Fotodepilacja czy laser diodowy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 11:47   #61
ewelka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

witam. ja byłam na fotodepilacji w no vello w lublinie. miałam na razie 1 zabieg na pachy.zabieg nic nie bolał i trwał ok. 15. min. Na poczatku myslałam że mi nic nie pomogło bo włosy wogóle nie wypadały. dopiero po 3 tygodniach wypadły wszystkie i za ok tydzień odrosło mi tylko kilka. nie sadziłam że beda takie efekty, więc zapisze sie jeszcze na inne okolice.
ewelka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:52   #62
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez KMBC Pokaż wiadomość
Ja korzystam z zabiegów w No mas vello w Wawie, jest dla mnie bardziej wiarygodną marką, można dużo informacji na ich temat znaleźć w necie. Chodziłam na Grójecką robiłam bikini po 4 zabiegach pozbyłam się prawie całego owłosienia. Teraz zapisałam się na zabieg na pachy tym razem do nowo otwartego salonu No Mas Vello na Jana Pawła bo mam lepszy dojazd. Naprawdę polecam!!!
na temat Expellos również, i dlatego mam pytanko czy ktoś ma porównanie Expellos vs. Ne Vello
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:36   #63
szynszylaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

kurcze ja też się zastanawiam nad no vello, ale może zaczekam do jesieni bo uwielbiam się opalać
szynszylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:30   #64
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez szynszylaaa Pokaż wiadomość
kurcze ja też się zastanawiam nad no vello, ale może zaczekam do jesieni bo uwielbiam się opalać
no właśnie Ja też uwielbiam się niestety opalać, ale myślałam żeby jeszcze teraz , wczerwcu zrobić bikini przecież okolice bikini nie jest tak bardzo wystawiona na słońce jak inne miejsca...
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:17   #65
Mruczka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Hej! Ja zrobilam zabieg depilacji na pachy w No+vello na Jana Pawła w Wa-wie. Salon super, pani kosmetyczka bardzo mila i rzeczowa. Juz po tygodniu wypadaja mi wloski! No i cena rewelacyjna! (99) zawsze to jakas oszczednosc w porównaniu z Expelos!
Mruczka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:08   #66
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez Mruczka76 Pokaż wiadomość
Hej! Ja zrobilam zabieg depilacji na pachy w No+vello na Jana Pawła w Wa-wie. Salon super, pani kosmetyczka bardzo mila i rzeczowa. Juz po tygodniu wypadaja mi wloski! No i cena rewelacyjna! (99) zawsze to jakas oszczednosc w porównaniu z Expelos!
no tak ale 30 zł oszczędności to nie jest dużo jeślimasz przed sobą wizję pozbycia się owłosienia na dłłłłłłługi czas
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:40   #67
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Witam czy możecie polecić mi sprawdzony salon w Warszawie gdzie można zrobić depilację laserem Light Sheer? Byc może już był tu polecany taki salon ale przyznam, że nie mam cierpliwości przekopywać się przez cały wątek... z góry dziękuję!!
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 22:07   #68
serenity_71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez kotek_b Pokaż wiadomość
hej jestem na forum nowa i potrzebuje waszej pomocy. Od jakiegoś czasu zauwazylam ze rosnie mi bródka, niestety zamiast ja depilowac zaczelam ja...golić. Skutki sa oczywiscie opłakane, brodka rosnie coraz gestsza i mocniejsza a wloski staly sie bardzo widoczne, wyglada wrecz jak u faceta niestety sama to kolo zataczam bo co widze ze wyrastaja to je gole i to coraz wiecej i wiecej, robi sie jedym slowem coraz gorzej. Przez przypadek trafilam dzisiaj na ten watek i jestem piekielnie zainteresowana na czym polega ta cala fotodepilacja i czy to naprawde działa. Jestem z wrocławia, czy moze ktoras z was tez? moze ktos moze polecic jakis gabinet? prosze o pomoc!!pozdrawiam
We Wrocławiu byłam w no vello na armii krajowej na fotodepilacji włosków na rękach i na początku właśnie też nie widziałam efektów i trochę się wnerwiłam ale po 3 tygodniach wypadły wszystkie i jestem bardzo zadowolona. Teraz chce sobie kupić karnet 4 zabiegi w cenie 3 czyli 297 zl także ceny w porównaniu do innych są naprawdę taniutkie. Wszystko masz na www.nomasvello.pl
serenity_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 20:36   #69
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Kochani.. ja mam zasadnicze pytanko co do rodzajów tych laserów do depilacji bo poczytałam trochę w internecie i znalazła tak:
-laser ELOS (podobno skuteczny na każdy rodzaj włosa bez względu na koloryt skóry)
-laser light sheer (podobno skuteczny tylko na ciemne włoski na jasnej skórze
Teraz natomiast czytam w tym wątku o fotodepilacji Ne+Vello lub Expelos , które to podobno nie są laserami, ale czy usuwają na zawsze czy tylko na kilka miesięcy.
Proszę pomóżcie mi to jakoś ogarnąć.. bo przeszukiwanie internetu zajmuje mi za dużo czasu, a dość poważnie zaczynam się zastanawiać nad skutecznym pozbyciem się uporczywych włosków z różnych miejsc ..
Liczę na Waszą pomoc.. A.
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 23:17   #70
Diafora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

