Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 12:16   #3571
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziewczyny, tez macie teraz taki problem z elektryzowaniem sie wlosow? Nie wiem, czy to wina ogrzewania w domu, czy co.... Ale jesli ktos zna jakis sposob na to cholerstwo to prosze niech sie nim podzieli
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:16   #3572
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dajcie linka do handlary.

Ze mnie jest taki "biznesmen" że od pół roku zbieram się do pozbycia miniatur których na pewno używać nie będę.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Ja niestety wiem jak się produkuje herbaty - koleżanka pracowała w Unileverze (to Ci m.in. od liptona) ale i tak zawsze jakaś torebkowa mnie skusi.
A co masz ciekawego?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:17   #3573
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie mogłaś mówić wczoraj? Tylko dziś jest ta oferta?
Jakiś czas temu wstawiałam to info i działa tylko dzisiaj. Na pierwsze urodziny sklepu jest zniżka -20% na wszystko. Ja się już raczej nie wyrobię
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:17   #3574
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Mam kolegę, który pracuje przy herbatach także wiem o czym mówisz
Czyli lepiej se walnąć porządnego drina na rozgrzanie, niż bawić się w herbatki.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:22   #3575
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A co masz ciekawego?
Ogarnę temat i podeślę. Ale pewnie "chwilę" to potrwa.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu wstawiałam to info i działa tylko dzisiaj. Na pierwsze urodziny sklepu jest zniżka -20% na wszystko. Ja się już raczej nie wyrobię
Musiałam przegapić w natłoku postów. Też się raczej nie wyrobię. No nic, poczekam jakieś pół roku na zniżkę urodzinową. Może do tej pory magazyn się opróżni.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Czyli lepiej se walnąć porządnego drina na rozgrzanie, niż bawić się w herbatki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:22   #3576
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Czyli lepiej se walnąć porządnego drina na rozgrzanie, niż bawić się w herbatki.
Dobry drink nie jest zły, ale herbatka z prądem na bank Cię rozpali byle nie z torebki

Nie ma nic lepszego jak herbatka z Metaxą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:25   #3577
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki

Gratulacje
Gonię Cię 536
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 12:28   #3578
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tez macie teraz taki problem z elektryzowaniem sie wlosow? Nie wiem, czy to wina ogrzewania w domu, czy co.... Ale jesli ktos zna jakis sposob na to cholerstwo to prosze niech sie nim podzieli
Też mam teraz ten problem, nawet szczotka TT nie daje rady staram się ujarzmiać jakimiś olejkami, lotionami, ale jak dochodzi do czesania...ale wydaje mi się, że to normalne przy ogrzewaniu i w ogóle o tej porze roku

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------




Mam kolegę, który pracuje przy herbatach także wiem o czym mówisz
Szczęściara, zleci raz-dwa
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:30   #3579
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Moje też nie

Też mam dzisiaj dzień SPA dziewczyny i coś pogoda się popsuła tzn. niebo jest takie nieciekawe, szare, prawdziwie listopadowe
Dzwoniłam na infolinię, mają na bank wysłać w poniedziałek No i mają czas 2 do 4 dni na realizację zamówienia, także ten tego luks prima balerina.

Dla zbieraczek punktów syforowych od zakupów on line naliczają dopiero po wysyłce zamówienia w ciągu 72h. Nie od zaksięgowania wpłaty. Myślałam, że odwrotnie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:32   #3580
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------




Mam kolegę, który pracuje przy herbatach także wiem o czym mówisz
Brawo, brawo 😊
Mi nieco mniej bo 384
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:34   #3581
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Duży z zestawu wiadomo do pudru, najmniejszy z zestawu do korektora ew. cieni, ten trochę wiekszy pisze, że eye no do eye czyli oczu też może być ale ja bym go np. do rozświetlacza użyła, a ten skośny większy do rozświetlacza, różu, bronzera.
Ten mini z lewej to do oczu tylko i to do nakladania bazowego cienia na całą powiekę raczej. Chociaż może i rozetrzeć by się dało.
Zerknelam jeszcze raz i ten najmniejszy z dużego zestawu to taka kulka bardziej do rozcierania cienia by by była dobra.
Dziękuję, dziękuję

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Te najmniejsze to kulkowe do precyzyjnego nakładania cieni i rozświetlacza w kącikach oczu.

