Mamusie maj - czerwiec 2014 część II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 09:23   #4711
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

MyskaO super ogarniasz Ania cudna z tego co opowiadasz a ze placze hmm może zabki w nocy dokuczaja lub chce czuc obecność taty lub mamy bo steskniona

A Ty jak sie czujesz??

Inez, Kasiab udanych wyjazdow bawcie sie dobrze ;-)
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 09:54   #4712
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Amelia - oj tak tak przegląd figur był i fakt że na tym tle nieźle wypadłam

Menia- gratulacje za przełamanie i super, że jeździsz. Będziesz mniej uwiązana i możesz więcej

Myska- super że u Was ok. Dobrze, że Jaś jest grzeczny i fajnie że Ania tak jest za Jasiem Widzę, że już się ogarnęłaś z wszystkim więc już z górki.

Inezz - oj to będziesz miała wczasy,że ho ho, nadrobisz zaległości, poleżysz i odpoczniesz. A co do dobrego humoru na plaży to pewnie i racja. W gruncie rzeczy trzeba dobrze wykorzystać lato bo szybko minie a później znów swetry i spodnie;-)


Właśnie gotuję zupkę dla Adrianka (pomidorową) i standardowo po drzemce do dziadków
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:06   #4713
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Kasiab-nie dziwie Ci sie,ja tak samo jak Ty uwielbiam ale Zakopane ! Jak za rok przylecimy na wakacje to od razu walimy do Zakopca ale zobaczymy jak będzie za rok ...
Pytasz sie o cło ... zapłaciłam mniej dzięki znajomej bo zrobiła mały przekręt ich na wszystkim idzie oszukać tylko nie na elektronice. Bo ja prosiłam,żeby paragonu nie wkładali mi do paczki (paczka była rozerwana na kawałeczki dosłownie ledwo sie trzymala kupy) no i na poczcie wydrukowałyśmy z allegro cenę zestawu do paznokci jakiegoś ( ja ogólnie płaciłam 140 zł za swoj zestaw a ona wydrukowała za 70 zł ) i cła płaciłam 50 zł a nie 100 zł . Praktycznie cło wychodzi takie same co wartość towaru ... jeszcze zależy co to jest . Wiem,że ona też tak na spodniach oszukała bo tu ubrania są drogie bardzo ... i zamawiała z internetu z Polski i zapłaciła 200 zł jakoś i wydrukowała sobie cene na około 100 zł . Trzeba jakoś sobie radzić wolę resztę dla Gabryśki do skarbonki odłożyć
Myska-dzięki Fajnie,że masz dwójeczke przy sobie ! i nie przejmuj sie gadaniem innych ! Najważniejsze,że Jaś jest zdrowy I super,że tak dajesz radę ze wszystkim tylko podziwiać Ciebie !
kari-w zimę i tak będę tu uwiązana bo często w zime są takie wiatry,że nie idzie wyjść z domu
Zaraz Wam podeślę jeden filmik z Islandii http://www.☠☠☠☠☠☠☠/video/2222552d?c=

My po śniadanku Później jedziemy na miasto troche jak mąż wróci z pracy , chce zajechac dzis albo jutro do galerii bo sa niby przeceny do 60 % nawet ... zobaczymy jakie ceny.
Wstawiam zdjęcia młodej
Dziś na obiadek dorsz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4455.jpg (106,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4411.jpg (74,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4351.jpg (154,2 KB, 28 załadowań)
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:20   #4714
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

myszka super ze wszystko ułozyłas sobie a jak bedziecie na jednym pokoju to juz sobie unormujecie spanie wiec mysle ze bedzie dobrze jak znajdziesz czas to wstaw zdjecie rodzeństwa

menia super ze sie przemogłas do auta , ja nie mam prawka mazmnie chce wysłac ale sie boje . Gabrysia przeurocza , a wiem ze trzeba myslec o swojej rodzinie obecnej tez chce jak najlepiej dla syna i mu tez pieniedzy nie oszczedzam nawet jak ide na zakupy kupuje cos dla niego a dla siebie wole nie kupic , a rodzice beda chceli wyjechac do was ?

