Listopadówki 2017 ❤ cz. 1 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-14, 18:26   #4681
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
No ja tez przeciez odrazu nie ide na l4 6 msc planowałam, ale jak slysze takie uwagi to mi sie noz w kieszeni otwiera... Lubie swoja prace, ale pracuje po duzo godzin, mam prace zadaniowa, ktora musi byc wykonana.. Nie oczekuje, ze będę traktowana taryfa ulgowa bo m nosze Okrucha, ale poprostu chce tez odpocząć.. Serio uwazam, ze w tej firmie z nadgodzin moglabym 2 msc nie przychodzic do pracy a jednak nikt mi za nie nie placi... Inna sprawa, ze w sierpniu prawdopodobnie dostaniemy klucze i trzeba sie wziąć za wykonczenie mieszkania...

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Z innej beczki od wczoraj w dole brzucha czuje jak mnie cos smera, drapie delikatnie. Na poczatku myslalam, ze to jedzonko, ale dzis tez to czuje. Czy takie sa pierwsze ruchy?
powiem Ci, ja od razu jak sie przyznalam, to ustalilam, że moge pracować max 8 h. Chociaż dzisiaj akurat szlag plan trafił, bo wprawdzie manager otworzyła, ale pacjenci sie tak podopisywali na wieczor ze swoimi "emergency" że z 11 h tu spedze
No ale mozna powiedzieć, że to rzadko zdarzający się wyjątek.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 18:34   #4682
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
No ja tez przeciez odrazu nie ide na l4 6 msc planowałam, ale jak slysze takie uwagi to mi sie noz w kieszeni otwiera... Lubie swoja prace, ale pracuje po duzo godzin, mam prace zadaniowa, ktora musi byc wykonana.. Nie oczekuje, ze będę traktowana taryfa ulgowa bo m nosze Okrucha, ale poprostu chce tez odpocząć.. Serio uwazam, ze w tej firmie z nadgodzin moglabym 2 msc nie przychodzic do pracy a jednak nikt mi za nie nie placi... Inna sprawa, ze w sierpniu prawdopodobnie dostaniemy klucze i trzeba sie wziąć za wykonczenie mieszkania...

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Z innej beczki od wczoraj w dole brzucha czuje jak mnie cos smera, drapie delikatnie. Na poczatku myslalam, ze to jedzonko, ale dzis tez to czuje. Czy takie sa pierwsze ruchy?
Ja też coś czuje, takie jakby skrzydełka motyla ;p a dodatkowo nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji ani jak siedze ani jak leże..

Edytowane przez 201707171552
Czas edycji: 2017-05-14 o 18:35
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 18:38   #4683
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
powiem Ci, ja od razu jak sie przyznalam, to ustalilam, że moge pracować max 8 h. Chociaż dzisiaj akurat szlag plan trafił, bo wprawdzie manager otworzyła, ale pacjenci sie tak podopisywali na wieczor ze swoimi "emergency" że z 11 h tu spedze
No ale mozna powiedzieć, że to rzadko zdarzający się wyjątek.
Wiesz, niby słyszę teksty ze mam sie nie przemeczac, ale i slysze co jest jeszcze do zrobienia...
Dlatego tak mnie wkurzylo to jak mi zaczal wyliczac ile bede na zwolnieniu przed porodem... Idiota!





Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Ja też coś czuje, takie jakby skrzydełka motyla ;p a dodatkowo nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji ani jak siedze ani jak leże..
Nie wiem czy to skrzydla za to zdzwiwiona jestem swoja reakcja, bo na poczatku to myslalam ze to skurcz rozciagania macicy, ale chyba nie no i mnie drazni to smeranie
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:16   #4684
sylwius
Raczkowanie
 
Avatar sylwius
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 198
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Ja mam gdzieś po szafach jakies ciuchy z gimnazjum a to też kilkanaście lat minelo i powiem Ci, że jakość jest nieporównywalnie lepsza. Tamta bawełna nie wyciągała się po jednym praniu.
Zrobiłam dziś najlepszy żurek jaki kiedykolwiek udało mi się ugotować dumna z siebie jestem, bo ze mnie kucharz żaden i każde gotowanie kończy się miliardem pytań do mamy 😂 ale nawet nie musiałam dawać kostki rosołowej 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez mam jeszcze sweter z gimnazjum i co najlepsze ciagle go nosze, bo jest jednym z moich ulubionych a kupiony na zwyklym targu. i macie rację, kiedys jakość ciuchow byla o wiele lepsza. Ale to jest tak ze wszystkim niestety- jedzenie tez kiedyś było o wiele lepsze..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:22   #4685
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Piona!! Ja myślałam, ze to sciema z tymi zmiennymi smakami, a tu wczoraj popsulam najlatwiejsza i najsmacznejsza salatke... Do tego mieso na obiad wyszlo tak twardw, ze podeszwe bym szybciej pogryzla

