Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-17, 20:53   #211
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że widziałam takie dwie kulki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi tez sie zdawało, ale to były posladki w naszym przypadku;p
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 21:13   #212
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

No nie wiem ja mam na dowód zdjęcie z usg ale nie chce upubliczniac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 21:15   #213
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Dziewczyny Was też tak bolą kosci? Rano się budzę z bolem bioder, potem wystarczy że chwilę na twardym posiedzę a wstac nie mogę z bólu ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj mnie tak biodra i kręgosłup bolą, że czasami płaczę z bólu z tym, że ja od dziecka mam problemy z biodrami. Jednak nie zmienia to faktu, że strasznie boli, w ogóle jak mam wstać. Obojętnie czy leżę, czy siedzę, czy biegam jak głupia po mieszkaniu, boli...
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 21:35   #214
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
U mnie na usg dziecko siedzialo z prawej strony strasznie nisko aż byłam w szoku jak mi ginekolog już jeździł prawie po wiadomo czymA tam sobie siedziało dziecko i machalo rękoma i nogami haha śmieszny widok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hihihi, u mnie podobnie i tez prawa strona
---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------


Dla mnie włosy na nogach rosnal jak szalone.. wcześniej jak golilam raz w tygodniu to było ok a teraz muszę co dwa dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myslala, ze tylko u mnie te wlosy zasuwaja, kolezanka mowila, jak byla w ciazy, ze ona mogla sie depilowac raz na 2-3 tyg bo nogi miala ciagle gladkie... moze jeszcze jest nadzieja?

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wściekłam się...
Dzwonię do dziekanatu z pytaniem, czy mogę się rozliczyć z praktyk później niż 20.05, ponieważ jestem w ciąży podwyższonego ryzyka i mogę nie zdążyć. I wiecie co mi ta bździągwa powiedziała???
"No to musi pani zdecydować, co jest dla pani ważniejsze"
Czaicie to?! Wściekłam się, aż żałuję, że tego nie nagrałam
co za babsko!
moze warto pisemne podanie zlozyc?
Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o wiaderkach do kąpieli dla niemowląt ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wczoraj w gabinecie babeczka mi pokazywala swojego niemowlaka jak kapie w tym wiaderku i mowi, ze jest mega zadowolona, ja sie jeszcze nad tym nie zastanawialam
Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
No i dupa. 400€ poszło w błoto. Laboratorium odmawia trzeciego testu, bo oni sobie zastrzegli że "tak się może zdarzyć".

No nic, od dziś jestem wielką antyfanką Harmony Test. Ja rozumiem że wypadki się zdarzają, ale powinni być szczerzy od początku że jest procent (i to ponoć dość znaczny) kobiet u których ten test nie ma szans wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jakiejs reklamacji czy czegos nie mozna zlozyc do firmy? Moze chociaz czesc kosztow by zwrocili?

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Ja chyba mam to samo tez nie wiem czy to dziasla czy zab czy robie ósemka 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o jezuuu zeby, mi sie 8 i 7 posypaly, juz 2 osemki mam zrobione, a 2 kolejne w poniedzialek i obawiam sie, ze jak sie nie da ich ogarnac to beda wyrywac
Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Witam się po wizycie Dzidzia bardzo ruchliwa, aż trudno było zmierzyć dokładnie akcję serca Przez co płeć nie do ogarnięcia, chociaz lekarka jakby miała zgadywać, to by powiedziała, że córka. Ale ja jej nie wierzę Jak mi pokazała obraz, to wydaje mi się, że widziałam jajka
super!
Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Ja od początku czuję syna Ale mąż obstawia córkę i się 'kłócimy' o to
u nas to samo jeszcze mowi do brzucha ksiezniczka, a ja go poprawiam, ze tam jest ksieciunio
Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
To dobrze oby tak bylo bo różne są dzieci; )


Ale mnie chodzi nie tylko o samo usypianie ale też uspakajanie.
Pozatym każde dziecko jest inne; )


U dobrze ze juz po

Po obiadku juz świętujemy dziś 8 miesięcznice od ślubu; ) i kolejny rok od spotkania naszego