A ja mam pytanie z innej beczki - na jak długo starcza fotodepilacja? Usuwa włoski na zawsze, czy odrastają po roku/paru latach? Czy to jeszcze za młoda metoda żeby powiedzieć...?
Diafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:57   #71
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
-laser light sheer (podobno skuteczny tylko na ciemne włoski na jasnej skórze
.
Faktycznie, ten laser daje najlepsze efekty w przypadku ciemnych włosków. Żeby uzyskać najlepszy efekt zabieg trzeba wykonać minimum 3 razy. Po trzech powtórzeniach znika 80-92% włosków, a efekt utrzymuje się bardzo długo, w zasadzie taka depilacja wystarcza do końca życia.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 17:54   #72
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez nowa_kacha Pokaż wiadomość
Faktycznie, ten laser daje najlepsze efekty w przypadku ciemnych włosków. Żeby uzyskać najlepszy efekt zabieg trzeba wykonać minimum 3 razy. Po trzech powtórzeniach znika 80-92% włosków, a efekt utrzymuje się bardzo długo, w zasadzie taka depilacja wystarcza do końca życia.
powiem szczerze że taka argumentacja baaardzo Mnie przekonuje do tego zabiegu, zastanawiam się i zastanawiam alechyba już nie bede tylko ide w przyszłym tygodniu na Jana Pawła do No Vello i już!!!!!
Mam jeszcze jedno zasadnicze pytanie do doświadczonych : W jaki sposób przygotować się do zabiegu?
Widziałam że niektóre z was pisały na temat golenia włosków przed zabiegiem?
Prosze o jakiekolwiek rozszerzenie tematu ....
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:24   #73
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Faktycznie włoski należy ogolić na dzień przed albo w dniu depilacji. ja na depilacje bikini chodze do Expelos na Racławickiej i jestem zadowolona. Z tego co wiem to i Expelos i No-Vello proponują depilacje IPL. Po 4 zabiegach mój problem znika lecz mam kilka miejsc, z których włoski nie chcą wychodzić. Dodam iż miejsca te były szczególnie dobrze naswietlane spora mocą.
Może, któraś z Was ma podobne odczucia albo wie czemu tak sie dzieje i może podpowiedziec jakies rozwiązanie?
Pozdrawiam
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:27   #74
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez karolaw27 Pokaż wiadomość
Faktycznie włoski należy ogolić na dzień przed albo w dniu depilacji. ja na depilacje bikini chodze do Expelos na Racławickiej i jestem zadowolona. Z tego co wiem to i Expelos i No-Vello proponują depilacje IPL. Po 4 zabiegach mój problem znika lecz mam kilka miejsc, z których włoski nie chcą wychodzić. Dodam iż miejsca te były szczególnie dobrze naswietlane spora mocą.
Może, któraś z Was ma podobne odczucia albo wie czemu tak sie dzieje i może podpowiedziec jakies rozwiązanie?
Pozdrawiam
a jeżeli Ja od 2 lat robie non stop wosk i wogóle nie gole włosków to nie ma żadnych przeciwwskazań? Skoro już byłaś na laserze to napisz nam jak jest potem, tzn. te włoski odrastają a potem wypadają?Czy jak to jest bo Ja tylko tyle zrozumiałam z wpisów na tym forum. Z góry dziękuje za czas
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:10   #75
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Jeżeli depilujesz włoski woskiem musisz poczekać aż odrosną. Na zabieg można iść po około miesiącu lub dłuzej od ostatniego woskowania. Samo naświetlanie nie jest super miłe, ale da się wytrzymać. U mnie po około 10,14 dniach te wloski, które były w odpowiedniej fazie wzrostu mozna delikatnie wyjąć ze skóry. Masz wrażenie, ze włoski dalej rosną, a one sie wysuwają. Jedyną metoda depilacji jest golenie. Co do odrastania włosków po dłuższym czasie to u mnie, w niektórych miejscach troche odrosły, ale o wiele cieńsze i delikatniejsze.
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:10   #76
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez karolaw27 Pokaż wiadomość
Jeżeli depilujesz włoski woskiem musisz poczekać aż odrosną. Na zabieg można iść po około miesiącu lub dłuzej od ostatniego woskowania. Samo naświetlanie nie jest super miłe, ale da się wytrzymać. U mnie po około 10,14 dniach te wloski, które były w odpowiedniej fazie wzrostu mozna delikatnie wyjąć ze skóry. Masz wrażenie, ze włoski dalej rosną, a one sie wysuwają. Jedyną metoda depilacji jest golenie. Co do odrastania włosków po dłuższym czasie to u mnie, w niektórych miejscach troche odrosły, ale o wiele cieńsze i delikatniejsze.
golić je w dniu
już powoli zaczynam rozumieć czyli musze zaczekać aż mi odrosną włoski po depilacji woskiem a ogolić je w dniu fotonaświetlania?
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:58   #77
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Dokładnie tak. Najlepiej odczekać troche po woskowaniu żeby wyrosło jak najwięcej włosków (rosną nie równo). W tym czasie jedyną forma depilacji może być golenie albo usuwanie ich kremami czy piankami. W dniu lub dzień przed zabiegiem golisz włoski. Pamietaj tylko zeby nie iść opaloną na zabieg i nie opalac się z dwa tygodnie po, tzn.nie opalać naświetlanych miejsc ze względu na możliwość przebarwień. Ja robie bikini, bez przerwy na lato i opalam się w paero, a pachwiny smaruje SPF 50. Jaki fragment ciała planujesz depilować?
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:22   #78
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez karolaw27 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Najlepiej odczekać troche po woskowaniu żeby wyrosło jak najwięcej włosków (rosną nie równo). W tym czasie jedyną forma depilacji może być golenie albo usuwanie ich kremami czy piankami. W dniu lub dzień przed zabiegiem golisz włoski. Pamietaj tylko zeby nie iść opaloną na zabieg i nie opalac się z dwa tygodnie po, tzn.nie opalać naświetlanych miejsc ze względu na możliwość przebarwień. Ja robie bikini, bez przerwy na lato i opalam się w paero, a pachwiny smaruje SPF 50. Jaki fragment ciała planujesz depilować?
no właśnie też bikini, tylko teraz sie zastanawiam, boJa od kiedy mamy takie upały w Warszawie co weekend na basenie siedze... i jestem opalona! Myślałam że jak bede robić bikini to nie bedzie miało żadnego znaczenia bo przecież te miesca są zakryte.. Chyba njlepiej bedzie jak pójde do salonu i zapytam profesjonalisty
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:16   #79
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Hej,
ja też chodzę na fotodepilację pach. Jeśli jest tu jakaś dziewczyna z Trójmiasta po polecam salon ABACOSUN w Gdynii depilacja nic nie boli i u mnie trwa niecałą minutę a znaczny efekt był już po drugim razie.
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 23:42   #80
paaulinkaa1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