zycze udanych wyjazdów i odpoczynków

my dostalismy od chrzestnej spuzniony prezent na roczek rowerek mały zachwycony nim jest lubi w nim jezdzic
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 13:43   #4715
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

hej hej

u nas ciężkie czasy, młoda zredukowała sobie drzemkę do jednej, wiec mam czas na zrobienie obiadu, trochę posprzatam dom i nic więcej, zero kompa
a teraz już w ogóle nawet nie chce spać w dzień przez te zęby, dopiero co zasnęła na pierwsza drzemkę, w dodatku sama ! szok jak nigdy! Poszłam odłożyć do lodówki żel na zęby, przychdze, a ona już spi, bidulka się wymęczyła

lece nadrobić wątek
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 13:53   #4716
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

O Ramona przyzwyczai sie szybko i będzie lepiej. A jak Ci spi w nocy przy jednej drzemce?? I o ktorej rano wstaje?

U nas tez zeby dokuczaja tylko nie wiem ktore i chyba naaaaajdluzej beda wychodzic ;|

Menia sliczna Gabi
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 16:13   #4717
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

No z tym, że mam wszystko poukładane to przesada trochę Póki Mąż jest to jest spoko. A ja czuję się dobrze. Już prawie mogę się w nocy zrywać do dzieci

Menia - Gabi przesłodka

W załączeniu zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150707_115503.jpg (67,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150707_163958.jpg (86,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150708_123836.jpg (86,7 KB, 46 załadowań)
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 17:51   #4718
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

kasia gratuluję! Ja myślałam o doktoracie podczas "siedzenia" z dziećmi. Niestety zwiedzam Polskę odwiedzając lekarzy a od jutra próbuję sowich sił w pieczeniu chleba bezglutenowego

Myskao tylko podwójny wózek! Dostawka super, ale nie dla roczniaka. Dziś widziałam dziecko siedzące na takiej dostawce do stania i wyglądało to hmm niepokojąco. Ania postawiła dopiero pierwsze kroki. Trochę czasu minie zanim będzie miała ochotę i siłę połazić po parku godzinkę w tym samym kierunku co ty z wózkiem.
Widziałam kiedyś babkę z dwoma wózkami na spacerze. Dla mnie nieporozumienie.
Sama miałam wózek dla dzieci rok po roku i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego (między moimi jest 2 lata różnicy ale starszy bardzo późno zaczął chodzić). Są takie wózki, że dzieci siedzą jedno za drugim. Starsze z przodu, młodsze z tyłu. Jego siedzonko rozkłada się na płasko i wkłada się na nie gondolkę - śpiworek.
Ja kupiłam używany i sprzedałam bardzo szybko za więcej niż oczekiwałam.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Czemu przeprowadzacie się do teściów? Teściowa będzie pomagać przy dzieciach?

Ja z tym podwójnym wózkiem pierwszy raz wyszłam na spacer 2 tygodnie po cesarce i wtedy trenowałam podbijanie go na tyle wysoko, żeby z nim do autobusu wsiąść.
A na spacery oprócz wózka zabierałam ciągnącego psa na smyczy. On w jedną stronę, a wózek w drugą jechał.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 18:51   #4719
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość

Myskao tylko podwójny wózek! Dostawka super, ale nie dla roczniaka. Dziś widziałam dziecko siedzące na takiej dostawce do stania i wyglądało to hmm niepokojąco. Ania postawiła dopiero pierwsze kroki. Trochę czasu minie zanim będzie miała ochotę i siłę połazić po parku godzinkę w tym samym kierunku co ty z wózkiem.
Widziałam kiedyś babkę z dwoma wózkami na spacerze. Dla mnie nieporozumienie.
Sama miałam wózek dla dzieci rok po roku i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego (między moimi jest 2 lata różnicy ale starszy bardzo późno zaczął chodzić). Są takie wózki, że dzieci siedzą jedno za drugim. Starsze z przodu, młodsze z tyłu. Jego siedzonko rozkłada się na płasko i wkłada się na nie gondolkę - śpiworek.
Ja kupiłam używany i sprzedałam bardzo szybko za więcej niż oczekiwałam.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Czemu przeprowadzacie się do teściów? Teściowa będzie pomagać przy dzieciach?