Ja dziś zakupiłam czapeczke dla dzidziusia; )
my mielismy 8 miesiecznice wczoraj a dzis swietowalismy, bo oboje mielismy popoludnie wolne plus dzis jeszcze swietowalismy jeszcze moja umowe

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
oj mnie tak biodra i kręgosłup bolą, że czasami płaczę z bólu z tym, że ja od dziecka mam problemy z biodrami. Jednak nie zmienia to faktu, że strasznie boli, w ogóle jak mam wstać. Obojętnie czy leżę, czy siedzę, czy biegam jak głupia po mieszkaniu, boli...
mam podobnie, jeszcze jak sie klade na lozko albo wstaje to jest to bardzo uciazliwe, dopiero jak chwile poleze, odpoczne to dopiero mi przechodzi. Ale dol plecow i kregoslup to jakas masakra.

Wykoncza mnie zaparcia. Dzis po prostu siedzialam w toalecie i plakalam z bolu. Juz mi nic nie pomaga(len, kiwi, jablka, kefir, maslanka i ogorki kiszone, sliwki, nic, zero, czopki), a lactulozy nie moge.
A picie parafiny przyprawia mnie o mdlosci, ale dzielnie nalewam sobie do malego kieliszka i pije.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 21:59   #215
karmen27
Raczkowanie
 
Avatar karmen27
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cocktail ja po amnio też nie miałam za wiele zaleceń,polezalam godzina po zabiegu na kozetce szpitalnej i wypis do domu,w razie bólu brać nospe, do końca dnia leżeć a na drugi dzień normalnie funkcjonować ż tym że się bardziej oszczędzać.. .O usg nic nie mówili w szpitalu,ja miałam wizytę tydzień po amnio u swojego gina więc miałam usg robione ale jak rozmawiałam z genettkiem prywatnie to powiedział że po tygodniu powinno się zrobić usg sprawdzające..odzczeszaj się Kochana😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karmen27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 22:07   #216
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
myslala, ze tylko u mnie te wlosy zasuwaja, kolezanka mowila, jak byla w ciazy, ze ona mogla sie depilowac raz na 2-3 tyg bo nogi miala ciagle gladkie... moze jeszcze jest nadzieja?


co za babsko!
moze warto pisemne podanie zlozyc?

wczoraj w gabinecie babeczka mi pokazywala swojego niemowlaka jak kapie w tym wiaderku i mowi, ze jest mega zadowolona, ja sie jeszcze nad tym nie zastanawialam

a jakiejs reklamacji czy czegos nie mozna zlozyc do firmy? Moze chociaz czesc kosztow by zwrocili?


o jezuuu zeby, mi sie 8 i 7 posypaly, juz 2 osemki mam zrobione, a 2 kolejne w poniedzialek i obawiam sie, ze jak sie nie da ich ogarnac to beda wyrywac

super!

u nas to samo jeszcze mowi do brzucha ksiezniczka, a ja go poprawiam, ze tam jest ksieciunio

my mielismy 8 miesiecznice wczoraj a dzis swietowalismy, bo oboje mielismy popoludnie wolne plus dzis jeszcze swietowalismy jeszcze moja umowe


mam podobnie, jeszcze jak sie klade na lozko albo wstaje to jest to bardzo uciazliwe, dopiero jak chwile poleze, odpoczne to dopiero mi przechodzi. Ale dol plecow i kregoslup to jakas masakra.

Wykoncza mnie zaparcia. Dzis po prostu siedzialam w toalecie i plakalam z bolu. Juz mi nic nie pomaga(len, kiwi, jablka, kefir, maslanka i ogorki kiszone, sliwki, nic, zero, czopki), a lactulozy nie moge.
A picie parafiny przyprawia mnie o mdlosci, ale dzielnie nalewam sobie do malego kieliszka i pije.
Mi ma zaparcia pomogly moze smieszne ale actimel a pozniej jabłko 😊 albo bardzo slaba kawa z duza ilosci mleka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-17, 22:20   #217
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Mi ma zaparcia pomogly moze smieszne ale actimel a pozniej jabłko 😊 albo bardzo slaba kawa z duza ilosci mleka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
musze wyprobowac oba sposoby, kawy nie lubie i nie pije, ale czego sie nie robi, by sobie ulzyc.
Zdrzemnelam sie dzis popoludniu i nie moge teraz zasnac, odpale sobie jakies seriale i moze uda sie zdrzemnac.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-17, 22:45   #218
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Chise, pytałam o zwrot ale laboratorium odmawia. Oni wykonali swoją pracę i nie ich wina że nie dało się zrobić wyników.

