Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 20:33   #211
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czy dalej jest cos ciekawego czy sekret i paulo coelho? Bo jak usłyszałam "The Secret" to jeszcze oglądałam, ale jak padło "Paulo Coelho" to odpadłam i nie wiem co byo w dalszej czesci filmu :C
no, oprócz tej dwójki padł jeszcze cytat z 'Potęgi podświadomości' i Marka Aureliusza
dalej przewija się to, jak bardzo nasze myśli/wizualizacje mają wpływ na rzeczywistośc i lecą przykłady z życia wzięte (kreowanie siebie, chłopak, praca, jazda na rowerze w systemie spd etc.) ma dziewczyna gadane w pewnym momencie zaczęłam brać za nią głębokie oddechy, taka nakręcona, albo taki ma styl mówienia

w sumie po tym filmiku z czystej ciekawości, jak zaczęła opowiadać o tym jak 'wymyśliła siebie' zerknęłam do początkowych jej produkcji i byłam pozytywnie zaskoczona jej przemianą. wygląda teraz zupełnie inaczej, zdecydowanie lepiej.
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:37   #212
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
czemu ona sobie to robi




Boziuniu, jakbym chciała mieć taką sukienkę <3
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:38   #213
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czy dalej jest cos ciekawego czy sekret i paulo coelho? Bo jak usłyszałam "The Secret" to jeszcze oglądałam, ale jak padło "Paulo Coelho" to odpadłam i nie wiem co byo w dalszej czesci filmu :C
Ja miałam tak samo, aż się wzdrygnęłam jak usłyszałam Pałlo Coeljo, ale dotrwałam do końca. W skrócie - myśl o tym, czego pragniesz, a to się ziści. Wizualizuj swoje pragnienia, skup się na emocjach, które odczuwasz. Bądź pozytywnie nastawiona do życia. Ponieważ negatywne myślenie przyciąga kataklizmy. Jak stoisz w korku, to myśl, że się nie spóźnisz i się nie spóźnisz.
Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
aż włączyłam duży ekran, żeby się dopatrzeć tego ciężkiego trądziku, ale nie dostrzeglam
Serio, bawi mnie to. Tak samo jak bawi mnie to, że szczupła dziewczyna powie "o boże, ale jestem gruba". Kojarzy mi się to ze zdjęciami na fejsiku ze smutną minką i napisem "ale jestem brzydka", a pod spodem 100 komentarzy "no co ty, kochanie, jesteś piękna, moja buziulka śliczna słodka, a tititi seksie mój ".
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:43   #214
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
aż włączyłam duży ekran, żeby się dopatrzeć tego ciężkiego trądziku, ale nie dostrzeglam
bo już był pod kamuflażem

moim zdaniem to też nie jest ''ostry trądzik'' ale Kasia ma rację z tym, że to jest kwestia indywidualna -to jak Ty się z tym czujesz. Niezależnie czy masz 2 pryszcze, czy 50 na twarzy, jak jest kompleks to załamkę może powodować nawet małe 'odchylenie od normy'. Kiedyś wspominała o tym na livie, że długo już w tym temacie 'walczy', także jestem w stanie zrozumieć, że po takim czasie jest to dla niej dobijające i mocno stresujące, że nie może 'dziadostwa' wyleczyć.
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:48   #215
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość
bo już był pod kamuflażem

moim zdaniem to też nie jest ''ostry trądzik'' ale Kasia ma rację z tym, że to jest kwestia indywidualna -to jak Ty się z tym czujesz. Niezależnie czy masz 2 pryszcze, czy 50 na twarzy, jak jest kompleks to załamkę może powodować nawet małe 'odchylenie od normy'. Kiedyś wspominała o tym na livie, że długo już w tym temacie 'walczy', także jestem w stanie zrozumieć, że po takim czasie jest to dla niej dobijające i mocno stresujące, że nie może 'dziadostwa' wyleczyć.
Gdyby był ciężki, to nawet pod kamuflażem byłoby widać, uwierz.
Niektórzy mają po prostu skłonności do przesady. Sama walczę z trądzikiem i mam dużo gorszą cerę, niż Kasia. I również mnie to dobija, ale swojego też nie nazwę ciężkim. Nie wiem, może przesadzam, ale nie lubię takiego roztkliwiania się nad sobą. Moim zdaniem to brak... boniu, nie wiem jak to nazwać... wyczucia? Nie chcę wnikać w kwestie zaburzenia postrzegania własnego wyglądu (być może ten problem dotyczy Kasi, nie chcę się bawić w psychologa), ale w naprawdę wielu przypadkach to zwykła irytująca kokieteria.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-07-20 o 20:54
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:50   #216
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Ja miałam tak samo, aż się wzdrygnęłam jak usłyszałam Pałlo Coeljo, ale dotrwałam do końca. W skrócie - myśl o tym, czego pragniesz, a to się ziści. Wizualizuj swoje pragnienia, skup się na emocjach, które odczuwasz. Bądź pozytywnie nastawiona do życia. Ponieważ negatywne myślenie przyciąga kataklizmy. Jak stoisz w korku, to myśl, że się nie spóźnisz i się nie spóźnisz.

