Podróbki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 19:08   #31
kotasia
Raczkowanie
 
Avatar kotasia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznan/Krakow
Wiadomości: 45
Dot.: Podróbki

Zauwazylam ze bardzo ciezko jest tak naprawde kupic orginal poza oficjalnymi sklepami. Swoja droga nie boicie sie kupowac kosmetykow na allegro? Skad wiadomo ze sa orginalne (nie ma w nich plutonu)?
kotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 22:04   #32
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Podróbki

Cytat:
Napisane przez kotasia Pokaż wiadomość
Zauwazylam ze bardzo ciezko jest tak naprawde kupic orginal poza oficjalnymi sklepami. Swoja droga nie boicie sie kupowac kosmetykow na allegro? Skad wiadomo ze sa orginalne (nie ma w nich plutonu)?
Ani perfum, ani kosmetykow nie kupuje na allegro bo ... ja zwyczanie obawiam sie naciecia.
Nie mam takiego oka i jesli cos nie wyglada na 1szy rzut oka na chamskie zerzniecie z Diora/Lancome/Chanel lub nie sugeruje tego nagle wielka promocja cenowa to ja w detalach sie doszukiwac nie lubie roznic.

Wiec kupuje za wiecej ale w perfumeriach/drogeriach.

Co do ciuchow - jesli mnie nie stac na Emporio Armani to nosze Armani Exchange. I tyle. Lub ide do H&M i mam siate fajnych ciuchow.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:42   #33
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Podróbki

podrobek torebek i ciuchow nie kupuje, bo z reguly mozna sie zorientowac. wole siegnac po cos ze sredniej polki a co do perfum, to owszem, mam pare podrobek i oprocz tego, ze sa mniej trwale od oryginalow, nie zauwazam zadnej roznicy, a czesto slysze, ze ladnie pachne
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:21   #34
kotasia
Raczkowanie
 
Avatar kotasia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznan/Krakow
Wiadomości: 45
Dot.: Podróbki

Ja akuart mam do tak dobrze ze sprowadza mi rodzina taniej perfumy z belgii Co do perfum i kosmetykow - zwyczajnie obawialabym sie dziury w skorze ale zdarzylo mi sie kupic odzywke do paznokci na allegro i byla calkiem orginalna
Co do kosmetykow nie chce mi sie strzelac na czy ten akurat jest bezpieczny czy nie (nie sadze ze kupilabym np podklad na allegro) co do ciuchow - no coz, roznice w cenie pomiedzy podrobka a orginalem sa ogromne ale te z h&m tez sa swietne ^^

Wydaje mi sie ze kupowanie podrobek np z LV czy Diora to przesada. Przeciez kazdy na swiecie wie jakie orginalne rzeczy maja ceny i jesli takie torebki ma co 3 dziewczyna na ulicy (swoja droga jeszcze nie widzialam zadnej dziewczyny z LV czy Diorem a staram sie zwracac na to uwage) no to cos jest nie tak Chodzilo mi raczej o malo znane designerskie firmy, rzeczy nie do dostania w polsce i po okropnych cenach w europie. Tylko ludzie z 'branzy' mogliby sie zorientowac ze bylyby to podrobki a wiekszosc tych ludzi to raczej faceci i raczej nie tacy co 'trenuja oko na podrobkach'.
kotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:22   #35
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Podróbki

Ja na allegro nie kupilabym kosmetykow, chocby sprzedajacy przysiegal, ze to oryginal. Jakos nie wierze w te zapewnienia.. Jesli chce tansze perfumy, to dogaduje sie ze znajomymi, ktorzy pracuja za granica i przywoza je z bezclowki na lotnisku (tam sa swietne promocje ) A co do ciuchow, to nosze ubrania firm takich jak north face, ktorych pelno na allegro w bardzo przystepnych cenach- kurtka, ktora jest w sklepie za prawie 1000 tam bedzie za 300-500 zl, tylko jaki sens ma kupowanie ceraty za 300-500zl? przeciez wiadomo, ze podroba nie bedzie miec takich wlasciwosci jak oryginalny nf, bedzie przemakac, a skora bedzie sie pod nia pocic. Dlatego ciuchy kupuje tylko w oryginalnych sklepach. Nie zalezy mi na wielkim logo na bluzie, tylko na jej wlasciwosciach. A swoja droga, smiesza mnie kolezanki chodzace w ciuchach z wielkim logo chanel, ktore wierza, ze oryginalne ciuchy tej firmy sa naprawde tak ometkowane.. Podrobkom mowie nie- jak mnie nie stac na oryginal, to jest pelno fajnych niedrogich ciuchow (np. te wszystkie terranovy, hm itp), czy chociaz sklepy typu outlet, gdzie mozna sie tanio, fajne ubrac w drozsze marki.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:53   #36
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Podróbki

