MJ nie żyje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 23:25   #31
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: MJ nie żyje

Nie zapomnimy [*]
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:11   #32
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: MJ nie żyje

Nie ma nic pewnego na świecie
Wydawało mi się, że jest nieśmiertelny
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:13   #33
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: MJ nie żyje

ja wiedzialam, ze kiedys umrze, ale nie teraz, nie przed koncertami...po za tym mial dopiero 50 lat
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:43   #34
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: MJ nie żyje

Może teraz będzie szczęśliwy. Był geniuszem, niewątpliwie, znalazł się jednak wśród złych, chciwych ludzi, którzy go zniszczyli. Zniszczyliśmy go i my wierząc w brednie kreowane przez media. Nigdy nie byłam jego fanką, wiem jednak, że odszedł wielki człowiek, który zatracił się w okrutnej rzeczywistości.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:43   #35
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: MJ nie żyje

Ja ciągle próbuje się z tym pogodzić..
Narazie jestem na etapie oglądania na youtubie "Michael Jackson Tribute".



Jak ktoś znajdzie jeszcze jakieś fajne filmiki upomietniające MJ'a to wstawcie
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:53   #36
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: MJ nie żyje

http://www.youtube.com/watch?v=UnkZvILD7EQ

ja ciagle tego slucham...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 10:38   #37
Andriotti
Rozeznanie
 
Avatar Andriotti
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 531
Dot.: MJ nie żyje

Moim zdaniem Michael Jackson umarł już jakieś 15 lat temu. Również artystycznie. Odkąd zaczął się staczać przelało się to także na jego utwory. Uważam go mimo wszystko za artystę i szanuję to, że dokonał w dziedzinie muzyki czegoś nowego i zapisał się w niej jako wyjątkowy człowiek.
Nie mogę jednak pojąć teraz płaczu wielkich gwiazd, producentów itd. Gdzie byli kiedy Michael zaczął siebie niszczyć? Dlaczego wtedy nic nie zrobili? Dlaczego wtedy nikt nie płakał?
Poza tym jak człowiek tak chory miał być w stanie zagrać 50 koncertów? Mam wrażenie, że oni dobrze wiedzieli co się musi stać, ale chcieli pociągnąć tą machinę, żeby zarobić na nim kasę, jak na człowieku robocie.
__________________
"Codziennie możemy żyć pełnym życiem. To nasz wybór. Postawa jest wszystkim."

Słoneczne Reggae przygoda na Jamajce,
gdy zamykam oczy,
to czuję się jak w bajce (;
Andriotti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 11:22   #38
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: MJ nie żyje

ogladalam kiedys dokument o nim z wywiadem, ale tytulu nie pamietam na google na pewno znajdziecie
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:28   #39
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: MJ nie żyje

Wychowałam się na jego muzyce.Pamietam , tata podłączył mi wzmacniacz i na taki starym starym magnetofonie słuchałam jego kasetywtedy to miałam kasetę.Moi rodzice także go lubili...
Bardzo lubiłam patrzeć jak tańczy.Moze dlatego właśnie cały świat go opłakuje bo stworzył nowy styl( a raczej pomieszanie stylów) za jego dynamikę w tańcu.
Nie twierdzę ze był święty, miał świra co tu ukrywać ale jesli chodzi o muzykę i taniec to taka Doda ze swoim IQ moze sie wypchać...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:39   #40
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: MJ nie żyje

On był genialnym tancerzem... świetnie tańczył w każdym ze swoich teledysków...

Ja nie rozumiem ludzi, którzy go obrazają i twierdzą, że był jakimś potworem itp.
Polecam obejrzeć to wideo: http://www.youtube.com/watch?v=VU5Gf...ture=topvideos

Nie wiem czy słyszeliście, że Chris Brown i P.Diddy nagrali piosenkę w hołdzie MJ'owi. Tutaj możecie posłuchać i zobaczyć słowa (wyświetlają się w trakcie).

essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 16:42   #41
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: MJ nie żyje

jakos te wszystkie tibuty na mnie nie dzialaja...
a plyty oczywiscie znikaja z polek sklepowych, moze w w koncu zaczna sprowadzac jakies DVD z koncertu, bo szukalam kiedys i nie bylo. ma moze ktos cos takiego? podajcie tytul
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 19:33   #42
American dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Dot.: MJ nie żyje

Był juz żywa legendą i zawsze bedzie

Edytowane przez American dream
Czas edycji: 2010-02-13 o 21:40
American dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:00   #43
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MJ nie żyje

witajcie..dolacze sie do was bo ja ciagle w to nie wierze...siedzialam wieczorem przed tv a tu nagle pasek " Michael Jackson mial atak serca" no to myslalam ze go odratuja i ze bedzie wszystko dobrze..pol godziny pozniej niestety " nie zyje" ...bylam w szoku..teraz odrobine mi przeszlo jednak szkoda ze odszedl tak wczesnie...jednak zostawil po sobie duuuzo genialnej muzyki i nikt go nie zdetronizuje w najblizszym czasie bo to jest niemozliwe wrecz..nie ma juz takich osobowosci scenicznych jak on.

