P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 08:08   #331
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

VETTE o wiele lepiej z tą wagą niż z 52 kilogramami:P Tyle ważyłam na początku klasy maturalnej, zawzięłam się przed studniówka i trzymam wagę do dziś, już 3 lata:P a za bardzo się nie staram, jem co chcę i rzadko uprawiam sport, jak coś to wspinanie. jak ważyłam 52 to się okropnie czułam, a jak oglądam zdjęcia z tamtego okresu to...blee

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

biust 89 cm talia 60cm biodra 87 cm
kurde nie wiedziałam, że tyle mam w talii, prędzej się nie mierzyłam. Ale i tak jak widzę na ulicy "patyki" to mam kompleksy. Na studniówce ważyłam 44kg...
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 08:21   #332
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

pochwalisz sie zdjeciami?
Masz idealne wymiary i nie powinnas miec kompleksow.
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 09:08   #333
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

pewnie, tylko teraz nie mam jak ściągnać zdjęć z komórki bo kabla nie mam. w sobote mój Man wróci to wkleję.
Ciągle wydaje mi się, że mam grube nogi...pewnie to przez to, że krótkie są:/zresztą same ocenicie
Chciałabym w końcu zmienić dietę na zdrowszą ale nie potrafię nie jeść słodyczy może zacząć stosować błonnik? stosowałyści kiedyś? ponoć pomaga opanować chęć na słodkie.
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:27   #334
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Kuseczka...ale super wygladasz ja tez do takiej wagi daze...ale daleko mi , daleko
Ja wczoraj pocwiczylam...dzis ide do aqua-parku po pracy na maly relaksik na zjezdzalniach. Musze sobie zrobic fotke przed zeby potem widziec zmiany ( o ile takie beda ) . Musze tez zaczac nad brzuszkiem pracowac...nie wiem czy a6w pozwoli mi spalic tluszczyk?
Myślę, że A6W będzie dobra na spalenie tłuszczyku na brzuchu ja robiłam w zeszłe wakacje i naprawdę byłam zadowolona, niestety potem się "zapuściłam" i teraz robię od nowa jestem dzis na 3 dniu
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 07:19   #335
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

kuseczka ile masz w udzie? widze, ze mamy podobny problem z talia ehh

moniczorek a6w ladnie rzezbi miesnie, na spalanie tluszczyku z okolic brzucha skuteczniejsze sa inne formy aktywnosci fizycznej/niekoniecznie brzuszki/
Co nie znaczy, ze weider nie wspomaga spalania tluszczu.
Na pewno nie zaszkodzi.

Osobiscie wole ABSII, weider mnie zanudzil na smierc. Czwarty raz nie bede sie meczycheh
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:31   #336
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
moniczorek a6w ladnie rzezbi miesnie, na spalanie tluszczyku z okolic brzucha skuteczniejsze sa inne formy aktywnosci fizycznej/niekoniecznie brzuszki/
Co nie znaczy, ze weider nie wspomaga spalania tluszczu.
Na pewno nie zaszkodzi.

Osobiscie wole ABSII, weider mnie zanudzil na smierc. Czwarty raz nie bede sie meczycheh
Dokładnie jw. Na spalanie lepsze aeroby/interwały no i oczywiście dietka to podstawa! A6W podrzeźbi mięśnie ale tłuszczyku za bardzo raczej nie spali
Co do A6W to nuuuuuda straszna! ABSII bez porónania fajniejsze i efekty też fajne
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:58   #337
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Z tym a6w tak myslalam wlasnie...ale chcialam sie upewnic...ze bardziej rzezbi niz spala...a ja poki co nie mam co rzezbic hehe