Ten z drugiego zdjęcia z lewej to języczkowy do cieni.
Dziękuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 12:36   #3582
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tez macie teraz taki problem z elektryzowaniem sie wlosow? Nie wiem, czy to wina ogrzewania w domu, czy co.... Ale jesli ktos zna jakis sposob na to cholerstwo to prosze niech sie nim podzieli
U mnie to samo teraz
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:39   #3583
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja kupuję i tu i tu. Ceny mają bardzo podobne, niektóre herbaty się u nich powtarzają tylko np pod inną trochę nazwą. Jakościowo jest bardzo dobrze, ponieważ to nie są "resztki zmiecione z podłogi" czy pył jak w saszetkach. Taką herbatę można zaparzyć kilka razy ( choć ja tego nie robię, bo nie lubię ) . Owszem wychodzi drożej niż zwykła herbata w saszetkach ale smakowo porównania nie ma. Szczególnie różne rodzaje zielonej i białej. Zresztą oprócz zwykłej czarnej i earl greya ja już nie kupuję torebkowych herbat w marketach itp. Ale ja to mam bzika na punkcie dobrych herbat, jakby co polecam jaśminową i cynamonową i wiśnie w rumie
Potwierdzam, nie ma porównania między herbatą chociażby z Five o'clock a taką z marketu. My teraz w domu kupujemy tylko w Five. Szczególnie polecam China Milky Oolong Lubię też stamtąd białe i mieszane, np Grenadinę. A tata woli słodsze, np. Na zdrowie, Cytronella, Sencha Truskawki w śmietanie

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czas na herbatę cenowo wychodzi drożej niż netowe herbaciarnie ale jak brałam z neta teoretycznie tę samą herbatę to jednak widziałam różnicę w "mocy". No i Czas na herbatę ma różne promocje - warto zapisać się na newsletter. Kiedyś mieli 50% w swoje urodziny to wyniosłam pół sklepu.

Five o'clock ma promocje poza kuponami z TS? Jeszcze się do nich nie zapisałam.
Ja mam kartę i zbieram punkty i co chwilę wybieram sobie herbatę za darmo. Tylko, że miesięcznie wydaję tam około 70-100 zł, dlatego szybko udaje mi się nazbierać punkty na darmowe herbatki.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:39   #3584
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Gratulacje
Gonię Cię 536
nie ma to jak mała rywalizacja, oddech rywala na plecach to jest dopiero motywacja

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szczęściara, zleci raz-dwa


Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na infolinię, mają na bank wysłać w poniedziałek No i mają czas 2 do 4 dni na realizację zamówienia, także ten tego luks prima balerina.

Dla zbieraczek punktów syforowych od zakupów on line naliczają dopiero po wysyłce zamówienia w ciągu 72h. Nie od zaksięgowania wpłaty. Myślałam, że odwrotnie
Ja mam już naliczone punkty za boxa, ale brałam za pobraniem i box już wczoraj wysłany

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Brawo, brawo 😊
Mi nieco mniej bo 384


Łeeee tylko tyle, to ja już Ciebie widzę jak machasz tym goldem

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:40   #3585
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Od kilku dni smaruję ryjek codziennie retinolem 1% neostraty i czekam aż mi twarz odpadnie naskórek z okolic oczu już sie powoli ewakuuje. Muszę zrobić zapas retimaxów i innych ratowników podrażnionej skóry. Używałyście tego serum z czynnikiem wzrostu dermo pharma?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...-naskorka.html
Jesteś moim guru
Czy to normalne, że po 2 tygodniach używania Norel z 2% retinolu złuszczenie miałam tylko symboliczne, na płatkach nosa? Nadmienię jeszcze, że generalnie efekt naprawdę super - skóra się ładnie "rozprasowała".
Dziś zrobiłam serię z hialuronem Norel żeby się porządnie nawilżyć (maseczka, serum i krem) i też super.
Serio, naprawdę marka godna polecenia. Rzadko jestem zadowolona z pielęgnacji do twarzy, bo większość mnie zapycha.


