Mamusie maj - czerwiec 2014 część II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 07:47   #4561
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska już dziś będziesz więcej wiedzieć, dostaniesz wsparcie położnej, będzie łatwiej... Kochana, jak jeszcze zdążysz wpaść na wizaż to przypomnisz mi jaki magnez brałaś? W tabletkach czy rozpuszczalny? Zależy mi na jakimś tabletkowanym po rozpuszczalnym mam wzdęcia ostatnio i ochotę puścić pawia
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:47   #4562
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Jesteście kochane. Dużo dla mnie znaczy Wasze wsparcie.. Póki co nadal nic

Amelia - ja łykałam Magne B6 Max (chyba dwie tabletki na dobę, później już więcej), do tego popijałam rozpuszczalnym magnezem z Biedronki. Mi tam to smakowało i nie miałam żadnych skutków ubocznych

Ania dziś podobno ładnie pospała.. Jak zasnęła po 19 tak wstała o 6.30 Bez pobudek w nocy Podobno też już od rana biegnie pod drzwi i chce na dwór wychodzić.. Ja nie wiem jak ona wróci do bloku.. Ależ się za nią stęskniłam...
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2015-06-25 o 08:48
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:54   #4563
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Ramona - a w jakiej ksiegarni?
ja zawsze zamawiam na nieprzeczytane.pl, patrzę jeszcze na aros. pl czy nie maja taniej
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie sie zastanawiam nad Czeresniowa, nie do konca jestem przekonana, ale jest strasznie zachwalana...
ja też długo się przymierzałam, wzięłam póki co tylko jedną częśc, gdyby miało okazac się niewypałem, ale jestem bardzo zadowolona, chyba najlepsza pozycja z tych, co mamy do tej pory
Zosia pokazuje paluszkami co ja interesuje, a ja opowiadam

dodam,z ę jak byłam dzieckiem, to zawsze marzyłam o takiej książce, co widac wszystko, co dzieje się w środku w domach

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Amelia a jak Ty się czujesz w tej ciąży ?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

PS. Amelia no i gratuluję 19 tc
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 12:27   #4564
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myskao tonsuper ze Ani tak dobrze u dziadkowm ciesz sie nie dziwie ci sie ze sie stesknilas.

Ja zazwyczaj zamawiam książki na aros.pl jak maja mega promocje.

O tej czeresniowej slyszalam same dobre rzeczy.

Od dzis mamy chate wolna. Moi rodzice wyjechali na 4 dni. Takze balujemy z tz
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 16:45   #4565
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska, i jak po wizycie?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ja zawsze zamawiam na nieprzeczytane.pl, patrzę jeszcze na aros. pl czy nie maja taniej


ja też długo się przymierzałam, wzięłam póki co tylko jedną częśc, gdyby miało okazac się niewypałem, ale jestem bardzo zadowolona, chyba najlepsza pozycja z tych, co mamy do tej pory
Zosia pokazuje paluszkami co ja interesuje, a ja opowiadam

dodam,z ę jak byłam dzieckiem, to zawsze marzyłam o takiej książce, co widac wszystko, co dzieje się w środku w domach

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Amelia a jak Ty się czujesz w tej ciąży ?

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

PS. Amelia no i gratuluję 19 tc
Ja tez na arosie zamawiam. O tym nieprzeczytane.pl slyszalam,ale zapomnialam, a jak kiedys patrzylam (jak jeszcze nie kupowalam tyle ksiazek) to bylo troszke taniej niz na arosie ;-) no nic, musze sie zebrac i kupic ta Czeresniowa na probe widzialam,ze jest czesc pt. Wielkie gotowanie..., wiec z racji zawodu tatusia moze od tej zaczniemy :-D poza tym zauwazylam,ze moj maz nie czyta Pysiowi tekstu tylko opowiada obrazki, wiec powinien byc zadowolony :-D ja z kolei znam na pamiec teksty prawie wszystkich bajek,wiec moze dlatego troche mnie martwi brak tekstu na Czeresniowej..

