Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 18:19   #2821
Phiphigenia
Raczkowanie
 
Avatar Phiphigenia
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Bremen
Wiadomości: 72
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
W sumie to nawet ciekawe zjawisko, że niektórym ludziom po 40 włącza się syndrom >>żyję dłużej (nie ważne, że na przykłąd tylko 10 lat dłużej) więcej widziałam, więcej wiem, moje zdanie i wiedza to pewnik<<.

Mojej babci się to włączyło gdzieś po 60. Przykry syndrom. Bo niestety takie osoby często plotą bzdury jako prawdę objawioną a młodzi z szacunku i braku nerwów już nawet nie próbują dyskutować.
Starsi ludzie też z młodymi mało dyskutują bo brak nerwów. Dlatego tego tutaj generalnie nie robię. To co powstało jest zwykłym konfliktem pokoleń dlatego się tutaj raczej nie wypowiadam tylko czytam. Bo jest i było już tak zawsze. Starszy coś powie, powie swoje zdanie i opowie o nastawieniu do życia z perspektywy swoich doświadczeń a młody się buntuje. Ale ja to rozumię i nie jestem na nikogo zła.
Phiphigenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:20   #2822
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Od października ma być wszystko, tak piszo : >
No właśnie na to liczę. Bo na ten właśnie podkład się napaliłam I kilka innych rzeczy
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:20   #2823
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Od października ma być wszystko, tak piszo : >
Do października to zblednę i nie będzie mi potrzebny nowy podkład
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:20   #2824
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Chyba nastąpiła obraza majestatu /
Albo Gienia uznała, że kto miał przeczytać, ten przeczytał i już nie musi tam wisieć.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:21   #2825
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
No właśnie na to liczę. Bo na ten właśnie podkład się napaliłam I kilka innych rzeczy
Miałam go odlewkę. Moc. MOC. M O C powiadam!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:22   #2826
Phiphigenia
Raczkowanie
 
Avatar Phiphigenia
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Bremen
Wiadomości: 72
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez sweethusky Pokaż wiadomość
albo gienia uznała, że kto miał przeczytać, ten przeczytał i już nie musi tam wisieć.
exactly!
Phiphigenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:22   #2827
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Chyba nastąpiła obraza majestatu /

padłam
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 18:23   #2828
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Miałam go odlewkę. Moc. MOC. M O C powiadam!
Ciekawe ile monet za niego sobie zażyczą? Pewnie w cukierek...
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:24   #2829
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Fifi, ja tylko takie pytanie - serio musiałaś smarować taki komentarz pod czyimś vlogiem, zamiast po prostu napisac tutaj co na sercu leży?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:25   #2830
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Fifi, ja tylko takie pytanie - serio musiałaś smarować taki komentarz pod czyimś vlogiem, zamiast po prostu napisac tutaj co na sercu leży?
I to po to, żeby zaraz usunąć
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:26   #2831
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
Starsi ludzie też z młodymi mało dyskutują bo brak nerwów. Dlatego tego tutaj generalnie nie robię. To co powstało jest zwykłym konfliktem pokoleń dlatego się tutaj raczej nie wypowiadam tylko czytam. Bo jest i było już tak zawsze. Starszy coś powie, powie swoje zdanie i opowie o nastawieniu do życia z perspektywy swoich doświadczeń a młody się buntuje. Ale ja to rozumię i nie jestem na nikogo zła.

Proszę, skończyć już, bardziej się nie obnażać. Bzdury pani pisze totalne. Nie ma to nic wspólnego z royal pokoleniem tylko z brakiem wiedzy i taktu, który został zaprezentowany w pani komentarzu a naszym stosunkiem do tych wypocin.

No już ładniejszych słów nie potrafię użyć, bo mnie zwyczajnie trafia jak to wszystko czytam i to jeszcze gdy autorką jest ktoś, kto z wieku pozornie powinien wiedzieć więcej, rozumieć więcej. Kolejny przykład na to, że ilość świeczek na torcie nic nie znaczy.

Postanawiam ignorować. Szkoda nerwów na tak ograniczone, specyficzne osoby.

