Mamusie maj - czerwiec 2014 część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 18:45   #1081
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Kurcze czytam co piszecie i az sie doluje... Jajecznica, chlebek z maslem,parowka... To jasiek skonczyl 7 miesiecy i tak krucho u nas z ta dieta. On by tylko najchetniej cyca jadl, gruszke i marchew. a jesli chodzi o inne rzeczy to tz musi sie duzo natrudzic zeby malego zabawica ja w tym czasie lyzeczke do dzioba.

Jak fajnie ze znowu jest co czytac.

Justiwi widzialam zdjecia wiktor slodki ja tez polowalam na zdjecie ze stopa ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:05   #1082
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

I krtko sie cieszylam.. Znowu Ania porcje mleka chlusnela, tym razem na Meza.. zalamalam sie i nie wiem co robic..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:17   #1083
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość

Agaga ja tam hartuje z nowymi smakami i nie szlam z tabelkami. No ale kazdy inaczej.
Też znam mamy, które nie szczypały się ze schematami i dawały dziecku próbować wszystkiego i wyszły na tym dobrze, dziecku krzywda się nie dzieje, więc rozumiem i szanuję ja mam trochę w sobie lęku po Filipie i przejściach z jego alergiami, dlatego dmucham na zimne
No i brawo za kroczek naprawdę fenomen ta wasza Ola

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Same owoce na drugie śniadanie? Nam pediatra powiedziała, że owoce jako dodatkowy posiłek, a nie oddzielnie..

I miałam pytać:
Ile dajecie tych chrupek kukurydzianych dziennie?
I jeszcze:
Ile po jedzeniu kładziecie dzieci na brzuch (albo same się kładą? )?
Troszeczkę nie zrozumiałam, owoce jako dodatkowy posiłek ale nie oddzielnie? W sensie, że jako dodatek do posiłku ale nie jako samodzielny posiłek, tak? No nie wiem, jak Heli zrobię jakiś owocowy mix do tego dorzucę biszkopta albo mannę/płatki ryżowe to się najada spokojnie
Z tymi chrupkami to tak spokojnie, kupuję jej nie takie małe jak flipsy, tylko takie tygryski pałki kukurydziane i czasem zje 3 w ciągu dnia a czasem wcale.
A po jedzeniu staram się ją pionizować przez dłuższą chwilę po odbiciu i tyle
Współczuję wieczoru, a pytałaś się pediatry od czego tak mogła wymiotować? Co w razie gdyby się powtórzyło masz robić?

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie... Ale my w tyle jesteśmy, jeszcze nawet mięsa nie podawałam.. Za to dziś Franuś zjadł cały słoiczek marchewki
Brawo, jeszcze trochę i się przestawi na inne jedzonko, wszystko na spokojnie
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:29   #1084
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Kurcze czytam co piszecie i az sie doluje... Jajecznica, chlebek z maslem,parowka... To jasiek skonczyl 7 miesiecy i tak krucho u nas z ta dieta. On by tylko najchetniej cyca jadl, gruszke i marchew. a jesli chodzi o inne rzeczy to tz musi sie duzo natrudzic zeby malego zabawica ja w tym czasie lyzeczke do dzioba.

Jak fajnie ze znowu jest co czytac.

Justiwi widzialam zdjecia wiktor slodki ja tez polowalam na zdjecie ze stopa ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie martw się tym rozszerzaniem diety
Zwróć uwagę, że np. Gabrysia jest na mm (wtedy dietę rozszerza się w cześniej)i jest urodzona 30 kwietnia więc jest jedną ze starszych na wątku
U nas też idzie to wolno bo mały pożywieniem się bawi. To co zjada to banan, biszkopty, chrupki kukurydziane, jak ma humor to kaszę mannę lub kaszkę ryżową morelową i jabłko. Marchewkę zjadł do tej pory raz w formie takiej ze słoiczka.

Tyle że widzę iz jest pełen energii, radosny i nic mu nie dolega więc nie martwię się tym, że z jedzeniem jestem w tyle. Jest na cycku więc dostaje wszystko czego mu trzeba


myskaO no to chyba powtórka z wczoraj??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:46   #1085
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Ja tak samo jak kasiab nie ide schematem po prostu wprowadzam nowe smaki wedle swojego uznania ale z dystansem ....

