Turcja 2009 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 18:38   #1
chanel77
Raczkowanie
 
Avatar chanel77
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 165

Turcja - Alanya - Hotel Holiday Park


Turcja - Alanya - Hotel Holiday - byl ktoś ostanio? co możecie powiedziec o tym hotelu i ogólnie o wakacjach w turcji typu 7+7 z Triada?
chanel77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:26   #2
OlaPB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Turcja - Alanya - Hotel Holiday Park

Też jadę na 7+7 i nic nie wiem... czekam na nowe informacje
OlaPB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:52   #3
etinett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Turcja 2009

Siemka
czy byl ktos z was kiedys na obozie lub gdziekolwiek z biura podrozy REGO-BIS?
I czy jedzie ktos ze mna na oboz do turcji? 11 noclegow.pisac w sierpniu..1699zl!

Edytowane przez etinett
Czas edycji: 2009-05-08 o 23:10
etinett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 00:27   #4
ewel007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: Turcja 2009

Ja jadę 18-31.o7 Do Kusadasi
ewel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 02:40   #5
ewel007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Turcja 2009

Cytat:
Napisane przez etinett Pokaż wiadomość
Siemka
czy byl ktos z was kiedys na obozie lub gdziekolwiek z biura podrozy REGO-BIS?
I czy jedzie ktos ze mna na oboz do turcji? 11 noclegow.pisac w sierpniu..1699zl!
a w jakim terminie jedziesz? i gdzie? Kusadasi?
gg 11301483
ewel007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:59   #6
a.g.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 38
Turcja - hotele

Witam serdecznie, wybieram się do Turcji pod koniec lipca, czas upływa a ja ciągle nic nie wybrałam. Może pomożecie? W jakich hotelach byłyście? Jakie hotele polecacie? Znalazłam fajny hotel yelken ale część klubowa, a ta niestety nie ma dobrych opinii. Co robić??
a.g.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 00:12   #7
mala_mi77
Raczkowanie
 
Avatar mala_mi77
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 277
Dot.: Turcja - hotele

Hotel Yelken jest o ile się nie mylę gdzieś w Bodrum ? Wiele o nim słyszałam i to właśnie same dobre opinie, nawet o tej częsci klubowej. Ja byłam rok temu w Ephesia Holiday Beach Club w Kusadasi i było bosko. Hotel super, pokoje i łazienki bardzo ładne, czyste. Jedzenia mnóstwo, zwłaszcza słodyczy (aż musialam porobić zdjęcia :P). Jest sporo różnych wymyślnych potraw ale też codziennie był jakiś kurczak, frytki, ziemniaki, kotlety itp czyli coś dla tradycjonalistów Atrakcji w hotelu tez bardzo duzo, animatorzy świetnie spełniają swoje role, obsługa miła, ogólnie nie mam żadnych zastrzeżen, bardzo dobrze wspominal pobyt w tym hotelu. Polecam! (Aha, i ja byłam z biurem Itaka, bo to czasem też ma znaczenie).
mala_mi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 08:21   #8
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Turcja - hotele

My zdecydowaliśmy się ze znajomymi na hotel Pegasos Club (z Itaką). Wylatujemy 21.07. Pani w biurze podróży bardzo chwaliła ten hotel, a i na holidaycheck ma baaaaardzo dobre opinie: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Inf...hid_30633.html
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:11   #9
pannagenialna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
Dot.: Turcja - hotele

ja niedawno wróciłam z Turcji, w tym roku byłam w małej miejscowości obok Kemer, hotel: http://asdembeach.com.tr/ biuro podróży GTI, nie wiem czy już upatrzyłaś sobie okolicę w którą chcesz pojechać, ale jeśli chodzi właśnie o okolice Kemer to warto wspomnieć o tym, że jest to obszar niemal 'opanowany' przez rosyjskich turystów, a o tym wcześniej żadne biuro podróży nawet mi nie napomknęło i tak wylądowałam w hotelu w którym byłam jedyną polką wśród przyjaciół rosjan Jeśli ktoś nie ma uprzedzeń to hotel polecam z czystym sumieniem, rewelacyjna obsługa, fantastyczni animatorzy, dobre jedzenie, można się dogadać po angielsku no i polacy są traktowani hmm nieco lepiej
pannagenialna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 12:34   #10
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Turcja - hotele

