Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 16:11   #541
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Dziewczyny, może któraś z Was zamówiła tę sukienkę w rozmiarze S i okazała się być na nią za duża? Ja kupiłam rozm XS i jest za mały, niestety w sklepie nie mają już S, więc nie mogę tam wymienić. Zamiast zwracać do sklepu mogłybyśmy dokonać wizażowej wymiany. Jakby coś proszę o kontakt PW.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klasyczna-sukienka-w-kwiaty.jpg (71,6 KB, 72 załadowań)
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 10:15   #542
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Dziewczyny jak z rozmiarami sukienek ? Brać swój rozmiar?
http://mosquito-sklep.pl/pl/nowoci/1...kienka-3d.html chcę tą sukienkę.

Dostałam od Tżta bluzę "żona idealna" i wzięłam XS a normalnie noszę S - małe M i jest dobra. Nie wiem jak z sukienką.
A jak jest ze zwrotami/wymianami ?
Płacę za przesyłkę do nich i jeszcze raz od nich do mnie ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 12:15   #543
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
A jak jest ze zwrotami/wymianami ?
ja zwracałam spódnicę i poszło bardzo sprawnie, chyba tydzień czekałam ja pieniądze
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:09   #544
201705161625
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 361
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
A jak jest ze zwrotami/wymianami ?
Płacę za przesyłkę do nich i jeszcze raz od nich do mnie ?
Ja zwracałam i wymieniałam rzeczy kilka razy, wszystko zawsze zamykało się w ciągu tygodnia. Nigdy nie napotkałam na żadne problemy.
A za przesyłkę musisz zapłacić niestety w obie strony...
201705161625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:18   #545
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

ale warto przyczaić się na jakąs promocje z darmową dostawą wtedy już tylko w jedną strone płacisz
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:20   #546
201705161625
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 361
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ale warto przyczaić się na jakąs promocje z darmową dostawą wtedy już tylko w jedną strone płacisz
Dokładnie, zwłaszcza że takie promocje są dość często
201705161625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 07:33   #547
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Dziękuję Będę obserwować
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 12:13   #548
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

dziś do północy darmowa dostawa

Hasło: shoppingtime
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 20:36   #549
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Darmowa dostawa jest praktycznie codziennie, dodatkowo z raz w tygodniu jest jeszcze rabat Warto poczekać.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak z rozmiarami sukienek ? Brać swój rozmiar?
Raczej tak. Sukienki nie są tak ogromne, jak bluzki i bluzy. Ostatnio kupiłam sukienkę w swoim typowym rozmiarze XS i jest mocno dopasowana w biuście. A jestem bardzo szczupła, myślę, że większe dziewczyny miałyby problem (zresztą ostatnio ktoś na wątku pisał właśnie o tej sukience, że XS okazała się za mała). Trochę ruletka
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 06:31   #550
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Widziałam właśnie, ale poczekam na jakiś rabat
Wczoraj mierzyłam jakaś swoją sukienkę porównując wymiary z tymi na stronce i chyba zaryzykuję XS - w razie co wymienię na S
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:34   #551
pindolka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może ten płaszczyk:
http://mosquito-sklep.pl/pl/okrycia-...-neoprenu.html

Jeśli tak to proszę o opinie, jaki jest w rzeczywistości, czy warty jest swojej ceny? Dzięki!
pindolka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 10:29   #552
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Ja zamowilam bialy plaszczyk z pianki z kwiatuszkami.
Dzis przyszedl, jesten zawiedziona i zwracam.
Kolor kwiatkow jest sporo bledszy, i uklada sie zupelnie inaczej niz na zdjeciach, w zasadzie jest taki troche bezksztaltny. Pianka tez jakas cienka, nam rozkloszowana piankowa spodniczke, i jest grubsza niz ten plaszcz.

Wysylka byla darmowa, wiec strace tylko 13 zl na odsylce.

Do tej pory mialam marynarke i kurtke pikowana i z tych rzeczy bylam zadowolona, ale plaszczem jestem totalnie zawiedziona.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 18:39   #553
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja zwracałam spódnicę i poszło bardzo sprawnie, chyba tydzień czekałam ja pieniądze
Cytat:
Napisane przez JustinCase Pokaż wiadomość
Ja zwracałam i wymieniałam rzeczy kilka razy, wszystko zawsze zamykało się w ciągu tygodnia. Nigdy nie napotkałam na żadne problemy.
A za przesyłkę musisz zapłacić niestety w obie strony...
Wtrącę się, bo ostatnio strasznie wściekłam się na msq i powiedziałam, że nigdy więcej nic od nich nie kupię.