Justiwi jak bym nawet naturalnie karmila to tak samo od 4 msc bym wprowadzala takze kazdy robi wedle swojego uznania ale nic na sile kedno dziecko szybko zalapie.i bedzie chcialo probowac nowe smaki a inne powolutku ... jest czas

Mala spi ale wsta z krzykiem dentinox poszedl w ruch i camilia i spi ... juz mam tyle takich nocek z rzedu ze ich nie zlicze tz rowniez spi ...
Sprawdzalam gdzies na wiadomosciach na.internecie to juz jutro te wiatry maja sie pojawic i tak do niedzieli mozliwe ze zero wyjsc .
Jutro malej buraczkowa zrobie na obiadek
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:47   #1086
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

agaaga Lekarka bardzo madrze powiedziala, ze jak sie powtorzy to znowu sie pokazac.. Super co? W ogole to nie byla nasza lekarka, wiec chyba jutro znowu sie pofatyguje..

Justiwi - powtorka w zasadzie z nocy z poniedzialku na wtorek i wczorajszego poranka, wiec troche czasu minelo.. Szkoda mi bidulki cholernie.. i plakac mi sie chce..
Ehh.. Ciekawe co to bedzie.. W zasadzie w nocy nie bedzie chyba miala czym chlustac.. Wykoncza mnie takie czujne nocki.. Juz trzecia bedzie przeze mnie zerwana, bo od poniedzialku czuwam..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:49   #1087
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Aaa zapomnialam ... bylo blw u nas ! Gabrysia zobaczyla jak ide z bananemobranym to pokoju to od razu raczki wyciagnela i buzke otworzyla az sie zdziwilam bo ona do owocow niechetnie ... i co zjadla mi prawie polowe banana raz tak ugryzla ze policzki wypchala
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 19:52   #1088
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska faktycznie, kiepska rada, ech.... Nawet Ci nie pomogę, bo kompletnie nie wiem czym przeciwdziałać na wymioty o takich maluchów
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:55   #1089
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myskao-wspolczuje tak samo bym sie martwila i denerwowala ... jutro musisz isc znowu !
Aaaa ... jeszcze mi sie cos przypomnialo!
Czy waszym maluchom tez wyskakuja wkolo usteczek takie czerwone jrostki bodajze od sliny? Jak tak to czyms to smarujecie ?
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 19:59   #1090
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Myska faktycznie, kiepska rada, ech.... Nawet Ci nie pomogę, bo kompletnie nie wiem czym przeciwdziałać na wymioty o takich maluchów
No rada taka, że sama bym na nią nie wpadła.. Myślałam, że to się nie przyda, a jednak..

Menia - gratuluję bananka
No będę musiała się przejść znowu.. Ciekawe czy uda mi się na jutro zapisać i jak z jedzeniem jutro nam pójdzie..
Ja te krostki smaruje na noc bepanthenem i jest w miarę ok.
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-12-10 o 20:12
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:08   #1091
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myskao- powied ze ci lekarz kazala sie pojawic jak nie przejdzie dziecku a tymbardziej mala malo jadla musisz jakos sie zapisac. A ciekawe czy kaszka by tak ulala co ?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Moze sprobuj ciepla herbatke jej zrobic jak masz ... juz sama nie wiem jak pomoc .
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 20:09   #1092
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Myskao- powied ze ci lekarz kazala sie pojawic jak nie przejdzie dziecku a tymbardziej mala malo jadla musisz jakos sie zapisac. A ciekawe czy kaszka by tak ulala co ?
Ot co. A swoją drogą przechlapane macie z tym pediatrą, żeby był problem i walka, żeby się dostać, przecież dziecko potrzebuje pomocy od razu a jak się nie uda zapisać to jak? Ma czekać do następnego dnia? Ech...
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:14   #1093
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

menia a ta camilia to na co jest?? no ja kp i zaczęłam cokolwiek dawać jak młody miał jakieś 5,5 miesiąca i tylko ze względu na ten gluten dawałam kaszę mannę gotowaną na wodzie
Podałam Was jako przykład bo z posiłkami jesteście daleko z przodu w stosunku do niektórych z nas i że dzieciom na mm tak czy owak można rozszerzać dietę szybciej niż kp no ale jak mówisz, każdy robi jak uważa

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

menia ja nic z tym nie robie, samo się pojawia i samo schodzi
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:53   #1094
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Tak zrobię. Ogólnie to mogę pójść do przychodni i mnie przyjmą, ale nie wiadomo kto mnie puści w kolejce i z jakimi wyrzutami. Wiecie o co chodzi. Kaszkę dałam jej ok 17, bo nie chciała jeść mleka i chyba tym też zwymiotowała.. Był też obiadek, więc serio nic w brzuszku nie ma bidulka.. No nie wiem już..

Justiwi - Camilia to takie ampułki na ząbkowanie. Tylko trzeba podawać między posiłkami, żeby zadziałało..