Joy Pegasos Planet - Hotel rewelacja! Byłam rok temu i z czystym sumieniem mogę polecić. Czysto. jedzenia opór i rozrywki tez.
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:48   #11
Martica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Turcja - hotele

Hej
jakie polecilibyście wycieczki fakultatywne z Kemer i może coś więcej o mieście jakie są ogólne wasze odczucia po wakacjach tam
Martica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 22:44   #12
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Turcja - hotele

Whity City jest niezly
Nie polecam Aresa!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 06:15   #13
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: Turcja - hotele

a ja od 3 września będę przez 2 tyg w Pegasosie w Incekum, juz nie mogę się doczekać może ktos był we wrześniu w Turcji, jak z pogodą?
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:29   #14
Jessica Hayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja - hotele

Ja za tydzien lecę do Alanya hotel Gunes Sun Time, był ktos?
Jessica Hayek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:16   #15
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Turcja - hotele

http://www.oceniacz.pl/profil/justi87/albumy/78363 zdjęcia z hotelu - wrzesierń 2009
Raz padało w nocy - podobno trzeba mieć szczęście żeby trafić tam na deszcz a po za tym dzień w dzień temp 40 st a w nocy po 25 więc nie masz co się martwić o pogodę!
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:56   #16
robert1235
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 19
Dot.: Turcja - hotele

a masz jakieś upatrzone miejsce w Turcji,będzie łatwiej znaleźć hotel
robert1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:47   #17
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: Turcja - hotele

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
http://www.oceniacz.pl/profil/justi87/albumy/78363 zdjęcia z hotelu - wrzesierń 2009
Raz padało w nocy - podobno trzeba mieć szczęście żeby trafić tam na deszcz a po za tym dzień w dzień temp 40 st a w nocy po 25 więc nie masz co się martwić o pogodę!
dzięki Justi na fotki, przepiekne, zwłaszcza to jedzeniedo Turcji jade pierwszy raz i to od razu z grubej rury na 2 tyg, nastawiam się pozytywnie jedyne czego się obawiam w zwiazku z tym hotelem to ,,udupienia na odludziu" (zachciało mi się luksusów, cos za cośmam nadzieje ze z dojazdem do Alanyi i powrotem do hotelu późna noca chyba nie ma problemu i jakis tam zawsze transport jest.na rozrywki hotelowe raczej sie nie nastawiam choc moze się mylę i jest co tam robic wieczorem ludziom bez dzieci, moze oprócz nas bede tam tez jakieś nieliczne pary ktos tam gdzieś wspominał o jakims disco naprzeciwko ale już sobie wyobrażam ze tam raczej same rodziny. a Ty Justi gdzie mieszkałaś w Resorcie czy w Royalu?pozdrawiam!

ps tak się przyjrzałam i na tych Twoich fotach jakos mało dzieciaków w basenach, wiec moze nie będzie az tak źle w końcu wakacje we wrzesniu sie skonczą hehehe

Edytowane przez evelle
Czas edycji: 2010-07-24 o 17:54
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 17:29   #18
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Turcja - hotele