Poza tym, jaka tam między nami jest wielka różnica wieku?! Błagam. Kilkanaście lat w stronę 15-16. To prawie tyle co nic. W sumie to nawet możemy być na ty skoro taka mała różnica.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-09-01 o 18:28
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 18:27   #2832
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Nie lubię jeść ryżu. Moje pokolenie tak ma.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:29   #2833
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
Starsi ludzie też z młodymi mało dyskutują bo brak nerwów. Dlatego tego tutaj generalnie nie robię. To co powstało jest zwykłym konfliktem pokoleń dlatego się tutaj raczej nie wypowiadam tylko czytam. Bo jest i było już tak zawsze. Starszy coś powie, powie swoje zdanie i opowie o nastawieniu do życia z perspektywy swoich doświadczeń a młody się buntuje. Ale ja to rozumięi nie jestem na nikogo zła.
Robisz z siebie staruszkę, wciskasz tu jakiś konflikt pokoleń i wszystko po to, aby jakoś wytłumaczyć sobie fakt, że jesteś ze swoją opinią mocno odosobniona. Śmieszne, naprawdę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:31   #2834
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Ciekawe ile monet za niego sobie zażyczą? Pewnie w cukierek...

Oto jest pytanie. Stawiam na okolice 160-180 zł. Puder, który kupowałam za cos ok $30 mają po 129zl czy jakiś tak, a podkład kosztuje normalnie w okolicach $40.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Nie lubię jeść ryżu. Moje pokolenie tak ma.

201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:32   #2835
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

#konfliktpokolen do tagów?

swoją drogą, to kojarzę, że w tym wątku wypowiadają sie osoby z różnych pokolen, o rożnych doswiadczeniach i w różnych sytuacjach zyciowych. Także w wieku zbliżonym do Fifi. A tu nagle słysze o konflikcie pokoleniowym i zastanawiam sie czemu mi nikt nie powiedział wczesniej :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:32   #2836
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość

Proszę, skończyć już, bardziej się nie obnażać. Bzdury pani pisze totalne. Nie ma to nic wspólnego z royal pokoleniem tylko z brakiem wiedzy i taktu, który został zaprezentowany w pani komentarzu a naszym stosunkiem do tych wypocin.

No już ładniejszych słów nie potrafię użyć, bo mnie zwyczajnie trafia jak to wszystko czytam i to jeszcze gdy autorką jest ktoś, kto z wieku pozornie powinien wiedzieć więcej, rozumieć więcej. Kolejny przykład na to, że ilość świeczek na torcie nic nie znaczy.

Postanawiam ignorować. Szkoda nerwów na tak ograniczone, specyficzne osoby.
Popieram, bo czytając to w głowie krąży mi tylko przysłowie o mówieniu do słupa . Czekam na cover piosenki Kombii "Pokolenie", wiem że to nie Pani klimaty ale może jednak- warto się zapoznać .

Edytowane przez RosaPuff
Czas edycji: 2015-09-01 o 18:33
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:32   #2837
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Nie lubię jeść ryżu. Moje pokolenie tak ma.
Ile masz lat? Bo ja ryż kocham! Bedzie wojna
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:32   #2838
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez rosapuff Pokaż wiadomość
chyba nastąpiła obraza majestatu /
<3<3<3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:33   #2839
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Fifi, aż tak przeżywasz tą czwórkę z przodu? Myślisz, że "trzydziestki" to dzieciarnia co ma pstro w głowie i nie zna życia?
Myślałam, że coś takiego mają tylko dzieci, które kończą podstawówkę i idą do gimnazjum. Albo z gimnazjum do liceum #dorosłość tak bardzo.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 18:34   #2840
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dzisiaj normalnie mamy wylęgarnię tagów <3


I stron do nadrabiania
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:36   #2841
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ile masz lat? Bo ja ryż kocham! Bedzie wojna

