METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-15, 22:47   #2071
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

ja bym zrobiła tak, mniejszy pokik pomalować na bardzo delikatną śmietankę tak prawie białe, pod okno sofę w kolorze czarnym chodzi mi o taka sofą składaną z kilku elementów (tzn że możesz sobie odsuwać i dosuwac poszczególne części), do kompetu pufka kwadratowa, mniej więcej takie coś jak na zdjęciu poniżej tylko czarne. do tego stolik kwadratowy i najlepj niziutki w kolorze ciemnego orzecha. Na sciance działowej szafka pod tv czy na jakies ozdóbki, długa niska w kolorze takim jak stolik, no i biureczko też przydało by się w takim kolorze jak reszta mebli, obok biurka jakaś ładna lampeczka stojąca np z papierowym kloszem w kolorze zblizonym do ścian. reszta to już dodatki a to inna bajka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rysunek1.jpg (58,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sofa.jpg (17,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stolik.jpg (9,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pod tv.jpg (2,7 KB, 5 załadowań)
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 22:57   #2072
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

co do sypialni gdybym to ja zrobiła to duże łóżko, szafa, komoda, stoliczki nocne i toaletka (wszytko w jednym kolorzee oczywiście, najlepiej pasował by mi brąz ciemny) w rogu fotelik okragły albo fotel na biegunach, jakaś lampeczka obok, mały okragły dywanik, sciany koloru piaskowego a do tego dodatki w kolorze czarnym i brązowym i czerwonym (coś na styl japoński), dleikatne zasłonki koloru czerwonego. ewentualnie komplecik mebli sosnowych wtedy ściany w kolorze delikatnym łososiowym no i dodatki to już kol co lubi bo w zasadzie z nautaralnym drewnem każdy kolor pasuje.
Ale zazdrosze co tego tarasu, to jest moje niespełnoine marzenie mieć takie wyjście z pokoju
Życzę powodzenia i fajnej zabawy przy urzadzaniu
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 23:01   #2073
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

a i jeszcze taka jedna uwaga, zawiesiła bym karnisz troche niżej, bo masz dość dużą przestrzeń między karniszem a drzwiami balkonowymi
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 07:31   #2074
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

Cytat:
Napisane przez inco89 Pokaż wiadomość
W drugim poście wstawiłam plan pokoju z wszystkimi wymiarami. Będę Ci naprawdę wdzięczna...
sorry, nie zauwazylam

Troche niefortunnie zrobiona ta scianka, bo mniejsze pomieszczenie zrobilo sie nieustawne. Logicznie rzecz biorac pierwsze pomieszczenie powinno byc pokojem goscinnym a drugie twoja sypialnia. Ale w pierwszym trudno bedzie rozlokowac kanape i stolik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (60,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2007-07-16 o 08:31
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:21   #2075
inco89
Przyczajenie
 
Avatar inco89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 16
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

Dziękuję Wam bardzo. Mam nadzieję, że coś mi się uda wykombinować fajnego i ładnego
Aniu, podoba mi się Twoja wersja co do koloru mebli,jednak nie ma w Twoich pomysłach miejsca na pianino któro musi być w pokoju. Ale i tak Wam bardzo dziękuje...
inco89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 20:52   #2076
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mój pokój - moimi rękami :)

Mam już urzadzony pokoj Podoba mi sie Urzadzilam go w swoim, niepowtarzalnym stylu;D Pozdrawiam
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 08:26   #2077
Mrs.Black
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Black
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 41
Dot.: Mój pokój- czekam na opinie

Koniecznie zrob jakies zawijasy z firanek podepnij szpilkami i "zmietos" bedzie fajniej wygladac, a z tymi antyramamai to niezly pomysl swietnie wygladaja np. 3 obok siebie z jakims ladnym motywem, jesli chcesz ozywic kolor to proponuje jednak zmienic zaslonki
Mrs.Black jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 15:39   #2078
anka1232
Rozeznanie
 
Avatar anka1232
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 582
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

