Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-27, 10:24   #931
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez little_p Pokaż wiadomość
Dzień dobry w sobotę

https://instagram.com/p/4bGaCgpdnZ/?...meblondieee_pl Basia CMB
sxdcdx Baśka błagam chowaj te zęby bo wygląda to mało ambitnie
ludzie to mają pomysły. dziewczyny, nie pokazujcie zębów bo to odbiera wam wszelkie ambicje jakie macie w życiu
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:29   #932
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Podsumuję sposób prania ręcznego Szusz - bierzemy miskę, zalewamy wodą z płynem, zostawiamy odzież zamoczoną na noc. Serio da się coś wyprać w ten sposób, bezdotykowo praktycznie?
Lubię jej serię z szafy, wolę teraz takie filmiki niż np. ulubieńców czerwca na każdym kanale. Oglądam je tylko u niektórych dziewczyn już, bo skoro nie planuję zakupów kosmetycznych, nie szukam czegoś konkretnego to też nie mam co oglądać. Niby nie są to jakieś odkrywcze porady, ale lubię oglądać czyjąś organizację ciuchów po prostu. A mało kto teraz nagrywa filmiki o swojej szafie. (Szkoda, że BabskieTV nie robi już tej serii)

Doszłam do połowy filmiku i poprawcie mnie, ale chyba nie pokazała ani jednego ciucha z chińskiej strony... Sama Zara, Stradivarius, Bershka... ciekawe czy u Karoliny byłoby podobnie.

Co do takiego prania to jest to raczej odświeżenie lekko przepoconej koszulki niż pranie, bo nic co przybrudzone taką metodą wyprać się nie da. No i białe koszulki szybko zrobią się żółte pod pachami jeśli się ich porządnie nie przepierze. Poza tym w najlepszym wypadku to daje wypranie 7 rzeczy w tygodniu a ja co tydzień mam kosz prania Wiem, że skarpetki itp. pierze w pralce ale mimo wszystko.

Poza tym Wy też pierzecie staniki ręcznie? Niby tak się powinno, bo są delikatne itd. ale dla mnie byłyby nadal brudne nawet po dobrym szorowaniu.. Zwłaszcza przy stanikach z fiszbinami które ciężko wyprać ręcznie..a ja właściwie tylko takie mam. No, ale może to dlatego, że ja raczej nie stosuję wybielaczy.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:32   #933
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość

Podsumuję sposób prania ręcznego Szusz - bierzemy miskę, zalewamy wodą z płynem, zostawiamy odzież zamoczoną na noc. Serio da się coś wyprać w ten sposób, bezdotykowo praktycznie?
Na dodatek POJEDYNCZO. Tylko jedna rzecz może się prać w takiej misce.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:34   #934
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Na dodatek POJEDYNCZO. Tylko jedna rzecz może się prać w takiej misce.
To jest tak bardzo w jej stylu
Już widzę jak macza koszulkę,delikatnie trzymając paznokietkami
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:34   #935
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Lubię jej serię z szafy, wolę teraz takie filmiki niż np. ulubieńców czerwca na każdym kanale. Oglądam je tylko u niektórych dziewczyn już, bo skoro nie planuję zakupów kosmetycznych, nie szukam czegoś konkretnego to też nie mam co oglądać. Niby nie są to jakieś odkrywcze porady, ale lubię oglądać czyjąś organizację ciuchów po prostu. A mało kto teraz nagrywa filmiki o swojej szafie. (Szkoda, że BabskieTV nie robi już tej serii)

Doszłam do połowy filmiku i poprawcie mnie, ale chyba nie pokazała ani jednego ciucha z chińskiej strony... Sama Zara, Stradivarius, Bershka... ciekawe czy u Karoliny byłoby podobnie.

Co do takiego prania to jest to raczej odświeżenie lekko przepoconej koszulki niż pranie, bo nic co przybrudzone taką metodą wyprać się nie da. No i białe koszulki szybko zrobią się żółte pod pachami jeśli się ich porządnie nie przepierze. Poza tym w najlepszym wypadku to daje wypranie 7 rzeczy w tygodniu a ja co tydzień mam kosz prania Wiem, że skarpetki itp. pierze w pralce ale mimo wszystko.