Ja z tym podwójnym wózkiem pierwszy raz wyszłam na spacer 2 tygodnie po cesarce i wtedy trenowałam podbijanie go na tyle wysoko, żeby z nim do autobusu wsiąść.
A na spacery oprócz wózka zabierałam ciągnącego psa na smyczy. On w jedną stronę, a wózek w drugą jechał.
Właśnie zastanawiamy się nad kupnem drugiej spacerówki (quinny speedi), jak na wyjścia z Mężem w sam raz dwa wózki są ok. Poza tym przyda się jak Ania zostanie u rodziców lub teściów. A ta dostawka to nie typowy podeścik tylko dostawka boczna, ale średnio wyglądała na żywo i się mocno zastanawiamy: http://www.buggypod.pl/. Nad podwójnym też myśleliśmy, ale jakoś ceny zabijają. A Ty jaki miałaś?

A wyprowadzamy się do teściów, żeby zaoszczędzić trochę przed kupnem działki i na czas budowy domu, no i przy okazji pomoc teściowej się przyda
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 19:59   #4720
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

myszka ania urocza a jasiu taki malutki słodziaczek podobni sa do siebie z tego co widac super dzieciaki

ta dostawka wyglata fajnie ale czy dobze sie tym jezdzi i manewruje ? a jak bedziecie mieszkac u tesciow to moze bedzie miał z toba kto wychodzic na spacer 2 wozkami
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:39   #4721
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiamy się nad kupnem drugiej spacerówki (quinny speedi), jak na wyjścia z Mężem w sam raz dwa wózki są ok. Poza tym przyda się jak Ania zostanie u rodziców lub teściów. A ta dostawka to nie typowy podeścik tylko dostawka boczna, ale średnio wyglądała na żywo i się mocno zastanawiamy: http://www.buggypod.pl/. Nad podwójnym też myśleliśmy, ale jakoś ceny zabijają. A Ty jaki miałaś?

A wyprowadzamy się do teściów, żeby zaoszczędzić trochę przed kupnem działki i na czas budowy domu, no i przy okazji pomoc teściowej się przyda
Taka dostawka boczna robi z wózka pojedynczego bliźniaczy taki, że dzieci obok siebie siedzą. Dla mnie nie jest to za dobre rozwiązanie, bo takie wózki nie zawsze mieszczą się w każde drzwi (trzeba mierzyć konkretny model wózka z dostawką).
Ile to kosztuje?

Ja kupiłam używany wózek rok po roku abc design tandem z pompowanymi kółkami za 350zł rok temu.
Bardzo popularne są graco duo z piankowymi kółkami. Podobno dają radę (te kółka).
Są też takie że jedno dziecko siedzi jakby pod drugim (na przykład phil&teds ma takie wózki, tą część dla drugiego dziecka spodnią można demontować). Mnie to średnio przekonuje, ale kilka moich koleżanek ma takie i sobie chwali.

Nie wiem jak tam Wasze układy z teściową, ale jak mówi doświadczenie Lucynki czasem chce się uciec i mając wózek dla dwójki możesz pod pozorem spaceru odpocząć trochę od teściowej.

