Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;). - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 13:37   #601
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Dziś probably wpisy z marketingu noo ciekawe, czym "ochrzczę" indeks w tym semestrze... Wolałabym jednak, żeby wpisy były za tydzień, a żeby pierwszy wpis był z planowania przestrzennego z tą śliczną czwóreczką...
dziś przede mną na zmianę rosyjski z ochroną interesów konsumenta żyć nie umierać jeszcze się pokłóciłam dziś z TŻ-etem. Fakt że ja też jestem znerwicowana tą sesją i mi piere ale z drugiej strony on ma czas na WSZYSTKO tylko nie na mnie jak się chcę spotkać to mi wymyśla że studiów nie rzuci, a ma teraz ważne coś-tam coś-tam. Akurat.
rrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! !!! ktoś dziś padnie trupem
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:43   #602
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Ja lubiłam logikę Tzn. najpierw dziwiłam się, jak logika może być tak nielogiczna i siedziałam na wykładach tępo gapiąc się w prof. równie dobrze mogła mówić po chińsku

A później, postanowiłam to zrozumieć, wzięłam książkę czytałam, czytałam i nagle dostałam oświecenia i 4,5 gdzieś się pomyliłam...
U nas nie było teorii czystej tzn, żadnych regułek, tylko zdania o hipopotamach i takie tam...

a ja dopiero na 120 str. 500 str. postępowania.... a dziś mam bierzmowanie ( nie moje...), zamiast się uczyć będę się modlić... może to da lepszy rezultat?
no wlasnie o to chodzi, ze zadania to pikus, mialam je w lo na poziomie rozszerzonym. ale teorii nie lubie sie uczyc i staram sie ja tak zrozumiec, by pamietac. to wszystko jest logiczne i to bardzo, ale trzeba umiec odpowiedziec na dane pytanie na egzaminie a to inaczej :P
a co do modlitwy- moja siostra twierdzi, ze jej to pomoga zawsze. odrobina nauki i modlitwa. ale to ona miala 6 ( tak, to nie jest blad) z obrony pracy magistreskiej, nie ja :P

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
O to, to
Właśnie to miałam na myśli...początki były straszne, ale okazało się później, że jest całkiem przyjemna w nauce

Zdajesz dzisiaj? Jeżeli tak, to życzę powodzenia
przyjemna jest, ale nie gdy trzeba nauczyc sie regulek :P


a oto historia o moim dzisiejszym egzaminie:
poszlam na egzamin, czekam przy drzwiach, wszyscy sie pchaja, bo kazdy ze sciaga. nmawet ja mialam sciage, a jestem bardzo przeciwna sciaganiu na studiach- mialam na niej doslownie 4 rzeczy malutkie, bo jakbym ich zapomniala to bym polozyla zadanie. facet sie spoznil, przyszedl i powiedzial, ze Ci ktorzy zaliczyli poprzendio ( bo mielismy to na 2 razy podzielone), zaliczyli i teorie i zadanie to nie musza pisac
i w ten oto sposob kolejne zaliczenie za mna. jeszcze jutro etyka, w poniedzialek egzamin i w srode egzamin!
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:03   #603
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

do 15:00 tylko 10 stron z 32
0 z 11 stron testów
i 0 z 100 stron - niezbyt dobry bilans, dużo do nadrobienia, za to spać straaasznie się chce
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:07   #604
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Narazie 20/100 stronic plus dziś ale w planie resty z ostatnich dni...hmm, może gdybym głupia nie spała do 12:30 to bym wyrobiła...grrrr
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:15   #605
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Dziś probably wpisy z marketingu noo ciekawe, czym "ochrzczę" indeks w tym semestrze... Wolałabym jednak, żeby wpisy były za tydzień, a żeby pierwszy wpis był z planowania przestrzennego z tą śliczną czwóreczką...
dziś przede mną na zmianę rosyjski z ochroną interesów konsumenta żyć nie umierać jeszcze się pokłóciłam dziś z TŻ-etem. Fakt że ja też jestem znerwicowana tą sesją i mi piere ale z drugiej strony on ma czas na WSZYSTKO tylko nie na mnie jak się chcę spotkać to mi wymyśla że studiów nie rzuci, a ma teraz ważne coś-tam coś-tam. Akurat.
rrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! !!! ktoś dziś padnie trupem
Aleś Ty dziś znerwicowana Sesja daje się we znaki...

