Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-23, 21:34   #751
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Tylko ja nic nie łykam? :O
Ja szczerze mówiąc jak łykam to czuje się średnio więc odstawiłam i zapytam ginekologa o co chodzi .

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Femibion również.

DKR: Ja mam bóle wokół pępka i pępka, jak jestem zbyt wzdęta bądź nie mogę się wypróżnić. Takie to są bóle, że nie jestem w stanie stać prosto 2 min... muszę się położyć...
Może być, że przepuklina ciążowa, nie wiem... Dowiem się na wizycie. Ale słabe to, mam uczucie tak okropnej ciężkości, że aż mnie zgina. Od około tygodnia tak mam. Jakieś takie bulgotki też czuję, wydaje mi się, że to moje jelita, nie dziecko. Podobno ruchy dziecka nie da się pomylić z tym
To mnie aż tak nie boli, normalnie funkcjonuje tylko czasami mnie coś zakłuje
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 21:42   #752
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez patrysina Pokaż wiadomość
o kurcze to dopiero psikus od dzidziusia, podziwiam za wytrwałość w staraniach, u nas udało się w dziewiątym miesiącu od rozpoczęcia starań a były takie miesiące gdzie mam wrażenie że trochę "świrowałam" i wszędzie wokoło widziałam tylko kobiety w ciąży bądź dzieci, nawet teraz choć wiem że dzidzia jest to jakoś tak nadal trudno mi uwierzyć że naprawdę się udało

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------



super wieści!

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



mi lekarka tylko wspominała by w pierwszym trymestrze unikać wszystkiego co z chemią, oczywiście w granicach rozsądku, ja włosów nie farbuję więc nie mam problemu, za to paznokcie hybrydy lub lakier to coś dla mnie ale na razie też odpuściłam, choć hormony robią swoje bo nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie ładne, długie i mocne paznokcie
Ja robiłam hybrydy od początku nie dajmy się zwariować
Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co lykacie w 2 trymestrze? Zastanawiam się między femibionem / pregna plus a folik mama. Wszystko w sumie podobne, jedynie femibion ma więcej witamin bo jeszcze te z grupy B.
Ja biorę femibion natal 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 21:48   #753
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Chise niejedna by o takim marzyła bez ciąży 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hihih, jeszcze 2 lata temu marzylam o takim, bo był większy bez ciąży.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 21:51   #754
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
Gratulacje, w końcu więcej dziołch ! Ja za tydzień usg mam nadzieje ze się dowiemy co tam rośnie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaczyna się chyba troszkę wyrównywać, ilość chłopców i dziewczynek.

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy któraś z Was ma takie jakby kolki ? Albo wie co to może oznaczać ? Dodatkowo od wczoraj czuje takie jakby kopniaki chociaż wydaje mi się ze to za wcześnie, do 3 razy dziennie czuje takie kopniaczki które są nagłe i jakby w pępek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam, może nie kolki, ale takie dziwne uczucie, bóle. Wydaje się jakby ruchy, ale szczerze wątpię aby to były dzieci. Myślę, że jeszcze mają na tyle dużo miejsca aby swobodnie się ruszać, że raczej ich nie czuje, to pewnie praca jelit.

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Tylko ja nic nie łykam? :O
Ja tylko kwas foliowy. Nawet dziś położna mnie pytała czy biorę kwas, mówię tak.. i o nic więcej nie pytała. Może jak z krwi wyjdą jakieś braki w witaminach to coś zaleci, ale póki co jest okej.

