Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-04, 10:21   #4651
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Będzie sztywna, taki urok emusiów
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 20:23   #4652
EmuEmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witam ,mam pytanie: Kupiłąm wczoraj Emu paterson mini indigo na eobuwie. Lewa stopa jest na styk,bo wcześniej pewnie dużo mierzona, ale prawa jest przyciasna,jednak nie obciera. Ciekawa jestem czy się rozejdzie? jak siedzę lub mierzę je rano zero dyskomfortu, a po południu czułam tą prawą.Chciałąm mieć wygodne jesienno wiosenne buty, jakby choć troszkę się rozeszły byłoby ok. Jak wyciągam wkładkę są super,ale zimno od podeszwyDodam że wzięłam rozmiar 38, a noszę 37,5.
EmuEmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 12:52   #4653
ewiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez karol_g11 Pokaż wiadomość
No więc przyszły już do mnie Charlotty... są śliczne (mam rozmiar stopy 37 /38 ), wzięłam rozmiar 38 i są takie ledwie, ledwie...

Wsyztsko wskazuje na to, że buty są oryginalne...
Mam jednak pewne zastrzeżenia do eobuwie...
Jak kupowałam buty było u góry małym druczkiem napisanebyło , że jest to kolekcja fall/winter 2015 (serio, wiem bo "studiowałam bardzo dokładnie różnicę między e obuwie a emu na stronie producenta )- samo zdjęcie również sugeruje, ze jest to kolekcja tegoroczna (zeszłoroczna ma inny znaczek waterproof na boku )

Natomiast przyszły mi buty z zeszłorocznej kolekcji... weszłam na stronę eobuwie - a tu zmiana !!! małym druczkiem u góry fall/ winter 2014 .....

Poza tym nadal uważam, że zdjęcia na eobuwie pokazujące model charlotte z tego roku (różnicę można zobaczyć zwłaszcza przy Indigo) różni się od modelu również tegorocznego ze strony producenta...
I nadal nie wiem dlaczego???? eobuwie odpisało tylko, że buty są na pewno oryginalne , ale do pytań w tej kwestii się nie ustosunkowało

Nie mniej jednak buty zostawiam , bo są super !!!! Dobrze, ze piszecie, zeby nie impregonować... bo na pewno bym to zrobiła jeszcze dzisiaj...

Aaaaa , czy ta podeszwa cały czas będzie taka sztywna, czy po jakimś czasie trochę się "wyrobi" ?????
Ja zamawiałam dla mojej maludy Wallaby Lo i miałam to samo, zdjęcia kolekcji 2015 i nic nie napisane,że 2014, a przyszło 2014. Ogólnie to nie ma problemu,że zeszłoroczne, ale powinno być jasno i czytelnie,że sprzedają model 2014.
ewiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 16:16   #4654
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Oj nie nie, ja noszę 38 i takie wzięłam, są na styk. Mam nadzieję , że trochę się rozbiją. One ogólnie są sztywniejsze takie, mi bardzo się podobają. Wklejałam fotki jakiś tydzień temu czarnych mini.
Może głupie pytanie, ale te Spindle są z wywijanej skóry, czy tak jak Woole?

W ogóle, które wg Was są cieplejsze? Woole, czy Stingery np.?

Ja mam zeszłoroczne Angelsy czarne, ale muszę przyznać, że się nimi rozczarowałam, bo bywało mi w nich zimno w stopy Koleżanka miała Woole i chodziła bez skarpetek, bo mówi, że by się ugotowała. Może kwestia indywidualna, a może faktycznie woole bardziej grzeją?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 17:36   #4655
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie, ale te Spindle są z wywijanej skóry, czy tak jak Woole?

W ogóle, które wg Was są cieplejsze? Woole, czy Stingery np.?