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Co do pracy to dziewczyny, w ktorym msc chcialyscie przejść na zwolnienie? Ja planowałam od sierpnia i to bylby 6 miesiąc a moj szef zaczął mi wyliczać ile ja bede leżeć...
Jak to jest u Was?
ja planuje isc od czerwca, wyjdzie mi wtedy 5,5 mies. wg przeliczen z tygodni, jesli dobrze patrze.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwius Pokaż wiadomość
Ja tez mam jeszcze sweter z gimnazjum i co najlepsze ciagle go nosze, bo jest jednym z moich ulubionych a kupiony na zwyklym targu. i macie rację, kiedys jakość ciuchow byla o wiele lepsza. Ale to jest tak ze wszystkim niestety- jedzenie tez kiedyś było o wiele lepsze..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niedawno wyrzucalam moj ukochany golf, ktory mialam od czasow lo...
teraz 1 sezon i ciuch do wywalenia, niewiele jest takich, ktore wytrzymuja dluzej. Zawsze staram sie dbac o ciuchy/buty, ale naprawde kiepskie te materialy.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Ja też coś czuje, takie jakby skrzydełka motyla ;p a dodatkowo nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji ani jak siedze ani jak leże..
Wow! ja jeszcze nic totalnie nie czuje. Ciekawi mnie jak to bedzie.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:26   #4686
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Na kolację mam ptasie mleczko i pepsi. Będę się smażyć w piekle 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:29   #4687
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Na kolację mam ptasie mleczko i pepsi. Będę się smażyć w piekle 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja kanapki z szynką i keczupem...
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 19:29   #4688
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Na kolację mam ptasie mleczko i pepsi. Będę się smażyć w piekle 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, jakie polaczenie
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:42   #4689
sylwius
Raczkowanie
 
Avatar sylwius
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 198
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
A ja kanapki z szynką i keczupem...
A ja chleb z pastą z awokado

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Dziewczyny widzialam w gazetce biedronkowej, ze od czwartku będą rogale do spania za 69zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:44   #4690
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Ja chciałabym zjeść tatar na kolacje... przed ciążą raz lubiłam, raz nie.. a teraz chodzi za mną strasznie... muszę czekać do końca ciąży, a wtedy już pewnie nie będę miała na niego ochoty ;p nie mam pomysłu na kolacje.. chyba zgrzeszę i zjem pizzę

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwius Pokaż wiadomość
A ja chleb z pastą z awokado

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Dziewczyny widzialam w gazetce biedronkowej, ze od czwartku będą rogale do spania za 69zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie żartuj.. o kurdę... muszę pisać do kogoś z Polski żeby mi kupił i wysłał przy okazji, bo Rogal wydaje mi się być wygodniejszy niż podłużna poduszka
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:48   #4691
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

A propo dawnych ubrań. Ja chyba jestem sentymentalna. Mam odłożony dla córki swój sweterek z 6 klasy podstawówki 😜 i kilka innych rzeczy które jakościowo są super ale zwyczajnie już nie na mnie 😉
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 19:52   #4692
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Moj maz to jest typ, ktory ciagle sie czyms martwi. Ostatnie USG mialam 2 tygodnie temu. On juz by poszedl znowu zobaczyc czy wszystko ok, wiec mowie mu rano, że jak chce to kupimy ten detektor tetna i po sprawie, ale mi pisze ze nie nie. No i ok. Teraz wieczorem mi pisze ze jest beznadziejny i ile kosztuje ten detektor, więc mu napisalam, a po chwili pyta ile kosztuje maszyna do robienia usg
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 19:52   #4693
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Piona!! Ja myślałam, ze to sciema z tymi zmiennymi smakami, a tu wczoraj popsulam najlatwiejsza i najsmacznejsza salatke... Do tego mieso na obiad wyszlo tak twardw, ze podeszwe bym szybciej pogryzla