mam pytanie odnośnie trwałości fotodepilacji.

czy po skończonej całej serii zabiegów włosy nie odrosną już nigdy, nigdy??

- chodzi mi konkretnie o fotodepilację w salonie No mas Vello.

a co do próbnej depilacji, czy trzeba również przed nią nie być opaloną i nie depilować włosów woskiem miesiąc wcześniej ?

Edytowane przez paaulinkaa1022
Czas edycji: 2010-07-18 o 15:49
paaulinkaa1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 16:27   #81
karolaw27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Do próbnej depilacji trzeba przygotować się tak jak do normalnego zabiegu. Ja pierwszy zabieg miałam jakoś w lutym więc jeszcze nie wiem na ile wystarcza....mam nadzieje, ze na długo

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez alicjalit Pokaż wiadomość
no właśnie też bikini, tylko teraz sie zastanawiam, boJa od kiedy mamy takie upały w Warszawie co weekend na basenie siedze... i jestem opalona! Myślałam że jak bede robić bikini to nie bedzie miało żadnego znaczenia bo przecież te miesca są zakryte.. Chyba njlepiej bedzie jak pójde do salonu i zapytam profesjonalisty
Jeżeli miejsca, które maja być naswietlane nie sa opalone to mysle, ze nie ma żadnego problemu
karolaw27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 22:03   #82
paaulinkaa1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

rozumiem, wiem, że to nowa metoda i widzę że większość jest świeżo po depilacji i nikt nie jest w stanie podać efektów np. po kilku latach. ale czy w salonach nie podają jakiegoś choć przybliżonego czasu ? jakiegoś minimum ? ;p

na str głównej jest napisane iż jest to zabieg trwały - nie wiem co rozumieć przez tą trwałość.