KONFLIKT POKOLEŃ! Idę po chipsy, ciekawie sie zrobiło.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:41   #2842
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Question Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Co do kindle rozwine swoją opinię. Ja mam Kindle paperwhite ten dotykowy, z tego co wiem starszy model miał na dole ekranu taki jakby joystick i strzałki. I tamten model był bez oświetlenia. Mój ma podświetlany ekran przez co mogę czytać po ciemku. Jasność można sobie ustawić. Ostatnio miałam jakąś aktualizacje i mam inna czcionkę która jeszcze lepiej się czyta. Do starych modeli wiem ze można kupić pokrowiec z jakąś mini lampka/ swiatelkiem. I lekki zawsze w torebce z kilkoma książkami. Nie usuwam książek ani nie dodaje więcej niż jedną a zapas chce zobaczyć ile przeczytałam w rok.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:41   #2843
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
No nareszcie. Komentarz znaleziony. Musiał być długi bo te krótkie przeuważacie.
Był on dla was.
Przeczytajcie go sobie po 20 latach to zrozumiecie.
Bo zrozumiecie też co jest ironią, co jest prowokacją, co jest show, co brać na serio i co nie. I pozbieracie doświadczenia.
Dziewczyny... zrozumcie że mogłabym być waszą matką... Więc niezależnie od tego czy jestem debilem czy geniuszem, czy krowa czy anioł => Jestem dłużej na tej ziemi i więcej widziałam.
Nie chcę tym nikogo urazić i nie zamierzam tutaj wchodzić w dyskusje ale niekiedy mam ochotę wyprowadzić kogoś z dopasowanej normy albo wskazać inny kierunek myślenia. I lubię osoby które też to robią. I się nie boją.
No, moją to akurat nie #pozdroodbabunimostly

Co do reszty - nie rozumiem logiki korelacji pomiędzy komentarzem pod filmem z tym, co napisałaś tutaj. A chętnie bym podyskutowała. Co więcej, nie rozumiem, dlaczego zwracasz się "do nas" w tak tajemniczy sposób - jeśli jako "mentalna matka" chciałabyś czegoś nauczyć obce osoby w Internecie, możesz to zrobić bezpośrednio - odezwać się tutaj. Słowa "przekonacie się za 20 lat" nie wnoszą nic, oprócz poprawy samohumoru piszącego je.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:42   #2844
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez sznurperel Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/7F8-kqKlCt/ Bogusia i jej nowa mini torebka z Goshico
straaaaaaaszna


Moja najukochańsza seria na YT, czyli "Honest trailers"
Mad MAX!



Tom HardLy in the movie
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:43   #2845
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
Starsi ludzie też z młodymi mało dyskutują bo brak nerwów. Dlatego tego tutaj generalnie nie robię. To co powstało jest zwykłym konfliktem pokoleń dlatego się tutaj raczej nie wypowiadam tylko czytam. Bo jest i było już tak zawsze. Starszy coś powie, powie swoje zdanie i opowie o nastawieniu do życia z perspektywy swoich doświadczeń a młody się buntuje. Ale ja to rozumię i nie jestem na nikogo zła.


Nie, nie masz racji i już, zrozum. Dzieci z innych niż moje i Twoje stron świata - nie będę tutaj przytaczała dramatycznych ostatnio wydarzeń, bo uważam, że to nie miejsce, ale właśnie one i masa innych, mimo że młodszych od Ciebie pewnie o 20 lat, przeżyło takie piekło, że szkoda nawet energii, żeby próbować sobie to wyobrazić, więc przestań tu gadać o jakimś 'zawsze i wszędzie było jest i będzie'.
Może Ty także przeżyłaś piekło, może ja przeżyłam, a może inna z nas - skąd w Tobie tyle odwagi, żeby wyłącznie na podstawie wieku - jako jedynej miary - określać wagę czyjegoś bagażu doświadczeń? Z czego to wynika?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:44   #2846
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Mnie nie Do tego poczytałam jej komentarze pod filmikami innych YT-berek. Jakaś mała obsesja na punkcie krytyki. I do tego najazd na Polskę i polaków. W Niemczech jest tak cudownie, a w Polsce hejt hejtem hejt pogania. I według niemieckiego "prawa" już wszyscy by siedzieli za to, że śmieli wyrazić swoją opinię
mnie też nie cały czas pamiętam te jej histeryczne historie o zmarłym mężu w komentarzach pod filmem o mieszkaniu. Dżizas, sory, ale kogo to obchodzi kiedy komentarze dotyczyły tylko filmu i szmatki w oknie/ buta na dokumentach. Plus zawsze mam wrażenie lekkiego obłędu w jej oczach