Dietke trzymam i cwicze. Wczoraj byl basenik, a6w i cwiczenia na ramionka, a dzis ide na silke ... tylko nie mam pomyslow jaki trening moze na miejscu bedzie jakis instruktor to popytam...
Wczoraj pierwszy raz zrobilam a6w ale moze sie przestawie na ABS II...dzis sobie w domku to drugie sprobuje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 10:25   #338
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
kuseczka ile masz w udzie? widze, ze mamy podobny problem z talia ehh
Mam 46 cm w udzie a w pasie aż 67 cm Marzy mi się 60
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:02   #339
dog in the wood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 555
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

moniczorek...abs II jest raczej dla osób zaawansowanych...może zacznij albo a6w albo abs ....jak dasz radę zrobić te ćwiczenia to dopiero później przejdź na absII...mówię tak zanim nabawisz się kontuzji..
__________________
www.pieseczki.com
dog in the wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:54   #340
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Eh, dziewczyny, podglądam was tutaj od dłuższego czasu, bo też jestem mała. Mam tylko 153 cm wzrostu, ale ze swoją wagą i wymiarami to przy was jak smok wyglądam, więc nie będę się tym "chwalić" Jak patrzę na wasze ciałka, to zaczynam wierzyć, że przy tak niskim wzroście rzeczywiście można być fit! Chciałabym popracować nad swoim ciałkiem, zrzucić trochę kilogramów, pozbyć się oponki z brzucha no i te udziska Na dodatek mam figurę gruszki, więc wiem, że z ud będzie mi najciężej stracić cm. W sumie od wczoraj zaczęłam coś tam ćwiczyć i dzisiaj mam niezłe zakwasy. Nie potrafię sobie ułożyć żadnego konkretnego planu ćwiczeń, ani tym bardziej dietki. Przydałby mi się taki osobisty trener, żeby mnie pilnował i biczował za każde "nie chce mi się". Spodziewałam się pomocy od mojego TŻa, ale się rozczarowałam Powiedział, że mu się podobam taka jaka jestem. Ok, nie mam żadnych kompleksów, ale drażni mnie to że nie mogę się ubrać w obcisłą sukienkę, bo jakieś fałdki widać. No i radź se sama.
U was widzę duże postępy, wyglądacie naprawdę super Trzymam za was wszystkie kciuki
erha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:13   #341
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Puk puk. Można się do Was dziewczyny dołączyć?
158centymetrów i jakieś 55 kilogramów jest gotowe do powrotu do formy, tylko motywacja czasami szwankuje.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 15:37   #342
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

KUSECZKA ale taką masz figurę i szczerze mówiąc nie wiem jak Ci się uda osiągnąć 60 cm w pasie nie zostając anorektyczką. ja mam w pasie 60 ale w udach 48 i nigdy nie będę miała w udzie tyle co TY. Taką mam figurę i tego się nie da zmienić. Ja z klepsydry nie zrobię się lizakiem albo gruszką. Więc pokazuj te nogi bo pewnie masz o wiele lepsze od moich!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Moja bratowa nawet jak ważyła 47kg (przy 160 wzrostu) to miała lekko wystający brzuszek, ale za to bardzo łade długie nogi. I po za tym szczerze się dziwię jak to zrobiłaś, że Twój brzuch tak świetnie wygląda po 2 ciążach. Może zdradzisz mi sekret chociaż narazie dzidzia dopiero w dalszych planach:P
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:50   #343
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

coff3ina , erha witamy serdecznie! jeszcze prosimy o wymiarki i konkretny cel. Takie oficjalne oswiadczenie bardzo motywuje.

