Prezent na absolutorium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 14:19   #1
m@dzik-n
Raczkowanie
 
Avatar m@dzik-n
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 48
GG do m@dzik-n

Prezent na absolutorium


Witam.

W najbliższy weekend idę na absolutorium do kuzynki. Co kupuje się z takiej okazji? Może nie wszyscy wiedzą co to za impreza więc przytoczę: Absolutorium – to zwyczajowe stwierdzenie zakończenia studiów wyższych bez uzyskania dyplomu. Absolutorium jako wpis w indeksie uzyskuje się po zdaniu wszystkich egzaminów i dokonaniu zaliczeń wymaganych programem studiów. Uzyskanie absolutorium jest koniecznym warunkiem przed przystąpieniem do obrony pracy dyplomowej. Absolutorium nie uprawnia do posługiwania się tytułem zawodowym.

W dniu Absolutorium będzie ona juz po obronie pracy magisterskiej. Macie może jakieś pomysły? Napewno nie chcę żadnego długopisu czy pióra. Raczej sentymentalna pamiątka, ale nie "łapacz kurzu".

Problem jest też tego typu, że ja sama mam absolutorium za dwa tygodnie (obrona jutro) i mnie też pytają co chciałabym dostać, bo bez niczego nie przyjdą. A ja chcę żeby te osoby były w ten dzień ze mną i nie zapraszam ich ze względu na prezenty. W dniu swojego absolutorium mam obiado-kolację i kawę w lokalu i chciałabym podziękować Rodzicom za pomoc w sfinansowaniu 5 lat studiów. Czy wystarczy duży bukiet kwiatów i czy też jakiś upominek? Może jakiś bilet do teatru? Hmm

Macie jakieś propozycje?
__________________
Nieważne jest co osiągniesz w życiu.
Ważne jest co przezwyciężysz.

Poznaliśmy się przez internet: 27.10.2015 Zaręczyny: 02.11.2016 Ślub: 28. 10. 2017
m@dzik-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 21:42   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezent na absolutorium

A co ona skończyła?

Z takich neutralnych:
Skórzana teczka - aktówka: "na pierwsze CV" (może jako zbiorczy prezent?)
bilet do SPA (na regenerację po wysiłku 5-letnim)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.