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesli chodzi o rozroznienie ruchów dziecka od ruchów jelit to jest to dość proste 😉 wystarczy przyłożyć rękę w miejscu, gdzie czuje się jakieś ruchy i jesli to dzieciątko to ruchy nie ustaną, a mogą strać się trochę bardziej wyraźne. Natomiast jesli to bąbeliki figlują w jelitach, to przez delikatny ucisk bąble uciekną 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam, że ruch dziecka jest bardzo specyficzny i nie da się go pomylić z niczym innym. A dodatkowo właśnie, że dziecko "ciągnie" do ciepła, o tym przykładaniu ręki czy termoforu (coś ciepłego) to wtedy dzieciątko "przytula się" w to miejsce. Także jak już później się jest w zaawansowanej bardziej ciąży i mama chce leżeć na jednym boku, a dziecko niekoniecznie, to żeby przyłożyć ciepłą rękę do tego boku i dzidzia też się do niego przesunie. Ale czy to prawda nie wiem.
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 22:11   #755
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Nie wiecie czy na badanie krwi tsh i ft4 trzeba być na czczo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 22:18   #756
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy na badanie krwi tsh i ft4 trzeba być na czczo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze na czczo i bez tabletek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 22:33   #757
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

TSH zawsze na czczo mi kazali. I jak Dziobun pisze - bez tabletek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 22:37   #758
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Nie wiem czy się czymś strulam, ale siedzę w toalecie z miską na kolanach, ledwo żyje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 05:59   #759
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dziewczyny, a czy ktorejs z Was "zmienila" sie plec? Czy raczej potwierdza sie to co bylo widac na prenatalnych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 06:01   #760
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Zaczyna się chyba troszkę wyrównywać, ilość chłopców i dziewczynek.


Ja mam, może nie kolki, ale takie dziwne uczucie, bóle. Wydaje się jakby ruchy, ale szczerze wątpię aby to były dzieci. Myślę, że jeszcze mają na tyle dużo miejsca aby swobodnie się ruszać, że raczej ich nie czuje, to pewnie praca jelit.


Ja tylko kwas foliowy. Nawet dziś położna mnie pytała czy biorę kwas, mówię tak.. i o nic więcej nie pytała. Może jak z krwi wyjdą jakieś braki w witaminach to coś zaleci, ale póki co jest okej.


Słyszałam, że ruch dziecka jest bardzo specyficzny i nie da się go pomylić z niczym innym. A dodatkowo właśnie, że dziecko "ciągnie" do ciepła, o tym przykładaniu ręki czy termoforu (coś ciepłego) to wtedy dzieciątko "przytula się" w to miejsce. Także jak już później się jest w zaawansowanej bardziej ciąży i mama chce leżeć na jednym boku, a dziecko niekoniecznie, to żeby przyłożyć ciepłą rękę do tego boku i dzidzia też się do niego przesunie. Ale czy to prawda nie wiem.
Nie do końca. Na samym początku ruchy czujesz jak takie "gilgotanie" i mozesz nie być pewna czy to to czy nie to 😉
W tej ciąży ruchy czuje od jakiegoś miesiąca. Ale łożysko mam na tylniej ścianie. W pierwszej ciąży łożysko miałam na przedniej ścianie i ruchy czułam dopiero ok.18-20 tc. Pamiętam, ze na polowkowym córcia miała 17cm i ważyła ok.300g i czułam wtedy jedynie gilgotanie, a teraz Malutka w moim brzuszku ma ok.10cm i waży 100g, a czuje konkretne kopniaczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 06:02   #761
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Listopadówki 2017 cz. 2

Ja biorę prenatal duo, dha. Wczoraj zjadłam danie ze smażona cebula i tak mi wybiło brzuch ze po raz pierwszy ktoś spytał się czy jestem w ciazy wstawiam zdjęcie brzucha z rana, wiec jeszcze jelita spokojne. Jej ile się męczyłam żeby zrobić Selfi 🤣IMG_1495602145.348345.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie mi wyszły żyły, wcześniej na piersiach teraz tez na brzuchu.