coff3ina Tez tyle wazylam

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
KUSECZKA ale taką masz figurę i szczerze mówiąc nie wiem jak Ci się uda osiągnąć 60 cm w pasie nie zostając anorektyczką. ja mam w pasie 60 ale w udach 48 i nigdy nie będę miała w udzie tyle co TY. Taką mam figurę i tego się nie da zmienić. Ja z klepsydry nie zrobię się lizakiem albo gruszką. Więc pokazuj te nogi bo pewnie masz o wiele lepsze od moich!
Niestety masz 100% racji.
Czasami nie warto az tak sugerowac sie wymiarami, nie dla kazdej z nas te idealne beda idealne. To kwestia proporcji. Zdrowych.
A wiadomo, ze same kosci proporcjonalnie nie wygladaja, tymbardziej zdrowo ...
Czasami jeszcze marzy mi sie te 60 cm w talii, ale tylko marzy ..
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 15:51   #344
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez dog in the wood Pokaż wiadomość
moniczorek...abs II jest raczej dla osób zaawansowanych...może zacznij albo a6w albo abs ....jak dasz radę zrobić te ćwiczenia to dopiero później przejdź na absII...mówię tak zanim nabawisz się kontuzji..
Jeżeli ABSII zaczyna się od poziomu A i robi go wystarczająco długo (zresztą kazdy poziom powinno się robić odpowiednio długo) to nie sądzę żeby był za trudny i groził kontuzją...
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:08   #345
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Wymiarki tragiczne... Chcę zejść do min 65 w pasie czyli ponad minus 10cm Biodra z 93cm do 89cm mniej i tak nie będę pewnie miała. Ogólny cel 48kg
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:12   #346
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Też mam ten problem.W udzie mam 47,w biodrach 84,w biuście 80,więc praktycznie w ogóle go nie mam.W talii mam 67,a bywa że więcej,bo często mam kłopoty trawienne i brzuch jak balon.Jako nastolatka miałam 59,a teraz nie mogę do tego wrócić.Szkoda,że nie można sobie wybrać skad się chudnie.Wyglądałabym jak Maryśka Monroe .
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:21   #347
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
KUSECZKA ale taką masz figurę i szczerze mówiąc nie wiem jak Ci się uda osiągnąć 60 cm w pasie nie zostając anorektyczką. ja mam w pasie 60 ale w udach 48 i nigdy nie będę miała w udzie tyle co TY. Taką mam figurę i tego się nie da zmienić. Ja z klepsydry nie zrobię się lizakiem albo gruszką. Więc pokazuj te nogi bo pewnie masz o wiele lepsze od moich!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Moja bratowa nawet jak ważyła 47kg (przy 160 wzrostu) to miała lekko wystający brzuszek, ale za to bardzo łade długie nogi. I po za tym szczerze się dziwię jak to zrobiłaś, że Twój brzuch tak świetnie wygląda po 2 ciążach. Może zdradzisz mi sekret chociaż narazie dzidzia dopiero w dalszych planach:P
Masz rację, nigdy nie miałam super wcięcia w talii, nigdy też nad tym szczególnie nie pracowałam i najwyraźniej taką mam właśnie budowę, a szkoda Zazdroszczę tak czy owak tych 60 cm Tobie
Ja najlepiej się czułam, kiedy ważyłam 44kg, ostatnio chyba przybył mi 1kg
A co do brzuszka...sama nie wiem. Troszkę ćwiczyłam, troszkę używałam pasa na brzuszki, troszkę diety, ruchu, kremów itp...
Nie mam już idealnie jędrnego ale w sumie nie mam co narzekać...tylko ta talia

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Snaefridur Pokaż wiadomość
Też mam ten problem.W udzie mam 47,w biodrach 84,w biuście 80,więc praktycznie w ogóle go nie mam.W talii mam 67,a bywa że więcej,bo często mam kłopoty trawienne i brzuch jak balon.Jako nastolatka miałam 59,a teraz nie mogę do tego wrócić.Szkoda,że nie można sobie wybrać skad się chudnie.Wyglądałabym jak Maryśka Monroe .
Mam baaardzo podobne wymiary do Twoich
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:31   #348
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
oo widzę, że też jesteś wielbicielką gór
ja już się przyzwyczaiłam do mojego wzrostu i nie chciałabym być wyższa. Jak miło jest prosić w sklepie o pomoc, gdy nie dostaję do herbatki:P
W sumie to góry mam we krwi
W sklepie raz poszłam po chipsy i nie mogłam dostać więc zaczepiłam dziewczynę, która miała z 175 cm albo lepiej, gdy mi je podawała powiedziała "Zawsze myślałam, że ja mam przerąbane". Wszystkim byłaby łatwiej gdybyśmy byli tacy sami ale nie ma tak. Life is brutal. Ale wzrostem się już mało przejmuję.

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Piekne widoki, rowniez bylam tam w tym roku
Polecam, polecam. A kiedy byłaś?

Cytat:
Napisane przez czystytlen Pokaż wiadomość
Chciałabym w końcu zmienić dietę na zdrowszą ale nie potrafię nie jeść słodyczy może zacząć stosować błonnik? stosowałyści kiedyś? ponoć pomaga opanować chęć na słodkie.
Ja stosowałam, ale nie widziałam jakichś powalających rezultatów. Lepsze były po Therm Line II.