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Ania już któryś raz płacze w łóżeczku. Na ręce ją biorę, ale nie wiele to daje.. Nie wiem czy głodna jest czy co? Niby ssie smoczka, więc może i to, ale co jej dać? Mleko? Boję się, że chluśnie znowu..
Ciężka noc będzie.......
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:58   #1095
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Przez ciemiączko to będzie już coraz trudniej rozpoznać, bo zarasta.
mam wrażenie, ze u nas w ogóle nie zarasta

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Bo ja chyba tu nawet nie pisałam, sporo mnie nie było otóż wędzidełka to od samego urodzenia położne mówiły, że trzeba będzie przyciąć ma przyrośnięte jak Filip. A z pępkiem od samego początku był problem, bo Mała miała krótką pępowinę i ponoć bardzo ciągnęła w brzuchu i długo miała taki wystający. Zaklejałam, zaklejałam i jeszcze raz zaklejałam i już było dobrze... a od momentu aktywności na podłodze wyskoczyła przepuklinka (nieduża) i już się nie chce schować, więc na ostatnim szczepieniu dostałyśmy skierowanie do poradni chirurgii dziecięcej. Najważniejsze, że w niczym jej nie dokucza, nie boli, po prostu trzeba usunąć...

Te holle, najlepsze na rynku holle? Masakra, niczego już nie można być pewnym.
o kurczę agaaga to trochę się nacierpi ta Twoja Helcia ale trzeba, bo potem będzie problem
u mnie wyszła przepuklina pępkowa w ciąży, młoda tak mnie tak kopała, ze nie mogłam wytrzymac, teraz do tej pory mnie tam boli, a później możliwe, ze skończy się operacją

tak chodzi o te holle, ale tylko wybrane rodzaje


padam na twarz, byłam na tych zakupach, trwało to 3 godziny, narodu jak grzybów po deszczu, do świąt 2 tygodnie a ludziska juz szaleją
kupiłam też młodej co nieco w pepco, sweterek bluzeczkę i body

dobranoc
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:37   #1096
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Ramonka - gratuluje udanych zakupow

No i wypila mleko.. Ze 150 ml, ale i tak byl placz..

Odbilo jej sie co prawda, ale teraz bede miala przerabane, bo bede nasluchiwala czy nie chlusta. Juz ma czym. Przepraszam, ze Was katuje... trzymalam ja na raczkach a ona plakala i takim wzrokiem sie patrzyla jakby chciala mi powiedziec co jej jest a nie kogla..

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Ide 'spać'...

Dobrej nocki mamuski!
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:46   #1097
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

inezz sztormiak wymiata
I działa bez zarzutu, nic z wymiocin nie poszło na ubranko
No działa, działa, chociaż Franek też to potrafi obejść - bo wkłada sobie rączki do buzi w trakcie jedzenia, a potem uderza o kolanka, więc często kolanka ma np z marchewki

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
agaaga Lekarka bardzo madrze powiedziala, ze jak sie powtorzy to znowu sie pokazac.. Super co? W ogole to nie byla nasza lekarka, wiec chyba jutro znowu sie pofatyguje..

Justiwi - powtorka w zasadzie z nocy z poniedzialku na wtorek i wczorajszego poranka, wiec troche czasu minelo.. Szkoda mi bidulki cholernie.. i plakac mi sie chce..
Ehh.. Ciekawe co to bedzie.. W zasadzie w nocy nie bedzie chyba miala czym chlustac.. Wykoncza mnie takie czujne nocki.. Juz trzecia bedzie przeze mnie zerwana, bo od poniedzialku czuwam..
Biedulka
Może to coś z brzuszkiem i dlatego nie chce jeść? Coś jej zaszkodziło?
Lepiej się przejdź znów do lekarza dla świętego spokoju...
Współczuję, bo też nie przepadam za bieganiem po lekarzach...

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
menia a ta camilia to na co jest?? no ja kp i zaczęłam cokolwiek dawać jak młody miał jakieś 5,5 miesiąca i tylko ze względu na ten gluten dawałam kaszę mannę gotowaną na wodzie
Podałam Was jako przykład bo z posiłkami jesteście daleko z przodu w stosunku do niektórych z nas i że dzieciom na mm tak czy owak można rozszerzać dietę szybciej niż kp no ale jak mówisz, każdy robi jak uważa
Camilia łagodzi objawy ząbkowania, ale to homeopatyczny lek, ja tam w takie nie wierzę...
Na dorosłych to może i zadziała jak placebo, ale na niemowlę niekoniecznie
Vibrucol - te czopki to też homeopatia, podałam raz, bo mi to pediatra przepisała na gorączkę niby i nic nie dało...