Edytowane przez ZamyslonaRoztargniona
Czas edycji: 2015-07-10 o 20:45
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 20:38   #4722
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
O Ramona przyzwyczai sie szybko i będzie lepiej. A jak Ci spi w nocy przy jednej drzemce?? I o ktorej rano wstaje?
)
Lucynka śpi różnie, wczoraj pospała do 9:06 z jedną małą pobudką półgodzinną po 6, ale zasnęła dalej
dziś wstała przed 8, wczoraj miała jedną drzemkę godzinną, dziś w ogóle nie spała i poszła spać przed 20 i zobaczymy o której wstanie




Myskao ślicznie dzieciaczki
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 12:39   #4723
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Zamyślona ma rację z tym podwójnym wózkiem, też bym taki brała


Myskao jakie słodziaki a Jasiu jaki maleńki, nie pamiętam już jak to było
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 13:03   #4724
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska cudowne masz maluchy, ja też już prawie zapomniałam jak noworodek wygląda, cudo tylko całować takiego groszka... A Ania widzę tyle co i moja Hela ma włosów
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 14:46   #4725
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzięki dziewczyny No też już zapomniałam jak to z takim noworodkiem jest. Już się nie mogę doczekać kiedy Jasio będzie samodzielnie trzymać główkę Mamy problem z wysypką na twarzy. Jasio się z tym urodził.. Mam wrażenie, że to potówki, ale nie wiem do końca i nikt mi nie powiedział co to jest. Póki co mamy kąpać małego w nadmanganianie potasu i zobaczymy. Tylko dziś coś czerwone policzki ma Mam nadzieję, że to szybko nam zejdzie.

Jeśli chodzi o wózek to kupiliśmy jednak tą boczną dostawkę. Póki co jesteśmy zadowoleni. Byliśmy już na trzech spacerach i Ania chyba zadowolona W końcu możemy normalnie wyjść wszyscy z domu Zamyślona - taka dostawka kosztuje 500 zł.

Dziś odniosłam sukces Ania zasnęła sama na drzemkę w łóżeczku. Dość już tego stania nad nią.. Myślałam, że to niemożliwe u niej, a jednak popłakała trochę, postała w łóżeczku (każda moja ingerencja i położenie jej była bezsensowna, bo wstawała szybciej niż ją położyłam ), później siedziała oparta o szczebelki i padła. Spała odwrotnie niż poduszka, ale co tam, najważniejsze, że zasnęła

Teraz ma drugą drzemkę w wózku, młody też śpi, a Mąż poszedł biegać, a ja się relaksuję

Mamy problem z ogarnięciem się wieczorem i z kąpielami dwójki.. Mam nadzieję, że jakoś to opanujemy. Wieczorem Ania już jest padnięta, a jak słyszy płaczącego Jasia to i ona potrafi wyć... Także jest wesoło

Aha, Ania będzie jechała w następny poniedziałek z moimi rodzicami na działkę nad jezioro (docelowo na tydzień, ale chyba wcześniej po nią pojedziemy), mam nadzieję, że obejdzie się bez płaczu tym razem.. Tak się boję, że będzie tęskniła.....

Amelia - oj tak, włosów to Ania ma tyle co i nic Zaczęły jej rosnąć włosy z tyłu i wygląda jak disco polowiec w latach 90 Krótko z przodu długo z tyłu
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2015-07-13 o 14:49
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 22:31   #4726
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Ale tu cisza....

Menia myska widzialam zdjęcia dzieciaczki cudowne. Maly jas taki malutki

Myska jak Jasiu spiw w nocy? Czesti sie budzi czy raczej ladnid przesypia noce, jedzenie i spanie?