Zamówiłam tiulową spódnicę i sukienkę (z zamiarem odesłania jednej z nich - chciałam porównać na sobie) na początku grudnia, przesyłka przyszła do mnie tuz przed świętami BN, a na pieniądze ze zwrotu czekałam ponad 2 tygodnie. W sumie to ponad miesiąc miałam zamrożoną sporą gotówkę u nich (spódnica ok 110 + sukienka 160). Nie odpowiadali na maile, sami też nic nie pisali o statusie wysyłki lub o opóźnieniach (a tego właśnie oczekuję od sprzedawcy - informacji). Poza tym jakość tych dwóch rzeczy była dramatyczna.

Wcześniej zwracałam sukienkę, którą kupiła moja siostra przez moje konto - zwrot pieniędzy też trwał ponad 2 tygodnie.

Generalnie - mam od nich kilka ubrań, pierwszą rzecz kupiłam ponad 3 lata temu. Z przykrością stwierdzam, że od tamtego czasu zarówno jakość wykonania, jak i obsługi klienta dramatycznie się pogorszyła.

Nie polecam. Szkoda nerwów i właściwie to po co dawać zarobek komuś, kto nie szanuje swoich klientów? Dla porównania - kupiłam w marcu szpilki w Dee Zee. Zwróciłam je, bo okazały się minimalnie za małe. Jakie było moje zdziwienie, kiedy odebrałam telefon od pracownika DeeZee, który poinformował mnie o wykonaniu przelewu zwrotnego i zapytał o powód zwrotu! Dostałam jeszcze maila z potwierdzeniem przelewu a cała operacja (od zakupu, do otrzymania pieniędzy za zwrócone buty) zamknęło się w 2 tygodniach. Można? Można!
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:03   #554
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
Wtrącę się, bo ostatnio strasznie wściekłam się na msq i powiedziałam, że nigdy więcej nic od nich nie kupię.

Zamówiłam tiulową spódnicę i sukienkę (z zamiarem odesłania jednej z nich - chciałam porównać na sobie) na początku grudnia, przesyłka przyszła do mnie tuz przed świętami BN, a na pieniądze ze zwrotu czekałam ponad 2 tygodnie. W sumie to ponad miesiąc miałam zamrożoną sporą gotówkę u nich (spódnica ok 110 + sukienka 160). Nie odpowiadali na maile, sami też nic nie pisali o statusie wysyłki lub o opóźnieniach (a tego właśnie oczekuję od sprzedawcy - informacji). Poza tym jakość tych dwóch rzeczy była dramatyczna.

Wcześniej zwracałam sukienkę, którą kupiła moja siostra przez moje konto - zwrot pieniędzy też trwał ponad 2 tygodnie.

Generalnie - mam od nich kilka ubrań, pierwszą rzecz kupiłam ponad 3 lata temu. Z przykrością stwierdzam, że od tamtego czasu zarówno jakość wykonania, jak i obsługi klienta dramatycznie się pogorszyła.

Nie polecam. Szkoda nerwów i właściwie to po co dawać zarobek komuś, kto nie szanuje swoich klientów? Dla porównania - kupiłam w marcu szpilki w Dee Zee. Zwróciłam je, bo okazały się minimalnie za małe. Jakie było moje zdziwienie, kiedy odebrałam telefon od pracownika DeeZee, który poinformował mnie o wykonaniu przelewu zwrotnego i zapytał o powód zwrotu! Dostałam jeszcze maila z potwierdzeniem przelewu a cała operacja (od zakupu, do otrzymania pieniędzy za zwrócone buty) zamknęło się w 2 tygodniach. Można? Można!

Wiesz co czasami tak jest, że dbalosc o klienta ogranicza sie do momentu zakupu. Szkoda, bo moze i ktos raz kupi, ale przez takie traktowanie (gdzie nie oszukujmy sie konkurencja jest ogromna ) moze juz nie wrocic. A przeciez o to chodzi, by klient wracal.

Poza tym warto pamietac, ze korzystajac z uprawnienia odstapienia od umowy sprzedajacy ma obowiazek zwrocic pieniadze niezwlocznie nie pozniej niz w ciagu 14 dni od momentu wyslania oswiadczenia o odstapieniu od umowy, a nie od momentu zwrotu rzeczy. Wiec w efekcie ten termin sie jeszcze wykroca. Warto o tym wspomniec sprzedajacemu, gdy sie bedzie ociagal ze zwrotem pieniedzy.