Czy tylko ja zaserwowałam sobie 2 boxy? (Double Wear + Beauty Blender a drugi z J'ose Eisenberga ).
Chłop się obraził, że do niego nie zadzwoniłam, że "to już", bo chciał mi opłacić i mieć prezent gwiazdkowy z głowy
W poniedziałek będę w stacjonarce, obejrzę co tam skrywają
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:41   #3586
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja mam kartę i zbieram punkty i co chwilę wybieram sobie herbatę za darmo. Tylko, że miesięcznie wydaję tam około 70-100 zł, dlatego szybko udaje mi się nazbierać punkty na darmowe herbatki.
A poza tymi punktami i zniżkami TS mają jeszcze jakieś akcje rabatowe?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 12:48   #3587
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja dość szybko zasnęłam, ale nie obyło się bez stanów około zawałowych. Najpierw śniło mi się Cośmiłego, gdy nagle poczułam zimne ostrze na gardle. Mogłam zginąć.
Czyżby te promocje tak na mnie działały?


Taaakie buty.

***
Swoją drogą, rozumiem, że TO może wkurzać, zwłaszcza gdy POMAGAJĄCY czuje się oszukany i wykorzystany. Tego nie neguję.
Natomiast z tego co widzę, to " u niej"te ceny są nawet znośne, jakoś wielkich przebitek nie ma.


Na all... to się dzieją cyrki.
Przy takiej konkurencji to człowiek wysiada.
Miałam kilka rzeczy na sprzedaż- nie jako chęć czystego zysku, zarobku, ale raczej w celu odciążenia kosmetyczki i sumienia i odzyskania części kosztów włożonych w intratną inwestycję.
I nie dość, że ceny niziutkie, to jeszcze chętnych nie ma.
Po jeszcze większej obniżce, takiej, że już dawno jest się w plecy, może się jakiś chętny znajdzie.
A allegro nie pyta- płacić trzeba, za wystawienie, za sprzedanie.
Nie mówię już o cenach przesyłek. Człowiek się nie zna, źle oszacuje, i aż wieje po nerach.
Ale suma sumarum potem i tak zadowolony, że więcej miejsca w kosmetyczce.
Dlatego teraz staram się kilka razy podrapać po głowie, zastanowić czy coś mi potrzebne czy to tylko chwila słabości, żeby potem uniknąć tkaich sytuacji, że nie pasuje, zalega, i ...trzeba się pozbyć. Wiecie o co chodzi, żeby już nie budzić się z ręką w nocniku.
Dodatkowo każdy to najlepiej za darmo by chciał ;/ przez chwilę mnie to orzeźwia i powstrzymuje od zakupów, ale tylko przez chwilę. Wszystko jak już idzie to za ułamek ceny... Jak pozbywalam się podkładów Chanel to koniec końców za jakieś 60 zł sprzedałam... I to najlepiej jakbym dorzuciła jakiś gratis i zasponsorowala przesyłkę. Niby zawsze lepiej tyle niż wyrzucić, ale boli to niestety ile się kasy jest w plecy.







Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zresztą jeśli mam być szczera, to dziwi mnie, np. to że ludzie kupują te chińskie podróbki palet cieni.
Owszem, rozumiem świadomą decyzję. Wiem, że jest to podróba- i właśnie taką chcę. Ale irytujące jest to, że oni mają nadzieję, a może i pewność, że to oryginał.
A potem gardzą ORYGINAŁAMI tymi prawdziwymi- bo za drogie i używane. A fe!! I jeszcze od naciągaczy i oszutów wyzywają.