Poza tym Wy też pierzecie staniki ręcznie? Niby tak się powinno, bo są delikatne itd. ale dla mnie byłyby nadal brudne nawet po dobrym szorowaniu.. Zwłaszcza przy stanikach z fiszbinami które ciężko wyprać ręcznie..a ja właściwie tylko takie mam. No, ale może to dlatego, że ja raczej nie stosuję wybielaczy.
Nie, przecież można kupić specjalne woreczki do prania bielizny.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:37   #936
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Szusz w szafie! I wiecie co? JEST REMONT ELEWACJI!!!11


Podsumuję sposób prania ręcznego Szusz - bierzemy miskę, zalewamy wodą z płynem, zostawiamy odzież zamoczoną na noc. Serio da się coś wyprać w ten sposób, bezdotykowo praktycznie?
Szusz-szop pracz... Nie wierzę, że ona pierze wszystko ręcznie. Ma tyle szmat, że musiałaby mnóstwo czasu spędzać na praniu. Zwłaszcza, że moczy jedną rzecz w misce, no sorry... A może to wszystko co z chinskich sklepów ma traktuje jako ubrania jednorazowe
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 10:57   #937
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

3/4 tego co pokazała to rzeczy z ostatnich hauli. Gdzie trzyma te, które miała wcześniej? Czy wymienia non stop na nowsze?
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 11:01   #938
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

gdyby mi ktoś zabrał pralke to bym sie chyba popłakała. Kocham robic pranie w pralce, mam kilkanaście płynów, proszków i różnych akcesoriów, to takie moje małe hobby moja pralka w ogóle gra melodyjki jak skonczy prac, czasami nawet "Ode do raości"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:02   #939
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
gdyby mi ktoś zabrał pralke to bym sie chyba popłakała. Kocham robic pranie w pralce, mam kilkanaście płynów, proszków i różnych akcesoriów, to takie moje małe hobby moja pralka w ogóle gra melodyjki jak skonczy prac, czasami nawet "Ode do raości"

nie wierzę! gra? udowodnij XD
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:11   #940
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość

nie wierzę! gra? udowodnij XD
jutro robie pranie (<3) moge nagrac ci film

ja chyba sobie odbijam w ten sposób dwa lata w falowcu bez pralki




PannaJoanna i DailyVlog
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:12   #941
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Waynowy Strobing
Wersja Nikkie bardziej mi do gustu przypadła. Miałam wczoraj na sobie.
https://youtu.be/7fHpnjddEpM
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 11:21   #942
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

https://instagram.com/p/4bcLnIqlFY/ Bogusia dziś ma sesję w plenerze

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
gdyby mi ktoś zabrał pralke to bym sie chyba popłakała. Kocham robic pranie w pralce, mam kilkanaście płynów, proszków i różnych akcesoriów, to takie moje małe hobby moja pralka w ogóle gra melodyjki jak skonczy prac, czasami nawet "Ode do raości"
Co to za model pralki?? Chcęęę <3

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Okej, uspokójcie mnie teraz, że też pierzecie swoje rzeczy normalnie w pralce. Nie wiem, nie twierdzę, że sposób Szusz jest zły, ale jednak nie chciałoby mi się.

O kurczę, zazdroszczę. Chciałabym mieszkać tak wysoko, mimo że bałabym się wyjść na balkon, bo mam lęk wysokości.
Nie wyobrażam sobie takiego prania... musiałabym codziennie tak robić i to czasami na kilka misek.
Przecież w pralkach jest opcja prania delikatnego, ręcznego, w 30 a nawet w 20 stopniach. Pranie szusz kojarzy mi się z tym, co mówiła mayathebee, że to rzeczy posiadają nas
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:25   #943
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
To jest tak bardzo w jej stylu
Już widzę jak macza koszulkę,delikatnie trzymając paznokietkami


---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
gdyby mi ktoś zabrał pralke to bym sie chyba popłakała. Kocham robic pranie w pralce, mam kilkanaście płynów, proszków i różnych akcesoriów, to takie moje małe hobby moja pralka w ogóle gra melodyjki jak skonczy prac, czasami nawet "Ode do raości"
Ja też uwielbiam robić pranie! Nie lubię za to prasowania, ale lubię mieć poprasowane, więc się zmuszam Uwielbiam kłaść się spać w czyściutkiej, pachnącej, poprasowanej pościeli. Gdybym tylko miała czas, to zmieniałabym ją codziennie.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:29   #944
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
gdyby mi ktoś zabrał pralke to bym sie chyba popłakała. Kocham robic pranie w pralce, mam kilkanaście płynów, proszków i różnych akcesoriów, to takie moje małe hobby moja pralka w ogóle gra melodyjki jak skonczy prac, czasami nawet "Ode do raości"

Kocham robić pranko, najbardziej na świecie! Chyba dlatego często wyjeżdżam, żeby sobie móc potem poprać. Dedykuję ci ten piękny porysunek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10387394_10152464281908314_4146167004628782306_n.jpg (18,1 KB, 209 załadowań)
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:31   #945
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------



Ja też uwielbiam robić pranie! Nie lubię za to prasowania, ale lubię mieć poprasowane, więc się zmuszam Uwielbiam kłaść się spać w czyściutkiej, pachnącej, poprasowanej pościeli. Gdybym tylko miała czas, to zmieniałabym ją codziennie.
Ja znowu odwrotnie. Prania nienawidzę, ale prasować mogę cały czas. Prasować i odkurzać dywany