Cytat:
Napisane przez inco89 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo. Mam nadzieję, że coś mi się uda wykombinować fajnego i ładnego
Aniu, podoba mi się Twoja wersja co do koloru mebli,jednak nie ma w Twoich pomysłach miejsca na pianino któro musi być w pokoju. Ale i tak Wam bardzo dziękuje...
he taki problem to nie problem możesz go postawić zamiast toaletki albo komody, troche popróbować gdzie lepiej będzie pasować, a z takimi mebelkami (tzn. komoda osobno szafa osobno, a nie połączonymi w meblościankę) jest taki plus że możesz sobie co miesiąc je przestawieć w inne konty i sprawdzać która opcja lepiej wygląda i jest praktyczniejsza. JESTEM PRZECIWNIKIEM MEBLOŚCIANEK!!
anka1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-17, 18:46   #2079
Punkyee
Raczkowanie
 
Avatar Punkyee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: <strach mówić ^^>
Wiadomości: 119
GG do Punkyee Send a message via Skype™ to Punkyee
Dot.: Wystroj wnetrz- moda

Cytat:
Napisane przez kacza_a Pokaż wiadomość
Na pewno sa modne drzewa na scianach...i sciany pomalowane np. 1 czarna a reszta biala. ten przyklad to moze marny ale chodzilo mi o kontrasty.
hmm ja bym chciała fiolet z szarym przykładałam palety i wychodzilo serio dobrze.. tylko zastanawiam się czy nie będzie wtedy chłodno i... ciemno bo pokoj nie grzeszy rozmiarem
__________________

Duszo moja,tak bardzo tęskniłaś za rajem,a dostałaś tylko mnie.
I co teraz poczniesz w mym ciele tak samotna?
Punkyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 07:48   #2080
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Przemeblowanie generalne-ściany,meble, WSZYSTKO

Ja tez, uwazam, ze jedna pojemna szafa/garderoba i zgrabna komodka czy regalik wystarcza do upchania wszystkich rzeczy w domu. Mebloscianki to najczesciej duza liczba bezsensowanych polek, na ktorych nie wiadomo co postawic
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 14:52   #2081
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Mój pokój - oceńcie :)

Szczerze to mi też się nie podoba ta tapeta. Jak by był jeden kolor od razy pokój by się inaczej prezentował. Może zmienisz kolor ścian i będzie oki.
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 18:50   #2082
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mój pokój - oceńcie :)

Jak dla mnie to jest za grzecznie...<?> Musisz dodać pare dodatków, bo jak narazie pokoik nie ma charakteru...
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 09:40   #2083
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Nowy pokoj - urządzenie

heh, matematyka mi przyszła dlatego, że myślałam ze zajmujesz się też wymairami ogrodów itd, ich rysunkami w skali etc, a architektem też chciałam zostać i jeszcze projektantem wnętrz :P Ale na nic pewnie i tak się w przyszłości nie dostanę, bO teraz marzy mi się ASP w Poznaniu... krucho

PS.:
Matko, co to jest DENDROLOGIA i ENTOMOLOGIA?? zawsze myślałam że to taka miła przyjemna praca a tu zawaliłaś mój autorytet małgosi z m jak miłość :P
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 09:43   #2084
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Nowy pokoj - urządzenie

1298, co z twoim pokojem? zdecydowalaś się na coś?? jak ja nie lubie jak ludzie urywają wątki, zamaist pochwalić się efektami ://
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 11:46   #2085
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nowy pokoj - urządzenie

Cytat:
Napisane przez Vanillivi Pokaż wiadomość
Matko, co to jest DENDROLOGIA i ENTOMOLOGIA?? zawsze myślałam że to taka miła przyjemna praca a tu zawaliłaś mój autorytet małgosi z m jak miłość :P
Na poczatku masz nauke podstaw: genetyka, fizjologia, botanika, mikrobiologia, chemia, meterologia, itp.
Potem ida przedmioty specjalizacyjne:
Dendrologia - nauka o drzewach i krzewach. Musisz wiedziec jakie drzewo na jakim stanowisku posadzic. Jakie ma ciekawe odmiany do uzycia w terenach zieleni, jak sie je pielegnuje, jaki ma pokroj, itd.
Entomologia - nauka o owadach. To jest niezbedne zeby wiedziec co za cholera zjada ci posadzone rosliny.
Gleboznawstwo - oceniasz glebe i potencjalna wysokosc poziomu wod gruntowych w ogrodzie
Fitopatologia - to w sprawie chorob roslin bakterii, grzybow i wirusow

