Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 17:48   #1
mcqueen22
Przyczajenie
 
Avatar mcqueen22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4
Unhappy

Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie


Witam. Mam 19 lat i dwie mleczne górne dwójki. To jest koszmar, tym bardziej że stałe ząbki w tym miejscu mi nie wyrosną. Ogólnie mam proste ząbki, szpecą mnie tylko te 2 przez które skrzywiły mi się jedynki. Co mogę w związku z tym zrobić skoro z tego co mi wiadomo nie mogę założyć aparatu stałego? Okropnie się tego wstydzę, nie mogę się uśmiechać.. wiele razy słyszałam że to mnie szpeci Nie akceptuję tego i czuję się nie atrakcyjna.
Czy ktoś z was był w takiej sytuacji i co mogę z tym zrobić ? Pomóżcie proszę.
mcqueen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:45   #2
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

wyrwij i wstaw implanty.
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:39   #3
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
wyrwij i wstaw implanty.
Otóż to Koszt trochę ponad 1000zł za dwa zęby. Moja znajoma za jedynki płaciła 1200.
Z implantami można miec aparat.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 23:33   #4
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Otóż to Koszt trochę ponad 1000zł za dwa zęby. Moja znajoma za jedynki płaciła 1200.
Z implantami można miec aparat.
1000 zł? Jestes pewna...? Ja mam w planach implanty i normalny jeden implant( nie koronka czy mostek) to koszt ok 3 tys zł., nie spotkałam się z niższymi cenami nigdzie.... Wiec cena 1 tys. mnie dziwi
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 00:30   #5
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

tak slyszalam
Wiem , że ma na stałe dwie jedynki. Najpierw nosiła drut, potem przykleili zęby, zdjeli drut i zaplacila 1200zł. Nie wiem, czy to implanty, ale wiem, że druga znajoma nie ma dwójek jak autorka wątku i wstawia dwójki w podobnej cenie, a potem zakłada aparat
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:09   #6
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
tak slyszalam
Wiem , że ma na stałe dwie jedynki. Najpierw nosiła drut, potem przykleili zęby, zdjeli drut i zaplacila 1200zł. Nie wiem, czy to implanty, ale wiem, że druga znajoma nie ma dwójek jak autorka wątku i wstawia dwójki w podobnej cenie, a potem zakłada aparat
To chyba koronka, a nie implanty Implanty kosztują pare tysięcy.
Można nosić aparat z mleczakami, ja też mam 3sztuki mlecznych i za 3 miesiące zadrutują mnie. Jednak z 10 lat temu jak byłam u ortodonty (innego) to faktycznie mówili, że nie ma takiej możliwości.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:38   #7
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

nooo implanty kosztują ok. 2,5 tys za jeden... Ale co ty gadasz wgl... Do aparatu wyrywa sie mleczaki .. Inna opcja to założenie mostów ok. 300 zł za jeden zab.
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 15:27   #8
mcqueen22
Przyczajenie
 
Avatar mcqueen22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Niestety na implanty za kilka tysięcy mnie po prostu nie stać. Ale zastanawiam się nad tym mostkiem, może to rzeczywiście będzie dobrze rozwiązanie
mcqueen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:26   #9
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

nom poczytaj sobie , myśle ze to najlepsze rozwiązanie Ja nie mam dwójek a trójke mam mleczaka i tez bede musiała wyrwac a potem mosty wstawic.
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:54   #10
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cześć. Nie jesteś sama z tym problemem. To wątek o przetrwałych zębach mlecznych. Zajrzyj, poczytaj i przekonaj się jak my radzimy sobie z tym problemem.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168453
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:24   #11
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mcqueen22 Pokaż wiadomość
Niestety na implanty za kilka tysięcy mnie po prostu nie stać. Ale zastanawiam się nad tym mostkiem, może to rzeczywiście będzie dobrze rozwiązanie
Z tego co czytałam i sie dowiadywałam na temat implantów itp. to naprawdę warto poczekać dłużej i zaoszczędzić na implant a darować sobie mostek czy koronki. Wizualnie lepiej to wygląda (implant)a w trakcie upływu czasu z mostkami itp. potrafią dziać sie rożne niefajne rzecz( tak czytałam, np. odsłaniają sie czesciej szyjki zebow itp. brr Na pewno warto poczytac co piszą pacjenci ,którzy są już długi czas po takich zabiegach
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:59   #12
maria_antonina91
Raczkowanie
 