Ostatnio bawilismy sie w fotograf z moim kuzynem a ze jasiu wyjątkowo chcial współpracować z aparatem udalo nam sie zrobic kilka fajnych ujęć wstawiam moje ulubione

A co do wlosow to jasio raczej ma ich dosc duzo i sa geste wczoraj poraz kolejny scinalismy grzywkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1436909385731.jpg (89,0 KB, 30 załadowań)
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 08:02   #4727
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Jakie oczyska, jak sowa Super Jasiek, śliczne zdjęcia, rewelacyjna pamiątka
My podcięliśmy Heli włosy zaraz po roczku i już widać efekty, zgęstniały jej i ruszyły wreszcie, może na 2 latka zapleciemy jakiegoś kucyka
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 20:03   #4728
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Wlasnie MyskaO jak Jasiu spi w nocy?? Czesto sie budzi? ;-)
Sliczne dzieciaki

Abcd ale slodziak sliczne oczka i misio tez cudny ;-)

U nas pozytywnie Adus dosc sporo czasu potrafi sie zabawic sam. Dzis bylismy u cioci ktora ma porzeczki Adrianek zbieral i wrzucal do wiaderecxka bardzo honornke hihi fajnie to wygladalo . Uwielbia zwierzatka mógłby sie im przygladsc caly dzien ;-)
Dobrze juz sobie radzi na polku chodząc.

W sierpniu Tz bedzie z nami miesiac bo bedzie robil dach w naszym domku ;-) nie mogę soe doczekac.

Ramons no to niezly hardcore z Malej marudzi w dzien strasznie gdy tak malo spi??
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 22:16   #4729
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość



Ramons no to niezly hardcore z Malej marudzi w dzien strasznie gdy tak malo spi??
nawet nie bardzo ma na wakacjach kuzynkę, więc jakoś swoje marudzenie na czas jej pobytu na naszym piętrze zostawia za sobą i się czymś zajmie, zazwyczaj wykorzystuje starszą i każe się prowadzać wszędzie
chociaż teraz tak się zastanawiam, czy te jej niespanie w dzień nie wynika własnie z obecnosci tej kuzynki, bo zosiulka jest bardzi towarzyska lubi dzieciaki i jak jakiś pojawia się na horyzoncie nie daj boże w porze drzemki, to ojej spaniu mogę pomarzyć

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

ab_cd boskie foto !
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 09:27   #4730
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej hej 😊

Pozdrawiam z gór 😊

Póki co mam wakacje- czytam, odpoczywam, nie muszę gotować, nawet zmywać mi nie pozwalają 😃 z teściami dobrze się dogaduję, chyba mam dużo więcej luzu jak rok temu, więcej rzeczy mnie wkurzało...

Ramona- oj tak takie kuzynki są świetne, tez tu miałam taką 7letnia i Franek wpatrzony w nią jak w obrazek, bawili się razem, a ona tez bardzo opiekuńcza. Niestety wczoraj do domu pojechala..

Eh dziewczyny- śniło mi się dziś, że się dowiedziałam, ze jestem w ciąży z trojaczkami 😃 masakra jakaś... 😃
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 11:55   #4731
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

W końcu forum trochę ruszyło
Podczytuję, ale nie zawsze mam jak odpisać

Ab_cd - Jasio przesłodki

Inez - niezły sen

Pytacie jak Jasio śpi, a więc budzi się raz na karmienie. Trochę długo to trwa, jak się obudzi to zmieniam mu pieluchę, karmię, a później przy odbiciu zazwyczaj robi kupkę (wydając niezłe dźwięki ), znowu zmieniam pieluchę i przy okazji uleje jak go tak wytarmoszę.. Czasem jak krzyknie to Ania się obudzi, ale przynajmniej Ania śpi całą noc i wczoraj zasnęła na wieczór sama, trochę popłakała (bo Jasio płakał), ale padła W dzień Jasio śpi różnie. Raz potrafi od razu po jedzeniu zasnąć, a czasem mam wrażenie, że się nie najada, bo szuka jedzenia, a to raczej niemożliwe i płacze co chwila.. Nie czaję jeszcze o co mu chodzi Ania się denerwuje z rana i wieczorem na te jego płaczo-krzyki i sama płacze.. Do tego ja się denerwuję, a to dopiero półtorej tygodnia wszyscy razem jesteśmy..