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Co do pracy to dziewczyny, w ktorym msc chcialyscie przejść na zwolnienie? Ja planowałam od sierpnia i to bylby 6 miesiąc a moj szef zaczął mi wyliczać ile ja bede leżeć...
Jak to jest u Was?
Ja mam zamiar do końca lipca pracować a później to juz sierpień szybko minie i wrzesień październik i rodzimy
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:00   #4694
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar do końca lipca pracować a później to juz sierpień szybko minie i wrzesień październik i rodzimy
Czas leci strasznie szybko... za tydzien mam 16+3 (17tc)
Lada moment 20tc... drugie tyle i poród
Ja dzisiaj tak sobie leżałam i się zastanawiałam do kogo bardziej bobas będzie podobny
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:07   #4695
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Ja właśnie zjadłam loda włoskiego mniaaaaam. Obym nie odchorowała
U nas ubranka w większości będę miała po moim licznym młodszym ciotecznym rodzeństwie. Niektóre mają z 15 lat. Wiadomo, że pewnie wszystkiego nie wykorzystam, ale będę wybierać prawie jak w sklepie, z tym, że płacić nie będę musiała tylko oddać dla kolejnych dzieci w przyszłości. Zgadzam się z opinią pozostałych - te ubrania sprzed lat są prawie nie do zdarcia. Sama mam sweter z gimnazjum, trochę się rozciągnął, nic poza tym mu nie dolega. Mąż ma sweter po swoim tacie ( !), nie założy go w prawdzie na jakieś oficjalne wyjście, ale zakłada na ryby, czy do pracy na działce.
Ja też mam ręcznik, jeden z dwóch, które mama kupiła na nasze narodziny. Ja mam swój i brat bliźniak swój też jeszcze używa, i tylko raz musiałam zacerować dziurkę. Trochę jest przetarty.Nie wiem jak u brata, ale widziałam, że się suszył ostatnio.

Szkoda, że teraz jesteśmy ze wszech stron zasypywani za przeproszeniem g*nem.
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:09   #4696
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Ja odpukać nie mam zgagi a przeczuwam że dziecko łyse nie będzie, bo my kudłacze

Nie żartuj że jesz truskawki ze śmietaną ja nawet jakby chciała zjeść takie z opakowania to nie ma opcji, niedziela! w niemczech wszystkie sklepy zamknięte...


16:28 - Ten wątek obecnie przeglądają: 22 (5 użytkowników i 17 gości) sporo gości do nas zagląda tak zauważyłam...
U mnie to samo gęste, grube włosy, także podejrzewam, że to odziedziczą.

Jak tylko wczoraj wspomniałaś o truskawkach nie mogłam przestać o nich myśleć, całą noc mi się śniły hiihihii. Dziś sklep miałam otwarty od 11-17, więc poszłam i kupiłam. O dziwo nie były takie najgorsze. Wsunęłam w kilka minut. Mam nadzieję, że Ty dorwiesz gdzieś truskawki jutro .

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś najlepszy żurek jaki kiedykolwiek udało mi się ugotować dumna z siebie jestem, bo ze mnie kucharz żaden i każde gotowanie kończy się miliardem pytań do mamy 😂 ale nawet nie musiałam dawać kostki rosołowej 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo lubię żurek mmm..

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
A to jeszcze mam czas na zgage 😊 ja dopiero 13 t zaczynam dzis 🖒 tez nigdy zgagi nie miałam mam nadzieje ze nie boli tak jak moje bole glowy bo chyba sie wykoncze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


Wow az tyle ludzi 😕 trzeba uważać co piszemy 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nie, zgaga nie boli. Bynajmniej mi nie towarzyszą z nią żadne bóle. To jedynie takie średnio przyjemnie uczucie pieczenia/palenia w przełyku. Tak jakby w gardle zalegało jedzenie. Kurcze nie wiem jak to opisać. Boleć nie boli, ale mnie wkurza. Na szczęście jak pisałam wcześniej migdały to niwelują.