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Myskao tonsuper ze Ani tak dobrze u dziadkowm ciesz sie nie dziwie ci sie ze sie stesknilas.

Ja zazwyczaj zamawiam książki na aros.pl jak maja mega promocje.

O tej czeresniowej slyszalam same dobre rzeczy.

Od dzis mamy chate wolna. Moi rodzice wyjechali na 4 dni. Takze balujemy z tz
Hehe, wolna chata :-D
A jak w pracy? Przyzwyczailiscie sie czy dalej jest ciezko?

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Amelia, a corcia kopie juz?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 18:13   #4566
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Red face Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

No wiec rozwarcie wieksze - na trzy palce, a ja ciagle czuje tylko jakies kopniecia od czasu do czasu.. Nie powinnam miec juz konkretnych skurczy? Jestem w domu i czekam, umowiona znowu z polozna na jutro na 19.. Kurcze, najbardziej mi szkoda Anulki, choc wiem, ze jest w dobrych rekach i krzywda jej sie nie dzieje.. Ehh.. Ciezko mi strasznie..

Poza tym zastanawiamy sie nad kupnem dostawki do wozka.. Dzis ogladalismy, cos takiego: http://www.buggypod.pl/. Chyba to dla nas najlepsze rozwiazanie, patrzac na to, ze Ania coraz wiecej chodzi na nozkach.. No i finansowo zdecydowanie lepiej to wychodzi niz kupno wozka rok po roku.. Zastanawiamy sie.. Kupilismy Ani nocniczek ciekawe jak zareaguje Jeju, jak ja nie moge sie doczekac kiedy ja zobacze, a wszystko wskazuje, ze dopiero po porodzie..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:43   #4567
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Ja tez na arosie zamawiam. O tym nieprzeczytane.pl slyszalam,ale zapomnialam, a jak kiedys patrzylam (jak jeszcze nie kupowalam tyle ksiazek) to bylo troszke taniej niz na arosie ;-) no nic, musze sie zebrac i kupic ta Czeresniowa na probe widzialam,ze jest czesc pt. Wielkie gotowanie..., wiec z racji zawodu tatusia moze od tej zaczniemy :-D poza tym zauwazylam,ze moj maz nie czyta Pysiowi tekstu tylko opowiada obrazki, wiec powinien byc zadowolony :-D ja z kolei znam na pamiec teksty prawie wszystkich bajek,wiec moze dlatego troche mnie martwi brak tekstu na Czeresniowej..
dla mnie Czereśniowa to bardziej taka próba spostrzegawczości dla malucha, na poszczególnych stronach jest ciąg dalszy ulicy, postacie niejako się przemieszczaja, na pierwszej stronie pan wsiada na motor, na następnej na nim gdzies jedzie, by na trzeciej zatrzymac się w sklepie po prezent, który wręczy koleżance na ostatniej stronie wiec naprawde dość ciekawa
Zosia oczywiście znalazła na każdej stronie każdego psa, kota itd., ale największą frajdę miała obserwując dokąd jadą wozy strażackie
Na teraz to polecam "Lato", my mamy na ogrodzie wielka czeresnie, więc zosia poznała te czerwone owoce w książce, które sa tam wszędzie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 20:53   #4568
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Beatusia, zapomniałam ci wcześniej napisać : Pysio dumnie nosi sandałki u nas dziś nieco cieplej wiec nieśmiało wskoczylismy w lżejsze obuwie


Justyna, to korzystajcie myszki z nieobecności kotów

Myska, trzymaj się

Ramona, naprawdę zachęcająco referujesz książeczkę szkoda ze mój Miki tak średnio interesuje się książkami...
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 21:15   #4569
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Wolna chata dokladnie. Ale z harcow nici. FRANEK dopiero zasnal a ja padam na ryj...