Ogólnie Ania nadal ma ataki płaczu, jak ją zabieram od tatusia, zmieniam pieluchę, kąpię albo kładę spać, nie mówiąc już, że muszę ją mocno zająć jak Mąż wychodzi z domu. Nie wiem czy jej to kiedyś minie. Smutno mi jak mnie tak traktuje.. Ja mogę wszędzie wyjść i problemu nie ma, a jak tylko Mąż wychodzi to ona w płacz.. Ehh..
Będzie musiała się przyzwyczaić do tego, no i do płaczu Jasia też.

Wczoraj byliśmy u teściów i tak sobie pomyślałam, że głupio im się zwalać na głowę z płaczami i krzykami dzieci. Aż nawet pomyślałam o zostaniu w L i wynajęciu większego mieszkania, ale z drugiej strony sama mogę nie dać rady, jak Mąż pójdzie do pracy..

Mam godzinę na ugotowanie Ani zupy A tak mi się nie chce.. Dziś kalafiorowa Jadły Wasze dzieciaki już gołąbki? Mam od teściowej może bym Ani dała trochę?

A i miałam pytać.. Ile wasze dzieciaki piją wody/soku? Do 12 Ania wypija prawie dwa bidony....
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 13:15   #4732
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dziewczyny dziekuje slicznie za Jasia ja uwielbiam zdjecia i jasiek ma juz 3 albumy. Wcześniej zawsze były na kompie ale jak jest jasiu to co 2 -3 miesiace wywoluje

Myska- dla Ani to jest nowa sytuacja i nie dziw sie ze tak reaguje minie jej u nas w rodzinie od 3 miesiecy jest maly Julek i gdy biore go na rece jasiek płacze a jak Julek placze to jas wpada w historię wiec myślę ze zachowanie Ani jest zupełnie normalne. Czyli Twoj jasio jest przecienstwem mojego jeśli chodzi o noce...

Eh czy ktoras z mamus mysli juz o kolejnym dziecku? Gdy tz przejal na noc jaska i ja w koncu normalnie sie wyspiam pojawilo sie takie światełko i taka mysl... z jedne strony dzieci by byly w podobnym wieku i okres "pieluszkowy/nie przesłanych nocy" bylby juz za nami... z drugiej strony 3-4 letnia roznica pozwoli nak troche odpocząć wrócić do takiej normalności chodzi mi o prace a przede wszystkim jasiu bedzie wiekszy w bardziej samodzielny. . Ciężka decyzja ale we wrześniu jas di żłobka ja do pracy wtedy zobaczymy jak bedzie...
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:40   #4733
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Myska- mój to malo pije, maksymalnie to dwa bidony w ciągu dnia... Teraz widzę, że w upały trochę więcej. Ale sam się nie upomina, a jak mu dam to ze 2 lyki pociągnie i nie chce. Pije wodę, herbatkę rooibos albo kompoty owocowe własnej roboty. Sokami gardzi 😃 teraz mu zasmakowała woda z rozcieńczonym naturalnym sokiem malinowym- to zdarzyło mu się cały mały bidon na raz wypić, a to rzadkość 😊

Ab-cd- my myślimy juz od jakiegoś czasu o drugim dziecku i mam nadzieję, że niedługo się uda. Ale zawsze z Tztem wiedzieliśmy, że chcemy mieć mala różnice wieku między dziećmi, bo obydwoje mamy sporo starsze rodzeństwo i mimo że kontakt jest dobry, to nie taki jak byłby przy różnicy 2-3 lata....

Tylko Tz to chciał się starać o drugie od razu po połogu a ja musiałam dojrzeć 😃 stresuje mnie trochę wizja powrotu do pracy, ale też myślę sobie, ze dobrze mi zrobi takie oderwanie się...
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 15:43   #4734
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Abcd my myślimy rozpocząć starania jakos od nowego roku... zobaczymy jak sie nam pouklada. .