Edytowane przez Hapinka
Czas edycji: 2017-05-24 o 06:04
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 06:03   #762
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktorejs z Was "zmienila" sie plec? Czy raczej potwierdza sie to co bylo widac na prenatalnych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się "zmieniła" jesli mozna tak powiedziec. Lekarz na prenatalnych stawiał na chłopaka, ale ja mu nie wierzyłam, bo miałam przeczucie, ze bedzie dziewczynka 😉 przeczucie potwierdziła następna wizyta 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 06:46   #763
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Ja miałam problem z podrażnionymi nogami do momentu aż się przerzuciłam na balsam po goleniu nivea men, aktualnie sensitive - niby dla facetów na twarz ale na moje nogi jak znalazł Smaruję od razu po goleniu, nic nie szczypie, nie ma podrażnień.
dzięki, nie wiesz czy są jakieś damskie odpowiedniki? nie lubię jakoś tych męskich zapachów

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
Ja biorę prenatal duo, dha. Wczoraj zjadłam danie ze smażona cebula i tak mi wybiło brzuch ze po raz pierwszy ktoś spytał się czy jestem w ciazy wstawiam zdjęcie brzucha z rana, wiec jeszcze jelita spokojne. Jej ile się męczyłam żeby zrobić Selfi 🤣Załącznik 7079966


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie mi wyszły żyły, wcześniej na piersiach teraz tez na brzuchu.
żyły to normalne, też mam takie bardziej widoczne na piersiach.
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 06:47   #764
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dzień dobry, witam sie w 18 tygodniu

Jakiegoś doła załapałam... Wy wszystkie o jakis badaniach, wynikach, A ja nie mam o niczym pojęcia taka zła matka ze mnie
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 07:07   #765
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
dzięki, nie wiesz czy są jakieś damskie odpowiedniki? nie lubię jakoś tych męskich zapachów
Szczerze mówiąc nie wiem, bo ja lubię i nawet się nie orientowałam
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 07:38   #766
Helgi607
Rozeznanie
 
Avatar Helgi607
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 567
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy na badanie krwi tsh i ft4 trzeba być na czczo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytałam ostatnio pania, ktora pobierala mi krew. Mowila ze kobieta w ciazy na czczo musi byc tylko na glukoze. Na pozostale można zjeść lekkie śniadanie, wypić herbatę - oczywiście bez obżarstwa.

Mówiła, że oni wpisuja na blankiecie, że to krew ciężarnej więc w laboratorium wiedzą


Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się czymś strulam, ale siedzę w toalecie z miską na kolanach, ledwo żyje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Helgi607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 07:52   #767
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dzień dobry, witam sie w 18 tygodniu

Jakiegoś doła załapałam... Wy wszystkie o jakis badaniach, wynikach, A ja nie mam o niczym pojęcia taka zła matka ze mnie
Ja się czuję podobnie. To już 3.5 tygodni od ostatnich badań, kolejne dopiero za dwa. Ani płci nie znam, ani żadnych ruchów nie czuję, jakby nie brzuch (na którym bezproblemowo śpię) to bym wątpiła czy dalej w ciąży jestem... 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:02   #768
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się czymś strulam, ale siedzę w toalecie z miską na kolanach, ledwo żyje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



A ja nie mogę spać! kręcę się i kręcę i nic mi nie pasuje... eh;/
Dziewczyny, które mają żylaki - macie na łydkach czy udach?
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:09   #769
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Helgi607 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co lykacie w 2 trymestrze? Zastanawiam się między femibionem / pregna plus a folik mama. Wszystko w sumie podobne, jedynie femibion ma więcej witamin bo jeszcze te z grupy B.
Ja lykam tylko kwas foliowy zadnych witamin a dziecko rosnie mi jak na drożdżach mysle jakie nie wezniesz bedzie dobrze organizm sam ci mowi co masz jesc i czego mu brakuje . Ja mialam za mało bialka to tak mnie do mięsa ciągnie ze hej
Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
U mnie było rigatoni zapiekane z serem z resztkami z lodówki




Pewnie, ze pić. Mnie na początku odrzuciło, ale teraz 1 filiżankę dziennie piję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Ja biorę femibion

Ale Wam zazdroszczę, że już znacie plec! To moje dziecię takie wstydliwe, nie chce się pokazać
Moja to samo i robi sobie ze mnie trampoline 😂 ale pani badala i przez brzuszek i od środka i na 4D w koncu pokazala co tam ma ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 08:20   #770
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

O 2:00 dopiero poczułam się lepiej, wiec pół nocy nie spałam. Junior o 6:00 na nogach.