[']
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:43   #44
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: MJ nie żyje

Najbardziej przygnębiające (dla mnie) jest to, że takich ikon już nie będzie. Teraz za sukces 'gwiazdy' uważa się fakt, że popularność nie przeminie po jednym sezonie.
__________________
El amor es nińo de las ilusiones y padre de la pérdida de las ilusiones.
Miguel de Unamuno

---------------------------------------------------


---------------------------------------------------
nitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 23:35   #45
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MJ nie żyje

oczywiscie bo to musi byc osobowosc..z takich gwiazd to zostala Madonna jeszcze..tez ikona a o reszcie na dobra sprawe pozapominamy..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:25   #46
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: MJ nie żyje

Ja jakoś też się nie mogę pogodzić z jego śmiercią Chciałabym, żeby to wszystko się okazało mistyfikacją wykreowaną dla rozreklamowania trasy koncertowej. Może to byłby kiepski żart, ale chciałabym, żeby Michael Jackson żył Trudno uwierzyć w jego śmierć, a jak czytam, że był nieszczęśliwy, nierozumiany, że otaczały go same "sępy", to jeszcze smutniej mi się robi Ładnie ktoś gdzieś napisał, że "on nie umarł, on tylko zmienił publiczność", ale i tak ryczę jak o tym myślę
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-06-29 o 12:26
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:26   #47
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: MJ nie żyje

wrzucajcie mniej znane teledyski

http://www.youtube.com/watch?v=QaGoKczNndc
to ode mnie
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:09   #48
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: MJ nie żyje

Mnie najbardziej smuci to co teraz musimy czytać Raporty z sekcji zwłok, rewelacje kto zawinił... to strasznie przygnębiające dla mnie. Mi nadal się wydaje, że to może jednak są jakieś jaja, że to nie jest na prawdę... Jacko uciekł gdzieś na koniec świata by się ukryć gdzieś i popijać drinki z palemką...ech.
Słucham sobie piosenek z thrillera i bad Od razu mam przed oczami taką scenę, jak odrabiam lekcje przy jego muzyce w pokoju mojego brata Kurcze, łezka mi się w oku kręci.
Pamiętam jak wyczytałam, pewnie w bravo albo coś w tym stylu (może to "popcorn"- czytał ktoś kiedyś??) że Michael planuje się kiedyś zamrozić czy coś, coś jak w seksmisji
Wydawało mi się, że MJ będzie żył zawsze ... teraz jakoś uwierzyć nie mogę w jego śmierć.

A co do piosenek to zawsze uwielbiałam Liberian girl... słuchałam i marzyłam o Michaelu miałam może 10 lat
http://simplythebest.wrzuta.pl/audio..._liberian_girl

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-29 o 17:20
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:44   #49
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: MJ nie żyje

Oj ja tez bym chciala zeby np podczas pogrzebu michael nagle sie pojawil i zaspiewal i powiedzial, ze to taki zart z ta smiercia (fakt-bylby to glupi zart:P)szkoda, ze odszedl tak naprawde ludzi docenia sie dopiero po ich smieci, Jacko byl ostatnio oczerniany w gazetach, smiano sie z niego.. stres go zniszczyl. Dla mnie to wielki artysta i jego dziwactwa sprawialy ze byl wyjatkowy.
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 18:34   #50
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: MJ nie żyje

A dla mnie wcale nie był dziwny, jak to kiedyś zaśpiewał Niemen "dziwny" to "jest ten świat".
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:40   #51
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: MJ nie żyje

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej smuci to co teraz musimy czytać Raporty z sekcji zwłok, rewelacje kto zawinił... to strasznie przygnębiające dla mnie. Mi nadal się wydaje, że to może jednak są jakieś jaja, że to nie jest na prawdę... Jacko uciekł gdzieś na koniec świata by się ukryć gdzieś i popijać drinki z palemką...ech.
Słucham sobie piosenek z thrillera i bad Od razu mam przed oczami taką scenę, jak odrabiam lekcje przy jego muzyce w pokoju mojego brata Kurcze, łezka mi się w oku kręci.
Pamiętam jak wyczytałam, pewnie w bravo albo coś w tym stylu (może to "popcorn"- czytał ktoś kiedyś??) że Michael planuje się kiedyś zamrozić czy coś, coś jak w seksmisji
Wydawało mi się, że MJ będzie żył zawsze ... teraz jakoś uwierzyć nie mogę w jego śmierć.