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Jedno słowo FACEPALM

Phiphigenia Fifi 3 godziny temu (edytowany)
Trudno mi jest się tak oficjalnie do tego przyznać bo wiele osób może uznać urazę albo odrazę słysząc niektóre Twoich słów ale zgadzam się z Tobą w większości punktów. Jestem o wiele starsza od Ciebie i mam tyle doświadczenia za sobą że wiem że pewna wiedza przychodzi u kobiety z wiekiem, jestem dlatego pełna podziwu że w swoim młodym wieku masz już jej tyle. Co do facetów którzy nie są w stanie kobiety poderwać i których musi kobieta sama poderwać muszę powiedzieć że z perspektywy lat wiem że są oni niczego warci. Jeśli facet nie ma na tyle siły przebicia że walczy o kobietę i umie ją zanalizować i dobrze poderwać to jest mięczakiem i zerem i nic nam z niego nie będzie. Wiem z własnego doświadczenia (oczywiście są wyjątki i znam takiego który jest super chłopem a został poderwany przez moją znajomą z pracy i jest teraz jej mężem, ale wiem że to wyjątki). Prawdziwy mężczyzna musi walczyć, musi "róże pod nasze nogi słać" abyśmy mu dali rękę. Tak i nie inaczej. Bardzo wkurza mnie w dzisiejszym świecie że kobiety stają się półchłopami a mężczyźni półbabami. Tworzy się jedna mieszana płeć i to uniemożliwia współżycie kobiety z mężczyzną. Kiedyś, wiele lat temu, myślałam też inaczej, byłam feministką do kwadratu, podrywałam bo byłam tak nowoczesna, nienawidziłam kobiety takie jak Ty bo uważałam że to zarozumiałe, zacofane księżniczki. A teraz wiem że tak musi być. Tak stworzyła nas natura. Chłop podrywa i jest łowcą a my gryziemy i uciekamy (to znaczy dajemy subtelnie sygnały) aby pokazał jak dobrze walczyć umie i jak porządnie powalczy to jego wybieramy. I z takiego prawdziwego chłopa potem coś faktycznie mamy. Jak więcej kobiet by myślało tak jak Ty to by tyle rozwodów i singli nie było. Jestem podobna do Ciebie. Też w tym że też lubię mówić co myślę i się nie boję ale nie robię tego na YT bo to moje hobby które ma być wesołe i luźne a nie kontrowersyjne i problematyczne. I mam prawie tylko kolegów. Jestem prawie zawsze w towarzystwie mężczyzn a prawie nigdy kobiet. Nie jest tak że nie chciałabym mieć przyjaciółek ale dotychczas nie znalazłam, oprócz mojej przyjaciółki która wywędrowała do Korei, kobiety która by mnie tak zainteresowała że chciałabym się z nią bardzo zaprzyjaźnić. Myślę ale że z Tobą bym się dobrze rozumiała. Zapraszam Cię serdecznie na mojego vloga. Po tym widać że jestem nowoczesną, wesołą kobietą która ma "chłopców" (tak nazywam resztę mojego zespołu) w garści ale też oczekuje aby byli chłopami a nie babami.
I nie martw się kciukami w dół. Dostałaś je od młodych dziewczyn z małym doświadczeniem i może też z powodu młodego wieku mniejszą pewnością siebie (to znaczy od takich jak ja byłam kiedyś). Te starsze jak ja teraz, powyżej czterdziestki, dadzą Ci na pewno kciuka do góry. Jest ich ale niestety za mało na YT. Przeciętny wiek widzów tutaj to niestety koło 25. A mało jest takich które w tym wieku są tak doświadczone.
HAJ FAJF. Też jestem atrakcyjną księżniczką. Nawet chłopcy mówią do mnie PRINZESSIN. Ale robią i rozumią to tylko dla tego że są PRAWDZIWYMI CHŁOPAMI.
Ja odebrałam twój filmik bardzo pozytywnie ale tylko dlatego że jestem starsza, piętnaście lat temu bym też dała kciuka w dół a teraz Cię podziwiam.
Aha. Też słyszę standardowe komplementy tak często że podoba mi się facet który powie że mam ładny głos jak mówię, że podoba mu się moja dziurka w brodzie albo że mam fajne brwi... albo że podziwia mój talent do języków.
SUPER FILMIK.
Aha. Jeszcze chciałam dodać że ja jestem co prawda zawsze bardzo zła ale na dłuższą metę i bardzo mocno zakochuję się w facetach którzy stosują do mnie od czasu do czasu negi. Bo takie szpileczki to nie obraza, to po prostu metoda którą faktycznie inteligentny facet stosuje do atrakcyjnej kobiety aby być innym od innych i ją zafascynować.

"Jeśli facet nie ma na tyle siły przebicia że walczy o kobietę i umie ją zanalizować i dobrze poderwać to jest mięczakiem i zerem i nic nam z niego nie będzie. " WTF?