Rysunek i projektowanie sa na ostatnich latach studiow dopiero :d Natomiast poziom matematyki starczy ci ze szkoly sredniej. Tam ucza dodawac, mnozyc czy dzielic

Nie bardzo wiem, jak sobie wyobrazalas ten zawod? :O

Oczywiscie rysowanie w skali jest podstawa projektowania, nie wyborazam sobie projektowania w rzeczywistej wielkosci ogrodu :d Ale to proste jak barszcz. Np. skala 1: 100 czyli 1 cm na planie to 100 cm w terenie. Jesli krzew ma srednice w rzeczywistosci 4,5 m, czyli 450 cm, to na planie rysujesz 4,5 cm.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 12:30   #2086
aniolek87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 53
Moj pokoik rosze o pomoc :D

hai dziewczynki
mam do Was prosbe

Musze cos zmienic w moim pokoju bo sie w nim zle czuje - moge zakupic/wymienic cos ale znowu nie za duzo bo kaski brak ^^

kolorku scian nie zmienie na pewno bo niedawno sobie malowalam i kolorek mi sie podoba

Chodzi tu w sumie o meble ich jakas wymiana (renowacja) rozne dodatki..
jezeli macie jakies propozycje odnoscie ustawienia mebli, roznych dodatkow itp to prosze o pomoc
musze cos zrobic zeby byl taki ład i porzadek, mam dosc tych p i e r d o l e k i roznych 'smieci'. Lubie rozne dodatki ale chcialabym zbey ten pokoik byl cieply, przytulny, estetyczny i zeby mial w sobie to 'cos'

z gory przepraszam za balagan, robilam fotke tak od tak zebyscie zobaczyly jak tu bez sensu


Shot at 2007-07-19


Shot at 2007-07-19


Shot at 2007-07-19


Shot at 2007-07-19



Shot at 2007-07-19


Bardzo prosze o pomoc.. ja nie mam pomyslow a czytalam wiele watkow i widze ze macie ciekawe pomysly i potraficie swietnie doradzic

Jezeli macie jakies propozycje dotyczace mebli (np zmiana lozka, lub biurka to mysle ze bylabym gotowa na taki wydatek, ale chcialabym zeby on duuzy nie byl bo na extra zmiany to mnie nie stac )

Dodaje ze ten pokoj jest dosc spory - 4 na 5 m.


Shot at 2007-07-19
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (39,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (34,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (48,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (36,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (52,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg projekt.JPG (10,5 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez aniolek87
Czas edycji: 2007-07-19 o 13:56
aniolek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 13:03   #2087
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Moj pokoik rosze o pomoc :D

Aniołku, słoneczko, nie za duża jesteś na te wszystkie misie? Postaraj się chociaż część z nich poupychać do pudeł, np. do takich, jakie masz na jednym ze zdjęć (chyba z ikei).
Czy to zielone na ścianie to boazeria? Rozumiem, że przemalowanie jej nie wchodzi w grę? Bo kolor, delikatnie mówiąc, jest nietrafiony. Dobrze się czujesz w takich intensywnych barwach?
Nic już nie kupuj do tego pokoju, tu problem jest raczej nadmiaru niż niedostatku Postaram sie za chwilkę wrzucić Ci jakieś konkretne wizualki, ściągnęłam już Twoje fotki i będę dłubać.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 13:08   #2088
aniolek87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 53
Dot.: Moj pokoik rosze o pomoc :D

selfish - owszem za duza dlatego prosilam o pomoc, lubie rozne maskotki itp ale fakt faktem za duzo ich tu. Co do scian - to sa panele, a w tym kolorku wlasnie czuje sie bardzo dobrze Na zywo ten kolor jest ciut inny on nie jest zimny wrecz przeciwnie cieply i czuje sie w nim okej, myslalam tez o jakims motywie na scianie namalowanym jakimis farbkami (ale mam ograniczone mozliwosci bo jak juz pisalam sa to panele)