A co do piosenek to zawsze uwielbiałam Liberian girl... słuchałam i marzyłam o Michaelu miałam może 10 lat
http://simplythebest.wrzuta.pl/audio..._liberian_girl
Właśnie to też jest smutne, że nawet po jego śmierci znajdą się takie hieny, które chcą na tym zarobić, więc teraz będą wymyślać różne rewelacje na jego temat Większość z tego, co teraz można przeczytać to dla mnie niczym nie poparte bzdury.
Ja wielką fanką Michaela Jacksona nie byłam (po prostu lubiłam jego utwory i cenię go jako artystę), ale jak czytam co niektórzy ludzie wypisują na jego temat, to się zastanawiam czy ich w ogóle można uznać za ludzi Bo niektóre komentarze są naprawdę nieludzkie. Już by się mogli ugryźć w język.
Niestety cały ten szum z sekcją zwłok, śledztwem w sprawie jego śmierci itp. karze mi sądzić, że to nie jest sfingowana śmierć - a szkoda

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
A dla mnie wcale nie był dziwny, jak to kiedyś zaśpiewał Niemen "dziwny" to "jest ten świat".
Mam takie same odczucia w stosunku do Jacksona.
Dzisiaj trafiłam na ten filmik na youtubie: http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-06-29 o 19:42
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 22:07   #52
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: MJ nie żyje

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Dzisiaj trafiłam na ten filmik na youtubie: http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50
Wow, poruszające. Nie widziałam wcześniej tego filmu i nie widziałam przypadku bielactwa u czarnoskórych.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

jak chodzi o teledyski to pamiętam ten z MTV. Fajny "leave me alone"
http://www.youtube.com/watch?v=So-kNWU02QY

Już są newsy o tym, że informacje z sekcji były nieprawdziwe (ad. tego co Meridian napisała w innym wąku). Fani wklejają fotki z przygotowań do koncertów. Michael wyglądał normalnie. Szału można dostać od tych plotek :/
POniżej zdjęcia z prób do trasy "this is it"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1246306564.jpg (31,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg this is it.jpg (28,0 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-29 o 23:13
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:37   #53
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: MJ nie żyje

Teraz już nigdy sie nie dowiemy, czy był pedofilem... ja wierze, ze nie, ale na bank jego dzieci są z próbówki, bo wszystkie białe.

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2009-06-30 o 09:39
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:43   #54
Qualiniel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 324
Dot.: MJ nie żyje

A mnie szlag jasny trafia..... Nie wiem co ma oznaczac ta panująca od pewnego czasu "moda na żałobę" (moze to wpływ emo :P ) ale wielu ludzi, którzy delikatnie mówiąc" niezbyt pochlebnie" wypowiadali sie na jego temat, teraz wielce demonstrują swój "ból" i ryczą na wszelkiego rodzaju forach i portalach... Nie wiem, na pokaz czy co? I śmierć Michaela dopiero pokazała na jaką skale to sie odbywa... No po prostu żal....
__________________
wymiana książki, kosmetyki i różności
Qualiniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:48   #55
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: MJ nie żyje

I jeszcze dwie fotki z prób.
Kurczę, dobrze wyglądał, znowu miał ta iskrę w oku

Racja, od tych wszystkich plotek i niedomówień można zwariować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0629_mj_rehearsal_0001_Layer_3_full.jpg (20,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88744472.jpg (32,1 KB, 27 załadowań)
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:55   #56
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: MJ nie żyje

no zal, ale tak jest z kazda "gwiazda", zawsze sie znajda tacypseudo fani. dzieki za filmik o bielactwie, nawet o tym nie wiedzialam

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

kurcze ale on za***** wygladal w bialej marynarze, zlotych spodniach i niebieskiej koszuli. nawet moj facet niekiedy byl zazdrosny, jak zachwalalam jak Jacko sie super ubiera:P
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:15   #57
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: MJ nie żyje