Dziewczyny, znacie jakiś przyzwoity hotel 4**** z all inclusive w Turcji, obojętnie jaki region? Oczywiście blisko plaży i cichy, bez dyskoteki zaraz obok. Albo o takich samych kryteriach w Egipcie.
We wrześniu chce jechac na 7 dni głównie w celu poleżenia na plaży
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:34   #19
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Turcja - hotele

evelle - w hotelu nie będziesz się nudzić na pewno! Codziennie są animacje najpierw dla dzieci później dla dorosłych a następnie są dyskoteki w podziemiach ( amfiteatr) na terenie hotelu - codziennie! A odludzie to to nie jest to spacerkiem 10 min i jesteś w Avsallar (jest tam bazar) Przy samych hotelu masz przystanek i co chwile zatrzymują się busy do Alany i nie ma problemu z dojazdem ani powrotem. Ja przez dwa tygodnie ani dnia się nie nudziłam. Hotel wspaniały rozrywka zapewniona jedzenia masę, więc nie masz się, czym przejmować. Dzieci nie ma w basenach głównych, bo oni mają swoje oddzielne i tam zajmują się nimi animatorki

My byliśmy w Resorcie w Royal w większości były rodziny z dziećmi
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 16:28   #20
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: Turcja - hotele

serdeczne dzieki Justi, nastawiam się pozytywnie
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:49   #21
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Turcja - hotele

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś przyzwoity hotel 4**** z all inclusive w Turcji, obojętnie jaki region? Oczywiście blisko plaży i cichy, bez dyskoteki zaraz obok. Albo o takich samych kryteriach w Egipcie.
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
We wrześniu chce jechac na 7 dni głównie w celu poleżenia na plaży
W Turcji polecam Side. Jest to mała miejscowość między Alanyą a Antalyą. Dla każdego cos miłego sie tam znajdzie. Przy plazy jest deptak, gdzie mieszczą sie liczne bary, restauracje (300m od hotelu).
Byłam w hotelu Side Prensess: http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/si...enses_1869.php

Nie jest to jakiś duży hotel. Widoki z niego są świetne, gdyż jest usytuowany najwyżej ze wszystkich hoteli. Do plaży jest jakieś 300m.
Side jest świetnym miejscem, jeśli nie zalezy Ci na zwiedzaniu Turcji, tylko na leżeniu na plazy. Tam nie musisz rezerwować sobie całego dnia na wycieczkę fakultatywną. Na cypelku jest starożytne miasto. Od hotelu to 30min. spacerkiem.
Od rana do zachodu słońca można się wylegiwać na plaży, a wieczorkiem wyjść i zobaczyć świątynię Apolla, teatr, łaźnie, port.
Hotel jest zwrócony ku morzu, wszystkie pokoje sa z przepięknym widokiem. Bazar jest jakieś 100m od hotelu. I jest bardzo dobry dojazd - co pare minutek kursuje dolmusz.

A w Egipcie? Nic innego jak Marsa Alam. Byłam tam w trzevh hotelach z czego poleciłabym Ci najbardziej Braykę: http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/mar...esort_1890.php
Tylko, że tam już tylko zostaje leniuchowanie na plaży - i pięęęęęękna rafa. A w tym regionie Egiptu jest naprawdę najpiękniejsza rafa.

Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-07 o 20:53
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:41   #22
ruda3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 78
Dot.: Turcja - hotele

Ja byłam w zeszlym roku w yelkenie oststni tydzien sierpnia i pierwszy wrzesnia. na czesc klubowa wszyscy narzekali, bo oprocz tego ze strasznie male klitki zamiast pokoi to smierdzialo szambem.Cz. hotelowa super. I na tym koniec miasteczko senne, w hotelu grupy kolonijne seniorów. Dla aktywnych i chcacych sie pobawic oraz poznac kulture stanowczo odradzam. Natomiast w side bylam 2 lata temu SSSSSuuuperrrrrrr!!!! I żałuje ze wydaliśmy z meżem tyle kasy na yelken jak mozna bylo za to samo pojechac w duzo fajniejsze miejsce (to niestety byla nasza podróż poślubna)
ruda3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:14   #23
Jessica Hayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja - hotele