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość


a oto historia o moim dzisiejszym egzaminie:
poszlam na egzamin, czekam przy drzwiach, wszyscy sie pchaja, bo kazdy ze sciaga. nmawet ja mialam sciage, a jestem bardzo przeciwna sciaganiu na studiach- mialam na niej doslownie 4 rzeczy malutkie, bo jakbym ich zapomniala to bym polozyla zadanie. facet sie spoznil, przyszedl i powiedzial, ze Ci ktorzy zaliczyli poprzendio ( bo mielismy to na 2 razy podzielone), zaliczyli i teorie i zadanie to nie musza pisac
i w ten oto sposob kolejne zaliczenie za mna. jeszcze jutro etyka, w poniedzialek egzamin i w srode egzamin!
Gratuluje!

To i ja się chwalę Kolejne piękne zaliczenie na 5 Z tekstem prowadzącego: "Z czystą chęcią wpisuję pani te 5" Ale wiedziałam, że wymyśli nam na zaliczenie cos podchwytliwego, nie był by sobą, gdyby dał coś łatwego Tzn ogólnie było łatwe, ale trzeba było trochę nad tym pomyśleć

Macie jakiś rewelacyjny sposób by nie spać? Od razu mówię, że jestem po tych trzech dniach taka padnięta, że jak normalnie po kubku kawy, gdzie więcej tam mleka niż kawy, nie mogłabym zasnąć do rana, tak dziś po dzbanku bym zasnęła
Śpiewanie też nie jest dziś najlepsze A czeka mnie maraton, 4 przedmioty.... Z jednego jestem już przy końcu, ale pozostają 3...
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka

Edytowane przez czarnulkax
Czas edycji: 2009-06-03 o 14:32
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:33   #606
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

A ja dzisiaj zaliczyłam prawo międzynarodowe publiczne, narazie tylko ćwiczenia, ale cieszę się:P bardzooo
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:33   #607
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

AAAAAAAAAAAAAA !!!!! JA SIĘ NIE BĘDĘ DENERWOWAĆ!
TA GŁUPIA PIPA Z MARKETINGU NIE SPRAWDZIŁA EGZAMINÓW!

Sama nam gadała że nie wie czy uzna niektórym prace bo nie oddawali w terminie a sama nie trzyma się terminów!
Na dodatek przyprowadziła jakąś drugą małpę od promocji naszej uczelni co miała nam pleść jakieś brednie - to 90% zabrało się i wyszliśmy z wykładu Już nie mamy kogo słuchać tylko jakiegoś pieprzenia bez ładu i składu
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 14:35   #608
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAA !!!!! JA SIĘ NIE BĘDĘ DENERWOWAĆ!
TA GŁUPIA PIPA Z MARKETINGU NIE SPRAWDZIŁA EGZAMINÓW!

Sama nam gadała że nie wie czy uzna niektórym prace bo nie oddawali w terminie a sama nie trzyma się terminów!
Na dodatek przyprowadziła jakąś drugą małpę od promocji naszej uczelni co miała nam pleść jakieś brednie - to 90% zabrało się i wyszliśmy z wykładu Już nie mamy kogo słuchać tylko jakiegoś pieprzenia bez ładu i składu
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:41   #609
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
Macie jakiś rewelacyjny sposób by nie spać? Od razu mówię, że jestem po tych trzech dniach taka padnięta, że jak normalnie po kubku kawy, gdzie więcej tam mleka niż kawy, nie mogłabym zasnąć do rana, tak dziś po dzbanku bym zasnęła
Ja mam taki sposób:
1) kawa z dodatkiem plasterka cytryny (oczywiście bez mleka)
2) zajmuję się czymś pracochłonnym, żeby na chwilę oderwać umysł od nauki, a przy okazji wybić się ze snu (np. robię naszyjnik, piekę ciasto, maluję paznokcie, czeszę psa - whatever ).