Oglądam Pannę Joannę właśnie. Kurcze, w tych jej vlogach nic się praktycznie nie dzieje, a tak lubię ją oglądać, że przy każdym siedzę i patrzę gdzie tam Joanna sobie chodzi Bardzo sympatyczna mi się ona wydaje.
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:36   #946
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/4bcLnIqlFY/ Bogusia dziś ma sesję w plenerze

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


Co to za model pralki?? Chcęęę <3

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------


Nie wyobrażam sobie takiego prania... musiałabym codziennie tak robić i to czasami na kilka misek.
Przecież w pralkach jest opcja prania delikatnego, ręcznego, w 30 a nawet w 20 stopniach. Pranie szusz kojarzy mi się z tym, co mówiła mayathebee, że to rzeczy posiadają nas
samsung jakiś

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------



Ja też uwielbiam robić pranie! Nie lubię za to prasowania, ale lubię mieć poprasowane, więc się zmuszam Uwielbiam kłaść się spać w czyściutkiej, pachnącej, poprasowanej pościeli. Gdybym tylko miała czas, to zmieniałabym ją codziennie.
prasowanie to moje hobby nr. 2.
Lubie sobie odpalić jutjub i spędzać pół dnia przy desce z żelazkiem w ręku Jak jeżdże do domu to prasuje tacie wszystki koszule po kolei :"D


---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość

Kocham robić pranko, najbardziej na świecie! Chyba dlatego często wyjeżdżam, żeby sobie móc potem poprać. Dedykuję ci ten piękny porysunek:

<3

brzmi zupełnie jak ja


---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość

Oglądam Pannę Joannę właśnie. Kurcze, w tych jej vlogach nic się praktycznie nie dzieje, a tak lubię ją oglądać, że przy każdym siedzę i patrzę gdzie tam Joanna sobie chodzi Bardzo sympatyczna mi się ona wydaje.
same same same
bardzo lubie vlogi panny joanny
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:41   #947
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość

Nie wiem, ile złej woli trzeba, żeby skojarzyć stareńkie powiedzenie o tym, że o zmarłych się źle nie mówi z vlogerką, która straciła ukochanego. I żeby do tego mieć czelność mówić coś o "negatywnych wibracjach".
Pisałam wcześniej, że nie sądzę, aby Fifi była Kotem, ale teraz sama zaczęłam się zastanawiać, bo to przewrażliwienie nie jest przypadkowe.
Zgadzam sie z toba.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:41   #948
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ludzie to mają pomysły. dziewczyny, nie pokazujcie zębów bo to odbiera wam wszelkie ambicje jakie macie w życiu

Stop zębom na zdjęciach!!!
U mnie się sprawdza akurat, moje szpary - moje kompleksy.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:43   #949
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Też często robię pranie I do staników i ewentualnie swetrów używam specjalnych woreczków. Zajechałabym się robiąc tylko ręczne pranie, choć niby to lepsze dla ubrań. A jak podchodzicie do składania ubrań? Też ktoś ma bzika? To niech mnie zarazi, bo ja składać nie lubię

Szusz wspomniała, że ma jeszcze inne miejsca gdzie trzyma ciuchy, ale głównie dresy itp. Więc ciężko stwierdzić gdzie ma starsze ubrania. Ostatnio oglądałam jej bardzo stare lookbooki i tam pokazywała właściwie w kółko te same rzeczy i to było fajne.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 11:48   #950
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
bo jestem sfrustrowaną, pryszczatą 15latką-idiotką
Ale przynajmniej masz czyste wlosy
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:52   #951
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Też często robię pranie I do staników i ewentualnie swetrów używam specjalnych woreczków. Zajechałabym się robiąc tylko ręczne pranie, choć niby to lepsze dla ubrań. A jak podchodzicie do składania ubrań? Też ktoś ma bzika? To niech mnie zarazi, bo ja składać nie lubię
Mam przyjaciółkę, która jest składaniową terrorystką. Jej walizka zawsze wygląda jak niewstrząśnięta. Jak przyjeżdża do mnie na weekend, to układamy sobie w szufladach.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 11:58   #952
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jakby ci placili za chodzenie nago po miescie to bys chodzila?
Bo ja nie.
Jakis szacunek do siebie trzeba miec, a nie ze wszystko na sprzedaz.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:01   #953
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/4bcLnIqlFY/ Bogusia dziś ma sesję w plenerze
Taaa ciekawe pod co by podpiela takie zdjecie. Kosmetyki? Kulinaria? Bo prywatnosc ona chroni!
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:01   #954
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Mam przyjaciółkę, która jest składaniową terrorystką. Jej walizka zawsze wygląda jak niewstrząśnięta. Jak przyjeżdża do mnie na weekend, to układamy sobie w szufladach.
Niezłe zainteresowania Z drugiej strony ja mam znajomą, która wszystko prasuje po praniu. Wszystko = nawet bieliznę i skarpetki.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:06   #955
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Niezłe zainteresowania Z drugiej strony ja mam znajomą, która wszystko prasuje po praniu. Wszystko = nawet bieliznę i skarpetki.