Ja mam zeszłoroczne Angelsy czarne, ale muszę przyznać, że się nimi rozczarowałam, bo bywało mi w nich zimno w stopy Koleżanka miała Woole i chodziła bez skarpetek, bo mówi, że by się ugotowała. Może kwestia indywidualna, a może faktycznie woole bardziej grzeją?
A było Ci w nich zimno jak stałaś/siedziałaś czy też jak chodziłaś?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 17:44   #4656
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

mialam stingery i grzaly przez [ierwsze trzy miechy, potem juz byly jak przecietne kozaczki z filcem
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 18:52   #4657
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Mnie paterson prawy przez tydzien obcieral na wysokosci sciegna achillesa, koszmar. Ale potem stopa przywykla, but sie troche rozszedl. Sa cudowne. Nosze 39 a je mam 40/41 - przy wkladaniu czuje lekki opor


Sent from my iPhone using Tapatalk
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 19:26   #4658
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
A było Ci w nich zimno jak stałaś/siedziałaś czy też jak chodziłaś?
raczej jak siedziałam/stałam (np. godzinna podróż w busie).
Wydaje mi się też, że gdy stopy miałam rozgrzane po "przytulaniu" ich do grzejnika to w Emu ciepło się utrzymywało. Rano gdy wychodziłam do pracy rozgrzane nie były i właśnie w busie odczuwałam ziąb.
Czasem mi się wydaje, że podróby mnie lepiej grzały

Ogólnie zimą mam problem z zimnymi stopami
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 19:38   #4659
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
raczej jak siedziałam/stałam (np. godzinna podróż w busie).
Wydaje mi się też, że gdy stopy miałam rozgrzane po "przytulaniu" ich do grzejnika to w Emu ciepło się utrzymywało. Rano gdy wychodziłam do pracy rozgrzane nie były i właśnie w busie odczuwałam ziąb.
Czasem mi się wydaje, że podróby mnie lepiej grzały

Ogólnie zimą mam problem z zimnymi stopami
No właśnie ja mam tak samo.
Doszłam do wniosku, że to przez moje słabe krążenie. Jak np. włożę buty na zimne stopy, bo w domu chodziłam bez skarpetek itd. to po wyjściu mija chwila zanim mi się stopy rozgrzeją... Nie jest tak, że grzeją same w sobie jak grzejnik bardziej po prostu utrzymują to ciepło i nie przepuszczają mrozu... Za to kozaki z "eko"skóry teoretycznie "grzeją" np. jak siedzę w pracy, ale tak naprawdę to duszą stopy, bo nie przepuszczają powietrza
Nie wiem czy moja teoria jest słuszna, ale to jedynie rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy, a mam ten sam problem
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 20:23   #4660
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam tak samo.
Doszłam do wniosku, że to przez moje słabe krążenie. Jak np. włożę buty na zimne stopy, bo w domu chodziłam bez skarpetek itd. to po wyjściu mija chwila zanim mi się stopy rozgrzeją... Nie jest tak, że grzeją same w sobie jak grzejnik bardziej po prostu utrzymują to ciepło i nie przepuszczają mrozu... Za to kozaki z "eko"skóry teoretycznie "grzeją" np. jak siedzę w pracy, ale tak naprawdę to duszą stopy, bo nie przepuszczają powietrza
Nie wiem czy moja teoria jest słuszna, ale to jedynie rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy, a mam ten sam problem
Chyba będę rozgrzewać stopy w gorącej wodzie i dopiero ubierać Emu
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 20:34   #4661
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Chyba będę rozgrzewać stopy w gorącej wodzie i dopiero ubierać Emu
Może wystarczy jeśli poruszasz stopami albo palcami w bucie jak będą marzły w autobusie i przywróci Ci krążenie
a tak serio to poobserwuj, może zauważysz podobną prawidłowość co ja
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 21:20   #4662
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć wszystkim
Pozwolę sobie dołączyć do wątku, gdyż od czterech dni jestem szczęśliwą posiadaczką moich pierwszych Emu, model Stinger mini w odcieniu Ash. Jestem mega zadowolona, gdyż udało mi się je kupić 20% taniej - została ostatnia para i to w moim rozmiarze Jako że póki co dużych mrozów nie ma, śpią sobie smacznie w pudełku i czekają na pierwszy spacer Niedługo je zaimpregnuję, sprejem z Deichmanna, tradycyjnie
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:03   #4663
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Może wystarczy jeśli poruszasz stopami albo palcami w bucie jak będą marzły w autobusie i przywróci Ci krążenie
a tak serio to poobserwuj, może zauważysz podobną prawidłowość co ja
Niestety ruszanie palcem w bucie, że tak się wyrażę w moim przypadku się nie sprawdza. Wychodzi na to, że nie ma butów, w których byłoby mi ciepło w 100% no cóż...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:28   #4664
EmuEmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Mnie paterson prawy przez tydzien obcieral na wysokosci sciegna achillesa, koszmar. Ale potem stopa przywykla, but sie troche rozszedl. Sa cudowne. Nosze 39 a je mam 40/41 - przy wkladaniu czuje lekki opor