Zdecydowane nie dla podróbek...
Jak dla mnie podróbki to ogromna tandeta. Niestety nie ma się co czarować ale to, czy produkt jest podróbką, czy nie jest, wcale nie jest takie trudne do rozpoznania. I naprawdę śmiać mi się chce gdy za granicą widzę polki, a prawie każda z tandetną podróbką LV czy Diora w ręce... wzbudza to u mnie niesamowite śmiechy... Nie wiem czy dziewczyna chce zaszpanować, bo nie wierzę żeby taka podróbka jakoś bardzo jej się podobała. Naprawdę, wykonanie takich rzeczy zazwyczaj jest fatalne, wręcz leży i kwiczy...

Co do kosmetyków - ja na allegro nie kupuję. Wolę wydać więcej ale mieć pewność co do pochodzenia i jakości. A perfumy - na bezcłówce dużo taniej...
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:58   #37
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Podróbki

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Zdecydowane nie dla podróbek...
Jak dla mnie podróbki to ogromna tandeta. Niestety nie ma się co czarować ale to, czy produkt jest podróbką, czy nie jest, wcale nie jest takie trudne do rozpoznania. I naprawdę śmiać mi się chce gdy za granicą widzę polki, a prawie każda z tandetną podróbką LV czy Diora w ręce... wzbudza to u mnie niesamowite śmiechy... Nie wiem czy dziewczyna chce zaszpanować, bo nie wierzę żeby taka podróbka jakoś bardzo jej się podobała. Naprawdę, wykonanie takich rzeczy zazwyczaj jest fatalne, wręcz leży i kwiczy...

Co do kosmetyków - ja na allegro nie kupuję. Wolę wydać więcej ale mieć pewność co do pochodzenia i jakości. A perfumy - na bezcłówce dużo taniej...
Podróbkę LV czy Chanel byś rozpoznała, ale wierz mi, Balenciagi, Fendiego czy Gucciego już nie
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 20:17   #38
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Podróbki

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
Podróbkę LV czy Chanel byś rozpoznała, ale wierz mi, Balenciagi, Fendiego czy Gucciego już nie
Fendi i Gucci zdecydowanie do rozpoznania...
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:43   #39
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Podróbki

ja nie kupuje podrobek bo zwyczajnie bym sie wstydziła wyjsc w tym na ulice.. Szczegolnie bazarowe ciuchy "dolce&gabbana", "chanel" itp. z daleka zalatują kiczem. To samo z torebkami.. u mnie na uczelni 3/4 panienek lansuje sie torebkami "LV", ale szczerze watpie, ze wszystkie maja oryginalna.. Szczerze powiem, ze nawet jesli mialabym kase na kupienie sobie takiej oryginalnej torebki to bym jej nie kupiła, bo nie chcialabym byc posadzona o noszenie podroby.. Zdecydowanie wybrałabym MaxMare czy Tru Trussardi bo nie sa to marki masowo podrabiane.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 20:50   #40
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: Podróbki

Przeglądam tą stronę co podała Sintagma i pierwsze co widzę, to t-shirty z WIELKIMI napisami Gucci albo buty całe w złotych napisach Chanel. Nie mam żadnych ubrań ani dodatków z wyższej półki, ale lubię czasem je pooglądać gdzieś w internecie, i w oczy mi się rzuca to że w oryginałach napisy są dyskretne.