Jakbym nie była w ciąży to pewnie bym się z nimi kłóciła że nie podają dokładnych danych u ilu kobiet testu nie da się wykonać. Przez co utrudniają podjęcie decyzji "w warunkach największej ilości informacji". Ale wolę sobie nerwów oszczędzić, dla dobra Bąbelka. Już stratę kasy przebolałam, teraz tylko 20dni czekania do USG połówkowego żeby się upewnić że wszystko jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 06:45   #219
Maly_Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 208
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dzień dobry,
ja już swoją poduszkę mam i jeszcze czarne leginsy.
Moja mama miała bojowe zadanie, już o 7 w biedronce była
Rzucili 4 rogale na cały sklep, jedną wzięła mama, drugą jakaś kobitka, więc zostały 2. Kurde do 10 pewnie już nie będzie żadnej.
Maly_Pikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 07:04   #220
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

ja też swoją poduszkę już mam!!! i czarne legginsy, czyli taki sam zestaw jak Ty Maly_Pikus u nas było trochę tych poduszek i myślałam, że będą tłumy. Ale jak podjechałam pod biedronki to tam tylko kilka samochodów, więc nawet nie musiałam się pchać
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 07:24   #221
karmen27
Raczkowanie
 
Avatar karmen27
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

A ja nie wiem czy upoluje swojego rogala bo dopiero popołudniu będę mogła wyskoczyć do miasta a pewnie już będą wykupione😩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karmen27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 07:32   #222
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

O matko nawpalyscie ponad 700 postów zaczęłam czytać ale wymieklam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 07:39   #223
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
ja też swoją poduszkę już mam!!! i czarne legginsy, czyli taki sam zestaw jak Ty Maly_Pikus u nas było trochę tych poduszek i myślałam, że będą tłumy. Ale jak podjechałam pod biedronki to tam tylko kilka samochodów, więc nawet nie musiałam się pchać
Dajcie znać jak te legginsy? Bo się zastanawiam czy są warte. Póki co w hmie chyba za taką samą kasę można dorwać. A nie jednak a 25 zł.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2017-05-18 o 07:40
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:00   #224
SweetViolet
Zadomowienie
 
Avatar SweetViolet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 346
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

I jak te poduchy? Spelniaja swoja funkcje? Nie sa za miekkie?
__________________
“If you die, and I live, there’s no life for me at all. You’re my whole life. I would never be happy again.”

synek
Czekamy na Kruszynkę 24/40
SweetViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:16   #225
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
A mnie się bardzo podoba teoria 4 trymestru. Otulanie, ciało do ciała, brak nadmiernych bodźców, w razie potrzeby szum, dźwięk padającego deszczu 😊 nie widzę w tym żadnego oszukiwania a stopniowe oswajanie maluszka z nową rzeczywistością.

Powiem szczerze że nie rozumiem tej gatki "kiedyś to, kiedyś tamto". Serio kiedyś było lepiej? Ja za nic nie chciałabym wrócić do czasów gdzie nie można było kupić pieluch czy ubranek, gdzie 3m dziecku proponowało się rozszerzanie diety, gdzie kobietom kp kazano stosować drakońskie diety i wbijano do głowy że dziecko się karmi co 3 godz albo że ma za małe piersi wiec nie ma pokarmu itd. To tylko kilka wycinków z życia mojej mamy. Podziwiam że przetrwała, że nas wychowała, ale ja wolę zostać tu gdzie jestem 😜 i bardzo mi się podoba że mam teraz wybór i mogę decydować o tym jakie gadżety są mi przydatne.
O tak tak! tez jestem zwolenniczka tej teorii, o ile bede mogla sobie na to pozwolic przy pierwszym dziecku! Natomiast nie jestem jakos nastawiona na gadzety typu szumis itd. Ale jak to ja mowie, w teorii to ja sobie moge duzo wyobrazac, o tym, ze bede kp na zadanie, ze bez smoczka sie obejdziemy itd itp ..