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzieki za odpowiedz, ubralam je mimo ciasnoty i po 15 minutach idealnie dopasowaly sie do stop, nie obtarly ale i tak jeszcze sie musza rozciagnac.pozdrawiam
EmuEmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:39   #4665
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Niestety ruszanie palcem w bucie, że tak się wyrażę w moim przypadku się nie sprawdza. Wychodzi na to, że nie ma butów, w których byłoby mi ciepło w 100% no cóż...
no to nie wiem
bo w końcu te buty są też niby do noszenia wiosną/latem więc chyba nie powinny grzać same w sobie tak samo jak są te pościele wełniane, które zimą grzeją, a latem przepuszczają powietrze. Ciekawa sprawa, bo w końcu nie ma tam czujników temperatury
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 12:24   #4666
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja wyciągnęłam z piwnicy moje alby teraz czaję się na stingery czekoladowe, lo lub hi - ostatnio w dobrej cenie były hi i już miałam klikać, to mi neta odcięli :/
a przydałyby się takie wysokie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 14:32   #4667
201704051536
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć, interesują mnie czarne Stinger Lo. Platinium dziś mierzyłam i są jakieś niewygodne...

Mam w związku z tym dwa pytania:

Biker boots i wszystkie płaskie buty noszę 37 (lubię mieć luz).
Szpilki 35.
Oczywiście w sklepie wygodniejsze wydają mi się 37 niż 35/36, no ale wiadomo, futerko się ugniecie. Jaki rozmiar lepiej brać? 37 mają długość wkładki 24, więc teoretycznie tyle samo, co wszystkie moje adidasy i bikery.

I druga sprawa - w Intershoe (stacjonarny) i na Answear cena to 679zł. Na Allegro są po 599. Czy mają szansę być oryginalne, czy to raczej "same shit", który jest po 250zł na Allegro i zalane jest nim całe chińskie Aliexpress w śmiesznych cenach? To pytanie kieruję do osób, które mają porównanie futra - sklep stacjonarny, a Allegro.

Edytowane przez 201704051536
Czas edycji: 2014-12-07 o 14:41
201704051536 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 16:43   #4668
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
Cześć, interesują mnie czarne Stinger Lo. Platinium dziś mierzyłam i są jakieś niewygodne...

Mam w związku z tym dwa pytania:

Biker boots i wszystkie płaskie buty noszę 37 (lubię mieć luz).
Szpilki 35.
Oczywiście w sklepie wygodniejsze wydają mi się 37 niż 35/36, no ale wiadomo, futerko się ugniecie. Jaki rozmiar lepiej brać? 37 mają długość wkładki 24, więc teoretycznie tyle samo, co wszystkie moje adidasy i bikery.

I druga sprawa - w Intershoe (stacjonarny) i na Answear cena to 679zł. Na Allegro są po 599. Czy mają szansę być oryginalne, czy to raczej "same shit", który jest po 250zł na Allegro i zalane jest nim całe chińskie Aliexpress w śmiesznych cenach? To pytanie kieruję do osób, które mają porównanie futra - sklep stacjonarny, a Allegro.
Strasznie masz dużą rozbieżność w rozmiarach... Ja np. wszystkie buty noszę 37. Kluczowa będzie długość Twojej stopy, bo rozmiar może się różnić w zależności od firmy
80zł taniej to nie jest jakaś duża różnica więc może to być oryginał na allegro, wszystko zależy od sprzedawcy. Ale chyba lepiej skorzystać z jakiegoś kodu na answear albo chociaż -50zł na pierwsze zakupy i mieć pewność
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 17:26   #4669
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja mam emu alba wysokie i niskie z roznych rocznikow i zadne mi sie nie rozbily, nosze rozm. 38.5 a emu mam 39, a najczesciej nosze na gola stope
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 20:49   #4670
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Ja mam emu alba wysokie i niskie z roznych rocznikow i zadne mi sie nie rozbily, nosze rozm. 38.5 a emu mam 39, a najczesciej nosze na gola stope
ja kupowalam alby rok temu i niestety futro mi sie ubilo i pieta mi lata:/ musze ubierac grubsza skarpetke bo inaczej mi lata stopa:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 09:04   #4671
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak to jest z tegoroczną rozmiarówką, ale emu jednak mają duże tendencje do rozbijania się i człapania. Ja mam moje o rozmiar, albo i dwa mniejsze niż to wynika z długości stopy.
Hej ja w tym roku kupiłam moje pierwsze stingery lo chestnut (model tegoroczny) i wybrałam rozmiar 37 - chociaż żadnych innych butów nie mam w tym rozmiarze - a inne obuwie noszę przeważnie 38 albo 39