A na nerwy łykam jakiś kompleks witamin z grupy B plus magnez. czasem popijam melisę. Zauważyłam też, że preparat RelaMax na mnie działa.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:45   #610
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mam taki sposób:
1) kawa z dodatkiem plasterka cytryny (oczywiście bez mleka)
2) zajmuję się czymś pracochłonnym, żeby na chwilę oderwać umysł od nauki, a przy okazji wybić się ze snu (np. robię naszyjnik, piekę ciasto, maluję paznokcie, czeszę psa - whatever ).

A na nerwy łykam jakiś kompleks witamin z grupy B plus magnez. czasem popijam melisę. Zauważyłam też, że preparat RelaMax na mnie działa.
Kawa z dodatkiem plasterka cytryny? I działa? Zastanawiam sie nad smakiem tego
O 2 w nocy też pieczesz ciasto?
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:55   #611
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Na te moje nerwy co mam teraz to nie pomoże ani święcona woda
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 14:59   #612
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Wszystkie zaliczaja a ja chyba wczorajszego zaliczenia nie zalicze...
ale i tak sa inne wazniejsze teraz rzeczy na mojej glowie wiec sie tym nie przejmuje
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:20   #613
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
Gratuluje!

To i ja się chwalę Kolejne piękne zaliczenie na 5 Z tekstem prowadzącego: "Z czystą chęcią wpisuję pani te 5" Ale wiedziałam, że wymyśli nam na zaliczenie cos podchwytliwego, nie był by sobą, gdyby dał coś łatwego Tzn ogólnie było łatwe, ale trzeba było trochę nad tym pomyśleć

Macie jakiś rewelacyjny sposób by nie spać? Od razu mówię, że jestem po tych trzech dniach taka padnięta, że jak normalnie po kubku kawy, gdzie więcej tam mleka niż kawy, nie mogłabym zasnąć do rana, tak dziś po dzbanku bym zasnęła
Śpiewanie też nie jest dziś najlepsze A czeka mnie maraton, 4 przedmioty.... Z jednego jestem już przy końcu, ale pozostają 3...
dziekuje i gratulje
a zeby nie spac? hmm, w krwi mam energetyki i kawke. no i gdy mam kryzys to nic za wyjatkiem zmiennego prysznica mi nie pomoze.

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zaliczyłam prawo międzynarodowe publiczne, narazie tylko ćwiczenia, ale cieszę się:P bardzooo
gratuluje

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
J...
2) zajmuję się czymś pracochłonnym, żeby na chwilę oderwać umysł od nauki, a przy okazji wybić się ze snu (np. robię naszyjnik, piekę ciasto, maluję paznokcie, czeszę psa - whatever ).
..
tak, paznokcie itp. wczoraj uczac sie w nocy usiadlam w lazience i czytalam logike a druga reka pielegnowalam stopy. tarcie tarka nie wymaga zadnego myslenia i upieklam w ten sposob dwie pieczenie na jednym ogniu
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Wszystkie zaliczaja a ja chyba wczorajszego zaliczenia nie zalicze...
ale i tak sa inne wazniejsze teraz rzeczy na mojej glowie wiec sie tym nie przejmuje
nie ma co mowic, ze sie nie zaliczylo wczesniej moze sie uda
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:40   #614
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

A ja wcinam chłodnik truskawkowy na odstresowanie...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:53   #615
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
Kawa z dodatkiem plasterka cytryny? I działa? Zastanawiam sie nad smakiem tego
Na mnie działa, ale wiadomo - każdy organizm może inaczej reagować na takie połączenie. Kofeina plus witamina C...całkiem smaczne to jest (plasterek wkroić do kawy...pod żadnym pozorem nie wyduszać soku, bo się zrobi siekiera ).
Cytat:
Napisane przez czarnulkax Pokaż wiadomość
O 2 w nocy też pieczesz ciasto?
Raczej między 22-24, bo wtedy mnie największa senność łapie. Potem jak się wybiję ze snu, to już mogę grasować do białego rana
(chociaż przyznaję, że raz mi się zdarzyło zrobić ciasto o 1 w nocy - takie "na szybko" w mikrofali ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-06-03 o 15:54
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:38   #616
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Przeprosiłam TŻta bo nerwy opadły, ale słońce mi się chyba obraziło


przejdzie mu...