Ale od wczoraj czuję ruchy ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:21   #771
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość



A ja nie mogę spać! kręcę się i kręcę i nic mi nie pasuje... eh;/
Dziewczyny, które mają żylaki - macie na łydkach czy udach?
U mnie jest na lydce ale idzie w górę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 08:33   #772
tekllaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 52
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Ja jutro się wybieram farbować U mnie niestety tylko farba z amoniakiem wchodzi w grę bo bez amoniaku nie pokryje mi siwych włosów

Ładne brzuszki dziewczyny mój jeszcze malutki, ledwo widoczny no ale ja jestem z końcówki listopada więc pewnie minie jeszcze parę tygodni zanim coś jednoznacznie mi wyskoczy.

Co do rozstępów - próbowałam się smarować palmersem, ale tak śmierdział że odpuściłam po pierwszym smarowaniu. Przerzuciłam się na masło shea, myślicie że da radę? Czy do smarowania musi być coś stricte przeznaczonego do ciąży?
Ja też samruje się masłem shea i czytałam bardzo pozytywne opinie według mnie po żadnym z kosmetyków które stosowałam nie miałam tak nawilżonej skóry
tekllaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:09   #773
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
Ja zawsze na czczo i bez tabletek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że o takich rzeczach nie informują. Ja wzięłam normalnie rano tabletkę, ale powiedziałam położnej i powiedziała że jak tylko tarczyce badamy to ok.
Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Dzień dobry, witam sie w 18 tygodniu

Jakiegoś doła załapałam... Wy wszystkie o jakis badaniach, wynikach, A ja nie mam o niczym pojęcia taka zła matka ze mnie
Tez witam w 18 tyg
Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Ja też samruje się masłem shea i czytałam bardzo pozytywne opinie według mnie po żadnym z kosmetyków które stosowałam nie miałam tak nawilżonej skóry
Jakie masło shea używasz poleć coś

A ja po drodze poszłam do Tesco i znowu obkupiłam Antosia. Chyba już starczy póki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:17   #774
tekllaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 52
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Szkoda, że o takich rzeczach nie informują. Ja wzięłam normalnie rano tabletkę, ale powiedziałam położnej i powiedziała że jak tylko tarczyce badamy to ok.