Beatusia w pracy ok. Jakoś sie juz przyzwyczailam. Franio tez. Co rano jak widzi ze sie ubieram albo ide dac mu buzi to robi mi papapa niania bierze go na rece i patrzą jak wyjezdzam.
Najgorsze jest tylko to ze wracam po 17.

Myskao nadal ci kibicuje. Dajesz dajesz mamuska
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 21:50   #4570
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Mnie Ramonka przekonala Zamowilam wlasnie Ani Lato na ul Czeresniowej Mam nadzieje, ze sie zainteresuje, bo ostatnio te ksiazeczki z napisami to tylko przekreca szybko strony nie nadazam nawet przeczytac ale ogolnie ksiazeczkami jest zainteresowana no i moze nie zaslini tej ksiazeczki.. Wzielam jej tez ta Ksiege dzwiekow Mam nadzieje, ze bedzie zachwycona..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 11:56   #4571
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

MyskaO kciuki na dzis

Tz przyjechal robi piaskownice dla Adusia

Ja dzis probuje prsestawic go na jedna drzemke o 12 dzis wstal przed 8 wiec wysiedzielismy sie na polku do poludnia zjadl zupke i spi zobaczymy ile pospi

Hmm tez musze pomyslec o jakis ciekawych ksiazeczkach dla Adusia lubi ogladac strasznie
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 14:37   #4572
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
Beatusia, zapomniałam ci wcześniej napisać : Pysio dumnie nosi sandałki u nas dziś nieco cieplej wiec nieśmiało wskoczylismy w lżejsze obuwie


Justyna, to korzystajcie myszki z nieobecności kotów

Myska, trzymaj się rzytul:

Ramona, naprawdę zachęcająco referujesz książeczkę szkoda ze mój Miki tak średnio interesuje się książkami...
:-*

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Wolna chata dokladnie. Ale z harcow nici. FRANEK dopiero zasnal a ja padam na ryj...

Beatusia w pracy ok. Jakoś sie juz przyzwyczailam. Franio tez. Co rano jak widzi ze sie ubieram albo ide dac mu buzi to robi mi papapa niania bierze go na rece i patrzą jak wyjezdzam.
Najgorsze jest tylko to ze wracam po 17.

Myskao nadal ci kibicuje. Dajesz dajesz mamuska
Wspolczuje tych poznych powrotow :-( ja za 2 tygodnie powinnam wrocic do pracy i nadal nie wiem,jak to wszystko ogarnac. Wiem tylko,ze nigdzie dziecka nie oddam. Chyba bede musiala zmniejszyc wymiar etatu na 4/5 czy cos takiego..

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
MyskaO kciuki na dzis

Tz przyjechal robi piaskownice dla Adusia

Ja dzis probuje prsestawic go na jedna drzemke o 12 dzis wstal przed 8 wiec wysiedzielismy sie na polku do poludnia zjadl zupke i spi zobaczymy ile pospi

Hmm tez musze pomyslec o jakis ciekawych ksiazeczkach dla Adusia lubi ogladac strasznie
Fajnie,zw tz przyjechal a jak Adi sie czuje?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 14:38   #4573
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Mnie Ramonka przekonala Zamowilam wlasnie Ani Lato na ul Czeresniowej Mam nadzieje, ze sie zainteresuje, bo ostatnio te ksiazeczki z napisami to tylko przekreca szybko strony nie nadazam nawet przeczytac ale ogolnie ksiazeczkami jest zainteresowana no i moze nie zaslini tej ksiazeczki.. Wzielam jej tez ta Ksiege dzwiekow Mam nadzieje, ze bedzie zachwycona..
Myskao mam nadzieję, że Ani się spodoba
nasza KD jest już w częściach, wiec eksploatowana non stop, Zosia lubi szukać swojego ulubionego kota
no i u as nastąpiła dawno temu regresja jesli chodzi o książeczki, wczesniej je tylko gryzła, teraz już rzadko jej to przychodzi do głowy, jedynie rzy tych małych kartonowych książeczkach Bajeczkowo w tesco ma takie zapędy żarłacza książkowego
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:06   #4574
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Lucynko - i jak z jedną drzemką?