To dziekuje i czekam na Twoje pomysly
aniolek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:46   #2089
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Moj pokoik rosze o pomoc :D

Łoj, to niedobrze, że Ci się ten kolor podoba, bo ja poszalałam i zmieniłam go na taki niby capuccino.
Maskotki out, telewizor przenieś na półkę obok komputera, monitor od komputera postaw wyżej, będzie Ci wygodniej. Koniecznie kup sobie wygodne krzesło!
Półka znad biurka out, jest brzydka, zerwij wszystkie niby ozdobniki szafek i ścian, na ścianę duży, oryginalny plakat, ja akurat taki wyszperałam - z deviantart
Inne oświetelenie, większe kwiaty - te małe zupelnie giną. Dodatki - dywan, narzuta na łóżko, doniczki - wrzosowo-fioletowe. Poduchy mogą być pop-artowe, trochę szalone, będą pasowały do lamp.
Co do zmiany koloru mebli - eee, nieee, póki co chyba pasują Tylko posprzątaj ;>
Jejku, ile ty masz mineralnej pod biurkiem hihi Generalnie - więcej pudeł, maskotki do pudeł! Szpargały do pudeł! Więcej książek!

Koniecznie do wywalenia wątpliwa ozdoba okna - dałabym proste metalowe żaluzje i tylko po bokach jakeś firanko-zasłony - np. biale lub fioletowe.
Uff. Wizualka marna, ale jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aniolek_new.jpg (91,1 KB, 122 załadowań)
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 15:05   #2090
Nannala
Raczkowanie
 
Avatar Nannala
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 108
Dot.: Moj pokoik rosze o pomoc :D

a) krótsze firanki ! pokaż parapet na nim może jakieś ładne kwiatki, jeden, dwa miśki skoro je lubisz..
b) te żółte zasłony mnie gryzą.. na razie nie mam na nie pomysłu
c) bałagan ! no moja Pani, z tym to musisz sama walczyć
d) pierdółki - do wiklinowych koszy albo pudeł - ale raczej nie wzorzystych
e) zdecyduj się na jeden kolor dodatków - żółty z niebieskim i zielonym - do tego wszystkie kolory nasycone.. chyba nietrafiony zestaw..
f) nie podobają mi się te dywany - jeśli już to może jakieś mniejsze, gładkie..
g) obicia pufów i tapczanów - są rozne ! albo usuń pufy i zafunduj sobie poduchy do siedzenia na podłodze lub takie z kulkami styropianu w środku albo przykryj je takim samym materiałem
h)półka nad biurkiem wisi stanowczo zbyt wysoko - psuje wfekt wizualny. najwyszszy jej punkt (a więc także to co znajduje się na niej) nie powinno przekraczać górnej krawędzi szafy.
i)goły kawał ściany - ja bym tam widziała dużo małych obrazków w różnych drewnianych ramkach (ale nie antyramach) - najlepiej niezbyt kolorowych, lub jeden duuuuży - nie sądzę żeby malowanie na panelach wyszło ładnie


dokończę alfabet później bo muszę wyjść
__________________
..słownik ortograficzny i google.pl - przyjaciele internauty..

i błagam, myślcie zanim odpiszecie..
Nannala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 16:08   #2091
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Duże zmiany w pokoju - poradzcie prosze ! :)