Miałam tak z paletką the Balm Nude Tude
kupiłam za 110 zł z rabatem (szczęście w nieszczęśćiu), podczas gdy normalnie kosztuje coś około 140zł.
Potrzymałam ze 3 m-ce, użyłam z kilka razy, próbowałam się do niej przekonać, ale stwierdziłam, że to jednak nie to.
Ceny niby oryginalnych palet wahały się od 60-70 zł.
(Niektóre też niby oryginalne (od tego samego sprzedawcy) wystawione na aukcji od 1 zł nówki- nieśmigane.)
Nie mogłam więc za używaną zażądać sumy wyższej bądź tej samej niż narzuca konkurencja.
Wsytawiłam za 55-aukcja. Nic, zero, 10 obserwujących- pewnie z konkurencji i dupa.
Suma sumarum wystawiłam na aukcji za 40 zł, licząc na to, że może ktoś kliknie więcej.
Sprzedałam za 42,99- 5zł za wystawienie i prowizję.
Zarobiłąm mniej niż 4 dychy.
Jestem super handlarą!
Generalnie to nie zarobilas ;P
Ludzie myślą że robią deal życia i udało im się trafić oryginał za tyle. Dlatego ja na all nic nie kupuje bo się boję tego na co mogę trafić. Dlatego też aż tak wybitnie mnie nie dziwi że ciężko sprzedać oryginały nawet za ułamek ceny bo sama do allegro zaufania nie mam. Parę razy się nacielam się i to było te parę razy za dużo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:02   #3588
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jesteś moim guru
Czy to normalne, że po 2 tygodniach używania Norel z 2% retinolu złuszczenie miałam tylko symboliczne, na płatkach nosa? Nadmienię jeszcze, że generalnie efekt naprawdę super - skóra się ładnie "rozprasowała".
Dziś zrobiłam serię z hialuronem Norel żeby się porządnie nawilżyć (maseczka, serum i krem) i też super.
Serio, naprawdę marka godna polecenia. Rzadko jestem zadowolona z pielęgnacji do twarzy, bo większość mnie zapycha.

w norelu jest trochę inny retinol (hydrogenated retinol- uwodorniony), ponoć lepiej tolerowany przez skórę (w mazidłach go sprzedają od kilku lat i w opisie reklamuję, że jest supr stabilny i nie podrażnia- nie wiem czy to prawda, nigdy nie kupowałam
http://mazidla.com/index.php?page=sh...&Itemid=100388 ).
Używałam tylko 5 próbek kremu norela 0,5% retinolu i też mi nic nie było, więc może on faktycznie jest przyjaźniejszy dla skóry.
Muszę w końcu też kupić to serum 2% norela tylko nie wiem kiedy to wszytko zużyję, zima taka krótka w kwietniu odstawiam takie
rzeczy.

Zachwalacie te five o'clocki i chyba muszę spróbować jak będę przy kasie na szybko obaczaiłam zielone- niekóre mają nazwy te same co w smacznejh., wyglądają na zdjęciu tak samo, a przebitka cenowa 4-krotna. Nie chcę płacić za koszt wynajmu powierzchni sklepowej w centrach handlowych, ale może kiedyś zaryzykuję.
np tu - 12zł vs. 45zł ( swoją drogą - smaczniusia)
http://www.smacznaherbata.pl/long-jing-100g
http://www.fiveoclock.eu/herbata/pro...hing-1022.html
http://www.smacznaherbata.pl/zielone...cze-zrodlo-50g
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:11   #3589
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ogarnę temat i podeślę. Ale pewnie "chwilę" to potrwa.



Musiałam przegapić w natłoku postów. Też się raczej nie wyrobię. No nic, poczekam jakieś pół roku na zniżkę urodzinową. Może do tej pory magazyn się opróżni.