MyskaO moj w dzien wypije jakies 400 ml wody / herbatki lub soczku.
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 10:11   #4735
cassia774
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Witam, można dołączyć do grona? Mam córeczkę, urodziła się 26.06.2014
cassia774 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 12:10   #4736
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

ABCD JASIU przeuroczy

my chcemy miec kolejne dziecko jak mały bedzie miał 3 latka to jeszcze chwile musimy poczekac

myszka moj duzo pije ale nie wiem dokladnie ile bo cochwile mu dolewam wody i czasem soki i kompat

cassia witaj opowiedz cos o sobie

Kacperkowi ostatnio w nocy cos sie sniło bo płakał mi przez sen i jest coraz bardziej ruchliwy musze wszedzie zanim chodzic bo pomysły ma nie z tej ziemi ostatnio wsadził patyk do weza ogrodowego i cały był mokry bo woda poleciała , nauczył sie wspinac i wychodzi na krzesła , niewiem skad on bierze tyle siły i energi
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 12:35   #4737
cassia774
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez wiola883 Pokaż wiadomość
ABCD JASIU przeuroczy

my chcemy miec kolejne dziecko jak mały bedzie miał 3 latka to jeszcze chwile musimy poczekac

myszka moj duzo pije ale nie wiem dokladnie ile bo cochwile mu dolewam wody i czasem soki i kompat

cassia witaj opowiedz cos o sobie

Kacperkowi ostatnio w nocy cos sie sniło bo płakał mi przez sen i jest coraz bardziej ruchliwy musze wszedzie zanim chodzic bo pomysły ma nie z tej ziemi ostatnio wsadził patyk do weza ogrodowego i cały był mokry bo woda poleciała , nauczył sie wspinac i wychodzi na krzesła , niewiem skad on bierze tyle siły i energi


Wróciłam do pracy. Córcia została z tatą w domu. Jest bardzo ruchliwym i wesołym dzieckiem. Jak to dziecko ze związku mieszanego jest bardzo uparta. Choć plusem jest to że mówimy do małej w dwóch jezykach.
cassia774 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 20:03   #4738
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

No dziewczyny starajcie się Co do picia to widzę, że reguły nie ma

Cassia witaj Jak córunia ma na imię? I jeśli można wiedzieć skąd jest Twoja druga połówka? Mieszkacie w Polsce?

Wiola - no ciekawskie są nasze dzieciaki, więc nie dziwne, że ruchliwe i dziwne pomysły mają

U nas dzieciaczki śpią od godziny. Mąż poszedł na piwo z kumplem (i super, bo mi chłop niedługo zwariuje ), ja gotuję właśnie zupkę Ani, zaraz biorę prysznic i się kładę No może jeszcze Karmi wypiję
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 12:53   #4739
cassia774
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
No dziewczyny starajcie się Co do picia to widzę, że reguły nie ma

Cassia witaj Jak córunia ma na imię? I jeśli można wiedzieć skąd jest Twoja druga połówka? Mieszkacie w Polsce?

Wiola - no ciekawskie są nasze dzieciaki, więc nie dziwne, że ruchliwe i dziwne pomysły mają

U nas dzieciaczki śpią od godziny. Mąż poszedł na piwo z kumplem (i super, bo mi chłop niedługo zwariuje ), ja gotuję właśnie zupkę Ani, zaraz biorę prysznic i się kładę No może jeszcze Karmi wypiję

Myska0 witam Córeczka ma na imię Sara. Tak mieszkamy obecnie w Polsce dokładniej w Warszawie. Mąż jest Nigeryjczykiem.
cassia774 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 10:17   #4740
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

co tu taka cisza ?????????????
cassia to super dwie kultury twoja córa pozna , a karnacje ma po mamie czy tacie?

myszka mój to ma chyba jakas ciekawość spotęgowana do 1000% bo wszędzie go pełno ostatnio zwalił kwiatka z komody i to takiego dużego bo dosięgnął na palcach do listka i pociągnął
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.