Oesu. Ja tak miałam dopóki dwa lata temu nie stało się to, gdy chciałam wyprasować szmatkę: uwaga nie dla wrażliwych!!!
a tak poza tym to mam wszystko poukładane kolorami, nawet nici do maszyny w słoiku. Płakam, jak mi się jakaś skończy i wszystko sie psuje. Płyty też mam poukładane tak, i lakiery Oprócz tego wszystko zawsze porzadnie złożone. I tez kocham robić porzadki komus innemu moja przyjaciółka mnie raz na jakiś czas prosi, to nam cały dzien zlatuje na wywalaniu rzeczy, układaniu i segregowaniu
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-06-27 o 12:08
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:21   #956
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Ja znowu odwrotnie. Prania nienawidzę, ale prasować mogę cały czas. Prasować i odkurzać dywany
Zapraszam do mnie Bardzo lubię dbać o dom, ale prasowanie i zmywanie garów to moje najmniej lubiane czynności. Robię to jednak, bo lubię ten cudowny efekt - dom wypucowany do granic możliwości. A za 5 minut w ten piękny świat wkracza moje dziecko...

Swoją drogą to Szusz na wyrost nazywa tę czynność praniem. Ona przecież namacza, płucze i wiesza. Z praniem to nie ma dużo wspólnego.


---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Niezłe zainteresowania Z drugiej strony ja mam znajomą, która wszystko prasuje po praniu. Wszystko = nawet bieliznę i skarpetki.
Ja prasuję wszystko po praniu oprócz skarpet
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:24   #957
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jakis szacunek do siebie trzeba miec, a nie ze wszystko na sprzedaz.
Muszę jeszcze coś do ostatniej wypowiedzi o negatywnych wibracjach dołączyć. Brakuje tutaj czegoś bardzo ważnego, co mi się w amerykańskich forach podoba - hejterzy trzymają sztamę. A tutaj jeden drugiego demontuje destruktywnymi komentarzami.
A co do insynuacji Kot=Fifi. Bardzo zapraszam wszystkich którzy nie boją się ujawnić na spotkanie ze mną dzisiaj w Warszawie centralnej. Czekam na prywatne wiadomości z propozycjami miejsca spotkania. Ale proszę o kawiarnie ala Kredka albo Lemonka bo tam mogę przyjść z dziećmi.
A teraz znikam na dwie godzinki bo nogi z kurczaka i ziemniaczki w sosie koperkowym czekają.

I humoru mi tu też zdecydowanie brak.

Edytowane przez BezimiennyKot
Czas edycji: 2015-06-27 o 12:30
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:30   #958
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Taaa ciekawe pod co by podpiela takie zdjecie. Kosmetyki? Kulinaria? Bo prywatnosc ona chroni!
i rozkminki o włosach na pieprzyku...
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:33   #959
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Muszę jeszcze coś do ostatniej wypowiedzi o negatywnych wibracjach dołączyć. Brakuje tutaj czegoś bardzo ważnego, co mi się w amerykańskich forach podoba - hejterzy trzymają sztamę. A tutaj jeden drugiego demontuje destruktywnymi komentarzami.
A co do insynuacji Kot=Fifi. Bardzo zapraszam wszystkich którzy nie boją się ujawnić na spotkanie ze mną dzisiaj w Warszawie centralnej.Czekam na prywatne wiadomości z propozycjami miejsca spotkania. Ale proszę o kawiarnie ala Kredka albo Lemonka bo tam mogę przyjść z dziećmi.
A teraz znikam na dwie godzinki bo nogi z kurczaka i ziemniaczki w sosie koperkowym czekają.

I humoru mi tu też zdecydowanie brak.
Nie rozumiem po co się więc tak męczysz i siedzisz na tych złych polskich forach?
Dziewczyno, ale Ty serio myślisz, że my tak się wczuwamy w temat, że będziemy latać, żeby Cię poznać i dowiedzieć się kim jesteś?
A humoru to mamy aż nadto
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 12:39   #960
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co się więc tak męczysz i siedzisz na tych złych polskich forach?
Dziewczyno, ale Ty serio myślisz, że my tak się wczuwamy w temat, że będziemy latać, żeby Cię poznać i dowiedzieć się kim jesteś?
A humoru to mamy aż nadto
Jak już powiedziałam, czyta mi się tutaj mimo wszystko fajnie i nie należę do osób które tak szybko skądś można wykurzyć
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 16:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.