Przyznam, ze mnie kilka razy kusilo by cos od nich zamowic, bo rzeczy wydawaly mi sie fajne. Ale przegladajac internet potrafilam ustrzelic bardzo podobna rzecz tansza o kilkadziesiat zlotych. Jedynie te rzeczy z msq roznily sie drobnymi detalami, ale efekt byl ten sam. Moja kumpela zamowila dwie rzeczy i tez nie byla zadowolona z ich jakosci.

Ciekawe ile jeszcze tak sie pociagnie na odcinaniu kuponow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 17:18   #555
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiesz co czasami tak jest, że dbalosc o klienta ogranicza sie do momentu zakupu. Szkoda, bo moze i ktos raz kupi, ale przez takie traktowanie (gdzie nie oszukujmy sie konkurencja jest ogromna ) moze juz nie wrocic. A przeciez o to chodzi, by klient wracal.

Poza tym warto pamietac, ze korzystajac z uprawnienia odstapienia od umowy sprzedajacy ma obowiazek zwrocic pieniadze niezwlocznie nie pozniej niz w ciagu 14 dni od momentu wyslania oswiadczenia o odstapieniu od umowy, a nie od momentu zwrotu rzeczy. Wiec w efekcie ten termin sie jeszcze wykroca. Warto o tym wspomniec sprzedajacemu, gdy sie bedzie ociagal ze zwrotem pieniedzy.

Przyznam, ze mnie kilka razy kusilo by cos od nich zamowic, bo rzeczy wydawaly mi sie fajne. Ale przegladajac internet potrafilam ustrzelic bardzo podobna rzecz tansza o kilkadziesiat zlotych. Jedynie te rzeczy z msq roznily sie drobnymi detalami, ale efekt byl ten sam. Moja kumpela zamowila dwie rzeczy i tez nie byla zadowolona z ich jakosci.

Ciekawe ile jeszcze tak sie pociagnie na odcinaniu kuponow
Tak, znam prawa konsumenta
Ale mam dobre serducho i dałam im te 14 dni, a potem wysłałam maila przytaczając odpowiednie przepisy

Tak jak piszesz, ławo można znaleźć podobne rzeczy u innych sprzedawców. Teraz takie dresowe ciuszki są bardzo popularne.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 06:12   #556
pindolka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
Tak, znam prawa konsumenta
Ale mam dobre serducho i dałam im te 14 dni, a potem wysłałam maila przytaczając odpowiednie przepisy

Tak jak piszesz, ławo można znaleźć podobne rzeczy u innych sprzedawców. Teraz takie dresowe ciuszki są bardzo popularne.
hej..piszesz, że takie ciuszki jak w MSQ można łatwo dostać w innych sklepach online. A możesz podać przykład takiego sklepu. Chętnie skorzystam.
Ja co prawda mam same dobre wspomnienia z zakupami z tego sklepu. Zamówiłam już trochę rzeczy i wiem, że muszę zamawiać w rozmiarze XS. Zawsze jestem zadowolona z jakości i nigdy nie miałam żadnych przykrości z przesyłką czy zwrotem (zwracałam jedną spódnicę). Jedyne zastrzeżenia jakie mam to cena i długość. Cena bo uważam, że niektóre z nich są jak z kosmosu, dlatego zawsze czekam na jakąś promocję i dopiero wtedy kupuję. Długość niektórych rzeczy zwłaszcza sukienek...niektóre są takie krótkie, że pomimo tego, ze sukienka jest super i mi się podoba, to jej długość przewaza o tym, ze nie kupuje. Może to kwestia gustu, ja wole sukienki przed kolano, tak by można w niej pójść do pracy.
Także chętnie skorzystam z możliwości zakupu podobnych rzeczy w innych sklepach, a jak będzie taniej no to jeszcze lepiej!
pindolka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:22   #557
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Ja tez uwazam ze teraz jakos ich ciuchow sie pogorszyła, to nie ta samo mosquito co kiedyś, A szkoda. Mieli bardzo fajne ciuszki, a w szczególności kurtki. A teraz ? Bezksztaltne ubrania.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 20:09   #558
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez pindolka1 Pokaż wiadomość
hej..piszesz, że takie ciuszki jak w MSQ można łatwo dostać w innych sklepach online. A możesz podać przykład takiego sklepu. Chętnie skorzystam.
Ja co prawda mam same dobre wspomnienia z zakupami z tego sklepu. Zamówiłam już trochę rzeczy i wiem, że muszę zamawiać w rozmiarze XS. Zawsze jestem zadowolona z jakości i nigdy nie miałam żadnych przykrości z przesyłką czy zwrotem (zwracałam jedną spódnicę). Jedyne zastrzeżenia jakie mam to cena i długość. Cena bo uważam, że niektóre z nich są jak z kosmosu, dlatego zawsze czekam na jakąś promocję i dopiero wtedy kupuję. Długość niektórych rzeczy zwłaszcza sukienek...niektóre są takie krótkie, że pomimo tego, ze sukienka jest super i mi się podoba, to jej długość przewaza o tym, ze nie kupuje. Może to kwestia gustu, ja wole sukienki przed kolano, tak by można w niej pójść do pracy.
Także chętnie skorzystam z możliwości zakupu podobnych rzeczy w innych sklepach, a jak będzie taniej no to jeszcze lepiej!
W sumie pisałam tak ogólnie
ale rożejżyj się w mieście - jest teraz mnóstwo sklepów z dresowymi ciuchami w stylu by Insomnia, by O lala, sugarfree czy własnie msq.
Allegro to już w ogóle cała masa takich ciuszków, czytaj komentarze, to dobrze trafisz