Cytat:
Napisane przez MeggiWaWa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Proszę o dopisanie do listy. Koleżanka mnie zachęciła do zapisania, więc jestem.

Pierwszy raz na forum, pierwsza ciąża - wyczekana. Planowany TP 2.11, chciaż my z mężem bardziej obstawiamy termin z OW tj. 7.11

O mnie: 33 lata, mieszkam w stolicy, panikara w kwestiach ciążowych! Na ten moment wyniki w porządku.

Bobas ślicznie rośnie, Ok 12cm



Ostatnio byliśmy na warsztatach bezpieczny maluch i wspominano o kwasie DHA, czy Wy suplementujecie go?



Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam serdecznie szczęśliwe Mamusie!
witaj

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje ze te szumisie itp to kolejny gadżet dzięki któremu rodzica mają po prostu lżej... Z jeden strony dobre z drugiej bez sensu bo dziecko tak czy siak usnie, zamiast szumisia po prostu wziąść dziecko na ręce i przytulić o wiele lepsze niż elektronika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------


Zgadzam się w 100% kiedyś nie było masy gadżetów i kobiety dawały sobie radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ostatnio widziałam super filmik. O mam! http://www.smog.pl/technologia-nie-z...-piekne-69468/

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hej. Ja już po 9 byłam po wszystkim. Z tym, że musieli się dwa razy wkłuć, bo za pierwszym razem nie chciał płyn lecieć. Samo badanie nie bolało tylko takie nieprzyjemne i najgorzej jak próbowali pierwszy raz to gmerali i niezbyt fajne uczucie. Udało się pobrać czysty płyn więc zapłaciłam za Fisha. Wyniki może będą w tym tyg jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze, że już po! trzymamy mocno kciuki za wyniki!

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Ja dzis tez testowalam detektor tetna, ale chyba nie umiem sie nim obsluzyc 😊 Wy slyszycie dokladnie bicie serduszka tak jak na usg? Bo ja lapie Malutką, chwile slysze serduszko, a pozniej mi gdzies zmyka. Generalnie tam gdzie jest to straszne szaleństwo, bulgotania, przelewania! Przylozylam w miejscu gdzie dostalam kopniaczka, czyli jakies 1,5palca pod pępkiem, wiec w sumie nie tak nisko. W innym miejscu na brzuchu jest zupelnie cicho..



Owszem, owszem. Bliskosci nie zastapi zaden gadzet, ale gdy spisz 3h na dobe to uwierz zaczynasz szukac sposobu, ktory ulatwi Ci chodz troche zycie.
Kolki u takich maluchow sa koszmarem. Przy Zosi nie potrzebowalam szumisi lub aplikacji z bialym szumem, ale przydal sie termoforek z pestek czeresni, rurki windi i suszarka. Tuleniem niestety bólu nie dalo sie pokonac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
slysze slysze, ale wlasnie czasem mam wrazenie ze dziecko ucieka, bo mi reka ani drgnie, a za chwile dzwiek ucieka