Hej ja wróciłam z Turcji-Alanya-Hotel Gunes Sun Time i jestem bardzo zadowolona wszystko bylo super a przed wyjazdem mialam mieszane uczucia bo naczytalam sie kilku negatywnych opinii ale wiele tez bylo pozytywnych.Ja podtrzymuję pozytywną opinię o hotelu gdyz nie było na co narzekać.Polecam zainteresowanym!
Jessica Hayek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:21   #24
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Smile Dot.: Turcja - hotele

byl ktos w hotelu Titan Select ***** w Turcji???
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 21:25   #25
judyteo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Turcja - hotele

Hejka, ja bylam w Titan Select dosc niedawno, bo akurat termin majówkowy udalo nam sie wyhaczyć w dość dobrej cenie na portalu www.kupwakacje.pl . Generalnie kwiecen to nie szczyt sezonu, ale pogoda dopisała, gości w hotelu też było jak na kwiecień sporo (głównie niemcy i rosjanie) Sam hotel jest rewelacyjny! bliziutko do centrum Alanyi, gdzie można się porządnie wyszaleć chociaż rozrywek w hotelu wcale nie brakuje... Polecam w 100% nie ma co sie zastanawiać ))))))
judyteo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:31   #26
sosia
Raczkowanie
 
Avatar sosia
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 58
Dot.: Turcja - hotele

Cytat:
Napisane przez Jessica Hayek Pokaż wiadomość
Hej ja wróciłam z Turcji-Alanya-Hotel Gunes Sun Time i jestem bardzo zadowolona wszystko bylo super a przed wyjazdem mialam mieszane uczucia bo naczytalam sie kilku negatywnych opinii ale wiele tez bylo pozytywnych.Ja podtrzymuję pozytywną opinię o hotelu gdyz nie było na co narzekać.Polecam zainteresowanym!
Byłam tam z chłopakiem w maju i również mieliśmy obawy, wszędzie na forach średnie opinie. A hotel jest naprawdę przyjemny i wszędzie jest blisko Obsługa hotelowa na plus. Również polecam
sosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:04   #27
Snej12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Turcja

Witam piszę z konta kolegi ponieważ zawirusował mi się komputer i ejst wyłączony.Chciałbym wylecieć do Turcji i tam zamieszkać oraz pracować jako kucharz.I mam pytanie ciężko jest tam znaleźć pracę jako kucharz lub jakąś inną.A jak jest z mieszkaniami.Planuję jeszcze Niemcy więc chciałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma krajami.
Snej12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:53   #28
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Snej12 Pokaż wiadomość
Witam piszę z konta kolegi ponieważ zawirusował mi się komputer i ejst wyłączony.Chciałbym wylecieć do Turcji i tam zamieszkać oraz pracować jako kucharz.I mam pytanie ciężko jest tam znaleźć pracę jako kucharz lub jakąś inną.A jak jest z mieszkaniami.Planuję jeszcze Niemcy więc chciałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma krajami.
To zależy na co liczysz. Bo jeśli na zarobek to Turcję odradzam. chyba, że jednocześnie chcesz też wakacjować
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:23   #29
korolex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Talking Turcja - konakli

hej dziewczyny i nie tylko piszę do podróżników, którzy byli juz w tym pięknym kraju- mam kilka pytan

jadę do Alanii- region konakli- ok 16 km oddalony od Alanii, i proszę, żeby ktoś napisał jak się dostać do centrum Alanii- chodzi mi o KLeopatra Beach, - najlepiej ten port i czerwoną wieże . Bo wiem ze najlepiej jest dostac sie dolmuszem- ale skad mam wiedzieć, czy juz mam wysiadac czy jechac dalej - żeby mnie gdzieś kolo nie wywiózł

słyszałam ze plaża w Konakli jest niezaciekawa wiec postanawiam troche pobyś w centrum na jakis zakupach i oczywiscie tej cudnej plaży - chcialabym jeszce zwiedzic te słynne groty- mi.in. zakochanych itd i teżnie wiem jak sie tam dostac:/


macie jakies wskazówki? bede bardzo wdzieczna i chetnie posłucham jakiś wrazen

miłych wakacji dla studentów
korolex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.