i tak jak piszesz - nie wiem na kogo oni szyja te sukienki. Nie znam żadnej kobiety >20 lat, która ubrałaby sukienkę o długości pod pośladki. A mając więcej niż 170 cm wzrostu, niestety niemal wszystkie tak wyglądają.

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Ja tez uwazam ze teraz jakos ich ciuchow sie pogorszyła, to nie ta samo mosquito co kiedyś, A szkoda. Mieli bardzo fajne ciuszki, a w szczególności kurtki. A teraz ? Bezksztaltne ubrania.
potwierdzam..
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 12:05   #559
201705161625
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 361
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
W sumie pisałam tak ogólnie
ale rożejżyj się w mieście - jest teraz mnóstwo sklepów z dresowymi ciuchami w stylu by Insomnia, by O lala, sugarfree czy własnie msq.
Allegro to już w ogóle cała masa takich ciuszków, czytaj komentarze, to dobrze trafisz
Z tym, że trzeba dodać, że zarówno By o la la, jak i by Insomnia regularne ceny mają dość... wygórowane. Natomiast Sugarfree jakoś i wykonanie wołają o pomstę do nieba
201705161625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 13:58   #560
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

A czy do koszulek i bluz z napisami macie jakieś zastrzeżenia? Szybko się spierają lub mechacą? A może gdzieś widziałyście takie taniej?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 05:30   #561
pindolka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A czy do koszulek i bluz z napisami macie jakieś zastrzeżenia? Szybko się spierają lub mechacą? A może gdzieś widziałyście takie taniej?
hej ja mam koszulkę "żona idealna" i nic się nie dzieje z napisem, a prałam już kilka razy. Nic się też nie dzieje z samą koszulką. Dobrze się nosi, jest miła w dotyku i każdy zwraca uwagę na napis Jedyne co mi się przytrafiło, to to, że pobrudziłam czymś czerwonym (chyba pomidor) ten napis właśnie i niestety nie chciało się za nic sprać. Ale tutaj pomocna okazała się moja teściowa, która specjalną farbą do ubrań zamalowała te czerwone plamy i koszulka jest jak nowa.
pindolka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 09:17   #562
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
W sumie pisałam tak ogólnie
ale rożejżyj się w mieście - jest teraz mnóstwo sklepów z dresowymi ciuchami w stylu by Insomnia, by O lala, sugarfree czy własnie msq.
Allegro to już w ogóle cała masa takich ciuszków, czytaj komentarze, to dobrze trafisz
Zgadzam sie.