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość

Co do pracy to dziewczyny, w ktorym msc chcialyscie przejść na zwolnienie? Ja planowałam od sierpnia i to bylby 6 miesiąc a moj szef zaczął mi wyliczać ile ja bede leżeć...
Jak to jest u Was?
U mnie bodajże można po 25tygodniu ciąży i muszę zgłosić w pracy 15tygodni przed termin, w którym chce przejść na wolne. Właściwie to dobrze, że o tym piszemy, muszę sobie policzyć kiedy muszę zgłosić w pracy swój konkretny termin.
A jeszcze zanim pójdę na zwolnienie macierzyńskie, najpierw wykorzystam jeszcze urlop tak sobie myślę.

Cytat:
Napisane przez sylwius Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzialam w gazetce biedronkowej, ze od czwartku będą rogale do spania za 69zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo dzięki za cynk, muszę uruchomić mamuśkę w PL by upolowała.
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:42   #4697
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Ooo super z ta poduszka musze zadzwonic do mamy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:48   #4698
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Teściowa wpadła w szał, powynajdowala ubranka po młodszym bracie TZ i poprala. Ciekawa jestem w jakim są stanie, bo brat TŻ ma 18 lat :-D :-D :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Teściowa przed urodzeniem Zosi wyjęła z szafy ubrania po moim mężu i jego siastrze (stostra w tym roku kończy 36 lat, więc tego...)
Ubrania po 18-nastoletniej siostrzenicy też już do niczego sie nie nadawaly... jednak to zupelnie inna epoka, a nie chcialam, by moje dziecko wygladalo jak ze skansenu 😂😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:49   #4699
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Ja już zwerbowalam tate swojego żeby mi upolowal jakas ładna (pracuje w Biedrze)

Bo zanim ja sie w swojej miescince dopcham to juz nie bedzie

Zwykle jak sa takie fajne rzeczy to rzucają 1-2 sztuki na cały sklep
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-14, 20:54   #4700
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Widzę że bedzie ogolnopolskie rodzinne polowanie na rogale, bo ja już też mamę napuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 20:57   #4701
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Widzę że bedzie ogolnopolskie rodzinne polowanie na rogale, bo ja już też mamę napuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za taką cenę to grzech nie kupić, oby tylko się dobrze sprawdzała
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:02   #4702
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Jest trochę krótsza niż ta, ktora zamierzalam kupić na all, ale 40 zł tansza
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:04   #4703
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Będziecie też kupować inne rzeczy ciążowe z tej promocji? Dresy tshirty piżay leginsy? Rozmiary niby od m do xl to jak ja teraz nosilam xs i s to mam kupować m?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:08   #4704
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Czas leci strasznie szybko... za tydzien mam 16+3 (17tc)
Lada moment 20tc... drugie tyle i poród
Ja dzisiaj tak sobie leżałam i się zastanawiałam do kogo bardziej bobas będzie podobny
Moja córeczka jak się urodziła to wyglądała jak skóra zdjęta z tatusia. Po mnie miala jedynie znamie na czole. Aż wszyscy sie śmiali, ze mamy 100% pewności, ze nam dziecka w szpitalu nie podmienili, bo nie dosc, ze naznaczone to jeszcze z buzią taty 😉

A teraz wygląda dokładnie tak samo jak ja w jej wieku. Mama wyjęła stare zdjęcia i... wierna kopia ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
U mnie to samo gęste, grube włosy, także podejrzewam, że to odziedziczą.

Jak tylko wczoraj wspomniałaś o truskawkach nie mogłam przestać o nich myśleć, całą noc mi się śniły hiihihii. Dziś sklep miałam otwarty od 11-17, więc poszłam i kupiłam. O dziwo nie były takie najgorsze. Wsunęłam w kilka minut. Mam nadzieję, że Ty dorwiesz gdzieś truskawki jutro .


Bardzo lubię żurek mmm..


Nie nie, zgaga nie boli. Bynajmniej mi nie towarzyszą z nią żadne bóle. To jedynie takie średnio przyjemnie uczucie pieczenia/palenia w przełyku. Tak jakby w gardle zalegało jedzenie. Kurcze nie wiem jak to opisać. Boleć nie boli, ale mnie wkurza. Na szczęście jak pisałam wcześniej migdały to niwelują.


U mnie bodajże można po 25tygodniu ciąży i muszę zgłosić w pracy 15tygodni przed termin, w którym chce przejść na wolne. Właściwie to dobrze, że o tym piszemy, muszę sobie policzyć kiedy muszę zgłosić w pracy swój konkretny termin.
A jeszcze zanim pójdę na zwolnienie macierzyńskie, najpierw wykorzystam jeszcze urlop tak sobie myślę.


