nie wiem co mam zrobić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 20:14   #1
julie732
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Thumbs down

nie wiem co mam zrobić...


Witajcie kobietki.
Od dawna tu zaglądam i czytam, czasem znajduję tu dziewczyny, które mają to samo co ja i wyczytuję co robiłyście, znajdując tym samym inspirację do wyjścia z danej sytuacji. Jednak mam pewien problem, którym chciałam się podzielić i dowiedzieć się, co mogłabym zrobić - i czy o ile jest co robić.
Otóż, od pewnego czasu wśród ludzi z którymi się spotykam, zaczęło coś iskrzyć między mną a pewnym chłopakiem, będę nazywać go M.
Więc między mną a Panem M. nigdy nic nie było, nigdy się nie pocałowaliśmy ani nie było żadnego zbliżenia, aczkolwiek czuję to ja i jak mi mówiło parę osób, widać to że coś nas do siebie ciągnie. Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba jako facet i chciałabym ciągnąć to w tym kierunku, aby pokazać mu, że chciałabym spróbować i kilka razy już mi się to udało.
Sytuacja skomplikowała się dzisiaj, około godziny temu gdy napisał do mnie mój eks, którego nie widziałam już dobre pół roku ani nic do niego nie czuję. Chciał się spotkać ponieważ wyjeżdża i jak napisał 'chciałby się pożegnać, chwile pogadać i mogłabym wrócić do domu'. Zgodziłam się więc. Pojechaliśmy samochodem na bardzo uczęszczany przez nas parking, na którym mieliśmy zapalić i pogadać. Problem polega na tym, że Pan M. wyjeżdżał z tego parkingu gdy my na niego wjeżdżaliśmy, a nasze spojrzenia się skrzyżowały... Nie wiem jak on musiał to odebrać widząc mnie z moim eks, wiem, że pewnie nie powinnam w ogóle się z nim widzieć, ale nie miałam nic złego w zamiarze, tylko że on o tym nie wie, a nie mam pojęcia jak to teraz rozwiązać. Boję się, że mnie przekreśli, nie będę ukrywać, że nie wiem jak to rozwiązać.
julie732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:24   #2
magdalena0610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: nie wiem co mam zrobić...

Nie wiem w czym problem... Do niczego między Wami nie doszło, Pan M tylko widział Cię z innym facetem a przeciez nie były to jakieś intymne chwile. Na najbliższym spotkaniu "wytłumacz" mu się z całej sytuacji, powiedz żeby nie odbierał tego w niewłaściwy sposób i myślę, że bedzie dobrze
magdalena0610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:34   #3
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: nie wiem co mam zrobić...

o jeju, a ja naiwna myślałam, że takie sytuacje tylko w filmach!!!
martwisz się, że facet, który Ci się podoba, ale z którym nie doszło do żadnych zbliżeń, pocałunków etc. , zobaczył Cię z innym facetem (wiedział, że to ex?) nawet nie in flagranti, tylko po prostu na papierosie i w związku z tym nie zacznie do Ciebie podbijać?
serio?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:35   #4
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: nie wiem co mam zrobić...

Rozumiem, że M wie, że ten facet, z którym jechałaś to Twój eks?
Myślę, tak jak magdalena. Powiedz M, że nic do eksa nie czujesz, że nie macie ze sobą kontaktu, a spotkanie wynikało z wyjazdu i miało charakter pożegnalny.
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:50   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: nie wiem co mam zrobić...

Ale skoro macie wspólne grono znajomych to chyba każdy wie, że nikogo nie masz więc i on? Albo zawsze może kogoś spytac, wywnioskować?
Z resztą nie przesadzajmy nawet jeśli wie, że to eks i cię z nim widział to co....
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 22:39   #6
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: nie wiem co mam zrobić...

Nie widzę problemu.
Chyba, że to parking znany z tego, że odwiedzają go pary w celu pofiglowania... .
Facet wie, że to Twój eks?
Jak zareagował jak już spojrzenia się skrzyżowały?

Najlepiej będzie, jeśli następnym razem, gdy się spotkacie wspomnisz mimochodem że widziałaś się z eksem/kolegą i dasz do zrozumienia, że to nic nie znaczy.
Jeśli facet odpuści bo jechałaś z kimś autem, to jakoś specjalnie wytrwały nie jest. Ty, bardziej zainteresowany.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 00:21   #7
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: nie wiem co mam zrobić...

Nie widze problemu a w dodatku absolutnie nie powinnaś się mu tłumaczyć...chyba ,ze całkowitym mimochodem w stylu....."ejj czy to Ty wczoraj wyjeżdzałes z XYZ? Wydaje mi się,ze akurat Cię widziałam jak akurat spotkałam się pożegnać z kolegą który wyjeżdża gdzieś tam",ale w innych okolicznościach im bardziej będziesz sie tłumaczyć tym wiekszy dół pod sobą wykopiesz. Nie jesteście parą,nawet sie nie całowaliście więc bez ciśnień.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 01:21:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.