moje emu w rozmiarze 37 są "na styk" ale 38 była za luźna nie tylko w pięcie ale na całej długości... i bądź tu mądry także najlepiej przymierzyć i wybrać to co do naszej stopy pasuje najbardziej
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2014-12-08 o 09:05
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 13:14   #4672
ewiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Hej ja w tym roku kupiłam moje pierwsze stingery lo chestnut (model tegoroczny) i wybrałam rozmiar 37 - chociaż żadnych innych butów nie mam w tym rozmiarze - a inne obuwie noszę przeważnie 38 albo 39

moje emu w rozmiarze 37 są "na styk" ale 38 była za luźna nie tylko w pięcie ale na całej długości... i bądź tu mądry także najlepiej przymierzyć i wybrać to co do naszej stopy pasuje najbardziej
A ja nosze 37/38, a emu na następny raz wezmę 39, bo te 38 są za bardzo na styk....mój paluch najwidoczniej jest za długi
ewiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 13:45   #4673
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

A takie pytanie mam, czy któraś z Was kupowała w zeszłym roku Emu w Natureshop.com ? W zeszłym roku Emu tam były w dobrych cenach i wysyłka powyżej jakiejś tam kwoty darmowa.

Może jednak ich Emu nie były oryginalne i stąd moje problemy z zimnymi stopami?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 22:35   #4674
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
A takie pytanie mam, czy któraś z Was kupowała w zeszłym roku Emu w Natureshop.com ? W zeszłym roku Emu tam były w dobrych cenach i wysyłka powyżej jakiejś tam kwoty darmowa.

Może jednak ich Emu nie były oryginalne i stąd moje problemy z zimnymi stopami?
Ja mam jedne z amazona i jedne z schaffy w obu parach tak samo :P ale rozumiem Twoje pytania, bo zdaje się, że sama też kiedyś o to tutaj pytałam.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 08:37   #4675
dziumba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej,ją tez czekam na ten model.Impregnowalas?Bo nie wiem co mam zrobić.pozdrawiam
dziumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:06   #4676
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja mam jedne z amazona i jedne z schaffy w obu parach tak samo :P ale rozumiem Twoje pytania, bo zdaje się, że sama też kiedyś o to tutaj pytałam.
Wiec juz się poddaje w takim razie
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:11   #4677
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
A takie pytanie mam, czy któraś z Was kupowała w zeszłym roku Emu w Natureshop.com ? W zeszłym roku Emu tam były w dobrych cenach i wysyłka powyżej jakiejś tam kwoty darmowa.

Może jednak ich Emu nie były oryginalne i stąd moje problemy z zimnymi stopami?
Ja mam emu z natureshop i wszystko z nimi w porządku
Moim zdaniem emu bardziej stanowią taką "izolację" a nie "grzejnik" jak inne buty - mi to pasuje, nawet jak mam zimne stopy (też mi szybko marzną...) to po założeniu emu mimo wszystko jest po chwili ciepło
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:35   #4678
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez ewiik Pokaż wiadomość
A ja nosze 37/38, a emu na następny raz wezmę 39, bo te 38 są za bardzo na styk....mój paluch najwidoczniej jest za długi
mój też jest chyba dosyć długi, ale i tak ciut dłuższy jest ten następny, obok dużego

...więc ile stóp, ile modeli tyle opinii jak tylko jest możliwość to mierzyć! ale jak się będę czaić na patersony to przypuszczam, że będę jednak celowała w 38, czyli już większe.
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:37   #4679
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

reklamowal ktos emu z schaffashoes?
zakupilam w zeszlym roku mialam na nogach max 10 razy i skora popekala nie wspominajac o pekajacej skorze przy podeszwie pod pietami
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:54   #4680
krysiaknys
Przyczajenie
 
Avatar krysiaknys
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja sama tam nic nie reklamowałam, ale moja siostra kupiła jakieś buty rok temu, i coś jej się właśnie porozwalały i bez problemu przyjęli reklamację.
krysiaknys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.