Oooo dzięki za cynk, muszę uruchomić mamuśkę w PL by upolowała.
O nie, nie! Nie wykorzystuj czasem urlopu! Urlop przyda Ci się po macierzyńskim, a zobaczysz rozstanie z maluszkiem będzie bardzo trudne i każdy dodtakowy dzień na wage złota!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:09   #4705
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Gdzieś czytałam, że dzieci po urodzeniu są bardziej podobne do ojców, żeby wzbudzić w nich instynkt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:11   #4706
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Jest trochę krótsza niż ta, ktora zamierzalam kupić na all, ale 40 zł tansza
Poduszke mam z mothercare i jest nie do zdarcia, kupiona w 2014 i korzystamy z niej do dziś co noc 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Będziecie też kupować inne rzeczy ciążowe z tej promocji? Dresy tshirty piżay leginsy? Rozmiary niby od m do xl to jak ja teraz nosilam xs i s to mam kupować m?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm, widzicie ja tak sie zaaferowałam ofertą na dzień dziecka, że zupełnie nie zwróciłam uwagi na oferte ciążową 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:12   #4707
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Moj maz to jest typ, ktory ciagle sie czyms martwi. Ostatnie USG mialam 2 tygodnie temu. On juz by poszedl znowu zobaczyc czy wszystko ok, wiec mowie mu rano, że jak chce to kupimy ten detektor tetna i po sprawie, ale mi pisze ze nie nie. No i ok. Teraz wieczorem mi pisze ze jest beznadziejny i ile kosztuje ten detektor, więc mu napisalam, a po chwili pyta ile kosztuje maszyna do robienia usg
Dobry agent jest!

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Widzę że bedzie ogolnopolskie rodzinne polowanie na rogale, bo ja już też mamę napuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jest .


Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Jest trochę krótsza niż ta, ktora zamierzalam kupić na all, ale 40 zł tansza
100cm x 60cm powinna być okej



Przeraziłam się z tym przechodzeniem na macierzyńskie. Bo tak sobie myślę, że może bym poszła pod koniec sierpnia/początek września. Zaczełam liczyć te 15 tygodni przed kiedy muszę zgłosić termin w pracy i wychodzi, że właściwie lada moment! Za jakies dwa tygodnie najpóźniej bym musiała zgłaszać. Szok, że to już tak szybko. Dobrze, że o tym napisałaś. Dziękuję!
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:15   #4708
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Przeczytałam ze w biedronce maja być rogale, mówię mężowi żeby pamiętał to kupię bo tanio. Okazuje się ze paczka na która czekamy od 3 dni to właśnie rogal - sam zamówił "tobie nie da się zrobić niespodzianki"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:20   #4709
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Dobry agent jest!


Tak jest .



100cm x 60cm powinna być okej



Przeraziłam się z tym przechodzeniem na macierzyńskie. Bo tak sobie myślę, że może bym poszła pod koniec sierpnia/początek września. Zaczełam liczyć te 15 tygodni przed kiedy muszę zgłosić termin w pracy i wychodzi, że właściwie lada moment! Za jakies dwa tygodnie najpóźniej bym musiała zgłaszać. Szok, że to już tak szybko. Dobrze, że o tym napisałaś. Dziękuję!
a u mnie lekarz napisał od kiedy mam iść i nawet mnie nikt nie pytał o zdanie...
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-14, 21:20   #4710
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 ❤ cz. 1

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
Przeczytałam ze w biedronce maja być rogale, mówię mężowi żeby pamiętał to kupię bo tanio. Okazuje się ze paczka na która czekamy od 3 dni to właśnie rogal - sam zamówił "tobie nie da się zrobić niespodzianki"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe brawa dla męża! 😜
U mnie tak było z kupnem samochodu, mąż szukał dla mnie autka, ale długoo, długoo nic się nie trafiało. Któregoś dnia loguje sie w pracy na nasze konto, by zapłacić rachunek za tel, a tam zniknęła sumka, którą mieliśmy odłożoną na samochód. Mąż plan miał taki, ze kupi autko i przyjedzie po mnie pod prace i będę miała niespodziankę. A wszystko wydało się przez rachunek, hehe i musiał tłumaczyć się przez telefon 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 17:54:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.