Oczowalące metki na pół torby są po prostu tandetne. Kiedyś będę bogata i będę się ubierać w ciuchy od projektantów Na razie zostanę przy sieciówkach
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:16   #41
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Podróbki

witajcie
Mam akurat problem związany z torbą od gucci 'ego model indy.
Dostałam w prezencie a nie mam pojęcia czy jest oryginalna.
Nie chciałabym paradować z podróbą po ulicy bo czułabym sie nie za przyjemnie.
jak wygląda sprawa z taka torbą ??? Ma na metce wybity numer seryjny ale czy to oznacza ,ze ona jest na pewno oryginalna ??? taki model jest sprawdzałam w sieci (mam czarna z okuciami w kolorze jasnozółtego złota , z praktycznie niewidocznym logowaniem na skórze)Niby wszystko jest identyczne ale ... ale chciałabym wiedzieć na pewno
Bardzo proszę o pomoc i rozwikłanie tej zagadki

__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 20:43   #42
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Podróbki

Olilili ostatnio chyba za www.zeberka.pl było cos o rozróżnianiu oryginałów od podróbek. Poszukaj tam.

Miałam okazję parę razy spotkać osobę, a właściwie kobietę z torbą LV, nawet kilka razy i za każdym razem miałam ochote sie jej zapytać czy to oryginał, ale to by było troche chamskie, poza tym wiadomo jak by zareagowała. Było elegancko ubrana, wyglądałą na zamożną, ale wiadomo czasami pozory mylą...Mniejsza z tymi nastolatkami które "wiadomo", że mają podróbki, ale co zrobić kiedy widzisz taką elegancką kobietę z torbą i wydaje ci się, że ma podróbkę....NAstolatkę zrozumiem bo moze mieć pstro w głowie, ale doroslą (wykształconą, na bieżąco z modą )kobietę już nie...
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 22:20   #43
Olilili
Raczkowanie
 
Avatar Olilili
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 463
Dot.: Podróbki

Dzięki za odpowiedz
ale niestety nic tam nie znalazłam ( albo już zle szukam ze zmęczenia)
__________________
życie jest tak krótkie,że nie ma sensu marnować je na smutek ...
Olilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:07   #44
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Podróbki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=podr%F3bki
Ciekawa kolekcja d&g Nie ma jak nienachalne logo...

Zna sie moze ktoras z was na dzinsach ck i armaniego? Jesli tak, mam zdjecia dwoch modeli i chcialabym prosic o analize
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:04   #45
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: Podróbki

Podróbki nie! Jeśli chcę mieć markową torbę to dlatego że mi sie podoba a nie dla lansu że to np. VERSACE. I dlatego kupiłabym oryginał. Zaoszcędziłabym, i kupiła prawdziwą a nie tanią podróbkę. Podróby sa dla tych którzy chca miec cos takiego lub takiej marki dla lansu lub dla tego ze jest modne.

Vilqa napisałaś:
Śmieszy mnie trochę widok białokozaczej młodzieży gimnazjalnej tłukącej się rozlatującym się taborem ikarusów do szkoły z torebką LV. Jakiż to normalny posiadacz oryginalnego LV, czy Prady porusza się autobusem (z wyłączeniem kogoś, komu ktoś inny, szczędząc na jedzeniu kupił oryginał na urodziny/rocznicę)???

Moje koleżanki tak. Mieszkają w wielkim, ładnym domu. Chodzą ubrane w Tommiego H. bo lubią i je na to stać. I JEŻDŻĄ autobusami, metrem itp. chodzą do prywatnych szkol, ale ŻADNEJ z nich nie chce sie stać 2h w korku. Bo po co? Skoro np. tramwajem, metrem można w 20 min?
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 01:35   #46
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Podróbki

Ale i tak smiem twierdzic, ze wiekszosc lv posiadanych, przez panie podrozujace autobusami to podrobki, szczegolnie ze czesto reszta stroju wyglada naprawde tandetnie. (nie mowie, ze wszedzie tak jest, ale przynajmniej tam gdzie ja jezdze komunikacja miejska)
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:47   #47
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: Podróbki

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
nie wykluczam takiej opcji, ale to już chyba bywa rzadkością
oj, nie byłabym taka pewna. dużo się już słyszało.
a tak ogólnie to też nie lubię podróbek. wgl wielkie metki i znaki są żenujące. taki lans
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.