemieszanego lakieru stylizacja takimi lakierami się nie uda.
Z lakierami gęstymi typu shellac wiele dziewczyn na samym początku trafia na kłopoty. Można czytać o tych kłopotach na wątku "Shellac - rewolucyjna nowość". Wprawne stylistki pewnie nauczyły się już różnych trików i Shellac nie jest dla nich problemem. Problem jest według mnie w tym, że Shellac jest podrabiany przez chińczyków i przelewany w Polsce a potem sprzedawany np na allegro. Nikt de fakto nie wie czy kupił oryginał czy podróbkę. Na szczęście dla mnie LNC nie oferuje swoich lakierów żelowych uv na Allegro. Mają je tylko ich dystrybutorzy i sklep firmowy.
W każdym razie na rynku jest spory wybór lakierożeli i każdy może przebierać gdzie chce
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 09:44   #683
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny a pracuje któraś z Was na PB Gallaxy ONE?
Jest to nowość. Nie używa się bazy ani topa
Co myślicie?
Tu link do sklepu: http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=108_111
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 15:41   #684
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hej ja mam ten żel kupiłam go tydzeń temu na Targach w Krakowie, na razie jeden na próbe. Zrobiłam kolezance w środe jak na razie wszystko trzyma się super, zastanawiam się nad kupne innych kolorów... Jak minie już 2 tygodni dam znać co z hybrydą


Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a pracuje któraś z Was na PB Gallaxy ONE?
Jest to nowość. Nie używa się bazy ani topa
Co myślicie?
Tu link do sklepu: http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=108_111
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 08:24   #685
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Też jestem ciekawa.
Według mnie to bez bazy jeszcze by uszło ale bez topa paznokcie nie bedą tak błyszczały jak po nabłyszczaczu. Top daje połysk a o to przecież chodzi żeby paznokcie się jak najlepiej błyszczały prawda?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 08:31   #686
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez madusiaa Pokaż wiadomość
hej ja mam ten żel kupiłam go tydzeń temu na Targach w Krakowie, na razie jeden na próbe. Zrobiłam kolezance w środe jak na razie wszystko trzyma się super, zastanawiam się nad kupne innych kolorów... Jak minie już 2 tygodni dam znać co z hybrydą
a jaki masz kolor? Ciekawi mnie czy po zdjęciu nie zażółci paznokci Daj znać
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:25   #687
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Gda_Ma Pokaż wiadomość
Ja po dwóch tygodniach mam już jak dla mnie nieakceptowalne odrosty. Powinnam zmieniać go co 10 dni.
A to już robi się drogie. Do tej pory robiłam go za 85 zł. Od 2 maja podwyżka 105 zł.
tak, to prawda.. bardzo sszybko pojawiają się po nim odrosty, co jest minusem, ale moim zdaniem dużo łądniej wyglądają paznokxie po hybrydzie niż po zwykłym żelu..
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:34   #688
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

kolejny kolor z LNC
lakierozel happy mint
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07511.jpg (58,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07509.jpg (59,9 KB, 45 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 12:09   #689
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam kolorek pink star Na prawde błyszczy po przemyciu cleanerem. A jak dla kogos za mało błyszczy to można przeźroczystym lakierem pomalować. Koleżanka mówie, że nawet ni ma ryski jk przy zwykłym lakierze. W załącznikach przesyłam zdjęcia pazurków, zdj. nie oddaje prawdziwego kolorku dlatego wklejam sloneczko z kolorami tam bardziej kolor jest prawdziwy (kolor 06)


Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor? Ciekawi mnie czy po zdjęciu nie zażółci paznokci Daj znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hybryda PB.jpg (48,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hybryda pink star.jpg (59,7 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez madusiaa
Czas edycji: 2012-11-19 o 12:17
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 12:12   #690
madusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Katowic
Wiadomości: 66
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa.
Według mnie to bez bazy jeszcze by uszło ale bez topa paznokcie nie bedą tak błyszczały jak po nabłyszczaczu. Top daje połysk a o to przecież chodzi żeby paznokcie się jak najlepiej błyszczały prawda?

Zawsze możesz uzyc zwykłego topa w celu nabłyczenia
madusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.