Bylismy wczoraj u ksiegowej na rozliczeniu podatku.. mam do oddania ponad 1000 funtow zalamka...
Moj TZ bardzo sie nakrecil, on generalnie jest taki, że jak wystapi jeden zly czynnik to pozniej sie bardzo nakreca ze swoimi czarnymi wizjami. POzniej zaczal sie bardzo bac, zeby po powrocie do PL sie nie okazalo ze trzeba placic mnostwo pieniedzy, juz taki wykonczony mowi do mnie, zebym podala detektor to posluchamy.. i jak juz sie uspokoil to mowi ze on takie nadzieje poklada w tym dziecku, że jeszcze go nie ma, a to jest dla niego maly superbohater..
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:28   #226
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Tez byłam w biedrze rogal fajny, u nas ich sporo. Zakupiłam w gwiazdki 😍 Co do leginsów to nie dla mnie. Są od rozmiaru M i ta emka to gigant - zwyczajnie by mi spadała.
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:30   #227
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karmen27 Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy upoluje swojego rogala bo dopiero popołudniu będę mogła wyskoczyć do miasta a pewnie już będą wykupione😩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karmen27 nie wiem ile u Ciebie jest biedronek, ale u mnie pewnie nie będzie masakry. Jakby Ci się dziś nie udalo to daj znać, zobaczę czy u mnie zostały. Dziś mi nie po drodze więc wysyłam mamę.
Jak były w biedrze taboreciki to laski w internecie plakały że u nich rano już nic nie było a ja na 3 dzień promocji wybierałam z pełnego kosza.

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
O tak tak! tez jestem zwolenniczka tej teorii, o ile bede mogla sobie na to pozwolic przy pierwszym dziecku! Natomiast nie jestem jakos nastawiona na gadzety typu szumis itd. Ale jak to ja mowie, w teorii to ja sobie moge duzo wyobrazac, o tym, ze bede kp na zadanie, ze bez smoczka sie obejdziemy itd itp ..



witaj



ostatnio widziałam super filmik. O mam! http://www.smog.pl/technologia-nie-z...-piekne-69468/



dobrze, że już po! trzymamy mocno kciuki za wyniki!



slysze slysze, ale wlasnie czasem mam wrazenie ze dziecko ucieka, bo mi reka ani drgnie, a za chwile dzwiek ucieka




Bylismy wczoraj u ksiegowej na rozliczeniu podatku.. mam do oddania ponad 1000 funtow zalamka...
Moj TZ bardzo sie nakrecil, on generalnie jest taki, że jak wystapi jeden zly czynnik to pozniej sie bardzo nakreca ze swoimi czarnymi wizjami. POzniej zaczal sie bardzo bac, zeby po powrocie do PL sie nie okazalo ze trzeba placic mnostwo pieniedzy, juz taki wykonczony mowi do mnie, zebym podala detektor to posluchamy.. i jak juz sie uspokoil to mowi ze on takie nadzieje poklada w tym dziecku, że jeszcze go nie ma, a to jest dla niego maly superbohater..
Kurczę z jednej strony to miłe ale z drugiej strony jaka odpowiedzialność spoczywa na tym maleńkim czlowieku. Ja bym troszkę hamowała TŻ bo jak się dzidzia urodzi bez S na klacie i to nią trzeba będzie się zaopiekować a nie ona zaopiekuje się tatą, to może być ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:32   #228
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Karmen27 nie wiem ile u Ciebie jest biedronek, ale u mnie pewnie nie będzie masakry. Jakby Ci się dziś nie udalo to daj znać, zobaczę czy u mnie zostały. Dziś mi nie po drodze więc wysyłam mamę.
Jak były w biedrze taboreciki to laski w internecie plakały że u nich rano już nic nie było a ja na 3 dzień promocji wybierałam z pełnego kosza.


Kurczę z jednej strony to miłe ale z drugiej strony jaka odpowiedzialność spoczywa na tym maleńkim czlowieku. Ja bym troszkę hamowała TŻ bo jak się dzidzia urodzi bez S na klacie i to nią trzeba będzie się zaopiekować a nie ona zaopiekuje się tatą, to może być ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem, jak tylko wrócimy do pl to wysyłam TŻ do psychologa, bo on nie umie sobie radzić ze stresem, wszystko za bardzo przeżywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:37   #229
karmen27
Raczkowanie
 
Avatar karmen27
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Karmen27 nie wiem ile u Ciebie jest biedronek, ale u mnie pewnie nie będzie masakry. Jakby Ci się dziś nie udalo to daj znać, zobaczę czy u mnie zostały. Dziś mi nie po drodze więc wysyłam mamę.
Jak były w biedrze taboreciki to laski w internecie plakały że u nich rano już nic nie było a ja na 3 dzień promocji wybierałam z pełnego kosza.