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Już mu przeszło wiedziałam
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:51   #617
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

A jednak zdałam tę zerówkę z fizjologiidzisiaj dostałam wyniki 1 egzamin mniej.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:01   #618
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Shena gratulaje
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:34   #619
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Shena gratki!!!

Szkoda, że u nas nie ma zerówek, w ogóle tu coś takiego nie istnieje...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 18:16   #620
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Na mnie działa, ale wiadomo - każdy organizm może inaczej reagować na takie połączenie. Kofeina plus witamina C...całkiem smaczne to jest (plasterek wkroić do kawy...pod żadnym pozorem nie wyduszać soku, bo się zrobi siekiera ).
Jestem po drugiej kawie i już mnie senność bierze, a jest dopiero po 19 Więc idę chyba spróbować, tego Twojego specyfiku
Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Raczej między 22-24, bo wtedy mnie największa senność łapie. Potem jak się wybiję ze snu, to już mogę grasować do białego rana
(chociaż przyznaję, że raz mi się zdarzyło zrobić ciasto o 1 w nocy - takie "na szybko" w mikrofali ).
Oszczędzę domownikom widoku mnie robiącej ciasto o takich godzinach

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
A jednak zdałam tę zerówkę z fizjologiidzisiaj dostałam wyniki 1 egzamin mniej.
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez enex Pokaż wiadomość
Shena gratki!!!

Szkoda, że u nas nie ma zerówek, w ogóle tu coś takiego nie istnieje...
U mnie też zerówka to rzadkość.
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:11   #621
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

A ja dopiero co wrocilam z zakupow hehe (troche sie przeciaglo) ide sie ogranac, troche odpoczac i zaczynam kucie
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:33   #622
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

u mnie zerowki, to sa przewaznie terminy rpzed peirwszym terminem, jak oblejesz to tak jakby oblac pierwszy termin.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:37   #623
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

U mnie zerowka nie oznacza "tak jakby oblac pierwszy termin"... Pierwszy termin jest normalnie, a zerowka jest dla tych ktorzy chca predzej miec sesje z głowy
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:42   #624
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

A ja kuję dziś rosyjski
grrr...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:47   #625
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Na mnie działa, ale wiadomo - każdy organizm może inaczej reagować na takie połączenie. Kofeina plus witamina C...całkiem smaczne to jest (plasterek wkroić do kawy...pod żadnym pozorem nie wyduszać soku, bo się zrobi siekiera ).
kiedys zamawialam w coffee heaven espresso z sokiem z cytryny
dobre bylo
i ponoc dobre na kaca tez
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 19:57   #626
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

ja już przeleciałam całą budowę geologiczną każdego parku narodowego w Polsce, coś za szybko mi to poszło, tak więc powinnam doszukiwać się tutaj jakiegoś haczyka ...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:05   #627
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

i ja jestem zalamana

bo mi sie sesja do lipca przeciagnie, koszmar!

narazie mam dwie 5 w indexie i czuje ze to koniec i jeszcze nie przysiadlam do nauki... hm
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:10   #628
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

ja zaczynam naukę, tym razem hiszpański. jutro koło z 3 czasów a nawet jednego dobrze nie umiem ale jakoś mi to zwisa, najwyżej poprawka będzie, tylko najgorsze , że poprawkę mam w czasie kiedy się umówiłam do kosmetyczki. A uczelnia i kosmetyczka oddalone od siebie 100 km:P
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:35   #629
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
ja zaczynam naukę, tym razem hiszpański. jutro koło z 3 czasów a nawet jednego dobrze nie umiem ale jakoś mi to zwisa, najwyżej poprawka będzie, tylko najgorsze , że poprawkę mam w czasie kiedy się umówiłam do kosmetyczki. A uczelnia i kosmetyczka oddalone od siebie 100 km:P
Ja bym wybrala kosmetyczke zamiast uczelni
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:46   #630
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Kto też jest załamany studiami, sesja,zaliczeniami...? Łączmy sie w bólu ;).

hihi no tak zwłaszcza, że ma mi robić paznokcie na wesele, które jest dzień poźniej. ALE koło muszę zaliczyć jak najprędzej bo 16.06 mam egzamin:/ może pozwoli mi w poniedziałek zdawać
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.