Po zdaniu Jestem podobna do Ciebie już przestałam czytać, sorki. Macie swoją słodką Fifi

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
No właśnie! Olfa tak niemiło odpisała, że aż mnie ścisneło.
Offtopowo.. zastanaawiam się czy nie blokować na insta z marszu wszystkich profili, które followują tylko mnie, szusz i bijąse... podejrzane.
są takie profile? Kurcze, ja tam się za bardzo nie przyglądam, ale zainteresowalaś mnie.
Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
No nareszcie. Komentarz znaleziony. Musiał być długi bo te krótkie przeuważacie.
Był on dla was.
Przeczytajcie go sobie po 20 latach to zrozumiecie.
Bo zrozumiecie też co jest ironią, co jest prowokacją, co jest show, co brać na serio i co nie. I pozbieracie doświadczenia.
Dziewczyny... zrozumcie że mogłabym być waszą matką... Więc niezależnie od tego czy jestem debilem czy geniuszem, czy krowa czy anioł => Jestem dłużej na tej ziemi i więcej widziałam.
Nie chcę tym nikogo urazić i nie zamierzam tutaj wchodzić w dyskusje ale niekiedy mam ochotę wyprowadzić kogoś z dopasowanej normy albo wskazać inny kierunek myślenia. I lubię osoby które też to robią. I się nie boją.
Jaja sobie robisz - chyba siostrą.
Jestem dłużej na tej ziemi i więcej widziałam. ->
tia...

Cytat:
Napisane przez Phiphigenia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to że nazwałam facetów niezdolnych poderwania kobiety zerami jest o wiele mniej pozbawione klasy niż to co niekiedy tutaj czytam. I tak. Jest to moje zdanie. Zdanie mojego pokolenia. i mam prawo do niego. Facet który nie potrafi kobiety poderwać jest dla mnie bardzo niemęski i słaby. MOJE zdanie. Nie musi być waszym.
I nie musi być mądrzejsze.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
A Olflakonia to dla mnie żenska-wannabe-kominek troche
faktycznie

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
może to drugie konto muni :"D

ej, też to chciałam napisać
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:44   #2847
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dzisiaj normalnie mamy wylęgarnię tagów <3


I stron do nadrabiania
Prawda... Właśnie nadrobilam kilka stron
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:46   #2848
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Co do kindle rozwine swoją opinię. Ja mam Kindle paperwhite ten dotykowy, z tego co wiem starszy model miał na dole ekranu taki jakby joystick i strzałki. I tamten model był bez oświetlenia. Mój ma podświetlany ekran przez co mogę czytać po ciemku. Jasność można sobie ustawić. Ostatnio miałam jakąś aktualizacje i mam inna czcionkę która jeszcze lepiej się czyta. Do starych modeli wiem ze można kupić pokrowiec z jakąś mini lampka/ swiatelkiem. I lekki zawsze w torebce z kilkoma książkami. Nie usuwam książek ani nie dodaje więcej niż jedną a zapas chce zobaczyć ile przeczytałam w rok.
ja mam ten starszy model, bez podświetlenia, Kindle 5
na dole ma strzałki, ale to do poruszania sie w spisie ksiazek/ksiazce. Do przerzucania stron są wygodne, szerokie klawisze na dłuższych bokach
Nie wiem, czy dotykowy ma te klawisze, jesli nie to chyba bym go nie chciała, bo nie lubie przerzucać stron, naciskając na ekran
Ale podświetlenie bym przygarnęła :3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:47   #2849
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Nie lubię jeść ryżu. Moje pokolenie tak ma.
Kocham ser. Moje pokolenie tak ma.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:48   #2850
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://youtu.be/qolIetOZ7U4 olaplex u Karoliny Zientek
Nie podoba mi się ten efekt, włosy po totalnie przylizane, brakuje mi objętości. Sama ostatnio zastanawiałam się nad tym zabiegiem, ale teraz to już sama nie wiem. Ciekawa jestem ile czasu się efekt utrzymuje.
Najbardziej przereklamowana rzecz ever..
Wydałam na to niepotrzebnie pieniądze, a identyczny efekt uzyskuję odżywkami które są dołączane do zwykłych drogeryjnych farb...Czy efekt się utrzymuje? polemizowałabym
Nie polecam...
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.