Serio, bawi mnie to. Tak samo jak bawi mnie to, że szczupła dziewczyna powie "o boże, ale jestem gruba". Kojarzy mi się to ze zdjęciami na fejsiku ze smutną minką i napisem "ale jestem brzydka", a pod spodem 100 komentarzy "no co ty, kochanie, jesteś piękna, moja buziulka śliczna słodka, a tititi seksie mój ".
Chyba moi znajomi są mało empatyczni, bo jedyne, co w takich wypadkach można usłyszeć od nich, jest "Nie mów głupotek" (ubrane w niewizażowe słownictwo).
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:55   #217
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość
a u mayathebee motywacyjnie
Nie wiem dlaczego, ale ona wydaje mi się strasznie niesympatyczna
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 20:55   #218
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Najzłociejsze, polećcie jakiś film na wieczorową porę, coś w klimacie Stakera/ Gone Girl/ Główny Bohater Miał Problemy W Dzieciństwie I Jest Aspołeczny Acz Bystry Pomysłu na seans brak, a pokroiłam już pomidory na przegryzkę. #byćjakkasiatusk
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:57   #219
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Dziewczyny, czy któraś z Was doszukała się może Pauliny z kanału misspkproject facebooka prywatnego? (tak wiem wyjdę na stalkerkę, trudno )
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:08   #220
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Najzłociejsze, polećcie jakiś film na wieczorową porę, coś w klimacie Stakera/ Gone Girl/ Główny Bohater Miał Problemy W Dzieciństwie I Jest Aspołeczny Acz Bystry Pomysłu na seans brak, a pokroiłam już pomidory na przegryzkę. #byćjakkasiatusk
Nie w klimacie poprzednich ale całkiem zabawny jest Suburban Gothic ostatnio oglądałam i mi się skojarzyło z opisem głównego bohatera
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:16   #221
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Najzłociejsze, polećcie jakiś film na wieczorową porę, coś w klimacie Stakera/ Gone Girl/ Główny Bohater Miał Problemy W Dzieciństwie I Jest Aspołeczny Acz Bystry Pomysłu na seans brak, a pokroiłam już pomidory na przegryzkę. #byćjakkasiatusk

"A place beyond the pines", może Ci sie spodoba (jesli lubisz Gosslinga).

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2015-07-20 o 21:18
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 21:18   #222
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was doszukała się może Pauliny z kanału misspkproject facebooka prywatnego? (tak wiem wyjdę na stalkerkę, trudno )
Nie znalazłam.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:22   #223
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Gdyby był ciężki, to nawet pod kamuflażem byłoby widać, uwierz.
Niektórzy mają po prostu skłonności do przesady. Sama walczę z trądzikiem i mam dużo gorszą cerę, niż Kasia. I również mnie to dobija, ale swojego też nie nazwę ciężkim. Nie wiem, może przesadzam, ale nie lubię takiego roztkliwiania się nad sobą. Moim zdaniem to brak... boniu, nie wiem jak to nazwać... wyczucia? Nie chcę wnikać w kwestie zaburzenia postrzegania własnego wyglądu (być może ten problem dotyczy Kasi, nie chcę się bawić w psychologa), ale w naprawdę wielu przypadkach to zwykła irytująca kokieteria.
możliwe, ja tam tego jako kokieterię nie odebrałam. No i może się łudzę, ale mam nadzieję, że żaden dermatolog nie przepisze Kasi kuracji retinoidami jeśli uzna, że nie jest to stan konieczny