Zdecydowanie ciężko ogarnąć wszystkie promocje przy tej ilości postów może coś na święta dadzą?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 13:14   #3590
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Ostatnio próbowałam sprzedać na All masę zalegających kosmetyków. Ostatecznie poszła tylko jedna paczka i to za grosze...
Odechciewa się..

Wiem, sama sobie jestem winna Większość i tak rozdałam po rodzinie i znajomych, ale po ostatniej akcji, gdy znajoma dostala alergii na NOWY nieotwierany i w dobrej dacie w. kosmetyk, boję się. Bo nie chcę mieć kogoś na sumieniu. Dodatkowo zamawiam troszkę na własne potrzeby w pewnym katalogu, więc czasami wypracowuję sobie "gratisy", które potem leżą i się kurzą, bo i tak nikt ich nie chce A i ja kończę przygodę z tą firmą, bo wolę dopłacić za lepszą jakość...

__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:17   #3591
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jesteś moim guru
Czy to normalne, że po 2 tygodniach używania Norel z 2% retinolu złuszczenie miałam tylko symboliczne, na płatkach nosa? Nadmienię jeszcze, że generalnie efekt naprawdę super - skóra się ładnie "rozprasowała".
Dziś zrobiłam serię z hialuronem Norel żeby się porządnie nawilżyć (maseczka, serum i krem) i też super.
Serio, naprawdę marka godna polecenia. Rzadko jestem zadowolona z pielęgnacji do twarzy, bo większość mnie zapycha.


Czy tylko ja zaserwowałam sobie 2 boxy? (Double Wear + Beauty Blender a drugi z J'ose Eisenberga ).
Chłop się obraził, że do niego nie zadzwoniłam, że "to już", bo chciał mi opłacić i mieć prezent gwiazdkowy z głowy
W poniedziałek będę w stacjonarce, obejrzę co tam skrywają
Ja używam tej serii z kwasem migdałowym i u mnie nie ma łuszczenia żadnego ale mam dalej pod podkładem suche skórki . Muszę jakiś peeling porządny zakupić i krem nawilżający poza tym i ja jestem zadowolona, niespodzianki jakoś mi ostatnio nie wyskakują ( odpukać ) skóra taka rozświetlona.. jak mi się skończy żel i tonik to kupię znowu.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dodatkowo każdy to najlepiej za darmo by chciał ;/ przez chwilę mnie to orzeźwia i powstrzymuje od zakupów, ale tylko przez chwilę. Wszystko jak już idzie to za ułamek ceny... Jak pozbywalam się podkładów Chanel to koniec końców za jakieś 60 zł sprzedałam... I to najlepiej jakbym dorzuciła jakiś gratis i zasponsorowala przesyłkę. Niby zawsze lepiej tyle niż wyrzucić, ale boli to niestety ile się kasy jest w plecy.









Generalnie to nie zarobilas ;P
Ludzie myślą że robią deal życia i udało im się trafić oryginał za tyle. Dlatego ja na all nic nie kupuje bo się boję tego na co mogę trafić. Dlatego też aż tak wybitnie mnie nie dziwi że ciężko sprzedać oryginały nawet za ułamek ceny bo sama do allegro zaufania nie mam. Parę razy się nacielam się i to było te parę razy za dużo.
Eeeee proszę mnie coś znaleźć w wątku za Angela
Gdzie kupiłaś te pędzle Bold coś tam Metal z RT? . Bo i ja chce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-11-28 o 13:18
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:17   #3592
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------




Mam kolegę, który pracuje przy herbatach także wiem o czym mówisz
Gold się do mnie zbliża, już puka do mych drzwi,pobiegnę go przytwitać już na dekiel bije mi

A z tymi herbatami o co chodzi?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:19   #3593
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Gold się do mnie zbliża, już puka do mych drzwi,pobiegnę go przytwitać już na dekiel bije mi

A z tymi herbatami o co chodzi?