Witam Dziewczyny Widze że potraficie dobrze doradzić, wiec mam parę pytań co do mojego pokoju. Właśnie zrobiłam w nim wielki przsiew czyli wyrzuciłam połowę mebli i połowę starych rzeczy i teraz mam zamiar pomalować go, okleić meble i zmienić podłogę. Pokój był smutny szary i baaardzo już mi sie znudził ( jest z czasów mojego okresu buntu i to i tak cud że nie jest pomalowany na czarno, na szczęście rodzice mnie od tego odwiedli :P ) a ta biała przestrzeń nad łóżkiem to stara tapeta której mojemu ojcu nie chciało sie już pomalować bo stały tam meble . Załączam zdjęcia mebli i plan pokoju - wybaczcie bałagan, ale z racji tego ze mam teraz remont, wszystko leży jedno na drugim Plan mam taki - chce bardzo pomalować, albo wytapetować pokój na ciemny fiolet i do tego okleić meble na czarno, bo mam wrażenie ze ten teraźniejszy kolor mebli nie pasuje do fioletu. Ciemne maja być dwie ściany - ta nad łóżkiem i i przylegająca do niej, a ta z drzwiami jakaś jaśniejsza, tyle że nie wiem jaki kolor dobrać i drugi problem - co z podłogą? jaka pasuje do fioletu i czarnego... chciałabym uniknąć efektu "grobowca" Czy pasowałaby moskitiera nad łóżkiem ? jeśli chodzi o tapety to znalazłam taką - http://www.gamatapet.pl/application/...6_1_12b6a2.jpg ciemniejszą i do tego taka http://www.gamatapet.pl/application/...5_1_a1c304.jpg jaśniejsza. Co o tym sądzicie? może macie jakieś pomysły jak urządzić pokój w tej kolorystyce ? w grę wchodzą tez farby

Małe objaśnienia do zdjęć - tam gdzie widać lustro to ta ścianma ze słupkiem, a tam gdzie stoi zwinięty dywan to przestrzeń pomiędzy regałem a drzwiami ( swoja drogą mam zamiar tam namalować kontury drzewa )

Z góry dziękuje Wam Kochane za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (68,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (62,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (76,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (79,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (20,5 KB, 19 załadowań)
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 16:46   #2092
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Mój pokój.. Pomóżcie mu nadać własny styl!

To jak? Czekamy na zdjęcia!
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 17:00   #2093
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Duże zmiany w pokoju - poradzcie prosze ! :)

Meble faktycznie niezabardzo będą pasowały. Może nie maluj ich całych tylko popracuj wyobraźnią i wymyśl coś kreatywnego Pozdrawiam
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 17:03   #2094
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Mój pokój- czekam na opinie

A może jakieś kolorowe zasłony, poduszki albo kolorowa doniczka .
Tylko tak aby wszystko pasowało. Dużo pieniędzy na to nie wydasz
Rozjaśniłoby troche pokój
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 21:38   #2095
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mój pokój- czekam na opinie

Jak dla mnie pokój wydaje się taki strasznie spokojny i bezpłciowy - za mało kolorów, ja to bym np troche czerwieni dorzuciła - ale to moja opinia bo ja już lubie takie zestawienia i tyle.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 08:04   #2096
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Mój pokój- czekam na opinie

Hmm widać że masz "świeży" pokój. Ale moim zdaniem jest w nim troszkę zimno, powinnaś dodać np jakieś czerwienie czy coś tak jak mówiła Korin Co do narzutki na łóżko i fotel stojący przy nim to mi się to gryzie niesamowicie Postaraj się o nowe narzytki pasujące do stylu jaki chcesz utworzyć w swoim pokoju ale napewno żeby nie były one w jakies tygryski czy coś... Napisałaś że zastanawiasz sięnad akwarium, ale moim zdaniem jest to duży wydatek Jeśli zainwestujesz w akwarium,ale np nie starczy ci kasy na takie duperele do wody to szybko będzie brudna a ty będziesz musiała bardzo często je myć. Więc jeśli chcesz kupic akwarium to lepiej zbierać duzó kas, ale tak jak pisałam musisz się liczyć z tym że im większe tym trudniej je utrzymać Myślałam że mam pokój dopiero co po remoncie ale pszesz że był remont 3-4 lata temu więc myślę że na półkach czy na buku jest strasznie pusto Postaw tam cośjest naprawdę wiele propozycji W razie czego pisz
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 08:45   #2097
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Moj pokoik rosze o pomoc :D