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Najzłociejsze, polećcie jakiś film na wieczorową porę, coś w klimacie Stakera/ Gone Girl/ Główny Bohater Miał Problemy W Dzieciństwie I Jest Aspołeczny Acz Bystry Pomysłu na seans brak, a pokroiłam już pomidory na przegryzkę. #byćjakkasiatusk


niestety nie pomogę, ostatnio mam jakiegoś alzhaimera filmowego.. opowiadając pomyliłam fabułę, tytuły także może nie będę się udzielać w doradzaniu ale chętnie podeptnę się pod prośbę
ja szukam jakiejś dobrej komedii, takiej do pośmiania się do łez... jakby ktoś coś..

Edytowane przez Ollaya
Czas edycji: 2015-07-20 o 21:29
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:23   #224
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
"A place beyond the pines", może Ci sie spodoba (jesli lubisz Gosslinga).
No wiesz, może się spodoba że? Już dawno zaliczone Pewnie , jak zawsze, skończy się na Armageddonie Bruce na każdą okazję dobry.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie w klimacie poprzednich ale całkiem zabawny jest Suburban Gothic ostatnio oglądałam i mi się skojarzyło z opisem głównego bohatera
Jak o odludku, to zapisuję
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:24   #225
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

grwm u Loli
https://www.youtube.com/watch?v=4jX4CwM1NSE
Chyba jestem wyczulona na poprawiane usta. Ta górna warga taka napompowana :/
Z boku to już w ogóle wygląda dziwnie,typowy ptasi dziubek.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:25   #226
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was doszukała się może Pauliny z kanału misspkproject facebooka prywatnego? (tak wiem wyjdę na stalkerkę, trudno )
Ja jestem naczelnym stalkerem momentami i też nie znalazłam. Wydaje mi się, że po prostu go nie ma. Znalazłam za to potencjalnie jej nazwisko w jakimś tam artykule, ale jej inicjały to zdaje się PK, więc to chyba jakaś ściema była albo nieporozumienie :P

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-07-20 o 21:26
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:26   #227
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

albo ma, ale ukryty chciałam po prostu oblukać jej męża bo tak go wychwala itp
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:27   #228
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
No wiesz, może się spodoba że? Już dawno zaliczone Pewnie , jak zawsze, skończy się na Armageddonie Bruce na każdą okazję dobry.[COLOR="Silver"]

No patrzaj. A widziala A Single Man z Firthem? Klimat inny ale te zdjęcia
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:28   #229
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość
no, oprócz tej dwójki padł jeszcze cytat z 'Potęgi podświadomości' i Marka Aureliusza
dalej przewija się to, jak bardzo nasze myśli/wizualizacje mają wpływ na rzeczywistośc i lecą przykłady z życia wzięte (kreowanie siebie, chłopak, praca, jazda na rowerze w systemie spd etc.) ma dziewczyna gadane w pewnym momencie zaczęłam brać za nią głębokie oddechy, taka nakręcona, albo taki ma styl mówienia

w sumie po tym filmiku z czystej ciekawości, jak zaczęła opowiadać o tym jak 'wymyśliła siebie' zerknęłam do początkowych jej produkcji i byłam pozytywnie zaskoczona jej przemianą. wygląda teraz zupełnie inaczej, zdecydowanie lepiej.
Mam ją w subach. Ogólnie uczucia mam mieszane. Niektóre filmy ma całkiem ok, niektóre ogladam/słucham chyba tylko po to, żeby rozłożyć ręce - głównie te, gdzie nawołuje do weganizmu jako JEDYNEJ właściwej drogi itp... Czasem mam wrażenie, że ona jest już tym opętana, że to aż niezdrowe... Ten o motywacji też taki, hm...
Lubię w niej naturalność i to, że nie jest sprzedana. Ma fajnych ulubieńców czy foodbooki (jestem mięsożercą )
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 21:30   #230
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
albo ma, ale ukryty chciałam po prostu oblukać jej męża bo tak go wychwala itp
A nie tłumacz się, normalka O niej ogólnie nie ma za dużo w necie. Za to dopiero dowiedziałam się jak nazywa się mąż Karoliny Baszak (bo ma nazwisko w końcu po nim) to sobie postalkowałam, a co!!!