Kurczę z jednej strony to miłe ale z drugiej strony jaka odpowiedzialność spoczywa na tym maleńkim czlowieku. Ja bym troszkę hamowała TŻ bo jak się dzidzia urodzi bez S na klacie i to nią trzeba będzie się zaopiekować a nie ona zaopiekuje się tatą, to może być ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie jest ich ok 10 sklepów także może coś zostanie dla mnie😊a jak nie to podjadę do sąsiedniego miasta 15km i tam następne ok 10 sklepów albo i więcej więc może dam rade😊jak nie to będę alarmowac😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karmen27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 08:45   #230
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
i jak juz sie uspokoil to mowi ze on takie nadzieje poklada w tym dziecku, że jeszcze go nie ma, a to jest dla niego maly superbohater..
Nie chcę oceniać po jednym zdaniu, bo wszystko zależy od człowieka i kontekstu, ale to dla mnie dziwnie zabrzmiało.

Jako osoba która z natury jest ambitna byłam dzieckiem "spełnienia marzeń i ambicji rodziców". Nie wyszło to od nich, kochani są, ale jak zauważyli że lubię być najlepsza to się wciągnęli w tę chorą spiralę. Co tylko 4 a nie 5 ze sprawdzianu? Do dziś mamie trochę żal że rzuciłam szkołę muzyczną itp...

Dlatego wiem, że nie mam prawa oczekiwać od Bąbelka niczego oprócz jednej rzeczy: żeby był dobrym człowiekiem. A to już moje zadanie jego/ją na taką osobę wychować.

Mam nadzieję że mnie rozumiecie. I Madziuniusia, to naprawdę nie krytyka wobec Was, tylko te akurat słowa mi się tak kojarzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:47   #231
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Mąż rano mi wysłał sms że dorwał rogala w Biedronce Leginsy kupiłam wcześniej na allegro więc te biedronkowe pewnie sobie odpuszczę. Zresztą plan mam taki by całe lato w sukienkach chodzić ale zostanie to zweryfikowane przez pogodę

Gardło tak mnie boli że ledwo przełykać mogę
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:51   #232
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
Mąż rano mi wysłał sms że dorwał rogala w Biedronce Leginsy kupiłam wcześniej na allegro więc te biedronkowe pewnie sobie odpuszczę. Zresztą plan mam taki by całe lato w sukienkach chodzić ale zostanie to zweryfikowane przez pogodę

Gardło tak mnie boli że ledwo przełykać mogę

Mi mąż zawsze chodzi po świeże pieczywo do Biedronki, tym razem wrócił też z poduchą Podobno było ich tylko 2 -.- o 7 rano!
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 08:53   #233
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Nie chcę oceniać po jednym zdaniu, bo wszystko zależy od człowieka i kontekstu, ale to dla mnie dziwnie zabrzmiało.

Jako osoba która z natury jest ambitna byłam dzieckiem "spełnienia marzeń i ambicji rodziców". Nie wyszło to od nich, kochani są, ale jak zauważyli że lubię być najlepsza to się wciągnęli w tę chorą spiralę. Co tylko 4 a nie 5 ze sprawdzianu? Do dziś mamie trochę żal że rzuciłam szkołę muzyczną itp...

Dlatego wiem, że nie mam prawa oczekiwać od Bąbelka niczego oprócz jednej rzeczy: żeby był dobrym człowiekiem. A to już moje zadanie jego/ją na taką osobę wychować.