W sumie ja to rozpętałam bo się zastanawiam nad smaczną herbatą z okazji DDD.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:23   #3594
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Gratulacje
Gonię Cię 536
klask i:

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Brawo, brawo 😊
Mi nieco mniej bo 384
klask i:

Ja już bym miała, jakby mi barany wysłali wczoraj zamówienie, a tako środy to mi się pewnie znowu jakieś punkty zdążą anulować

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
nie ma to jak mała rywalizacja, oddech rywala na plecach to jest dopiero motywacja







Ja mam już naliczone punkty za boxa, ale brałam za pobraniem i box już wczoraj wysłany





Łeeee tylko tyle, to ja już Ciebie widzę jak machasz tym goldem

wysztartowały w biegu po golda

Patrz nie pomyślałam żeby wziąć za pobraniem
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:28   #3595
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
klask i:

klask i:

Ja już bym miała, jakby mi barany wysłali wczoraj zamówienie, a tako środy to mi się pewnie znowu jakieś punkty zdążą anulować



wysztartowały w biegu po golda

Patrz nie pomyślałam żeby wziąć za pobraniem
Ja wzięłam za pobraniem i nadal nie wysłany
Pewnie chcą punkty anulować złośliwie.
Nie wiem po co w zeszłym roku tyle kupiłam w listopadzie , pewnie jakieś Vipy były.

Kto się nie boi infolinii? I zapyta jak z tymi punktami za zakup kart podarunkowych przez stronę ?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:28   #3596
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość


W sumie ja to rozpętałam bo się zastanawiam nad smaczną herbatą z okazji DDD.
Chodzi mi o te torebkowe, bo takie też pijam czy to picia nie warte
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:31   #3597
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też dzisiaj ciężki dzień. W tym roku nasza kolej na organizację posiadówy Andrzejkowej więc czeka mnie dzień sprzątania i gotowania ale za to wieczorem imprezka

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



o super dzięki za link na pewno skorzystam
Jasne korzystajcie:-* ja też zamierzam

Też od rana z kuchni nie wychodzę, wieczorkiem oblewamy Andrzeja
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:32   #3598
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość

w norelu jest trochę inny retinol (hydrogenated retinol- uwodorniony), ponoć lepiej tolerowany przez skórę (w mazidłach go sprzedają od kilku lat i w opisie reklamuję, że jest supr stabilny i nie podrażnia- nie wiem czy to prawda, nigdy nie kupowałam
http://mazidla.com/index.php?page=sh...&Itemid=100388 ).
Używałam tylko 5 próbek kremu norela 0,5% retinolu i też mi nic nie było, więc może on faktycznie jest przyjaźniejszy dla skóry.
Muszę w końcu też kupić to serum 2% norela tylko nie wiem kiedy to wszytko zużyję, zima taka krótka w kwietniu odstawiam takie
rzeczy.
O kurczę, no to może faktycznie o to chodzi. Miałam tylko 1-2 momenty kiedy piekła mnie skóra, ale wtedy aplikowałam serum 2 razy dziennie - więc jakby nie było ostre uderzenie

Praktycznie z każdego kosmetyku Norel jestem BARDZO zadowolona. Cieszę się, że zaryzykowałam
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:32   #3599
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, FB donosi, że dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Zakupów
HAHAHA Dzień Święty święcę
Jest taki dzień, tylko jeden...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:33   #3600
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ja wzięłam za pobraniem i nadal nie wysłany
Pewnie chcą punkty anulować złośliwie.
Nie wiem po co w zeszłym roku tyle kupiłam w listopadzie , pewnie jakieś Vipy były.

Kto się nie boi infolinii? I zapyta jak z tymi punktami za zakup kart podarunkowych przez stronę ?
Na bank były vipy, bo nakupowałam pod koniec listopada sporo i przez tą obsuwę z wysyłką pewnie przepadnie. Oczywiście Pan na infolinii powiedział, że się załapię ale nie ufam mu.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.