Avatar maria_antonina91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 37
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mcqueen22 Pokaż wiadomość
Witam. Mam 19 lat i dwie mleczne górne dwójki. To jest koszmar, tym bardziej że stałe ząbki w tym miejscu mi nie wyrosną. Ogólnie mam proste ząbki, szpecą mnie tylko te 2 przez które skrzywiły mi się jedynki. Co mogę w związku z tym zrobić skoro z tego co mi wiadomo nie mogę założyć aparatu stałego? Okropnie się tego wstydzę, nie mogę się uśmiechać.. wiele razy słyszałam że to mnie szpeci Nie akceptuję tego i czuję się nie atrakcyjna.
Czy ktoś z was był w takiej sytuacji i co mogę z tym zrobić ? Pomóżcie proszę.
A skąd wiesz, że stały ząb w tym miejscu już nie wyrośnie? Miałaś robione zdjęcie pantomograficzne i kefalometryczne? Kto Ci powiedział, że nie zakłada się aparatu na mleczaki? Przecież aparaty noszą nawet małe dzieci, które nie mają stałych zębów. Powinnaś się zgłosić do dobrego ortodonty. Na zdjęciu będzie wszystko widać. Możliwe że ząb jest w kości i wystarczy go tylko wyprowadzić. Ja przed założeniem aparatu nawet o tym nie wiedząc miałam jedną mleczną trójkę. Na zdjęciu wyszło że stały ząb jest. Wyrwałam mleczaka i po 2 miesiącach w aparacie stały ząb był już na swoim miejscu.
maria_antonina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:48   #13
mcqueen22
Przyczajenie
 
Avatar mcqueen22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez maria_antonina91 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że stały ząb w tym miejscu już nie wyrośnie? Miałaś robione zdjęcie pantomograficzne i kefalometryczne? Kto Ci powiedział, że nie zakłada się aparatu na mleczaki? Przecież aparaty noszą nawet małe dzieci, które nie mają stałych zębów. Powinnaś się zgłosić do dobrego ortodonty. Na zdjęciu będzie wszystko widać. Możliwe że ząb jest w kości i wystarczy go tylko wyprowadzić. Ja przed założeniem aparatu nawet o tym nie wiedząc miałam jedną mleczną trójkę. Na zdjęciu wyszło że stały ząb jest. Wyrwałam mleczaka i po 2 miesiącach w aparacie stały ząb był już na swoim miejscu.

tak ale dzieci które nie maja stałych zebów nie noszą aparatów stałych, tylko ruchome , a takowy nie rozwiąże mojego problemu. Miałam robione RTG zębów i nie mam w tym miejscu zawiązek zębów stałych. Jest to u mnie rodzinne, taki problem miał mój starszy brat i kuzynka, więc watpie czy mi wyrosną ;D musiałby stać się cud
mcqueen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:47   #14
olka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

ja mam do usuniecia 4 osemki, z czego wyrwanie kazdej to koszt min. 400zł od zęba. Muszę sie ich pozbyc bo podobno nie zmieszcza mi sie w szczece i zby ulegna przekrzywieniu, a to kosztuje tyyyle pieniazkow
olka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:13   #15
mcqueen22
Przyczajenie
 
Avatar mcqueen22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez olka1980 Pokaż wiadomość
ja mam do usuniecia 4 osemki, z czego wyrwanie kazdej to koszt min. 400zł od zęba. Muszę sie ich pozbyc bo podobno nie zmieszcza mi sie w szczece i zby ulegna przekrzywieniu, a to kosztuje tyyyle pieniazkow
Doskonale Cię rozumiem. Mam ten sam problem.... pieniądze. Ja nie pracuję a rodziców niestety nie stać aby wyłożyć mi kilka tysięcy na implanty,a tez nie mogę trzymać mleczaków jeszcze x lat zanim odłożę i będzie mnie stać ponieważ się zaczynają ruszać i za każdym razem gdy jem coś twardego mogą mi wypaść
mcqueen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:31   #16
olka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Koszmarne Mleczaki! Pomóżcie

Wypasc, jak wypasc, u mnie najgorsze jest to, ze sie krusza, a wtedy ich usuniecie zabiegowe jest jeszcze drozsze bo w gre wchodzi dłubanie oprócz rwania..
olka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.