Mam nadzieję że mnie rozumiecie. I Madziuniusia, to naprawdę nie krytyka wobec Was, tylko te akurat słowa mi się tak kojarzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

nie nie, tu nie chodzi o jakies chore ambicje wobec dziecka, a o to, żeby ono po prostu bylo, że jest dla nas sensem naszego istnienia.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:13   #234
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Tez byłam w biedrze rogal fajny, u nas ich sporo. Zakupiłam w gwiazdki 😍 Co do leginsów to nie dla mnie. Są od rozmiaru M i ta emka to gigant - zwyczajnie by mi spadała.
Kurczę to mnie zmartwiłaś, bo kazalam mamie te M kupić a wygląda na to, że się w nich utopię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Kiedy jest odpowiedni czas na znalezienie szkoły rodzenia? Zastanawiam się też nad fitnessem lub jogą w ciąży z instruktorem ale te zajecia są w godzinach pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:27   #235
Maly_Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 208
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Tez byłam w biedrze rogal fajny, u nas ich sporo. Zakupiłam w gwiazdki 😍 Co do leginsów to nie dla mnie. Są od rozmiaru M i ta emka to gigant - zwyczajnie by mi spadała.
Będę oglądać "łupy" jak wrócę z pracy.
Jeśli leginsy będą za duże - oddam i kupie w hm
Maly_Pikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:28   #236
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
nie nie, tu nie chodzi o jakies chore ambicje wobec dziecka, a o to, żeby ono po prostu bylo, że jest dla nas sensem naszego istnienia.
Dlatego pisałam - tu chodziło o moje skojarzenia a nie słowa twojego męża tak naprawdę.

Mam rogala! Szarego w gwiazdy, tak jak chciałam. Mamuśka zawalczyła z tematem i jest 😉

A co do szkoły rodzenia, to tu w Irlandii położna kazała się zapisać na początek sierpnia ale dzwonić już teraz bo warto z dużym wyprzedzeniem zarezerwować sobie miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:30   #237
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Kurczę to mnie zmartwiłaś, bo kazalam mamie te M kupić a wygląda na to, że się w nich utopię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Kiedy jest odpowiedni czas na znalezienie szkoły rodzenia? Zastanawiam się też nad fitnessem lub jogą w ciąży z instruktorem ale te zajecia są w godzinach pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nad szkołą rodzenia nawet nie myślałam. U mnie trzeba mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do ćwiczeń jeśli chce się chodzić na zajęcia przeznaczone typowo dla ciężarnych a ja gapa ze stresu oczywiście zapomniałam poprosić i teraz lekarza mam dopiero 2 czerwca..
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:31   #238
karmen27
Raczkowanie
 
Avatar karmen27
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Kurczę to mnie zmartwiłaś, bo kazalam mamie te M kupić a wygląda na to, że się w nich utopię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Kiedy jest odpowiedni czas na znalezienie szkoły rodzenia? Zastanawiam się też nad fitnessem lub jogą w ciąży z instruktorem ale te zajecia są w godzinach pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się zastanawiam nad szkołą rodzenia i czy warto w ogóle chodzić na takie zajęcia,mój lekarz prowadzący ma szkole rodzenia i odbywa się to chyba w 4 spotkaniach po 2-3 godz. Koszt takiej szkoły to 400zl więc nie malo😔i teraz podpowiedzcie czy warto się tam wybrać?
Ja leginsy kupiłam w hm także biedronkowe odpuszczam😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karmen27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:34   #239
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Zawsze można iść do bezpłatnej szkoły rodzenia nie wiem jak u was to działa, ale u mnie są ćwiczenia rano, wieczorem cykle wykładów o ciąży porodzie i noworodku. Oczywiście na wykłady z mężem warto iść !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 09:35   #240
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Maly_Pikus Pokaż wiadomość
Będę oglądać "łupy" jak wrócę z pracy.
Jeśli leginsy będą za duże - oddam i kupie w hm

Polecam te z h&m

Cytat:
Napisane przez karmen27 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad szkołą rodzenia i czy warto w ogóle chodzić na takie zajęcia,mój lekarz prowadzący ma szkole rodzenia i odbywa się to chyba w 4 spotkaniach po 2-3 godz. Koszt takiej szkoły to 400zl więc nie maloi teraz podpowiedzcie czy warto się tam wybrać?
Ja leginsy kupiłam w hm także biedronkowe odpuszczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale są tez przeciez darmowe takie zajęcia, ja sie za takimi będę rozglądać
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.