Ramona - u nas to gryzienie książeczek (zresztą wszystkiego co się nawinie) spowodowane jest zębami. Tak obstawiam, bo ciągle mamy dwie dolne jedynki. Chociaż teściowa mówi, że na górze widać jedynki, ale się jeszcze nie przebiły.. Czuję, że dużo mnie omija...

Zaraz idę wziąć prysznic i jedziemy do położnej.. Ciekawe co dziś..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 19:57   #4575
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska ja dostawke polecam, tak naprawde można na niej też usiąść jak dziecie bardzo zmęczone sa też takie boczne dostawki do siedzenia, pamiętam z pierwszej ciąży dziewczyny rozważały

Kciuki za Was
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 20:14   #4576
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Beatusia dzięki ze pytasz Adus ma sie calkiem niezle. Sa dni kiedy mu zabki dokuczaja a sa kiedy jakos mniej. I co sie teraz szukuje to nie wiadomo.

MyskaO oj tak pospal 1.30 min takze bez rewelacji myslalam ze pospi conajmniej dwie ale popołudnie spedzilismy na polku bylismy tez na zakupach Tz kupil mu taczki i zabawki do piaskownicy bo dzis mu ja zmontowal . Adus zachwycony lubi sie bawic w piasku hihi

Normalnie poszedł spac i 20.30 troche sie zloscil ale nie bylo tsk zle. Wytrzymal of 13.40 w sumie takze rekord nie spania . Zobaczymy jaka nocka bedzie.

MyskaO moze wkoncu będą wywolywac...
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 21:03   #4577
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Madziula - myslimy wlasnie o tym bocznym siedzisku do wozka, ktory juz mamy.. wydaje mi sie, ze na taka dostawke w postaci platformy to Ania za mala jest..

Lucynko - trzymam kciuki za nocne spanko

Mam sie stawic jutro na 7 rano i juz mnie raczej w szpitalu zostawia.. Ogolnie chyba cos mnie bierze z tego stresu.. Tak bardzo bym chciala urodzic bez wywolywania, tak jak bylo z Ania, ze dostalam skurczy i tak naturalnie poszlo.. W tym przypadku chyba nie bedzie tak kolorowo.. No ale juz nie smece
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:58   #4578
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

Mam sie stawic jutro na 7 rano i juz mnie raczej w szpitalu zostawia.. Ogolnie chyba cos mnie bierze z tego stresu.. Tak bardzo bym chciala urodzic bez wywolywania, tak jak bylo z Ania, ze dostalam skurczy i tak naturalnie poszlo.. W tym przypadku chyba nie bedzie tak kolorowo.. No ale juz nie smece
Myskao za dziś, oby coś się ruszyło
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:42   #4579
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Praktycznie codziennie podczytuje Was i co u Myszki sie dzieje! Trzymam za Ciebie mocno kciuki obys jeszcze dzis w nocy urodzila! Silna z Ciebie babeczka ja bym dawno sie zaryczala i nie miala sily
Wlasnie zamowilam do Polski paczke z ksiegarni z kilkoma ksiazkami co Ramona polecala i zamowilam ksiazke do nauki islandzkiego i teraz mama ma przepakowac tp wszystko i wyslac na Islandie bo jeszcze ma przyjsc druga paczka ze smyka a nie chcemy placic duzego cla.
U nas pogoda w miare okolo 15-17 stopni. Momentami Gabi chodzi bez czapeczki hartujemy sie
Uczymy sie tez spac w oddzielnym lozeczku ...
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 12:12   #4580
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska- kciuki kciuki trzymamy