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
padam na twarz, byłam na tych zakupach, trwało to 3 godziny, narodu jak grzybów po deszczu, do świąt 2 tygodnie a ludziska juz szaleją
kupiłam też młodej co nieco w pepco, sweterek bluzeczkę i body

dobranoc
No zakupy przed świętami to największy hardkor, a powoli się zaczyna...
Dlatego my prezenty kupowaliśmy albo wcześniej albo internetowo
Aż się cieszę, że nie muszę w tym roku w okresie świątecznym pracować
A w pepco kupiłam ostatnio Frankowi półśpiochy w gwiazdki i spodenki z misiem na dupce

Uff poprasowałam stertę ubrań, to zasłużyłam chyba na kąpiel i sen
Tym bardziej, że syn zasnął koło 19, więc pewnie o 3 się obudzi i zacznie gadać
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 05:28   #1098
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Inezz-ja wiedzialam ze ta camilia to homeopatia ale odpukac szczerze dziala ! Mala jest duzo spokojniejsza po niej i nocka byla przespana uff ... tylkl raz na karmienke wstala i az tam.nie marudzila. Ostatnio wlasnie.jak bylam w aptece to zaslychnelam o tym leku bo jakas panj kupowala i tak chwalila.
Juz mala nie spi od 6.06 .... teraz wije sie po lozku i kombinuje jak tu yorka za ohon pociagnac a ten ucieka od niej biedny. Ostatnio tak zlapala ze wyrwa sporo wlosow i tej biednytak piszczal ...
Myskao i jak mala ?
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 06:12   #1099
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Inezz-ja wiedzialam ze ta camilia to homeopatia ale odpukac szczerze dziala ! Mala jest duzo spokojniejsza po niej i nocka byla przespana uff ... tylkl raz na karmienke wstala i az tam.nie marudzila. Ostatnio wlasnie.jak bylam w aptece to zaslychnelam o tym leku bo jakas panj kupowala i tak chwalila.
Menia działa u Was, bo u nas nie bardzo
ale moja znajoma uzywała takich kulek homeopatycznych z tym, ze wieksze steżenie 30ch (Camilia ma 9ch) na kolki u małej i pomagało wyciszyć dziecko, wiec moze dla zośki Camilia jest za słaba





a młoda z rana naparza w pianinko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA144145.jpg (42,3 KB, 42 załadowań)
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 06:47   #1100
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Ramona- tak pomaga mała jest dużo spokojniejsza przy tym.
Fajna ta Twoja córa jaka już duża ... ale ten czas szybko leci masakra aż się wierzyć nie chce przecież dopiero rodziłyśmy ...

Gabrysia zjadła już jajecznicę z rana i zaraz zaliczy drzemkę jak zawsze max pół godzinki ale ja chociaż te pół godzinki mam na zjedzenie śniadanie i ogarnięcie się ...
Wasze dzieci też słuchają muzyki ? Moi rodzice nauczyli małą disco polo i tylko się włączy to od razu nogi i rączki w ruch idą i moj tata nauczył małą tanczyc - bierze ja na rece i tanczy a ta sie wygina ze masakra jest taka zadowolona wczoraj nawet filmik z tz nagrałam co ona wyprawia
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 06:50   #1101
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzien dobry!

U nas nocka srednia.. Przynajmniej dla mnie.. Niewiem ile razy wstawalam do malej dac smoka. Maz zaspal do pracy, ale chyba nie za duzo.. Nawrt nie wiem, bo nieprzytomna bylam..

Ania w nocy nie chlusnela. Niedawno zjadla mleczko i kupke chyba zrobila, do tego juz cwiczy przod - tyl w lozeczku.. No porzygoli mi.sie dziecko po jedzeniu.. Od 8 czynna u nas rejestracja to zadzwonie. Moze zapytam tylko co jej dawac jesc, zeby sie tam nie tluc.. No zobaczymy.. Ehh.. Ide poprawic szkraba na plecy, bo znowu bede musiala zmieniac posciel ;-)
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 06:56   #1102
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Wasze dzieci też słuchają muzyki ? Moi rodzice nauczyli małą disco polo i tylko się włączy to od razu nogi i rączki w ruch idą i moj tata nauczył małą tanczyc - bierze ja na rece i tanczy a ta sie wygina ze masakra jest taka zadowolona wczoraj nawet filmik z tz nagrałam co ona wyprawia
moja zasypia przy polo tv

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

U nas nocka srednia.. Przynajmniej dla mnie.. Niewiem ile razy wstawalam do malej dac smoka. Maz zaspal do pracy, ale chyba nie za duzo.. Nawrt nie wiem, bo nieprzytomna bylam..
u nas podobnie cyc co godzinę między 22 a 2 potem obudziła się jak tż wstawał do pracy i pospała do 6, także ten tego....
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 06:58   #1103
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myskao-to super,że nie chlusnęła ... różnie teraz może jakąś wirusówkę załapała. No zadzwoń się spytaj ja bym się przeszła chyba ...