Dziewczyny, w końcu jutro jadę na urlop!!! Będę smażyć na plaży o ile pogoda dopisze.

Widziałam wczoraj mojego Ex... Nic się nie zmienił, kawał przystojniaka, nadal... Dobrze, że nie szłam tylko jechałam samochodem to nie widział jaka mi się oponka zapuściła. Jakoś dziwnie mi jak o nim myślę, właściwie to nie powinnam myśleć ale samo się myśli...
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 17:40   #349
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Eh, dziewczyny, podglądam was tutaj od dłuższego czasu, bo też jestem mała. Mam tylko 153 cm wzrostu, ale ze swoją wagą i wymiarami to przy was jak smok wyglądam, więc nie będę się tym "chwalić" Jak patrzę na wasze ciałka, to zaczynam wierzyć, że przy tak niskim wzroście rzeczywiście można być fit! Chciałabym popracować nad swoim ciałkiem, zrzucić trochę kilogramów, pozbyć się oponki z brzucha no i te udziska Na dodatek mam figurę gruszki, więc wiem, że z ud będzie mi najciężej stracić cm. W sumie od wczoraj zaczęłam coś tam ćwiczyć i dzisiaj mam niezłe zakwasy. Nie potrafię sobie ułożyć żadnego konkretnego planu ćwiczeń, ani tym bardziej dietki. Przydałby mi się taki osobisty trener, żeby mnie pilnował i biczował za każde "nie chce mi się". Spodziewałam się pomocy od mojego TŻa, ale się rozczarowałam Powiedział, że mu się podobam taka jaka jestem. Ok, nie mam żadnych kompleksów, ale drażni mnie to że nie mogę się ubrać w obcisłą sukienkę, bo jakieś fałdki widać. No i radź se sama.
U was widzę duże postępy, wyglądacie naprawdę super Trzymam za was wszystkie kciuki
Witaj Erha ja tez "gruszka" zgadzam się, że najgorsze te uda...

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Puk puk. Można się do Was dziewczyny dołączyć?
158centymetrów i jakieś 55 kilogramów jest gotowe do powrotu do formy, tylko motywacja czasami szwankuje.
Coff3ina tez mam 158 cm i 55 kg. I mam podobny cel- 48 kg a mogłabys napisac jakim jestes typem figurki?

Elfik333 miłego leniuszkowania A byłym TŻem się nie przejmuj... (chociaz wiadomo, ze łatwiej powiedziwc a trudniej zrobic )

Edytowane przez BittersweetCocaine
Czas edycji: 2009-09-02 o 17:42
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 18:18   #350
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Elfik333 miłego leniuszkowania A byłym TŻem się nie przejmuj... (chociaz wiadomo, ze łatwiej powiedziwc a trudniej zrobic )
Dzięki. Wiesz zawsze jak tamtędy przejeżdżałam to miałam nadzieję, że kiedyś choć raz go zobaczę. Bardzo to wszystko przeżywałam. Do dziś nie wiem czemu w ogóle ze mą był?...
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:06   #351
uaremyheroine
Rozeznanie
 