Jas jest oddzwyczajany od piersi ostatni raz byl na cycu wczoraj o 19... ciezko jest i mi smutno. Ale wspolnie z tz podjelismy decyzję z nadziaja na lepsze noce (w dzien w dzień wisial w nocy od 4 do 6 na piersi). Ale najpierw chcialam karmic pol roku potem roku a karmilam bez kilku dni 15 miesiecy

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Znaczy sie 14* pomylilo mi sie liczenie
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 13:10   #4581
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska, mocne kciuki, i kibicujemy

Abcd, świetny wynik z kp i powodzenia z oduczaniem
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:26   #4582
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska, informuj w miare mozliwosci, bo chyba wszystkie jestesmy w emocjach razem z Toba
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:35   #4583
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Urodzilam o 12.55, zdrowiusienkiego synka wazy 3800g i mierzy 55 cm czujemy sie dobrze
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:36   #4584
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

MyskaO gratulujemy cudownie. ;-) duzy chlopak :Oklaski: ;D
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 18:49   #4585
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska gratuluję! Opowiadaj jak porod? Jak porownujesz pierwszy do tego? Ciezko bylo? No i jak w koncu maly bedzis mial na imię?

Carolyna - dziękuję *
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 19:22   #4586
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska serdeczne gratulacje i zdrówka dla Was😊🌷
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 19:58   #4587
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Urodzilam o 12.55, zdrowiusienkiego synka wazy 3800g i mierzy 55 cm czujemy sie dobrze
GRATULACJE!! Witamy na świecie Twojego Synka Duży chłopiec
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 20:32   #4588
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

No wiec porod..
Zajechalismy na izbe przyjec grubo po 7. Oczywiscie nic sie nie dzialo.. Polozna kazala mi wypic o 5 rano olej rycynowy i nie dosc ze mnie przeczyscilo to jeszcze po 6 zwymiotowalam.. Polozna mowila, ze to dobrze, bo moze szyjka sie skraca.Zanim uzupelnilismy wszystkie dokumenty na izbie to dopiero kolo 11 bylam na oddziale. Tam zapodali mi czopki na szyjke iczekalismy. Bylam pod prysznicem pol godziny, kolo 12 zaczely sie skurcze, ale za krotkie. Zapodali mi oksytocyne. Ciagle na nogach bylam aktywna. Maz mnie super wspieral Byl ze mna caly czas. No i jak o 12.43 mi podlaczyli oksytocyne tak o 12.55 wyskoczyl chyba Jasio Popekalam chyba niezle, nie nacinali mnie i nie wiem co gorsze.. teraz chyba sie pomecze z tymi szwami, zwlaszcza, ze nie sa rozpuszczalne i bede musiala przychodzic na ich zdjecie. Ogolnie bylam bardziej swiadoma przy tym porodzie i troche chyba bardziej sie meczylam. Jakby nie patrzec Ania wazyla 3200 g Polozne mialam super, wszystko mowily i staralam sie jak najlepiej wspolpracowac i sie udalo ufff.. Ciesze sie bardzo Teraz oby tylko trzy dniszybko zlecialy i do domku.. Boje sie o moje karmienie piersia, bo znowu szalu nie ma.. ledwo cos tam leci, no ale teraz na spokojnie do tego podchodze
Jak wrocimy do domku to dwa dni i Maz jedzie po Anie. Ciekawe jak zareaguje Stesknilam sie okrutnie
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 20:37   #4589
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Szybko poszło!! Chyba zgłaszając się o 7 na oddział nie myślałaś, że za niecałe 6 godzin będziesz już tuliła Synka Gratuluję wytrwałości, siły i świadomego porodu, jednak bagaż wspomnień z pierwszego porodu pomógł Buziaki dla Jasia, piękne, klasyczne imiona wybraliście dla swoich pociech
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 20:38   #4590
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska ogromnie sie ciesze
Witamy Jasia Gratulacje
A kp spokojnie rozkreci sie mow sobie ze jest tyle ile potrzeba
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.