Cytat:
Napisane przez Qualiniel Pokaż wiadomość
A mnie szlag jasny trafia..... Nie wiem co ma oznaczac ta panująca od pewnego czasu "moda na żałobę" (moze to wpływ emo :P ) ale wielu ludzi, którzy delikatnie mówiąc" niezbyt pochlebnie" wypowiadali sie na jego temat, teraz wielce demonstrują swój "ból" i ryczą na wszelkiego rodzaju forach i portalach... Nie wiem, na pokaz czy co? I śmierć Michaela dopiero pokazała na jaką skale to sie odbywa... No po prostu żal....
Myślę, że śmierć tak znanej osoby zawsze budzi jakieś poruszenie. Nie wiesz co wcześniej o nim mówili ci ludzie, którzy teraz płaczą, więc czemu insynuujesz, że udają lub robią to na pokaz? Każdy ma prawo wyrazić swój ból jak mu się podoba, jedni zapalają znicze i piszą "MJ kocham Cię", a inni wyrażają swój smutek trochę bardziej dojrzale.
Żal to wzbudzają osoby, które tak na niego naskakują, zamiast uszanować jego śmierć. O ludziach zmarłych powinno mówić się dobrze albo wcale nie mówić...
Ci, którzy bezmyślnie powtarzać jakieś ploty i rewelacje wypisywane na temat Michaela Jacksona, mogliby w końcu zacząć używać swoich szarych komórek. Zastanawiam się naprawdę czy ci ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Na zdjęciach z prób do koncertów to faktycznie wygląda nieźle. Jestem pozytywnie zaskoczona. Szkoda, że go już nie ma Skłaniam się do myślenia, że ta śmierć jest tylko na niby, bo trudno mi się z nią pogodzić
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:46   #58
Qualiniel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 324
Dot.: MJ nie żyje

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Myślę, że śmierć tak znanej osoby zawsze budzi jakieś poruszenie. Nie wiesz co wcześniej o nim mówili ci ludzie, którzy teraz płaczą, więc czemu insynuujesz, że udają lub robią to na pokaz? Każdy ma prawo wyrazić swój ból jak mu się podoba, jedni zapalają znicze i piszą "MJ kocham Cię", a inni wyrażają swój smutek trochę bardziej dojrzale.
Żal to wzbudzają osoby, które tak na niego naskakują, zamiast uszanować jego śmierć. O ludziach zmarłych powinno mówić się dobrze albo wcale nie mówić...
Ci, którzy bezmyślnie powtarzać jakieś ploty i rewelacje wypisywane na temat Michaela Jacksona, mogliby w końcu zacząć używać swoich szarych komórek. Zastanawiam się naprawdę czy ci ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć.[COLOR="Silver"]
Wypowiedziałam sie co do tych osób o których wiem ze tak robią.

"wielu ludzi, którzy delikatnie mówiąc" niezbyt pochlebnie" wypowiadali sie na jego temat, teraz wielce demonstrują swój "ból" i ryczą na wszelkiego rodzaju forach i portalach... "

Nie chodzi mi o ogólną załobę, czy smutek fanów, osobiście nigdy na niego złego słowa nie powiedziałam, bo nie czuje sie upoważniona zeby mówic "był pedofilem" czy "nie był pedofilem" (taki przykład jeden z wielu) bo nie znam szczegółów. Tylko własnie o te osoby, które znam (choćby z for czy portali), a wiele takich i pamiętam dyskusje jakie prowadzili, przeczytali artykuł na głupim pudelku czy gdzies indziej i nie mając bladego pojecia o sprawie oskarżali. A teraz te same osoby wielką żałobe przezywają... Po prostu wk... mnie to...
__________________
wymiana książki, kosmetyki i różności
Qualiniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:53   #59
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: MJ nie żyje

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość

Na zdjęciach z prób do koncertów to faktycznie wygląda nieźle. Jestem pozytywnie zaskoczona. Szkoda, że go już nie ma Skłaniam się do myślenia, że ta śmierć jest tylko na niby, bo trudno mi się z nią pogodzić
Wczoraj się już zbierałam po tym wszystkim w sobie, aż zobaczyłam te zdjęcia. I ogromny żal powrócił. Po tych zdjęciach widać, że chyba bardzo się cieszył na te występy (bał pewnie tez, to zrozumiałe). Staram się juz myśleć racjonalnie (na ile mogę-sama nawet jestem zaskoczona, że tak mnei to dotknęło) i w tym momencie widząc Go na tych próbach cieszę się, że ostatnie swoje dni spędził tak jak kochał najbardziej - tak myślę, wolę tak myśleć i tak Go zapamiętać
do pogrubionego - na niby niestety nie jest ale on został z nami, zostawił nam masę cudownej muzyki i zawsze będzie z nami. Od 4 dni słucham nonstop jego piosenek - mi pomaga, koi duszę w jakiś tam sposób. W wieczór, w który umierał ( ) akurat tez sięgnęłam po Jego płyty, jak sobie to uświadomie jaki to byl zbieg okoliczności...
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 12:16   #60
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: MJ nie żyje

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Teraz już nigdy sie nie dowiemy, czy był pedofilem... ja wierze, ze nie, ale na bank jego dzieci są z próbówki, bo wszystkie białe.
Wystarczy zobaczyć teledyski, posłuchać piosenek, wczytać się w teksty, poznać biografię, obejrzeć wywiady i to w jaki sposób się wypowiada a nie będzie wątpliwości.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.