Avatar uaremyheroine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z polnocy
Wiadomości: 834
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Eh, dziewczyny, podglądam was tutaj od dłuższego czasu, bo też jestem mała. Mam tylko 153 cm wzrostu, ale ze swoją wagą i wymiarami to przy was jak smok wyglądam, więc nie będę się tym "chwalić" Jak patrzę na wasze ciałka, to zaczynam wierzyć, że przy tak niskim wzroście rzeczywiście można być fit! Chciałabym popracować nad swoim ciałkiem, zrzucić trochę kilogramów, pozbyć się oponki z brzucha no i te udziska Na dodatek mam figurę gruszki, więc wiem, że z ud będzie mi najciężej stracić cm. W sumie od wczoraj zaczęłam coś tam ćwiczyć i dzisiaj mam niezłe zakwasy. Nie potrafię sobie ułożyć żadnego konkretnego planu ćwiczeń, ani tym bardziej dietki. Przydałby mi się taki osobisty trener, żeby mnie pilnował i biczował za każde "nie chce mi się". Spodziewałam się pomocy od mojego TŻa, ale się rozczarowałam Powiedział, że mu się podobam taka jaka jestem. Ok, nie mam żadnych kompleksów, ale drażni mnie to że nie mogę się ubrać w obcisłą sukienkę, bo jakieś fałdki widać. No i radź se sama.
U was widzę duże postępy, wyglądacie naprawdę super Trzymam za was wszystkie kciuki
Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Puk puk. Można się do Was dziewczyny dołączyć?
158centymetrów i jakieś 55 kilogramów jest gotowe do powrotu do formy, tylko motywacja czasami szwankuje.
Witamy co do motywacji to duzo pomaga wizaz
Cytat:
Napisane przez Snaefridur Pokaż wiadomość
Też mam ten problem.W udzie mam 47,w biodrach 84,w biuście 80,więc praktycznie w ogóle go nie mam.W talii mam 67,a bywa że więcej,bo często mam kłopoty trawienne i brzuch jak balon.Jako nastolatka miałam 59,a teraz nie mogę do tego wrócić.Szkoda,że nie można sobie wybrać skad się chudnie.Wyglądałabym jak Maryśka Monroe .
w sumie to po trochu mozna : pas neoprenowy :P
__________________
go on little girl, feet twirl, go and make him smile.


uaremyheroine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:15   #352
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

neoprenowy powiadasz? ide go znalezc

Nie zaszkodzi, a moze pomoze?!
daawno, daaaawno temu pomogl mi zgubic pare cm
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:51   #353
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Elfik333 nie możesz myśleć "Dlaczego on w ogóle ze mną był", bo to niemądre założenie że jak przystojniak to musi mieć laseczkę albo jak jest ładna dziewczyna, to musi mieć chłopaka modela
Jak każda z nas zasługujesz na najlepszego faceta pod słońcem i już

Nie wiem o co chodzi z tymi pasami neoprenowymi bo ja używam pasa Slendertone i mam po nim ogromne zakwasy Też ma funkcje ABSI i ABSII cokolwiek to znaczy, przejrzę instrukcję i się zorientuję

PS : Objadłam się dzisiaj w McDonald's
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 20:51   #354
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Elfik333 bylam tam w tym roku, dokladnie 30 lipca, przecudnie tylko moj brat wybral taka trase, ze w ciemnosciach przez las do auta wracalismy

Ja kiedys na dzialce spalam w pasie neoprenowym na brzuchu bo bylo cieplej

Kiedys zakupilam sobie taki pas co sie go nosilo np na brzuchu przez 20 minut i on tak grzal. To byl na prad, jak sie go sciagalo to cala mokra pod spodem bylas, taki wypacanie wody ja to nazywalam Tylko w jednym miejscu sie przepalil i palilo mnie tam i wogole nic nie dalo nawet jak codziennie lezalam w tym pod kocem Glupia i zdesperowana bylam
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 21:14   #355
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

kuseczka za mcdonaldsa
ale szczerze mowiac sama zjadlabym jakiegos mcflurry z mc


elfik: have fun na urlopie! czekamy na foty opalonego ciala

kasiu nie wiem jak ten na prad, ale najwyklejszy pas neoprenowy z allegro tez daje rade
Znalazlam wlasnie , bedzie akurat na jutrzejsze cwiczenia brzuchola
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 07:56   #356
dog in the wood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 555
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dziewczyny waga ruszyła...rano ważę już 57,5 czyli znowu jeden kg...no i w pupie 1 cm niżej....i mam już 91 cm...spróbuję zejść do 88cm .....talia 64 cm i na razie się trzyma...no i z ud po 1 cm...i zostało jeszcze 2 cm w dół...wg podanej tabeli wymiarów tylko 2 wymiary mi się nie zgadzają ale to mały pikuś bo o 1 cm ....no i te łydeczki z 39 na 35 i jeszcze schodzić będę ....trening dalej trwa brzuszek wygląda prawie dobrze moje oko jest srogie ....ale znalazłam w końcu trening dla siebie i działa na brzuch daje sobie jakieś 3 m-ce na dół tak ok 6 m-cy ....zobaczymy co będzie...