Tak sobie pomyślałam, że skoro lubisz swoje zielone ściany, to nie będę Cię zmuszać do całkowitego przemalowania... no może trochę Meble proponuję białe - przemaluj lub oklej. Dywan, poduchy puszyste, czerwone w białe bochomazy. Na ścianę czarno-biała grafika, na te puste półki oczywiście książki, trochę białych kwiatów dla ozdoby.
Ściany zrobiłam gładkie, bo nie podobają mi się te panele, na Twoim miejscu dawno bym je spaliła
Propozycja nr 2:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aniolek_new2.jpg (87,7 KB, 86 załadowań)
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:19   #2098
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Moj pokoik rosze o pomoc :D

Twoj pokoj daje po oczach ta zielenia. Nawet jesli to fajny kolor, to ilosc zieleni jest przytlaczajaca.
Ja bym dodala lagodne dodatki w ktoryms z kolorow:
limetkowozolty, bialy, jasny bez, ewentualnie kilka czerwonych akcentow (np. doniczki, poduszki). Na jasnych meblach przynajmniej bedzie widac co leży, bo na tle sciany np. roslin nie widac

Meble, mimo ze niby jednego typu, to sprawiaja wrazenie chaosu z powodu nierownych plaszczyzn. Kazdy mebel jest innej wysokosci. No i ten chaos na polkach, ktore oczywiscie okazuja sie praktycznie niewykorzystane.

Ponizej przentuje mozliwe rozstawienie mebli. Jest zrobione orientacyjnie, gdyz nie podalas rozmiarow pokoju.
Podstawa kazdego pokoju sypialnianego jest obszerna szafa do ktorej wejda wszystkie ubrania i dodatkowo kartony z niezbednymi drobiazgami. Nastepnie miejsce do pracy - masz juz biurko i stolik pod komputer. Można je ustawić pod kątem względem siebie, a naroznik zabudować półką. Chyba, ze uznasz iz nowy blat roboczy będzie wygodniejszy. Nad miejscem do pracy zawiesic stosunkowo nisko, by latwo bylo siegnac reka, dwie polki, gdzie w segregatorach bedziesz miala dokumenty, zeszyty, itp.
Komódka z lustrem jest w pokoju kobiety niezbedna. W jednej szufladzie bizuteria i kosmetki, w nastepnych bielizna, rajstopy, skarpetki...
Po przeciwnej stronie pokoju masz kacik wypoczynkowy. Dwa male fotele w jasnym obiciu, niewielki stoliczek, szafa, i miejsce na telewizor.
Telewizor moze stac albo na regale, albo na szafce, nad ktora zawiesi sie polki na ksiazki.
Dywan powinien byc jasny, bez wzorów. Jeden misiek na fotelu, jeden na tapczanie, reszta schowana do szafy.
Jasnozielona lampke stojaca obecnie przy TV mozna ustawic jako lampke nocna przy lozku.
Ciemną, monotonna zieleń ścian można przełamać szablonem drzewa narysowanego w jasniejszym odcieniu zieleni. Mozna tez zawiesic biala moskitiere nad lozkiem, albo duzy, jasny obraz/plakat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg projekt.JPG (52,5 KB, 56 załadowań)
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 10:24   #2099
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mój pokój- czekam na opinie

Ogólnie pokój jest fajny, troszkę ożyw go kolorami( np. pomarańcz), ale bez przesady. Firanka out, drewniane żaluzje jak juz ktos pisał, albo tańsze bambusowe rolety. Więcej zieleni ( kwiaty) i antyramy ( swietny pomysł). Powodzenia.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 11:26   #2100
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Duże zmiany w pokoju - poradzcie prosze ! :)

Ciemny fiolet i czern - za ciemno.
Daj rozmiary pokoju.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.