Ramona- żeby moje dziecko usnęło tak eh ... niestety nauczyli ją bujania i jest koniec bez bujania na rękach ani rusz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:27   #1104
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Menia - wirusówka chyba z biegunką by była?

Ramonka - ale agentka Ja moje dziecko jeszcze po pierwszym karmieniu kładę do łóżeczka, tam sobie urzęduje i ja jeszcze dosypiam, a wkrótce i Ania pada na drzemkę i śpimy razem
I nie zazdroszczę nocki..

I moja Ania nawet nie słyszała chyba disco polo W ogóle mam wrażenie, że moje dziecko jest 100 lat za murzynami.. Ze wszystkim..

Aha, dzwoniłam do rejestracji i oczywiście mam przyjść, ale jak się doktor zgodzi to mnie przyjmie, także czeka nas chyba trochę czekania.. Póki co Ania zasypia w łóżeczku, ja już sobie nie pośpię w takim razie i po karmieniu o 10 pójdziemy czatować na lekarza.. Ręce mi opadają..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-12-11 o 07:29
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:29   #1105
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość

Ramona- żeby moje dziecko usnęło tak eh ... niestety nauczyli ją bujania i jest koniec bez bujania na rękach ani rusz
ja jakoś oduczyłam ją bujania, teraz zasypia albo na cycu, albo własnie przy muzyce w wózku, teraz własnie jakoś zasnęła bez muzyki, tylko jej śpiewałam utwór 'ejże, ejże ja ci się obejrzę' bo akurat na polo tv i eska były reklamy
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:31   #1106
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myskao- ja kiedys łapnęłam coś i u mnie sie obeszło bez biegunki same wymioty ... tak 2 dni non stop. Pojdziesz i zobaczysz co powie
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:41   #1107
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Witam MyskaO kurcze wspolczuje bez sensu z ta przychodnia ja dzwonie rejestruje I ide I dzis idzieny do kontroli z uszami chyba cos lepiej..

Nocka ok Tz wstawal dwa razy by Malego ululac ale krotko to trwalo I od 1 do 6 spal bez przerwy nawet na jedzebue sie nie obudzil dopiero o 6 zabek sie prsebik wkoncu bo czuje ostre :P

Dzis probuje z kasza manna do zupki.. ciekawe co mi to wyjdzie heh

Menìa ja smaruje sudocremem troszke I pomaga.

I wczoraj Maly dostal pierwszy raz chrupka kukurydzianego ale wcina a jaki zadowolony przy tym z poczatku nie zajarzyl co mu dalam ale wzielam tez di reki z Tz I zaczelismy jesc to moment do buzi wkladal :d

Ramona śliczna córa! Fajny masz dywan :P
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png









Edytowane przez Lucynka20xd
Czas edycji: 2014-12-11 o 08:01
Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:31   #1108
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość


Ramona śliczna córa! Fajny masz dywan :P
dziękuję a to jest koc położony na matę z puzzli piankowych, bo strasznie twarde sa i mała jak upadała na główkę to płakała, a teraz ma bardziej miękko
ot taki swój kącik zabaw ma
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:24   #1109
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

hejka, mam pytanko

jak podajecie kaszę? łyżeczką czy z butelki??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:33   #1110
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Mamusie mam do Was ogromną prośbę. Ale najpierw przepraszam ze sie nie odnosze do Was, ale czas mnie goni.

Czy mozecie mi doradzic czy te krzeseło do karmienia bedzie ok? z własnego doswiadczenia jak juz uzytkujecie swoje łatwiej wam bedzie zauwazyc wady czy zalet danego modelu. A ja juz mam metlik w glowie a finanse tez ograniczaja. nie mam pojecia na co przede wszystkim musze zwrocic uwage.



Pod uwage na razie brałam te dwa krzesełka ktore sa w sumie podobne:

http://http://allegro.pl/krzeselko-d...857215450.html

i drugie:
http://http://allegro.pl/krzeselko-d...833990237.html

Bede ogromnie wdzieczna za kazda opinie/rade.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.