Najważniejsze biceps urósł o 0,5 cm w przeciągu 3 tyg
__________________
www.pieseczki.com
dog in the wood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 09:03   #357
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

doog in the wood GRATUJUJĘ!


Błagam pomóżcie mi się zmotywować do zdrowej diety 5 posiłków dziennie i ograniczenia słodyczy! moja dieta nie wyjdzie mi na zdrowie kiedyś mi się udało przez rok zdrowo odżywiać ale jak poszłam na studia to olałam a teraz za nic nie potrafię się zmotywować:/
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 10:28   #358
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

czyli ten pas neoprenowy jest w porzadku?? kiedys gdzies wyczytalam ze dzieki niemu tracimy tylko wiecej wody i tak naprawde nic nie daje ... mam go w domu ale w stanie oplakanym, caly potargany, chyba bede musiala zamowic nowy

macie konto na stronie trener.pl ? wlasnie sie tam zapisalam

wklejam w koncu swoje zdjecia. moje uda sa fatalne z brzucha chudne tylko z przodu a boczki zostaja ehhh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuhc.jpg (19,8 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4046.jpg (28,4 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4047.jpg (25,2 KB, 256 załadowań)
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2009-09-03 o 10:33
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:08   #359
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Pas teoretycznie zwiększa temperaturę tam gdzie go nosimy,podnosi ukrwienie i przyspiesza spalanie tłuszczu.Stosowałam,ale nie byłam zachwycona,bo po 15 minutach aerobów z pasem już padałam.Nie wiem czy lepiej zrobić mniej z pasem,czy więcej bez pasa.Tak czy siak drogi nie jest więc warto samemu sprawdzić.

Caramella,masz ładne proporcje i wyraźne wcięcie w talii.Skórę też jędrną i nie widać cellulitu.Wiele dziewczyn Ci zazdrości na pewno.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."

Edytowane przez Snaefridur
Czas edycji: 2009-09-03 o 11:12
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:12   #360
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
coff3ina , erha witamy serdecznie! jeszcze prosimy o wymiarki i konkretny cel. Takie oficjalne oswiadczenie bardzo motywuje.
Oto moje smocze wymiarki (na dzień 2.09.09):
wzrost: 153cm
waga: 57kg
biodra: 96cm
talia: 75cm
uda: 60cm
biust: 98cm
łydka: 36cm
Cel nr1: spaść z wagą do 50-51kg, a dalej do 46-47kg
Cel nr2: zmniejszyć obwody, nie wiem do ilu, ale ważne żeby spadały
Cel nr3:zadbać o jędrność skóry i walczyć z cellulitem :/
Zrobiłam nawet zdjęcie swojej figurki "przed" i mam nadzieję, że będzie mi dane zrobić fotkę "po"

Jeśli chodzi o treningi, to na ten miesiąc mogą być intensywne, bo jeszcze mam wolne, od października będę mieć dużo mniej czasu i właśnie się zastanawiam czy dobrze robię, że teraz duży wysiłek, a za miesiąc rzadsze treningi Na razie funduję sobie codziennie a6w i 8min. legs & buns, wieczorkiem godzina na rolkach, w ciągu dnia godzina na rowerze, co dwa dni godzina basenu. Do dyspozycji mam jeszcze stepper i skakankę. Szukam jeszcze ćwiczeń na biust i boczki. Na siłkę czy aerobic nie pójdę, bo niestety nie stać mnie. Chciałam zacząć biegać, ale musiałabym kupic dobry sportowy stanik, a są takie drogie
Właściwie to mam pytanie: czy robiąc a6w mogę dołożyć inne ćwiczenia na brzuch? i drugie: czy 8min buns to dobre ćwiczenia? Bo jak je wykonuję, to w ogóle nie czuję napięcia w pośladkach...
No i mam problem z dietką. U mnie gotuje babcia i nie da się jej przekonać, żeby
robiła dietetyczne obiadki. O resztę posiłków sama zadbam.
No nic, koniec marudzenia, wsiadam na rowerek Miłego dnia!
erha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.