Poza tym w butiku czesto mozna trafic na ciuchy zblizone do tych z msq.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 15:11   #563
luuzzxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: z łodzi
Wiadomości: 5
Dot.: płaszcz MOSQUITO, czy ktoś posiada? opinie

mam go i polecam
luuzzxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:39   #564
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cześć.
Jest teraz jakiś kod na darmową dostawę?
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 20:52   #565
Wyobcowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Hej ;-) dziś do północy jest darmowa wysyłka na hasło: dziendziecka
Wyobcowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 21:31   #566
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Hej dziewczyny, chciałam ostrzec przed tą sukienką:
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ntrafaldy.html

Na zdjęciu jest prześliczna, a przyszła tak krótka, że widać było wzmocnioną część rajstop. Ale nie to jest najgorsze.
Proporcje są inne, niż na zdjęciach. Góra jest krótka, a spódnica bardzo mocno marszczona (i krótka!) i przez to straszliwie pogrubia Chciałam oddać koleżance, ale i ona wyglądała, jakby miała nadwagę.
Z bólem serca musiałam odesłać
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 09:34   #567
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałam ostrzec przed tą sukienką:
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ntrafaldy.html

Na zdjęciu jest prześliczna, a przyszła tak krótka, że widać było wzmocnioną część rajstop. Ale nie to jest najgorsze.
Proporcje są inne, niż na zdjęciach. Góra jest krótka, a spódnica bardzo mocno marszczona (i krótka!) i przez to straszliwie pogrubia Chciałam oddać koleżance, ale i ona wyglądała, jakby miała nadwagę.
Z bólem serca musiałam odesłać
dziękuję za opinię bo właśnie się nad nią zastanawiałam
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 05:23   #568
pindolka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałam ostrzec przed tą sukienką:
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ntrafaldy.html

Na zdjęciu jest prześliczna, a przyszła tak krótka, że widać było wzmocnioną część rajstop. Ale nie to jest najgorsze.
Proporcje są inne, niż na zdjęciach. Góra jest krótka, a spódnica bardzo mocno marszczona (i krótka!) i przez to straszliwie pogrubia Chciałam oddać koleżance, ale i ona wyglądała, jakby miała nadwagę.
Z bólem serca musiałam odesłać

Hej, dzięki za opinię w sprawie tej sukienki.
Zastanawiałam się nad nią i teraz wiem, że nie zamówię.
Chodzi mi po głowie po sukienka
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ers-print.html
Dziewczyny któraś z Was zamawiała tą sukienkę i może napisać coś o niej, warto kupić???
pindolka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 11:11   #569
kasiul_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

ja zamówilam trzy sukienki z tej strony:
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ntrafaldy.html
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ers-print.html
https://mosquito-sklep.pl/pl/nowosci...ka-z-kola.html

i powiem szczerze, że żadna całkowicie nie spełnia moich oczekiwań. tak jak juz dziewczyny pisały, pierwsza jest dosyc krótka(a mam 169 cm wzrostu) i bardzo poszerza gorną część ciała.
Najbardziej zależało mi na tej szarej, ale też jest krótka a przez suwak z boku kiepsko się uklada i jest dużo mniejsza niż przeciętne sukienki w rozm. M.
Jedynie ta klasyczna w kwiaty jest w miare ok, ale i tak przez suwak w boku musze wymienić ja na większą.

takze z trzech rzeczy ktore u nich zamówiłam dwie oddaje i jedną wymieniam, ciekawe jak długo bede czekala na załatwienie sprawy
kasiul_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:59   #570
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Ubrania Mosquito- opinie, zdjęcia :)

no tak, dali niską modelkę (ta czarnulka ma 165cm) i na zdjęciach wszystko wygląda jak należy.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że całkowite zrezygnowanie z zakupów w MSQ to była baaardzo dobra decyzja

Cytat:
Napisane przez kasiul_88 Pokaż wiadomość
ja zamówilam trzy sukienki z tej strony:
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ntrafaldy.html
https://mosquito-sklep.pl/pl/sukienk...ers-print.html
https://mosquito-sklep.pl/pl/nowosci...ka-z-kola.html

i powiem szczerze, że żadna całkowicie nie spełnia moich oczekiwań. tak jak juz dziewczyny pisały, pierwsza jest dosyc krótka(a mam 169 cm wzrostu) i bardzo poszerza gorną część ciała.
Najbardziej zależało mi na tej szarej, ale też jest krótka a przez suwak z boku kiepsko się uklada i jest dużo mniejsza niż przeciętne sukienki w rozm. M.
Jedynie ta klasyczna w kwiaty jest w miare ok, ale i tak przez suwak w boku musze wymienić ja na większą.

takze z trzech rzeczy ktore u nich zamówiłam dwie oddaje i jedną wymieniam, ciekawe jak długo bede czekala na załatwienie sprawy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-12 12:19:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.