Swoją drogą, MissPKProject obiecała wielkie zmiany na kanale, sama mówiła we vlogu, że filmiki w kółko o kosmetykach, haule, ulubieńcy, tagi nawet ją nudzą, a przedwczoraj dodała kolejny filmik z pierdołami

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-07-20 o 21:32
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:33   #231
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
A nie tłumacz się, normalka O niej ogólnie nie ma za dużo w necie. Za to dopiero dowiedziałam się jak nazywa się mąż Karoliny Baszak (bo ma nazwisko w końcu po nim) to sobie postalkowałam, a co!!!

Swoją drogą, MissPKProject obiecała wielkie zmiany na kanale, sama mówiła we vlogu, że filmiki w kółko o kosmetykach, haule, ulubieńcy, tagi nawet ją nudzą, a przedwczoraj dodała kolejny filmik z pierdołami
ee to spóźniona jesteś ja już dawno to odkryłam a pod filmem szusz jakaś dziewczyna napisała komentarz odnośnie powieszania prania przez szusz
dla ciekawskich:
https://www.youtube.com/watch?v=suQi-nBIkrQ ten który ma ponad 40 kciuków :P
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:36   #232
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Najzłociejsze, polećcie jakiś film na wieczorową porę, coś w klimacie Stakera/ Gone Girl/ Główny Bohater Miał Problemy W Dzieciństwie I Jest Aspołeczny Acz Bystry Pomysłu na seans brak, a pokroiłam już pomidory na przegryzkę. #byćjakkasiatusk
głosy (2014)? specyficzny klimat
Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość
No i może się łudzę, ale mam nadzieję, że żaden dermatolog nie przepisze Kasi kuracji retinoidami jeśli uzna, że nie jest to stan konieczny

byłam w swoim lepszym okresie cery (kilka pryszczy na brodzie - coś co ma pewnie kasia w tej chwili) u dermatologa i wręcz namawiał mnie na retinoidy ale to tak napierał, że aż głupio mi było odmówić jak akwizytor. dla takiego prywatnego lekarza to w sumie zarobek i "stały pacjent" na kilkanaście miesięcy
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:38   #233
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
ee to spóźniona jesteś ja już dawno to odkryłam a pod filmem szusz jakaś dziewczyna napisała komentarz odnośnie powieszania prania przez szusz
dla ciekawskich:
https://www.youtube.com/watch?v=suQi-nBIkrQ ten który ma ponad 40 kciuków :P
Rozbawił mnie też:

Justine Pix 6 godzin temu
Szuszek Ty masz kilometrowy ten urlop;P



· 2
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:40   #234
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

no ciekawe na jak długo zostaje na Helu i czy spotkania biznesowe ją nie gonią
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:40   #235
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
albo ma, ale ukryty chciałam po prostu oblukać jej męża bo tak go wychwala itp
myślę, że nie ma :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:44   #236
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

wrzuce wam cos na wieczorne rozluźnienie



pamietam jak za dzieciaka byłam na koloniach i wsadziłam sobie to cos w usta i płakałam bo nie mogłam wyciągnać :"D

...matko co ja robie ze swoim zyciem ;-;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:45   #237
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Najzłociejsze, polećcie jakiś film na wieczorową porę, coś w klimacie Stakera/ Gone Girl/ Główny Bohater Miał Problemy W Dzieciństwie I Jest Aspołeczny Acz Bystry Pomysłu na seans brak, a pokroiłam już pomidory na przegryzkę. #byćjakkasiatusk
A może totalny mindfuck i to http://www.imdb.com/title/tt0497137/ ?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:46   #238
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wrzuce wam cos na wieczorne rozluźnienie



pamietam jak za dzieciaka byłam na koloniach i wsadziłam sobie to cos w usta i płakałam bo nie mogłam wyciągnać :"D

...matko co ja robie ze swoim zyciem ;-;
ile on ma lat ?
serio,nie chce nawet strzelać bo wiem,że nie trafię XD
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:52   #239
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Sarunia również zamieściła zdjęcie z wesela :

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...df&oe=565AFA82
nawaliła na siebie chyba wszystko, co się da
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:52   #240
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
ile on ma lat ?
serio,nie chce nawet strzelać bo wiem,że nie trafię XD
24 jakoś

polecam, spędzam dzis wieczór z jego produkcjami
to jest fascynujące
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.