Edytowane przez paaulinkaa1022
Czas edycji: 2010-07-18 o 22:06
paaulinkaa1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:21   #83
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez paaulinkaa1022 Pokaż wiadomość
rozumiem, wiem, że to nowa metoda i widzę że większość jest świeżo po depilacji i nikt nie jest w stanie podać efektów np. po kilku latach. ale czy w salonach nie podają jakiegoś choć przybliżonego czasu ? jakiegoś minimum ? ;p

na str głównej jest napisane iż jest to zabieg trwały - nie wiem co rozumieć przez tą trwałość.
wg. Mnie trwały oznacza na zawsze dzisiaj wpadne do No Vello to sie zapytam i napisze wam o coc chodzi z tą trwałością
__________________
DUKANIE OD 6 STYCZNIA 2011


.. Ciekawe co wydukam


-4 faza ...
waga -12 kg!

JAK CHCESZ TO MOŻESZ !
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 14:22   #84
paaulinkaa1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

'' W większości przypadków owłosienie zostaje usunięte w min. 80-85 %. W ciągu następnych 5-10 lat pojawiają się pojedyncze włosy, rosnące wolniej i znacznie rzadziej. Po zakończeniu serii zabiegów można co jakiś czas wykonywać zabiegi podtrzymujące, aby usunąć pojawiające się sporadycznie cienkie włosy.''
paaulinkaa1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:28   #85
KMBC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Hej,
Ja robie sobie pachy i bikini w No mas vello na Jana Pawła, jeśli chodzi o trwałość zabiegu to wloski usuwane sa na okres od 5 do 10 lat. Ale po tym czasie nie jest tak że odrastaja wszystkie tylko jakies tam pojedyncze wloski. A co do przygotowania do zabiegu to czesc ciala na ktorej bedzie wykonywany zabieg nie moze byc opalona i wloski musze miec dlugosc 1-3 mm. Jak umowicie sie na ten darmowy test to Panie tam pracujace doikladnie wszystko mowia co i jak. Ja jestem bardzo zadowolona z efektow od wrzesnia zaczynam nogi robic
KMBC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:56   #86
paaulinkaa1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

dzięki za odpowiedź a mam jeszcze pytanie, podczas golenia praktycznie zawsze mam podrażnienia, często leci krew. Czy to nie będzie przeszkadzało w fotodepilacji?

jeśli będę się opalać do września (sporadycznie) to czy w październiku będę mogła już pójść na próbną depilację ? i ile dni wcześniej najlepiej się ogolić ? dzień, dwa? a co do depilacji woskiem, miesiąc przerwy przed próbnym zabiegiem wystarczy? i jeśli bym chciała zrobić sobie nogi i bikini to próbna depilacja przeprowadzana jest w tych dwóch miejscach czy tylko w jednym?
paaulinkaa1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 18:47   #87
KMBC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Próba przeprowadzana jest na kazdej czesci ciala ktora bedziesz chciala depilowac ja mialam probe na : bikini, pachy, nogi. Jęsli chodzi o opalanie to ja wlasnie dlatego narazie zrezygnowalam z nog ale pachy i bikini robie bo to sa miejsca ktore raczej malo sie opala (chyba ze na solarium chodzisz) A co do podrażnien po depilacji to moze zrob kremem do depilacji. Pozdrawiam
KMBC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:43   #88
KMBC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Hej dziewczyny
Jak tam wasze depilacje? Ja własnie zakonczyłam serie zabiegów na bikini (było ich 5) i ani sladu włosków (no może kilka ale to na palcach jednej reki mozna policzyc). Co do pach to pewnie jeszcze ze 2 zabiegi. Ostatnio jak byłam w salonie to zdecydowalam sie na zakup tej emulsji ochronnej i powiem wam ze załuje ze wczesniej nie kupilam bo skóra faktycznie jest gładsza i efekt jest szybszy. Zazwyczaj czekałam ponad miesiac na efekt a po tej emulsji widac juz po 3 tygodniach wiec cos musi w tym byc. Mam pytanie czy któraś z was robiła moze sobie górną wargę? bo chciałabym sie pozbyc tego meszku i czytałam na stronie ze wlasnie na jasne wlosy tez to dziala. Dajcie znac. pozdrawiam
KMBC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:55   #89
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Robiłam depilację pach, bikini (robiłam tylko pachwiny) i linii białej w Novello. Na fotodepilację nóg pójdę dopiero na zimę, kiedy zejdzie mi opalenizna. Z efektów jestem zadowolona, po 2 zabiegach pod pachami w ogóle nie mam włosków (a wcześniej miałam bardzo dużo!!). Bikini i linie biała miałam po 1 zabiegu, teraz miną miesiąc od zabiegu i z tego co widzę chyba nawet nie będe musiała powtarzać zabiegów, bo ledwo kilka włosków mi wyrosło na pachwinach . Mnie nic nie bolało, być może dlatego że nie mam zbyt ciemnych włosków
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:21   #90
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fotodepilacja czy laser diodowy?

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Mnie nic nie bolało, być może dlatego że nie mam zbyt ciemnych włosków
I zabieg był mimo to skuteczny - działa również na jasne włoski?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-23 16:09:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.