Tez witam w 18 tyg

Jakie masło shea używasz poleć coś

A ja po drodze poszłam do Tesco i znowu obkupiłam Antosia. Chyba już starczy póki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamówiłam z allegro zwykłe nierafinowane masło shea.. zapach ma troszke nie przyjemny ale myślę że warto ! Któraś z Was ma jakiś dobry kosmetyk na rozstępy który warto zakupić ?
Jak z Waszym celulitem ? Bo u mnie chyba coraz większy
Dziewczyny czy pozwalacie sobie czasami na chipsy / chrupki ?
tekllaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:39   #775
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam z allegro zwykłe nierafinowane masło shea.. zapach ma troszke nie przyjemny ale myślę że warto ! Któraś z Was ma jakiś dobry kosmetyk na rozstępy który warto zakupić ?
Jak z Waszym celulitem ? Bo u mnie chyba coraz większy
Dziewczyny czy pozwalacie sobie czasami na chipsy / chrupki ?
ja jem chipsy okazyjnie, czasem jak u kogoś jestem i są na stole a ja mam akurat ochotę to coś tam zjem, sama raczej nie otwieram, ale chyba gdybym miała straszną ochotę to coś bym sobie skubła. Wiadomo trzeba się zdrowo odżywiać ale z głową
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:41   #776
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam z allegro zwykłe nierafinowane masło shea.. zapach ma troszke nie przyjemny ale myślę że warto ! Któraś z Was ma jakiś dobry kosmetyk na rozstępy który warto zakupić ?
Jak z Waszym celulitem ? Bo u mnie chyba coraz większy
Dziewczyny czy pozwalacie sobie czasami na chipsy / chrupki ?
Muszę zerknąć moja koleżanka używa mustelle i za 3 tyg rodzi i nie ma rozstępów. Ale wiecie różnie to bywa każdy jest inny. Oczywiście, że sobie pozwalam. Jedynie czego nie jem to surowego mięsa i nie pije alkoholu. A tak to nie zwracam szczególnie uwagi. Tym bardziej, że ostatnio co tylko zobaczę to bym zjadła. Dzisiaj choruje na bake rollsy i zapomniałam sobie kupić ale mam za to truskaweczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:48   #777
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Muszę zerknąć moja koleżanka używa mustelle i za 3 tyg rodzi i nie ma rozstępów. Ale wiecie różnie to bywa każdy jest inny. Oczywiście, że sobie pozwalam. Jedynie czego nie jem to surowego mięsa i nie pije alkoholu. A tak to nie zwracam szczególnie uwagi. Tym bardziej, że ostatnio co tylko zobaczę to bym zjadła. Dzisiaj choruje na bake rollsy i zapomniałam sobie kupić ale mam za to truskaweczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z tymi truskawkami to coś mają kobiety w ciąży ja dziś robię ciasto mocno truskawkowe
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:56   #778
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez tekllaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam z allegro zwykłe nierafinowane masło shea.. zapach ma troszke nie przyjemny ale myślę że warto ! Któraś z Was ma jakiś dobry kosmetyk na rozstępy który warto zakupić ?

Jak z Waszym celulitem ? Bo u mnie chyba coraz większy

Dziewczyny czy pozwalacie sobie czasami na chipsy / chrupki ?

U mnie cellulit większy, nogi przytyły, tyłek tez. Brzuszek widać ale poza tym to czyje sie taka mega tłusta.
Ja póki co Bio oil stosuje. Potem może mustelle kupię. Ale ona droga wiec to może po połowie.
A chipsy jem. Zadko mam ochotę ale jak mi sie raz na miesiąc zachce to sobie kupuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ewcia1368 Pokaż wiadomość
z tymi truskawkami to coś mają kobiety w ciąży ja dziś robię ciasto mocno truskawkowe

U mnie nie ma w sklepie truskawek. Wiec pocieszam sie arbuzami, melonami, winogronem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
O 2:00 dopiero poczułam się lepiej, wiec pół nocy nie spałam. Junior o 6:00 na nogach.

Ale od wczoraj czuję ruchy ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Biedna
A ruchów zazdroszczę. Js jeszcze nie czuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc


Edytowane przez dwakolory1
Czas edycji: 2017-05-24 o 10:00
dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 09:56   #779
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
U mnie cellulit większy, nogi przytyły, tyłek tez. Brzuszek widać ale poza tym to czyje sie taka mega tłusta.
Ja póki co Bio oil stosuje. Potem może mustelle kupię. Ale ona droga wiec to może po połowie.
A chipsy jem. Zadko mam ochotę ale jak mi sie raz na miesiąc zachce to sobie kupuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------




U mnie nie ma w sklepie truskawek. Wiec pocieszam sie arbuzami, melonami, winogronem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------




Biedna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuje na mieście już stoją z kobiałkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-24, 10:01   #780
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja kupuje na mieście już stoją z kobiałkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja leżąca wiec nie mogę sie ruszyć nigdzie poza lekarzami. A jak tz wraca z pracy to q sklepach już nie ma.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.